Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 11
(Read 54707 times)
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Duhovniki in njihov pomen
Reply #15 - 02.09.2002 at 11:05:11
 
Robi wrote on 02.09.2002 at 09:12:08:
Napisal sem tisto zato, ker me je zanimala vaša reakcija.

Robi… Najlažji umik in najlažja in najhitrejša obramba samega sebe je to, da rečeš: ja, to sem pa naredil zato, da vidim vaše reakcije… Najlažje se je na tak način umakniti in ne zagovarjati svojega stališča… Najlažji način je navzven, pred drugimi to negirati in nekaj, česar ne želiš sprejeti, pač zanikati: »Saj to ni moje… To sem naredil samo zato, da vidim vaše reakcije…«

OK, meni je načeloma vseeno. To si ti in kot sem rekla, sam izbiraš in sam se odločaš… Če imaš nas za neke poskusne zajčke in opazovanje in učenje na tem, kako bomo na kakšno stvar reagirali… Mene ne moti. Sem to, kar sem in konec koncev sem vesela, da sem to, kar sem… In če je tebi to v veselje… Hmm, zame sicer čudno veselje, ampak kakor želiš… Tvoja izbira, tvoja odločitev… Je pa vprašanje, kako resno te bom (vsaj jaz) jemala še v bodoče… Saj nikdar ne bom vedela, ali je kakšno mnenje zares tvoje, ali pa se greš spet neke igrice. Igrice samo na zunaj, da se razumemo. Ker jaz še vedno ne verjamem tega, kar trdiš… Ampak to sem samo jaz in ti se prav nič ne obremenjuj s tem… Ti bodi to, kar si in kar želiš biti…

Sicer se bom verjetno tudi v bodoče še oglašala na tvoje poste, ki me bodo zbodli tako, kot me je recimo zbodel ta, s katerim kar nekaj in kar tako posplošuješ in si jemlješ pravico, da določen del ljudi kar tako in zaradi svojega lastnega veselja proglasiš za homoseksualce in pedofile. Kar tako, ker je to tebi v veselje in ker te zanima, kako bomo mi reagirali… Zame je to žalostno… Drugo vprašanje pa je, kako bom ob tem razmišljala o tebi. Kakor smo mi tebi ogledala, tako si tudi ti nam ogledalo, veš… In če je tvoja želja in tvoja potreba igrati se z ljudmi, katerim po drugi strani rečeš prijatelji… Hmm, kako zelo daleč je to od moje resnice o prijateljstvu…

Lepo se imej še naprej in veliko sreče pri igračkanju z ljudmi… Samo pazi, da se nekoč ne opečeš…


Robi wrote on 02.09.2002 at 09:12:08:
In res neverjetno koliko novih stvari sem spoznal.

Miška, ta izjava je bila zelo globoka, z globokim namenom.

Mi lahko malce bolj osvetliš tile dve zadevi? Kakšen je bil tisti tvoj globoki namen razen tega, da so te zanimala naša mnenja? In katere so tiste neverjetne nove stvari, ki si jih spoznal, razen tega, da nekateri ne podpiramo in se ne strinjamo s posploševanjem kar tako brez vsakršne osnove in argumentov?

In hvala za odgovor vnaprej!

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Duhovniki in njihov pomen
Reply #16 - 02.09.2002 at 11:13:33
 
Quote:
Potem pa adijo prijeten Robi!


Ja, Samson, dobro znaš igrati na čustva ljudi in na občutke krivde.
Tako, ko to počne krščanstvo. Smiley

Zelo zanimiva igra. Smiley

Saj je samo igra.... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Duhovniki in njihov pomen
Reply #17 - 02.09.2002 at 12:08:59
 
Quote:
Najlažje se je na tak način umakniti in ne zagovarjati svojega stališča…


Saj se nisem umaknil in še naprej zagovarjam svoje stališče.
Stališče, da bi bilo manj homoseksualcev in pedofilije, če ne bi bilo celibata.

A misliš, da to ni res ?

Quote:
...se povsem strinjam z Miško - sem proti posploševanju in etiketiranju kar vsepovprek...na tak način se marsikomu naredi krivica...


Ljudje dragi, malo se ustavite... Smiley

Kje sem jaz kaj posploševal ?
Kje sem napisal, da so vsi duhovniki homo ?

Kdo je torej tisti, ki posplošuje ?
Vi sami ste to posplošili in sami ste vse duhovnike vrgli v isti koš !

In zakaj ?


Quote:
kot k temu, kar je začutiti iz te tvoje izjave?

Miška, kakšno vezo  pa ima to z mano, kaj ti čutiš ob moji izjavi ???
Lahko 1000 ljudi prebere mojo izjavo in vsak bo čutil drugače.
Torej....
Quote:
Ali pa sem spet jaz preobčutljiva in se mi zdi tale izjava precej težka?

Zato pa je treba odgovore iskati v sebi, ne v meni.

Jaz nikogar ne obsojam in mi je čisto vseeno ali je kateri duhovnik homo ali nobeden.
Pravzaprav se niti ne gre za duhovnike. Smiley

Quote:
In katere so tiste neverjetne nove stvari, ki si jih spoznal, razen tega, da nekateri ne podpiramo in se ne strinjamo s posploševanjem kar tako brez vsakršne osnove in argumentov?


Pojdi na začetek tega posta. Smiley
Ali pa si vzami čas in lepo v miru še enkrat preberi celo temo, s svojimi posti vred. Smiley

Marsikaj se da videti, če ne obsojaš. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Duhovniki in njihov pomen
Reply #18 - 02.09.2002 at 12:24:13
 
Robi wrote on 02.09.2002 at 12:08:59:
Marsikaj se da videti, če ne obsojaš. Smiley

Ja, Robi… Marsikaj se da videti, če ne obsojaš… Ampak velja to za vse…

In naj bo tole zaenkrat vse od mene. Ker pri tem tvojem zadnjem postu niti ne vem, kje bi ti začela razlagati in ali bi ti sploh začela razlagati… Nimam niti namena niti želje, da bi se trudila z iskanjem tvojih odgovorov. Še vedno obračaš besede točno tako, kot želiš ti in jih nočeš ali pa ne želiš razumeti tako, kot so bile izrečene… Včasih se celo vprašam, ali sploh sam veš, kaj ti sam izrečeš, ker takoj v naslednjem trenutku isto zanikaš ali obrneš po svoje. Tako pač, kot to želiš ti…

Temo pa lahko preberem še vsaj stokrat, pa bom popolnoma enako razumela tako tvojo izjavo, kot mojo reakcijo nanjo. Ampak pustiva to, prav? Naj bo to moja izbira in moja odločitev…

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Duhovniki in njihov pomen
Reply #19 - 02.09.2002 at 13:42:46
 
Robi wrote on 02.09.2002 at 09:12:08:
Samson....bo prišel čas, ko boš to spoznal.


Grin  Grin  Grin

Samson, ti kar Robija poslušaj, on že ve.  Wink
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Duhovniki in njihov pomen
Reply #20 - 02.09.2002 at 13:53:02
 
Robi, Robi, Robi....

Žačela sem temo o Duhovnikih in njihovem pomenu v življenju-Celibat.

Mislim, da Ni tema Robi, pač pa o tem kaj si mislite vi in NE On!!!

Vsak ima pravico do lastnega mnenja in...

Naj pove svoje in Vi Ste Vi - On pa je ON!!!


Kajne, Robi!!!  Smiley Smiley Smiley




Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Duhovniki in njihov pomen
Reply #21 - 02.09.2002 at 13:54:59
 
Kot znese moje znanje o homoseksualnosti in pedofilstvu :

Oboje so nagnjenja, vedenja, ki jih ne povzroči celibat, oz. ni vzrok spolna vzdržnost.
Kako lahko sploh to mislite?

Torej, reči, da poroka, zakonsko življenje, sex, "rešili" - preprečili situacije, v kateri homoseksualci in pedofili ne bodo več živeli svojega nagnjenja, je nelogično.

Če bi se priznalo krščanskim duhovnikom tudi družinsko žilvjenje, pomeni, da bi to bila pravice, ne pa dolžnost.

Pedofil in homoseksualec ne postaneš, če si prikrajšan za sexualnsot z drugo osebo!  Grin  Grin
Halo?

Sploh je znano, da so pedofili navadno žrtve zlorab.

Razmišljam pa, kaj lahko nekdo, ki čuti v sebi nagnjenja, ki niso usmerjena v odnose z nasprotnim spolom in osebo sebi primerne starosti, naredi s tem nagnjenjem.
Lahko le predvidevam. Lahko se odloči, da se umakne v celibat, in to v obliko priznanega celibata. Torej v duhovniški poklic.
Z upanjem, da se to nagnjenje poleže.
Lahko se odloči, da ravno zaradi tega nagnjenja izbere poklic, v katerem je v stiku z moškimi, kjer lahko najde sebi enake. Ali se odloči za duhovnika, ker ve, da bo prišel v stik z otroci, ki mu   z a u p a j o in ve, da jih bo lažje zlorabil. Hm. To je bilo bolj verjetno, do trenutka, ko je Cerkev zamolčala oz. poskušala take primere odstraniti pa ne obelodaniti.

Ampak, da bi pa zato, ker bi bila poroka možna, ne bilo več pedofilov v duhovništvu, je nerealno.

Zdej pa še moje mnenje glede ustvarjanja družine duhovnikov: sem ZA.
Back to top
« Last Edit: 02.09.2002 at 18:27:22 by Amstel »  

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Duhovniki in njihov pomen
Reply #22 - 02.09.2002 at 13:55:53
 




Kje sem jaz kaj posploševal ?
Kje sem napisal, da so vsi duhovniki homo ?

Kdo je torej tisti, ki posplošuje ?
Vi sami ste to posplošili in sami ste vse duhovnike vrgli v isti koš !

In zakaj ?


Točno Tako!!! Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: Duhovniki in njihov pomen
Reply #23 - 02.09.2002 at 14:20:05
 
No jz mam eno vprasanje za Samsona...
Kako lahko trdis, da je celibat kul, ce pa pomeni to zavracanje necesa najbolj osnovnega, kar te nardi cloveka...pa saj so duhovniki tudi ljudje in ravno oni bi mogli bit najbolj cloveski.

Kako lahko duhovnik nekomu razlaga o ljubezni, ce pa se sam ni dozivel telesne ljubezni, ki je za moje pojme ena nabljizjih izkusenj z bogom.

Zdej vem, da bos rekel, da se lahko dvignes nad sex in vso ljubezen posvecas bogu, sam pa mislim da to lahko nardis sele ko dozivis sex in ga transcendiras...tako kot se to recimo zgodi pri tantri, ki pravi da moras najprej sprejeti sebe in vso svojo sexualnost, da se lahko zblizas z bogom...

Ravno zaradi tega zavracanja sebe in iskanja necesa zunaj sebe se pri duhovnikih dogaja pedofilija in podobno...pri tem tantra tudi razumno razlozi da gre pri tem za blokado na sexualni chakri, cerkev pa o tantri nic ne razlozi...rkc samo postavi dogmo, da je to hudicevo delo....in jaz si to razlagam tko, da cerkev slepi ljudi, da bi sami razumeli in imeli svoje mnenje o tem.
Pri tantri tudi ni deljenja na slabo/dobro, nebesa/pekel, bog/satan...ker je vse sveto, saj vse izhaja iz energije oz. svetlobe, zavesti.
Ta deljenja pocne samo cerkev in v tem res ne vidim nobene ljubezni kot sam poudarjas, da je pri krscanstvu bistvenega pomena...ker sprejema samo tisto kar se cerkvi zdi sveto. Mar ni ljubezen sprejemanje ?

Ce je vse ustvaril bog...kdo je potem ustvaril satana ?

Sam poudarjas cloveka in da energija, svetloba ne povedo nic...ker so samo neka stvarnost. Jaz pa mislim, da so te stvari bistvene pri razumevanju...ker pri razsvetljenosti je bistvenega pomena razum...sicer ne da bi se samo na njega opiral, ampak do te mere, da ga pri vsem tem zdravo uporabis. Sele ko razumes in prides do meje razuma, nekaj enostavno ves. Ne zato ker bi samo verjel, ampak enostavno ves...cutis.

Sicer pa religija predstavlja nekaj iracionalnega, se pravi nadgraditev vsega kar lahko razumes z logiko. Ampak kaksen smisel ima ta nadgradnja pri cerkvi, ki zavraca razum ?

Pri tvojem odgovoru pricakujem, da bos vsaj enkrat omenil jezusa... pa ga probaj tokrat spustit in sam v sebi razmisli in mi podaj logicen odgovor, da ga bom razumel, ker je to logicno vprasanje...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Duhovniki in njihov pomen
Reply #24 - 02.09.2002 at 17:21:45
 
Samson wrote on 02.09.2002 at 00:39:23:
Sam celibat ni nič napačnega, že Jezus ga je pohvalil, če gre za neporočenost "zaradi nebeškega Kraljestva". Tako nekateri ostanejo neporočeni, ker sami tako hočejo, da bi bili tako bolj polno na voljo v svojem poklicu.
... ne pa za poročenost ...
Problem nastane pri tistih, ki jim neporočenost ne leži, oni pa tega v skladu s svojo naravo ne morejo veselo živeti.

prov zanimivo tole razpredanje o neporočenosti, jest sm mislu da je celibat scena da ne uporabljaš spolnih užitkov, da spolno energijo pač pretvoriš v neki boljšega ... ne pa to da preprosto nisi poročen (in seveda spolnost prakticiraš (neporočen))

no sej sm te verjetno narobe razumu
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Duhovniki in njihov pomen
Reply #25 - 02.09.2002 at 21:26:51
 
gape wrote on 02.09.2002 at 17:21:45:
prov zanimivo tole razpredanje o neporočenosti, jest sm mislu da je celibat scena da ne uporabljaš spolnih užitkov, da spolno energijo pač pretvoriš v neki boljšega ... ne pa to da preprosto nisi poročen (in seveda spolnost prakticiraš (neporočen))

no sej sm te verjetno narobe razumu


Pa me nisi narobe razumel, gape, ti si vendar zakon. Le malo se zafrkavaš. Pa kar uživaj. Napačno si razumel izraz celibat, kar pomeni isto kot slovensko neporočenost, nevezanost na osebo drugega spola z obljubo zakona. To se pravi, da sem zapisal kar prav. Tako besedo celibat pojasnjuje tudi Slovar slovenskega knjižnega jezika. Takoj poglej, da nikoli več ne pozabiš, prijatelj. Gotovo pa ne razumeš krščanskega pogleda na spolnost. Nekoč sem ti že pojasnjeval, da v krščanstvu spolni odnosi niso greh, nasprotno, so prav tako nekaj lepega kot kjer koli drugje. Toda spolne odnose smeta po krščanskem nauku, ki preprosto posreduje nauk Jezusa Kristusa, imeti samo medsebojno poročeni osebi, ki je ena ženskega in druga moškega spola. Me boš sedaj razumel. Bolj preprosto te zadeve ne morem povedati. Zdaj veš, da neporočenost pomeni zdržnost od vsakršnih spolnih odnosov. Torej neoženjenost ni prav nič lažja kot celibat, pač pa je isto. Le to je razlika, da pod celibatom vedno mislimo na obljubo odrasle osebe, da se ne bo poročila, pod neporočenostjo pa štejemo pač vse, ki niso poročeni. Ta razlika pa je. Vendar za oboje velja spolna vzržnost. RAzumel? To seveda mnogim ni všeč, toda zadeve takšen odnos prav nič ne spremeni.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Duhovniki in njihov pomen
Reply #26 - 02.09.2002 at 21:58:37
 
klimax wrote on 02.09.2002 at 14:20:05:
No jz mam eno vprasanje za Samsona...
Kako lahko trdis, da je celibat kul, ce pa pomeni to zavracanje necesa najbolj osnovnega, kar te nardi cloveka...pa saj so duhovniki tudi ljudje in ravno oni bi mogli bit najbolj cloveski.

Klimax, prav lahko. Kajti ljudje, ki se za celibat odločijo, se zanj odločijo zato, ker se čutijo k temu poklicane. Da pa je ravno spolni odnos tisto, kar šele naredi človeka, si ga pa res prehitro izstrelil. Smešno. Res je spolnost nekaj zelo pomembnega v človekovem življenju. Je telesni izraz prirojene človekove nuje da ljubi in da je ljubljen. Toda ljubezen je potrebno razumevati v takšni širini, v kakršni zares nastopa. Ljubezen se vandar izraža v prijetnih in tudi v zelo neprijetnih stvareh. Ljubezen pomeni, da ljubiš žensko, z njo spočneš odtoka in ga sprejmeš v svojo družino s to svojo ženo, naprej pomeni, da garaš v večini primerov ko živina pri današnjih izkoriščevalskih plačah, da otroke, če jih je več, sploh za silo preživiš. Ljubezen je tudi to, da je tvoja družina v smrtni nevarnosti in ti se postaviš prednjo in zavestno umreš, samo da bi njih ohranil. In glej, kakor je ljubezen spolno združevanje dveh poročenih, tako je ljubezen, le da verjetno mnogo manj prijetne oblike, odpovedovanje temu spolnemu življenju z osebo nasprotnega spola zato, da bi bil bolj prost za opravljanje dobrih del tudi za ljudi, ki te kot duhovnika osirajo, ti govorijo da si peder in pedofil, za tiste najbolj zavržene, za tiste najbolj razrvane, ki ne verjamejo v nič, pa potrebujejo tam nekega garača duhovnika, ki je zato sam, da jim je neprestano na voljo. Klimax, vse preozko razmišljaš. Vse te in še mnoge oblike ljubezni so naravnost vtisnjene v človekovo naravo, le da ni vsak človek tudi pripravljen svojo naravo živeti v vsej njeni raznolikosti. Čoveka je potrebno razumeti v celoti, ne le tisti del, ki te žuli med nogami, da boš lažje razumel.

klimax wrote on 02.09.2002 at 14:20:05:
Kako lahko duhovnik nekomu razlaga o ljubezni, ce pa se sam ni dozivel telesne ljubezni, ki je za moje pojme ena nabljizjih izkusenj z bogom.

No, to so tvoji pojmi. Moji so zanesljivo drugačni. Sem pročen, imam ženo, s katero se ljubiva, in sva pri tem ljubljenju zelo ubrana in srečna. Imava tudi otroke, za katere skrbiva. Toda oba se trudiva, da bi bila v življenju dobra človeka tako, da živiva po krščanskih načelih. In, ne padi mi vznak: In jaz in žena sodiva, da je najvišja oblika moje, njene osebne sreče, ko se združim s svojim Bogom v prav intimnem srečanju v osebni ali skupni molitvi, mogoče v meditaciji. Nobeno spolno združenje ne meni ne njej ne pomeni toliko. To je dejstvo. Toliko o najbližji izkušnji Boga.

Kar pa zadeva, kako lahko duhovnik nekomu razlaga ljubezen, ti je po vsem, kar smo o ljubezni povedali, verjetno že jasno. Če ti pa ni, naj ponovim, da se ljubezen odraža v nešteto pojavnih oblikah, in spolna ljubezen je le ena od teh pojavnih oblik. Drugo, kar dovoljuje, da duhovnik o ljubezeni sme avtotirativno govoriti, je to, da iz mnogih pričevanj zelo dobro ve tudi, kako poteka zakonska ljubezen, kadar se znajde v hujših kriznih situacijah, o urejenih razmerah mu niti ni potrebno razglabljati, čeprav je tudi o tem poučen. Pa še nekaj, če bi bilo po tvojem, bi neki zdravnik lahko zdravil samo tisto bolezen, ki jo je sam prebolel, ker je sicer ne bi mnogel poznati. Moral bi se ves polomiti, moral bi imeti vse oblike infarkta, imeti bi moral raka v najrazličnejših oblikah, moral bi od tega umreti, da bi ugotovil vzroke za smrt, moral bi imeti ... , pa nesmisel... Če komu zdaj ni jasno, kako nesmiselen je takšen ugovor, ne bom zanj več trošil besed.

V vsakem primeru pa res topel pozdrav prav vsem!

Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Duhovniki in njihov pomen
Reply #27 - 02.09.2002 at 21:59:21
 
nč se na zafrkavam
dejansko:
sskj pravi:
celibat -a m (a) obvezna neoženjenost,
zlasti duhovnikov nekaterih veroizpovedi,
brezženstvo: protestantizem je odpravil celibat;
zagovorniki in nasprotniki celibata / duhovniški
celibat

sploh nism pomislu na to logiko
celibat=neporočenost; saj neporočenost predpostavlja nič sexa
sej veš da nism poročen in sexam
zakaj pa kr direkt ne pomeni celibat da ne smeš sexat?
a masturbiraš lahko?

ampak poglej angleški slovar mi pa reče:
celibacy [selib*si] n celibat, brezzakonstvo, samski stan

torej tudi samski stan, ta pa ne predpostavlja nesex scene
vsaj kolkr jest vem
torej je bil sskj navdahnjen (zelo) od rkc-ja
torej v tem svetu ki je tako zelo prežet s krščanstvom je to res ... noro, nikol nebi pomislu na to logiko



jest ne poznam ljubezni ki je neprijetne oblike, čist tko mimgrede ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Duhovniki in njihov pomen
Reply #28 - 02.09.2002 at 22:06:48
 
Ja Gape, sex je bil verjetno zadrzan s strani cerkve. Samo kateri clanek je ze bil to ko so pisali notri, da moski sploh nebi smel sexat. Kako ze gre, daj no, pomagaj malo Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes.
Nekaj je ta clanek govoril na temo kot da se sperma steka skozi hrbtenico in ce imas reden sex potem vse to dol pade. Smiley Al pa sem jaz to vse pomesal.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Duhovniki in njihov pomen
Reply #29 - 02.09.2002 at 22:06:56
 
Robi wrote on 02.09.2002 at 11:13:33:
Ja, Samson, dobro znaš igrati na čustva ljudi in na občutke krivde.
Tako, ko to počne krščanstvo. Smiley

Zelo zanimiva igra. Smiley

Saj je samo igra.... Smiley


Ne, ni samo igra. Ti zavajaš ljudi na tem forumu s potvarjanjem resnice. Zmerjaš ljudi, ki so ti lahko samo za vzor, s pedri in pedofili. Sprevračaš besede, da bi lahko govoril, kar ti pade na pamet. Pa to vendar ne more biti igra! Če tako misliš, bo bolje, da se ne igraš z ljudmi, kajti ljudje običajno takšnih igric ne marajo.

Za pohvalo se ti pa zahvalim. Nisem vedel, da je moje izražanje tako čustveno. Če je to res, sem na to ponosen. Kajti to pomeni, da govorim kot človek, in da me bo dobronameren človek prej ali slej mogel razumeti. Hvala, Robi. Glede na tvoje reakcije in glede na reakcije še mnogih na tem forumu sem se že ustrašil, da v meni ni nič čustvenosti. Kajti mnogi ste pljuvali po meni, čeprav so bile moje besede tako brez soka, in ste morali torej imeti suha usta.

Želim ti vse najbolje. Potrudil se bom, da se te bom spominjal po najboljšem. In če gre v tvojem primeru le za igračkanje, bi te le prosil, da me ne jemlješ več za partnerja v taki igri. Mogoče bo to želel kdo drug, jaz pa ne.

Bodi vesel in dobronameren!

Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 11