Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 9
(Read 32013 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Osvobajanje ženske
Reply #45 - 19.05.2002 at 10:29:56
 
q
In zato me resnično zanima, kakšnih vlog se zavedate moški, da jih "družba", ženske pričakujejo od vas? Kako se počutite v teh vlogah? Katerih vlog ne marate?  
Ste kdaj pomislili koliko več/manj  pričakovanj je do vas moških, koliko do žensk?
No, razpište se.
q
čudnog li pitanja
kaj družba/ženske pričakujejo od mene?
i don't give a shit
jest sm jest, če je kdo nezadovoljen z mano naj to rešuje pri sebi.
vloge so pa itak samo vloge, ki jih je treba igrat da lažje funkcioniraš v družbi.
te vloge lahko igraš lahko pa ne ... če jest kej vem se pričakuje od nas da upedenamo vse kar je materialnega (prvi vogal) in da zadovoljimo duševne potrebe ženske ... ampak to velja samo za 'zemljane', za vesoljce ne tolk zlo.
zato ti jest na to vprašenje nebi preveč odgovarju, ti družba ves čas to tumba in lahko kr ti to povzameš.
(ne)zadovoljna?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #46 - 19.05.2002 at 12:01:00
 
Ste pripravljene zaradi triurnega  orgazma pozabiti vse kar ste napisale zgoraj in biti to kar si itak želite... biti ženstvena v vseh prvinah... pa čeprav to pomeni pomivanje, kuhanje, likanje in menjavanje planic...ali pa bi raje ble enakovredne v moškem svetu in žrtvovati velik del ženstvenosti...


Triurni orgazem. Misliš, v treh urah večkrat orgazem.  


Tega ne boš več spraševal, ko boš imel doma kupček plenic (čistih in umazanih).


Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Osvobajanje ženske
Reply #47 - 19.05.2002 at 13:52:40
 
nekako sm dubu občutek da klele deklice ne sprejemate z veseljem (in ljubeznijo) vloge ki ste si jo izbrale za tole inkarnacijo - no ja ne vse ... al se motim?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #48 - 19.05.2002 at 16:57:51
 
gape wrote on 19.05.2002 at 10:29:56:
q
kaj družba/ženske pričakujejo od mene?
i don't give a shit
jest sm jest, če je kdo nezadovoljen z mano naj to rešuje pri sebi.


The best!
Ljubim moške, ko se od njih lahko kaj naučim!
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #49 - 19.05.2002 at 16:59:32
 
N. wrote on 19.05.2002 at 12:01:00:
Tega ne boš več spraševal, ko boš imel doma kupček plenic (čistih in umazanih).


Ma, ne. Po moje govori o tem, da ti lahko nudi (kdo) triurni zaporedni orgazem, med katerim z velikim veseljem kaj narediš za hišo in družino!  Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #50 - 19.05.2002 at 17:01:50
 
gape wrote on 19.05.2002 at 13:52:40:
nekako sm dubu občutek da klele deklice ne sprejemate z veseljem (in ljubeznijo) vloge ki ste si jo izbrale za tole inkarnacijo - no ja ne vse ... al se motim?


Hm. Aja, pozabljam, da si je moja duša izbrala to izkušnjo biti ženska, ker se imam kaj naučiti.
No, jaz npr. se učim tako, da te tesne vloge... širim. Morda sem ženska, da se lahko učim od moških, kako ne igrati vlog.
Hvala, hvala. Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #51 - 19.05.2002 at 17:03:55
 
Posted by: Amstel Posted on: Today at 4:59pm
on Today at 12:01pm, samonekdo wrote:
Tega ne boš več spraševal, ko boš imel doma kupček plenic (čistih in umazanih).  



Ma, ne. Po moje govori o tem, da ti lahko nudi (kdo) triurni zaporedni orgazem, med katerim z velikim veseljem kaj narediš za hišo in družino!  



Grin

Veš, Amstel, marsikaj sem že slišala, ampak tole je pa res način, kako nekomu zapreti usta.
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #52 - 19.05.2002 at 17:06:27
 


Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Osvobajanje ženske
Reply #53 - 19.05.2002 at 18:11:50
 
Vidim,da ste se ženske že začele osvobajati tu gor Grin

To vam bolj paše,kot pa triurni orgazem,kajne ? Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #54 - 19.05.2002 at 19:23:18
 
[quote author=comp link=board=prijateljstvo;num=1021237173;start=45#53 date=05/19/02 at 18:11:50]Vidim,da ste se ženske že začele osvobajati tu gor Grin
To vam bolj paše,kot pa triurni orgazem,kajne?Wink /quote]

Yeah!

(Ne bom povedala, da za triurni orgazem lahko poskrbim tudi sama... Grin)
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #55 - 19.05.2002 at 19:25:16
 
N. wrote on 19.05.2002 at 17:03:55:
Veš, Amstel, marsikaj sem že slišala, ampak tole je pa res način, kako nekomu zapreti usta.


Upam, da ni to način, kako komu zaprem usta  Grin... no, če pa že, pa samo usta.... Grin Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Osvobajanje ženske
Reply #56 - 19.05.2002 at 21:07:57
 
Sorry...sam med vrsticami sem delal poskus...kaj veste od Tantre...
Da razložim: Tam se ženske učijo (RES) ugajati svojemu moškemu in pri tem vedno delovati s spolno energijo...cel dan je ena taka napetost-privlačnost in valjda sledi potem ljubezenska igra...ki pa je malo drugačna kot si sedaj predstavljate... orgazmov ni več... ampak EN..., včasih tudi več... itak pa ne vem, če lahko govorim o tem izkustvu kar z besedo orgazem (raje bi govoril o super orgazmu)... sam povem vam pa to, da bi ble zihr osvobojene...brez misli, samo občutek ljubezni, popolnosti in harmonije... aja še to ... pri tantri ženske bolj uživajo kot moški (moje skromno  mnenje)

Glede osvobajanja pa je tko, da dokler se boste osvobajale in primerjale in jezile in upirale in ne vem na kakše vse načine skušale spremeniti moškega v en miselni vzorec...ne boste svobodne...

p.s. velja tudi obratno
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Osvobajanje ženske
Reply #57 - 19.05.2002 at 21:25:39
 
Quote:


Hm. Aja, pozabljam, da si je moja duša izbrala to izkušnjo biti ženska, ker se imam kaj naučiti.


A je to prvo priznanje, da evolucija poteka po stopnicah biti prvo zenska in sele potem moski.  
Jaz sem kao zenska ze bil pa to, zdele sem pa tu cisto zaradi drugih stvari. Bojda sem imel v enem prejsnjih zivljenj veliko pojma o zvezdnih zakonistotih, samo, da ne bo pomote,  ne kot zenska.
Ampak veste, deklice. Otroke imam pa res rad. Ravno zdaj sem prisel s sinom iz bazena.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #58 - 19.05.2002 at 23:00:40
 
Magla wrote on 19.05.2002 at 21:07:57:
Glede osvobajanja pa je tko, da dokler se boste osvobajale in primerjale in jezile in upirale in ne vem na kakše vse načine skušale spremeniti moškega v en miselni vzorec...ne boste svobodne...p.s. velja tudi obratno


Hm, veš, ugotavljam, da sem prav morala to temo sprožiti,  ker očitno procesiram in pospravljam ene zadeve v glavi  Grin...
In vedno bolj štekam, da ne rabim spremeniti moškega, zato, da se spremenim jaz. Tongue

Nadvse zanimiva mi je ta debata, ker zgleda da se ženske veliko bolj ujamemo v neke vloge.... O.k., bom govorila zase.
Se mi zdi, da sem preveč prilagodljiva. In, da ste moški res bolj freh v tem. Da vas prav malo briga, kaj kdo pričakuje od vas........ In s tem nadaljujem odgovor Andresu....

Andres wrote on 19.05.2002 at 21:25:39:
A je to prvo priznanje, da evolucija poteka po stopnicah biti prvo zenska in sele potem moski.  


Andres... ne vem, če se zavedaš, ampak s tem govoriš o verjetju, da obstaja evolucijska razlika med moškim in žensko. Torej, sploh ne gledaš, da smo kot ljudje na isti evolucijski stopnički...
Viš, to pa zna bit nevarno. Namreč, pomankljivo zavedanje svojega resničnega mnenja.
In, Andres, NE, nimam kaj "priznati"... ker enostavno nisem takega mnenja.

V prejšnjih postih  sem hotela povedati to, da mi je kapnilo... da sem od teh vaših "moških" odgovorov zaštekala, da se vi sploh ne ozirate kaj dosti na vloge, pričakovanja družbe, partneric... oz. da se ne počutite ujete. Da vloge precej premišljeno igrate. In premišljeno tudi nehate igrati. Se menda res ne počutite utesnjene.
Namreč nihče se ni razpisal.... kaj vse ga moti...
Le to, če se partnerica "vtika" v službo... pa še neki, k se ne spomnim.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #59 - 19.05.2002 at 23:04:13
 
Magla wrote on 19.05.2002 at 21:07:57:
Sorry...sam med vrsticami sem delal poskus...kaj veste o Tantri...


Saj vem, da si mislil kako tako varjanto... Seksualna energija, ko teče... tri ure... mora bit fajn. Sam, res, težko, da bi potem šl aposodo pomivat...  Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 9