Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 9
(Read 32017 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Osvobajanje ženske
Reply #30 - 16.05.2002 at 00:21:10
 
Tvoj tekst o manipuliranju z zenskami je zal resnicen in ustreza opisu mnogih druzin. Ampak ves kaj mi je zal? Predvsem to, da niti z besedo nisi omenila manipuliranje zesnk z moskimi.


Quote:
MOŠKI. ŠE NISTE ODGOVORILI KATERE VLOGE ČUTITE, DA JIH ŽENSKA, ALI DRUŽBA, PRIČAKUJEJO OD VAS IN SO VAM MOTEČE!!

Bom malo podrezala, da vidim:
Vloge moškega =  
1. Mačo, ki je vedno za sex
2. Mačo, ki vedno zadovolji žensko
3. Mačo, ki nikdar ne joče
4. Moški oče, ki poskrbi za ločitev otroka od matere......



Katere vloge so nam motece?  Caki mal, to je stvar vsakega posameznika. Naja z nekim X moskim ne more vedno motiti ista stvar. Kaj jaz vem. Mene moti ce se zenska non stop mesa v moje, biznise, stvari na spletu,  privat zadeve.  Taka je bila Jovanka Broz, Ankica Tudjman, zena Mao Ce Tunga, Henrry Kissingerja, skratka same lisice, privzetki tajnih sluzb, kar je ze spet zgodba zase, a vendarle da slutiti, da so zenske ze od nekdaj imele nadvlado posredno ali neposredno.
In kaj bi potem se rade?? Totalno oblast?

Tole z macoti je pa malo too much po moje. Nisem cisto dobro zastopil tega zadnjega dela.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #31 - 16.05.2002 at 07:22:14
 
Amstel wrote
Q
Obojestransko oboževanje. Čaščenje tega, kar je v ženski in to, kar je moškem. Brez manipulacije.
Q

To! TOOO!
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #32 - 16.05.2002 at 20:45:37
 
Andres wrote on 16.05.2002 at 00:21:10:
Katere vloge so nam motece?  Caki mal, to je stvar vsakega posameznika.


Ja, pa saj sem vprašala tako, da lahko vsak zase odgovori. Mal težko, da bi napisala seznam vseh moških, ki bi lahko povedali svojo. Grin

Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #33 - 16.05.2002 at 20:47:47
 
Andres wrote on 16.05.2002 at 00:21:10:
Tole z macoti je pa malo too much po moje. Nisem cisto dobro zastopil tega zadnjega dela.  Andres


Sem povedala, da bom dregnila,da vidim reakcije.
Napisala sem nekaj pričakovanj, ki vem, da jih nekatere ženske imajo. Ali pa, da moški misli, da se to od njega pričakuje. Govorila pa sem v prispodobah. Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Osvobajanje ženske
Reply #34 - 16.05.2002 at 22:54:48
 
za vsakim velikim moškim (menda) stoji še večja ženska ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Osvobajanje ženske
Reply #35 - 16.05.2002 at 22:56:52
 
Gape. Midva bova kar ta mala ostala.   Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Osvobajanje ženske
Reply #36 - 16.05.2002 at 23:03:10
 
jah odvisno od ženske (k je zadi)
Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #37 - 17.05.2002 at 08:35:28
 
Je bila ena princeska in je šla na vrt in se je tam kot princeska sprehajala okrog ribnika. In zasliši eno žabo, ki se dere nanjo, pa gre bliže k njej, pa pravi žaba, da je ona zakleti princ in da jo mora princeska kušnit, da ga bo odčarala. Pa princeska malo premišljuje in omahuje pa pravi žaba:
«Dej me že enkrat kušni, no! Boš videla, te bom odpeljal na svoj grad in tam bova živela srečno do konca svojih dni. Cel dan boš lahko hodila sem pa tja po gradu, pa prah brisala, pa kuhala pa take stvari. Če bom zadovoljen s tabo al pa tud ne, ti bom prvošu ponoč kakšen seks in, če bo vse v redu, ti bom mulce naredu, pa boš potem lahko cele dneve smrkave nose brisala pa plenice prala….«

No, in princeska je imela za večerjo žabje krake….
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #38 - 17.05.2002 at 09:43:08
 
Ana, tole pa skor moram dodat

Grin

(smeh, smeh, smeh).


Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
pRe: Osvobajanje ženske
Reply #39 - 17.05.2002 at 10:01:10
 
he he, je dober kenede?
Veš, pa vem še enega na isto temo:

gre frajerka po parku pa se dere žaba nanjo: "Ej, tiiii! Veš, jest sem zaklet princ! Če me kušneš, se bom spremenil v lepega princa in te bom vzel s sabo na svoj grad in take stvari.."
Pa frajerka malo premišljuje pa zagrabi žabo pa si jo zbaše v žep. Pa se žaba spet začne dreti:
"Hej tiiiii! Kušnit me moraš, da se spremenim v princa!"
Pa frajerka nazaj:
"Ja pa jade! Mam pa že rajš govorečo žabo kot pa princa!"
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Osvobajanje ženske
Reply #40 - 17.05.2002 at 14:39:27
 
Nekoč je obstajal "Center za nakup moža - Husbands Shopping Center", kamor so lahko šle ženske izbirati moža. Center je imel pet nadstropij z možmi po naraščajočih in pozitivnih lastnostih, bolj ko si se vzpenjala po nadstropjih. Edino praviloj je bilo, ko si enkrat odprla vrata v katerokoli nadstropje, si morala
izbrati moža iz tega nadstropja ali pa iti v eno nadstropje višje. Če si šla naprej v višje nadstropje, nisi mogla več nazaj, razen, da si zapustila center. Torej, nekaj deklet je odšlo v center poiskat moža.

Na prvem nadstropju so imela vrata napis: "Ti možje imajo službe in ljubijo otroke." Ženske so brale napis in rekle: "Dobro, to je bolje kot če ne bi imeli službe ali da nebi ljubili otrok, vendar se
sprašujem kaj je še naprej?" Torej so odšle naprej.

Drugo nadstropje je imelo napis: "Ti možje imajo visoko plačane službe, ljubijo otroke in so izredno dobrega videza."
"Hmm" pravijo dekleta. "Vendar, sprašujem se kaj je še zgoraj?"

Napis na tretjem nadstropju je bil napis "Ti možje imajo visoko plačane službe, so izredno dobrega videza, ljubijo otroke in pomagajo pri gospodinjskem delu.
"Uau!" pravijo ženske. "Zelo vabljivo! Vendar, tu je še več zgoraj!"

Napis na četrtem nadstropju pravi: "Ti možje imajo visoko plačane službe, ljubijo otroke, so izredno dobrega videza, pomagajo pri gospodinjskem delu in imajo močno romantično žilico."
Oh, Bog se usmili! Vendar samo pomisli! Kaj mora biti šele v naslednjem nadstropju?!"

Torej so odšle naprej v peto nadstropje. Napis na teh vratih je bil:
"To nadstropje je tukaj samo zato, da dokaže kako je ženske nemogoče zadovoljiti."

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #41 - 17.05.2002 at 23:12:32
 
Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Osvobajanje ženske
Reply #42 - 18.05.2002 at 01:04:33
 
Fantasticno Harry.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Osvobajanje ženske
Reply #43 - 18.05.2002 at 22:26:53
 
poznam žensko k zlo rada kuha, pospravlja...in na vse možne načine razvaja svojga partnerja...tudi pri sexu... in nagrada je ljubezenski orgazem...
kaj pravite... Ste pripravljene zaradi triurnega  orgazma pozabiti vse kar ste napisale zgoraj in biti to kar si itak želite... biti ženstvena v vseh prvinah... pa čeprav to pomeni pomivanje, kuhanje, likanje in menjavanje planic...ali pa bi raje ble enakovredne v moškem svetu in žrtvovati velik del ženstvenosti...
To je samo en primer, ki ga poznam in lahko povem, da obema njej in njemu to ful odgovarja...
To kar ve pravite, da je treba delo razdeliti in vse zraven je pač po mojem le kompromis, ki ga moški lahko naredi... sam ni pa to sinergija... in kot tak odnosu prej škodi kot koristi....
Moje mnenje je tako, da valjda tut moški (jest) lahko kuham, likam, perem in menjavam planice(tega še nisem)...vendar pa se mi zdi bolje, da je en expert za ene stvari...drug pa expert za ostale stvari...več stvari se da pa tko al pa tko da delat u dvoje, a ne... in to je po mojem še najbolj...hmm sexi
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #44 - 18.05.2002 at 23:25:33
 
Triurni orgazem dobim, če popustim in postanem ženska - ženstvena, v pravem in popolnem pomenu besede v tvojem smislu?
Hmmmm. NE.

Kako to, da nihče ne odgovori na vprašanje o vlogah, ki so moteče vam, moški??

Morda zato, ker itak počnete kar vam paše?
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 9