Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 
(Read 32011 times)
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Osvobajanje ženske
Reply #120 - 19.11.2003 at 11:07:39
 
No, viš, saj ti je vse jasno!

Zdaj se samo osredotoči na tiste prave moške - ki jih je 10% - in zadeva bo rešena!

Ali pač ne?! Potem bo to pomenilo, da ti ne pašeš v 10% pravih žensk...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #121 - 19.11.2003 at 11:08:34
 
Iščem napake? Ej bejbi, imam v življenju preveč dela, da bi iskala napake na drugih. So pa odnosi nekaj čemur se ne da izognit, pa izkušnjam, ki jih ven potegnem tudi ne.
Moje opažanje, ki ga delim z vami, pa vam je lahko všečno ali pa ne, čisto vaš problem

Napake na meni, kaj je napaka? Pikrost? A je to napaka?
Nekoč je nekdo rekel "Resnica boli", samo ne tistega, ki jo izreče, ampak tistega, ki jo sliši.

Pa da ti še dgovorim konkretno, seveda se trudim odpraviti napake na sebi, tiste, ki me motijo, tiste pa ki motijo druge pa ne, ker to ni moj problem. Pa tudi prilagajati se vsem tisočim ljudem, ki jih srečam tudi ne morem.

Sicer pa katero napako bi pa ti na meni odpravil? Jezikavost Smiley   Smiley  Smiley  Smiley ????????

Ziby2 wrote on 19.11.2003 at 10:48:01:
zakaj iščeš napake v drugih?Si jih pri sebi že rešila?

Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Osvobajanje ženske
Reply #122 - 19.11.2003 at 11:12:01
 
No nisi mi odgovoril na moje vprašanje akcija-reakcija Smiley
In pa v absolutnih številkah je 10% žensk precej več kot 10%moških Smiley


Jakob_Ostrjan wrote on 19.11.2003 at 11:07:39:
No, viš, saj ti je vse jasno!

Zdaj se samo osredotoči na tiste prave moške - ki jih je 10% - in zadeva bo rešena!

Ali pač ne?! Potem bo to pomenilo, da ti ne pašeš v 10% pravih žensk...

Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Osvobajanje ženske
Reply #123 - 19.11.2003 at 11:56:37
 
Sinjeoka, ne morem ti reči, kakšno "akcijo" se greš ti oziroma kako reagiraš na moške.

Po tistem, kar pišeš, pa bi rekel, da v sebi gojiš prepričanje, da pravega moškega nikoli ne boš našla, ker "tega pač ni".

Niso toliko važne značajske in osebnostne lastnosti, in če imaš oster jezik, to ni nič narobe, celo prednost je. Seveda za tistega, ki je dovolj samozavesten, da ga to ne moti.

Bolj je važna generalna osebnostna naravnanost, vsaj zase bi lahko to rekel. Le-ta pa se kaže predvsem v prepričanjih, ki jih nosim v sebi. Če nekje v sebi čutim, da pravo partnerstvo zame ne obstaja, potem je temu res tako. No, zase lahko rečem, da tega ne čutim, pač pa imam probleme s tem, da imam zelo zmedene predstave (moj ego jih ima) o tem, kaj naj bi pravo partnerstvo sploh bilo.
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9