Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 22023 times)
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: Učenje
Reply #15 - 05.03.2003 at 11:09:24
 
Jec ze tko, da je blo tm kjer mi je bila snov (predmet) al pa tovaršica (takrat so bile več ali manj bl še tovariši nin tovaršice uspeh bistveno boljši. Predvsem motivacija Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Učenje
Reply #16 - 05.03.2003 at 17:46:53
 
No ja res ne gre zanikat da obstaja neka cudna povezava med simpaticnostjo profesorjev in uspesnostjo pri predmetu..  Grin

Se pravi sklep: Vec mladih lusnih moskih za profesorje!  8)

Io ego tripi, neupraviceno kovanje sebe v zvezd, samomotivacija in nasploh vecanje samozavesti pred testom/izpitom ful pomaga. Ce napisem tu kaj si vse jaz govorim pred testom me bojo vsi grdo gledali, ampak dejansko ce se prepricas da si TI center vesolja, in da se morejo VSI, vkljucno z butastimi profesorji, ki vejo vsekakor MANJ od tebe, tebi PODREJAT bos gotovo pisala 20% boljse. Ze sam zato ker bos manj zivcna, bolj prepricana vase. To ful pomaga. Ampak ne simfat profesorje, to situacijo poslabsa, na 1001 nacin dokazat tvojo superironost, povedat si  da si najboljsi, da zmores! To punca!  Wink
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: Učenje
Reply #17 - 05.03.2003 at 18:07:23
 
Terrania wrote on 05.03.2003 at 17:46:53:
Se pravi sklep: Vec mladih lusnih moskih za profesorje!  8)

 Wink


Grin Grin Grin samo pol bi moral met za en predmet dva prfoksa  eno hudo bejbo pa enga hudga tipčka.....

Uspeh zagotovljen Grin Grin Grin
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Učenje
Reply #18 - 05.03.2003 at 19:11:36
 
Ja sej.. ampak kaj ko majo stare tečne posušene.. tukaj vstavi se par pridevnikov .. ucitlce zmer izgovor, da ce so mladi pa simpaticni, da se ne moremo skoncentrirat. Bog ne daj da bi mela ktera minic..  Shocked
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Učenje
Reply #19 - 06.03.2003 at 12:17:45
 
Se pravi jaz sem zakon, rasturam, ni panike.
Če je pa profesor fejst, je pa slabše, mi zbija koncentracijo. Grin
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Učenje
Reply #20 - 06.03.2003 at 15:48:34
 
Heh to je dvostransko. Lahk mislis da ti zbija koncentracijo, lahko pa se odlocis da ti je vsec in da bi mu rada na vsak nacin ugajala. Zato se mores posebno izkazat v njegovem predmetu (kar je zelo dobra motivacija, believe me!  Grin ). Lahk pa mislis na to kak bi ga dol dala in nardis se manj kot ce bi mela zensko.

Odvisno od tega za kaj se odlocis. Pa tud poleg tega da si ti zakon, se mores zavedat da ti noben nic ne more. Se najmanj pa en profesor ki je samo miljonti delcek tvojega zivljenja. Se najmanj on, pohodis ga z vsakim korakom ki ga naredis na tvoji poti.

U're gonna make it!  Wink
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Učenje
Reply #21 - 08.03.2003 at 17:47:22
 
Če znam, če sem se naučil, potem ne potrebujem nobenega pumpanja samozavesti ker jo znanje samo rodi. Nič lažjega kot it na izpit če znam, celo lahkih nog. Če pa ne znam pa je kriza ja,  level samozavesti -1.

LP
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Učenje
Reply #22 - 08.03.2003 at 21:38:27
 
Dylan se motis, vec ko znas bolj si zivcen. Bolj si zivcen, vec zaserjes. Ce ne znas nic, ves da bos pogrno, nisi zivcn ker itak ves da nimas kaj zgubit. Ce bo sreca bo, cene pa ne. Nardil nisi nic zato da bi blo boljse, zato nisi zivcn. Ce pa si se dost ucil, si zelo zivcen ker ves kolk dela si vstran vrgo ce ne bos nardil tega, ker se zavedas kolk truda bo slo v nic ce tega ne nardis, ker ne vidis vec nacina kak bi se na ucil ce to ne bo delovalo. In si zivcn da se sam treses in pol prides pred test in blokada in ne ves vec nic. Pol se lahk pa sam slikas. Zato je pumpanje samozavesti zelo dobra stvar, ker te odresi zivcnosti. Motece pa tud ni, vkolker je samo par dni pred izpitom se da potrpet. Sam pazi da ne dobis pol God kompleksa (lastne izkusnje  Grin ).
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Učenje
Reply #23 - 09.03.2003 at 03:49:25
 
dej napiš teh par udarnih stavkov, da vidm če je kaj uporabnega.

zihr je naravnanost del življenja in uspeha.
Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Učenje
Reply #24 - 09.03.2003 at 15:54:02
 
Terrania wrote on 08.03.2003 at 21:38:27:
Dylan se motis, vec ko znas bolj si zivcen. Bolj si zivcen, vec zaserjes. Ce ne znas nic, ves da bos pogrno, nisi zivcn ker itak ves da nimas kaj zgubit. Ce bo sreca bo, cene pa ne. Nardil nisi nic zato da bi blo boljse, zato nisi zivcn. Ce pa si se dost ucil, si zelo zivcen ker ves kolk dela si vstran vrgo ce ne bos nardil tega, ker se zavedas kolk truda bo slo v nic ce tega ne nardis, ker ne vidis vec nacina kak bi se na ucil ce to ne bo delovalo. In si zivcn da se sam treses in pol prides pred test in blokada in ne ves vec nic. Pol se lahk pa sam slikas. Zato je pumpanje samozavesti zelo dobra stvar, ker te odresi zivcnosti. Motece pa tud ni, vkolker je samo par dni pred izpitom se da potrpet. Sam pazi da ne dobis pol God kompleksa (lastne izkusnje  Grin ).


Vsake oci imajo svojega malarja. Moj malar mi pravi da se ti motis  Wink  
Vec kot znam  manj sem zivcen. Ce ne znam nic tak pogrnem, ker z neznanjem ne mores narest, razen plonk, recimo...  
Ce sem se veliko ucil nisem nic stran vrgel, nc, vsako ucenje je good in ucimo se do konca. Ce je tebi pumpanje samozavesti dobro, potem jo pumpaj, seveda bi bilo boljse ce bi jo imela ze kar tako in bi bilo to pumpanje nepotrebno, a je ne mores imeti ce ne znas. To pumpanje ne more nadomestiti  znanja.
Cisto, in samo znanje, je resitev....

Je pa  God kompleks   zanimiv   Wink


LP
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: Učenje
Reply #25 - 09.03.2003 at 16:56:02
 
Vedno sem prakticiru da se zadnjih 24 ur pred izpitom nisem niti dotaknu knijige, snovi... 8)
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Učenje
Reply #26 - 05.04.2003 at 00:52:48
 
No sedaj mi pa spet grejo izpiti, bila je mala kriza, samo sem si vzela malo bolj na izi, sem hotela preveč na enkrat, pa sem ugotovila, da nima smisla da si otežujem življenje, če ni potrebe.
Ja Devica, perfekcionist, nimaš kaj!  Grin
Zakaj že? ???
Smiley
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Učenje
Reply #27 - 05.04.2003 at 12:24:24
 
Lepo slisat da ti spet gre Io!  Kiss Sej vse gre, sam malo casa rabimo.
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Učenje
Reply #28 - 23.04.2003 at 17:02:10
 
b5 wrote on 09.03.2003 at 16:56:02:
Vedno sem prakticiru da se zadnjih 24 ur pred izpitom nisem niti dotaknu knijige, snovi... 8)


Jaz imam tudi tak problem... Pa še zdaj tukaj smrdim, namesto da bi se učil...  Angry

Zdaj pa rabim kak nasvet za instant učenje (še 20ur..), npr. kak bi lahko sociolingvistiko v "3d" spravil  Undecided

Jaooo meni....  Wink
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Učenje
Reply #29 - 23.04.2003 at 17:43:41
 
tomi wrote on 23.04.2003 at 17:02:10:
daj pa rabim kak nasvet za instant učenje

Opravi mikrovalovno učenje. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3