Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4930 times)
hyperborea
1
*
Offline

Love rulZ
Posts: 26
Ljubljana
Gender: female
steklo
18.02.2003 at 13:50:06
 
lep pozdrav vsem skupaj  Wink

zanima me, ce se mogoce se komu dogaja, to kar se meni ze nekaj let, namrec v vsakem lokalu ki sem, se razbije vsaj en kozarec- v 90 %....pa ne samo v lokalih, tudi na sprejemih in drugih zadevah, kjer se zadrzuje vec ljudi.

Nekje sem prebrala, da to ni prou dober znak- nakaj v zvezi s psihicno neuravnotezenostjo.  Undecided

no pa me zanima, ce se to dogaja tudi komu drugemu ali pa mogoce kdo ve, zakaj bi se mi to sploh dogajalo.  ??? ??? ??? ??? ???

Hvala vsem za pozornost

Hyperborea
Back to top
 

Ne trudi se iskati Boga, raje živi življenje in služi tako, da bo Bog našel tebe
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: steklo
Reply #1 - 18.02.2003 at 15:22:42
 
Hehehe, še kaj drugega se razbije kot kozarec  Grin
Vse je odvisno od stopnje nadelanosti  Wink

Hmm, ne verjamem da si, če že rada pijana mečeš kozarce naokoli, psihično neuravnotežena...
No ja, mogoče pa čisto malo...
Grin
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: steklo
Reply #2 - 18.02.2003 at 16:46:54
 
V lokalu, kjer si, se razbijajo kozarci?
No, verjetno ne s tvojo namerno pozornostjo, da bi kaj počilo kar z ljubega mira? verjetno ga nekdo nekako uspe razbit, vedno takrat, ko si ti poleg?

No, če si na to postala pozorna in se ti to ne zdijo več na-ključ-ja, ni nujno da je to povezano s tvojo psihično nestabilnostjo. Predvidevam, da se to razlaga skupaj s sposobnostjo, da imaš določene kinetične sposobnosti itd?
Bi pa jaz recimo poskusila ugotovit, če želi kdo vzpostavit kak stik s mano, kar pomeni, da ti nekdo privablja pozornost tudi drugje na drugačne načine, ki pa jih ne beležiš dovolj (ali pa jih niti ni drugje kot v lokalih).
Če pa se to dogaja izključno po lokalih, pa posebnega zaupanja v take stike vseeno ne bi imela, saj se v takih okoljih kake lepe energije najbrž ne zadržujejo.

Druga varianta je, da si poskusiš razložit, kaj kozarci, oz steklo tebi pomenijo...mogoče je povezano s kako lastnostjo v tebi, na katero te preko takih stvari poskuša opozoriti tvoj višji jaz.

Na kaj podobnega še nisem naletela, tako da se mi še sanja ne...ampak če boš pozorna, boš že našla razlago, če to izvira iz tebe, si lahko sama najboljše razložiš...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: steklo
Reply #3 - 18.02.2003 at 22:36:54
 
ni lih isto ampak men se recimo dogaja (huh težko se konkretno spomnim), da pogledam neko stvar in pol se neki zgodi; npr popacka se srajca, prižge mobi; človek se spotakne... pa ne vem a naprej vidm dogodek ali ga sam sprožim s tem k usmerim pozornost
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
hyperborea
1
*
Offline

Love rulZ
Posts: 26
Ljubljana
Gender: female
Re: steklo
Reply #4 - 19.02.2003 at 13:43:43
 
Hvala tistim, ki ste odgovorili..

Tomi, ne pijem alkohola ze ene par let, pa se mi se isto dogaja...

Devi,

ja se strinjam, odgovor bo prisel, a ga cakam ze neki casa.... sem ze probala, da bi vplivala na to - recimo naj se v trenutku, ko jaz hocem razbije kozarec - kar bi govorilo v prid temu, da imam kineticne sposobnosti...No pa mi ni ratal....Opazila pa sem, da ko vec mediteram in delam Chi Qong vaje, da se rabije celo vec kozarcev. Zadnjic me je presinilo, da se moja aura siri in pri tem podira kozarce, ki so najlazji....

Kaj mi pomeni steklo ? Dobro vprasanje. Bom razmislila- osnova je pesek, pesek polzi skozi prste...steklo je lomljivo - krhkost, steklo je vec ali manj prozorno...itd..

kar se stikov tice, pa jaz tko al tko verjmem, da ima lahko vsako bitje (tudi tisto, ki se zadrzuje v lokalu) kaksno sporocilo zame in me lahko do cesa pripelje...

No saj jaz se nisem zakljucila, da je lomljenje kozarce povezano z mano...sem povedala se dvema in sta sedaj z mano pozorna in je res, kadar sem zraven pokajo kozarci, ko me ni pa ne....

Herby,

no, ja to kar se dogaja tebi, se pa men itak - ampak to je sinhroniteta ali sinhronost in je men cool in jo jemljem ze vec kot 10 let kot fact of life in sploh kot nekaj super uporabnega....ampak imam obcutek, da tole s kozarci ni ista fora....

ma konc koncev, pa mogoce  nima nic z mano - lohk, da se kozarci vedno lomijo po lokalih, ker jih je pac tako veliko in se z njimi veliko dela....

Al bom pa 1x dobila kaksen uvid glede tega..

hvala se 1x vsem, ki ste prispevali.

LP

Hyperborea
Back to top
 

Ne trudi se iskati Boga, raje živi življenje in služi tako, da bo Bog našel tebe
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: steklo
Reply #5 - 19.02.2003 at 15:23:47
 
Hec, ampak kozarci se res lomijo pač kamor človek pride... Zato pa so iz stekla.
Razlika je kvečjemu v tem, da nekateri to opazijo drugi pa ne. Jaz bi temu in heryevemu rekel razpršena pozornost... Ko se ne koncentriraš na neko misel ti um bega od enega zunanjega dogodka do drugega, pogled mu ponavadi instantno sledi itd. Ob dobri intuiciji lahko pogled celo malo prehiteva te dogodke...

Po mojem nima smisla za vsako neumnost iskat stvar v duhovnostnem besedju, ker lahko kojci postaneš paranoičen, če misliš, da si vzrok vsemu.
Pol pa ni več daleč od tega, da se kotaš v kakem bolnem solipsističnem svetu v svoji glavi...  Grin
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: steklo
Reply #6 - 19.02.2003 at 22:08:33
 
Lep pozdrav!

To se mi zdi zelo zanimivo. Še nikogar ne poznam, ki bi se mu kaj takega dogajalo...

V neki knjigi sem brala (se ne spomnim v kateri), da je pomembno, kaj prej razmišljaš oz. kaj tisti trenutek razmišljaš ko ste ti to zgodi. Pomembna je ta misel.

Ne vem, če sem ti kaj pomagala.

Zelim, ti veliko sreče pri rešitvi uganke in lep dan.
Back to top
 
 
IP Logged
 
hyperborea
1
*
Offline

Love rulZ
Posts: 26
Ljubljana
Gender: female
Re: steklo
Reply #7 - 20.02.2003 at 12:05:02
 
Tomi,

sej sem vzela kot hec, ampak neki mi stikalo za humor strajka zadne case in obrnem mal drugac...  Undecided

Soncnica,

hvala za tip - bom pozorna..ker sem vedno cist paf, k spet poc ali se razbije kozarc, v trenurtku pozabim, kaj,kje kako se je prej kaj dogajalo...

Bom pa sedaj bolj pozorna, nikol ne ves..

Ceprou se tud s Tomi strinjam- da pa mrbit tud nic ni na tem..

Danes sem dobila eno pesem od prijatelja in notri pise, da ce bi imel se eno moznost, bi v zivljenju raje imel vec resnih problemov in manj namisljenih...AMEN  Wink

LP

Hyperborea
Back to top
 

Ne trudi se iskati Boga, raje živi življenje in služi tako, da bo Bog našel tebe
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: steklo
Reply #8 - 20.02.2003 at 12:42:58
 
btw, po mojem se bomo morali vedno bolj soočati z resničnimi problemi, mogoče so nam namišljeni trenutno le za trening Wink

Drgač pa mislim, da ti ne vplivaš na razbijanje kozarcev (lahko se motim), kajti tudi ko sem sama v lokalih, se vedno kaj razbije...

Al pa pri meni doma se sploh ful rado kaj polije... Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: steklo
Reply #9 - 20.02.2003 at 13:55:52
 
Pozdravcek!  Cheesy

To to ni "problem" in tudi, se mi zdi, nihče ne napihuje in dramatizira...

Gre predvsem, saj kot jaz vidim, za zelo zanimivo zadevo in ker živim v prepričanju, da naklučij ni, mora imeti nek pomen.

Ne gre tukaj zdaj za grozno reč. Je pa zelo, zelo zanimivo...
Če si boš le postavila pravilno vprašanje boš dobila odgovor.

Lep sončen dan ti želim.   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: steklo
Reply #10 - 22.02.2003 at 18:05:30
 
V naključja jaz sicer tudi ne verjamem, a verjami, da so edini pomen in vzrok razbitim kozarcem nerodne, gostinsko nešolane kelnarce in nažrti poredni gostje.
Sicer pa lahko sprobaš - postavi kozarec na mizo in potem vanj bulji, pleši in tuli nanj, in če bo padel imaš res telekinetične sposobnosti...  Grin
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
hyperborea
1
*
Offline

Love rulZ
Posts: 26
Ljubljana
Gender: female
Re: steklo
Reply #11 - 25.02.2003 at 09:34:34
 
Hoj vsem skupaj,

jaz sploh nisem nikoli sla v smeri, da imam kineticne sposbnosti...nasprotno, napisala sem, da menim, da jih nimam...

obcutek imam, da so v igri druge sile, ki se mi nocejo razkriti...vendar imam obcutek, da so destruktivne in bi jih rada spoznala, da jih preobrazim...cutim, da se spodaj skriva morje ene energije, ki mi bo pomagala priti blizje sebi....kar je pa itak moj edini cilj...

ma sej ne vem, pa tud ni vazen...cas bo prinesel vse odgovore..

danes je lep dan in se ne bom obremenjevala z necem, kot so razbiti kozarci - ma naj se razbijajo, koliko se cjo.....sej vem, sama sem to zacela...

mogoce pa sprejemam informacije od proizvajalcev kozarcev, da se jih razbije premalo in sem tako dobra vila proizvajalcev kozarcev...... Wink Cheesy

ciao

hyperborea
Back to top
 

Ne trudi se iskati Boga, raje živi življenje in služi tako, da bo Bog našel tebe
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: steklo
Reply #12 - 25.02.2003 at 14:07:05
 
steklo, kozarci ali pa šaljce (k so lahko tut iz porcelana) se v lokalih razbijejo točno takrat ko si ti tam... celo v več kot 90%

Ker si verjetno bolje zapomneš takrat ko se razbije in tega je res velik bi sam reku da je tega tam okol 75% od vseh primerov

to pa je 3/4

Če to številko deliš - dobiš 0.75    Roll Eyes Roll Eyes 8) Grin Cheesy Wink Smiley

Mau se hecam pliz ne zamerit ...

Drgač pa glej na to kot na sanje...res ker če iz kvazi resnice iščeš eno globlje sporočilo ga lahko dobiš ( kao alkimist) in glede tega ne dvomim da to že mau prakticiraš in maš tut že ene svoje (samo zase) dokaze...
Nekako k ti ene stvari iz ozadja kr skočijo pred oči in te takoj spomnejo na eno stvar da jo morš al pa hočeš naredit...
Men se to dogaja kr velikokrat čeprav pa se mi razbijejo stvari samo takrat k jest hočem... Grin

Recimo:

Kozarc - v njega lahko zajameš nekaj kar se z rokami ne da.

Steklo - snov ki je trdna a vseeno zelo krhka

Osebe k so ponavadi s tabo
Oseba k razbije

Kakšen je kafič  - ali ti je všeč...ali se počutiš domače...
in tako naprej...


Nared si analizo...probaj vidt stvar k se ti skoz ponavla... in probi najdt vzroke...

to pa je lahko misel... ali pa eno nedokončano delo...kar pa je spet lahko  karkoli...


Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: steklo
Reply #13 - 25.02.2003 at 15:48:32
 
Magla wrote on 25.02.2003 at 14:07:05:
steklo, kozarci ali pa šaljce (k so lahko tut iz porcelana) se v lokalih razbijejo točno takrat ko si ti tam... celo v več kot 90%

Ker si verjetno bolje zapomneš takrat ko se razbije in tega je res velik bi sam reku da je tega tam okol 75% od vseh primerov

to pa je 3/4

Če to številko deliš - dobiš 0.75    


LOL
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1