Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 39179 times)
Neznani
Guest




Prehitri izliv
06.01.2003 at 23:12:49
 
Mene pa zanima kako in na kaksen nacin se lahko odpravi naslednji problem. z vsako zensko s katero sm dozdaj bil sem imel isti problem. Vedno ko je bil cas za sex sem se zbal ker meni vedno "pride" v minuti ali se manj. Mene zanima kako ta problem odpraviti ker meni in moji punci ni fino ce meni "pride" takoj. Zanima me tudi ce se ta problem lahko vlece iz otrostva!!! Prosim za kaksen odgovor.

Hvala ze v naprej.

Zalosten Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Prehitri izliv
Reply #1 - 06.01.2003 at 23:21:36
 
to ni nobena panika

to se lahko vse naučiš

tantra obvlada vse

prvo se nehi bat ... zaupej.


konkretno si lahko prebereš tuki
http://193.2.1.80/~bsuhel/gabr/imsak.html

drgač je pa to ta sajt
http://welcome.to/tantrika

priporočam ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Prehitri izliv
Reply #2 - 09.02.2003 at 10:48:29
 
To rešiš lahko tako, da orgazem in izliv ločiš.. Da orgazem prestaviš v glavo.. izliva pa v bistvu ne potrebuješ.... razen seveda ko boš hotel poskrbet za potomstvo..Ni tako enostavno, se pa splača..Preberi knjigo:
Multi orgazmični moški-- taoizem..
Ne skrbi pri teh letih je to precej pogost pojav.

Lahko pa probaš tudi z erekcijskim obročkom...
pa obilo veselja:)...pa glej,da bo veselje tudi pri ženski ne samo pri tebi:)
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Prehitri izliv
Reply #3 - 13.02.2003 at 19:08:13
 
Quote:
To rešiš lahko tako, da orgazem in izliv ločiš.. Da orgazem prestaviš v glavo.. izliva pa v bistvu ne potrebuješ....

Je to dejansko možno, mislim a to tebi uspeva???
Če ja, povej na hitro KAKO!

Ful dobra stvar, če bi delovalo, že zaradi izgube energije pa to...
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Neznani
Guest




Re: Prehitri izliv
Reply #4 - 13.02.2003 at 22:35:33
 
Ja ubistvu sm ze vse razloz.Pac neki sekund, ksno minuto mogoce in pol je izliv. Js pa pac nebi rad tega ker mi gre to dobesedno ze na zivce. Rad bi da to nekako obvladam. Hvala za odgovore pa upam da bo se ks kej prispevu Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Prehitri izliv
Reply #5 - 14.02.2003 at 00:05:50
 
On bi rad obvladu!   Grin

Če bi jest mela sina, bi mu rekla, da nej se, za začetek, mal s sabo igra ... vsaj mal ... vsaj enkrat na dan; za začetek. Ma, kva mal, VELIK! Vaja dela mojstra, srči, zaprmej! Tut tle.

Kiss
ARS


PS: Ko se boš pa v dvoje igral, pa le ne pozab, da za otroka narest, ne rabš prav nič vaje; rabš sam bolj al manj "zadet", pa na "odprtem" ga met.   Grin
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Prehitri izliv
Reply #6 - 15.02.2003 at 11:23:33
 
Tomi,parkrat mi je res že uspelo...moram pa priznat,da je to precej dolgotrajen in zahteven postopek,ki zahteva precej vaje.
Sam pri sebi moraš najprej dognati,da je orgazem v glavi in da nima popolnoma nič z izlivom oz.ejakuacijo.
Izliv je samo posledica informacije iz glave,da si pač doživel orgazem in samo stvar navade je to,da doživiš izliv,ker ga pač ne znamo ustavit oz.ga uporabit samo v namen večanje populacije.
Zakaj pa bi se sploh mantrali?Pri izlivu izgubimo na miljone semenčic kar teoretično pomeni na miljone živih bitij...si predstavljaš koliko energije "izpljuneš".Ogromno dela je potrebno,da telo spet ustvari toliko zaloge,ki jo potem spet odvržeš.
Zelo pozitivna zadeva pa je predvsem to,da ženski lahko nudiš(pa seveda tudi sebi)precej več užitka,kajti
po orgazmu brez izliva lahko nadaljuješ z sexom ker erekcija ostaja.Po domače "nene ti pade:D"

Obilo užitka:)
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Prehitri izliv
Reply #7 - 15.02.2003 at 11:53:33
 
najbl važn je da je vlažn(a) ... pa poooooooočassssss ... pa vaja ... pol mojstr
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
:DRe: Prehitri izliv
Reply #8 - 15.02.2003 at 12:00:40
 
Keri pa že tukaj zašteka,da ne uspe navlažit zadeve...
pa se mi res močno smili Grin.Čimmanj takih revežev.

Samo majhen nasvet za tiste,ki imajo že s tem
probleme..če jo že ne znaš z pogledom navlažit..pa probaj z dejanji Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Prehitri izliv
Reply #9 - 15.02.2003 at 13:00:16
 
Al pa kupi vazelin!  Grin

Ampak vseeno mi ni jasno kako si naj to v glavo vbijem... Undecided  Kaj obstajajo kake step-by-step inštrukcije za to stvar?
To zna bit ključno za življenje... Vedno ko mi pride se počutim ful izcuzan, če bi to znal bi se mi verjetno tud produktivnost zvišala  Wink

Če bi začel to s sabo eksperimentirat pa punca verjetno ne bi bla najbolj vesela, ker ne bi blo pol nič kaj s sexom...
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Prehitri izliv
Reply #10 - 15.02.2003 at 13:19:42
 
gape wrote on 06.01.2003 at 23:21:36:
konkretno si lahko prebereš tuki
http://193.2.1.80/~bsuhel/gabr/imsak.html

drgač je pa to ta sajt
http://welcome.to/tantrika

priporočam ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Prehitri izliv
Reply #11 - 15.02.2003 at 13:27:12
 
QL, thnx. Grem testirat...  Grin
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Prehitri izliv
Reply #12 - 20.02.2003 at 10:29:43
 
Tomi malo dolgo je trajalo..pa vseeno je boljše pozneje kot nikoli:)

Mislim,da nekateri mešajo taoistično spolnost  in tantro

Za vse,ki jim je do kvalitetnega spolnega življenja:

moški, ki se počutijo pred orgazmom kot levi, po njem pa takoj strmoglavijo, z njeno pomočjo postanejo 'leteči levi'. Poleg tega znatno povečajo svojo sposobnost zadrževanja erekcije.
V taoistični spolnosti moški doživi orgazem brez izliva, torej ujakulira. Pritisk na akupunkturno točko, ki je med anusom in testisi, ejakulacijo spremeni v intenzivnejši orgazem. Semenska tekočina pa se iz polne prostate ponovno izkoristi in absorbira v kri. Tej točki taoisti pravijo akupunkturna točka Jen Mo. To so energijska vrata, skozi katera naša telesa nenehno oddajajo energijo v okolico. Spolna vzdržnost ne preprečuje odtekanja energije. Izgubo energije pravzaprav preprečuje prav spolno občevanje. S pritiskom na to točko torej ne preprečimo le izgube semena iz telesa, temveč tudi izgubo življenjske energije. Drug način preprečevanja izgube energije vključuje sedeče položaje. Taoistični sedeči položaj, v katerem s peto ene noge pritisnemo na presredek, blokira izgubo energije. Vrh jezika je druga točka odtekanja energije, zato taoisti med meditacijo priporočajo, da pritisnemo vrh jezika k nebu, da ohranimo energijo v telesu.
Če pritisnemo s prstom, začutimo točko  kot majhno vdolbinico ali luknjico v območju presredka. Ko pritisnemo to točko tik pred izlivom, gre energija po meridianih navzgor v telo, namesto da bi šla iz telesa, kot se to zgodi pri navadnem izlivu. Moški ima pri tem vseeno prijetne občutke, ki so posledica črpanja prostate in doživi tudi orgazem.

Točko, lahko moški zlahka poišče z malo prakse. V trenutku, ko začuti, da je tik pred ejakulacijo, poseže z roko za zadnjico, spoji skupaj palec, kazalec in sredinec ter najde točko. Pritisniti jo mora precej močno, da prepreči, da bi seme potovalo skozi sečno cev. Vendar pa pritisk ne sme biti ne premočan ne prešibek. Če pritisnete preblizu testisov, bo seme šlo v mehur in se izgubilo pri uriniranju. Če pa pritisnete preblizu anusa, ejakulacije ne boste preprečili. Za preprečevanje izgube semena z ejakulacijo iz telesa ali mehurja, mora pritisk zapreti kanale natančno na prostati. Samo tako se seme vrne nazaj v kri. Pri navadni ejakulaciji se prostata širi in krči ter črpa sokove iz telesa, dokler se ne izprazni. Pritisk točke za milijon dolarjev nadzira in zmanjšuje hitrost, s katero se prazni prostata. Prostata se torej ne prazni tako hitro in seme ne more priti v thingy. Namesto tega ostane v prostati, kjer ga absorbira krvni obtok in ga nosi v vse dele telesa. Prostata se sicer prazni, a precej počasneje. To lahko traja tudi pet minut. S tem nastane orgazem, dolg pet minut. Še pomembnejše od globljega in bolj intenzivnega orgazma je dejstvo, da v telesu ostanejo energija in hranljive sestavine. Seme se v telesu razprši čez sedem žlez in jih energizira. Tako daje energijo in hrano za energiziranje vsega telesa in podmaže kožo ter sklepe.
Test
Potem ko pritisnete na točko in preprečite ejakulacijo, lahko naredite test za preverjanje, ali je seme šlo v kri ali v mehur. Urinirajte v kozarec. Motni urin je znamenje, da je seme prešlo v mehur. Če pustite stati urin uro ali dve, se seme usede na dno, čisti urin pa ostane na vrhu. Opozorilo: če imate vneto prostato, morate obiskati zdravnika in se ozdraviti, preden začnete uporabljati to točko.
Če ima moški prezgodnji izliv, lahko s pritiskom na to točko to prepreči. Vendar pa s tem ne ne ozdravi te motnje. Pravi vzrok za prezgodnjo ejakulacijo je šibka prostata, ki jo taoisti zdravijo z vajo jelen. Zelo koristni sta tudi masaža prostate in uživanje lotosovih ter bučnih semen. Tudi za žensko je koristno, da pozna to točko. S tem lahko pomaga svojemu partnerju, da doseže večjo zadovoljitev pri spolnem odnosu. Ko partnerka pritisne to točko, moški doživi izjemno zadovoljstvo ob orgazmu.
Tehnika te točke  je še zlasti koristna za športnike pred tekmovanji. Mnogi med njimi potrebujejo spolnost zaradi sprostitve, a jih skrbi, da se bodo izčrpali pred tekmovanjem. Če uporabljajo to točko, se razbremenijo svojih skrbi in se počutijo odlično, ko pride tekma.
Taoizem ni samo teorija. Rezultati so takoj tu. Ko moški pritisne točko za, ne doživi le intenzivnega zadovoljstva, temveč začne doživljati radostne blagoslove preroditve in pomlajevanja.

Verjemi užitek je obojestranski tako pri ženski kot pri moškem...brez vaje pa vseeno ne bo šlo

Obilo uspeha vsem


 
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Prehitri izliv
Reply #13 - 20.02.2003 at 11:14:32
 
Quote:
Tudi za žensko je koristno, da pozna to točko. S tem lahko pomaga svojemu partnerju, da doseže večjo zadovoljitev pri spolnem odnosu. Ko partnerka pritisne to točko, moški doživi izjemno zadovoljstvo ob orgazmu.  


Tudi ženski se užitek poveča...  Roll Eyes Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Prehitri izliv
Reply #14 - 20.02.2003 at 11:31:50
 
Marjana hitro se učiš Grin Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3