Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 39303 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Prehitri izliv
Reply #15 - 20.02.2003 at 11:44:02
 
zdej pa samo še trening ... kje smo že mel tisto jelenovo vajo?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Prehitri izliv
Reply #16 - 20.02.2003 at 11:45:29
 
ziby, sem že od nekdaj bla hitre pameti Wink
še bolj bi pa pomagalo, če ne bi ti to napisal POTEM, ko sem že sama pogruntala Grin


Vaja Jelen za moške
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=spolnost;action=display;num=10455...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Prehitri izliv
Reply #17 - 20.02.2003 at 11:52:38
 
Ja Marjana pozabil sem,da si ti že v letih Grin
...iskušena dama Grin
s tabo res ni češenj  zobati Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Prehitri izliv
Reply #18 - 20.02.2003 at 12:09:56
 
Ziby2 wrote on 20.02.2003 at 11:52:38:
Ja Marjana pozabil sem,da si ti že v letih Grin
...iskušena dama Grin
s tabo res ni češenj  zobati Shocked


izkušena - z rokavicami! Grin

češnje pa že bomo kdaj skupaj zobali, upam Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Prehitri izliv
Reply #19 - 18.03.2003 at 11:27:58
 
Moram vam povadat oz.se pohvalit Grin,da mi vedno bolj pogosto uspe najti točko "Jen Mo"in s tem preprečit izliv semena,kljub doseženem orgazmu.Občutek je NOROOOOOOOO DOBER Cheesy..dolžina orgazma se neverjetno poveča(5 min je res malo preterana trditev),je pa vseeno zelo dolg.Najbolj fajn pa je to,da sem po sexu še vedno poln energije in da lahko vkratkem času nadaljujema,za kar je najbolj vesela moja boljša polovica Grin
Res se je vredno potrudit.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bober
Guest




Re: Prehitri izliv
Reply #20 - 18.03.2003 at 14:16:53
 
lepo pozdravljeni vsi ki ste na tem forumu.tudi jaz kot vecina moških se obremenjujem s prehitrim izlivom,v glavnem sem videl da ZIBY daje dobre in praktične napotke.vprašal bi te tao tehnike učijo v sloveniji ali so samo v knjigah?pa katera kjiga je dobra?
Grin lep dan vsem
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Prehitri izliv
Reply #21 - 18.03.2003 at 22:13:37
 
Fajn knjiga,ki ti jo priporočam ima naslov"TAO LJUBEZNI".
Napisal Andrej Blatnik.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bober
Guest




Re: Prehitri izliv
Reply #22 - 19.03.2003 at 14:43:45
 
pozdravljen ziby.hvala za nasvet pa ob priliki si bom pogledal knjigo.vprašal bi te ali ti ze uspeva izliv zadrzati brez da bi pretisnil na tocko Jen Mo in v bistvu ce nato seme povleces nazaj gor,če ti to uspe me zanima kaj se dogaja s tvojim telesom kaj čutiš?
hvala pa se cujeva Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Prehitri izliv
Reply #23 - 19.03.2003 at 18:08:52
 
Ziby zdaj si si pa nabil enih 200poizitivnih tock pri meni. To je ena izmed mojih 3najljubsih knjig. Tao ljubezni je zame bozanska knjiga. Pozrla sem jo, 3x prebrala. Krasna stvar! Resnicno!  Cheesy Kiss Kiss
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Prehitri izliv
Reply #24 - 19.03.2003 at 21:03:10
 
Bober,brez fizičnega kontakta na točko Jen Mo mi še ni uspelo preprečit izliva z sočasnim orgazmom.Delam sicer na tem,bo pa potrebno še precej vaje in volje za popoln uspeh.

Terry,povej mi kaj si se naučila ob prebiranju te kjnige.
Res je krasna knjiga. Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Prehitri izliv
Reply #25 - 19.03.2003 at 21:25:58
 
OK, tantra pa tao pa to so res dobre zadeve, ampak čisto nič ne pomagajo, če si človek ne očisti kanalov za pretok.

Zato je po moje prva stvar, ki jo je treba narediti, bolj preprosta (po drugi strani pa izrazito težka, saj se moški neradi izpovedujemo o tem).

Svetoval bi Neznanemu, da najprej svoje težave, vključno s tem, kaj s takrat v njemu dogaja, izpove svoji dragi. Bodi enkrat nebogljeno dete in ji dovoli biti vodilna sila. Ženske to razumejo in so rade takole intimno malo mame. In ženske, ko enkrat prevzamejo stvar v svoje roke, postanejo mojstri nad mojstri. Gotovo se ti bo kmalu po prvi prehitri ejakulaciji spet dvignil in potem ti že po biološki danosti skoraj ne more še enkrat prehitro špricnit.

Obstaja tudi en tak čisto fizikalen način za rešitev tega problema. Ko boš začutil, da ti bo prišlo, ga hitro potegni ven in ga zelo močno stisni čisto pri korenu in počakaj, da orgazmični občutki minejo. Nato popusti. Sperma se bo sicer izlila, ampak korenjak ti bo garantirano junaško stal še naprej.

Predvsem pa, komplekse v koš in vse povedat svoji dragi. Se boš čudil, kaj vse bo potem ona zaupala tebi. In ko se bosta medsebojno popolnoma odprla, takrat se pa res lahko odpeljeta s tantro ali taom v neslutene višave...

Sem bil poetičen, a? No, vsekakor sem mislil resno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bober
Guest




Re: Prehitri izliv
Reply #26 - 20.03.2003 at 13:18:34
 
POzdravljeni vsi Grin.Ziby zhaval za nasvet in moram reči da sem nekaj poskusal in je celo uspelo na nek nacin Winkv glavnem verjamem da je tezko to narediti spontano.aja tao jubezni sem ravno danes začel čitati no nekako zgleda da jo bom kar hitro prebral.aja Miro hvala vam za nasvet upam da mi bo v bodoce uspelo to uresniciti Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Prehitri izliv
Reply #27 - 21.03.2003 at 11:36:59
 
ne pozabite na mantak chia kot je žće en  zgoraj omenil...
ma pa tut novejšo različico tiste knjige in sicer :

Moški orgazem brez meja : skrivnosti
spolnosti, ki bi jih moral poznati vsak moški
avtorja:
Chia, Mantak
Douglas Abrams

Recimo ena fora k jo lahko kjerkoli treniraš je da močno stisneš ritne mišice... drgač je bolj samo mišice presredka...sam če na začetku ne gre to pol pa probi še kr s celimi ritnimi mišicami...

PA to isto lahko treniraš ko greš na WC.   In sicer tko da med lulanjem stopiš na prste in stisneš tako močno da prekineš tok... to ponoviš cca 4 krat - in to delaš cca 3 mesece...čeprav boš že precej prej zadovoljen sam s seboj  8)

Pa ena vaja z dihanjem... MED SEKSOM ČE MOČNEJE DIHAŠ BO ORGAZEM KASNEJE ULETEL NA SCENO...

Kle je trening preprost...usedeš se na rob stola... vzravnana hrbtenica in si predstavljaš da vdihneš novo porcijo zraka direktno v jajčka... če to delaš dosledno boš že vidu... aja pa treba je dihat tko da gre
ko vdihneš - trebuh ven
ko izdihneš -  trebuh not

Vse to in še dost bolj opisan najdeš u guni zgorni knjigi... in stvar deeeeluje
mau vajc in vsi smo lahko cari... Wink

jest sem že imel 5 orgazmov za pored  brez izliva in sam orgazem je boljši kokr pa so lahko orgazmi z izlivom...

pa da nam k en supermen izledal...še zmer mam včasih  težave z prehitrim izlivom... ker sem učasih tok cenzura da  mislm samo z  glavco  Shocked Grin

si moram spet mau sposodt tisto knjigco  Tongue

practise make perfect
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Prehitri izliv
Reply #28 - 21.03.2003 at 16:21:35
 
Samo to si delal pa ti že tak uspeva? Kak dolgo?
Čestitke...  Grin

Pri meni pa še nič ne deluje zaenkrat..  Undecided
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
bober
Guest




Re: Prehitri izliv
Reply #29 - 25.03.2003 at 18:00:19
 
pozdravljeni vsi Grin
bi se rad zahvalil Magli ki se je potrudil napisati bol po domače Grin.Magli sprašujem se petkrat brez izliva ampak mi ni jasno Grinto smo pač ljudje dejstva potem verjamemo.proval sem s tehniko ko pritisneš na točko med zadnjico in modami in morma povedati da do izliva ni prišlo prav presenecen sem bil ampak kaj ki potem je hitro padel dol mu je zmanjkalo moci ceprav ni prislo do izliva kaj bi to pomenili? Grin Grin Grin
malo se sprašujem zato kak nasvet koristen ali teorija zakaj?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3