Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 11
(Read 46742 times)
xxx
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 3

Uživanje v sexu
23.01.2003 at 00:42:23
 
Glede na to da je to neke vrste forum o psiholoških in socioloških razmišljanjh, bi načel nasledno temo!

Sva par, ki se zelo dobro razumeva Cheesy,se dopolnjujeva itd. Oba zelo uživava v sexu. Tako sva prišla na idejo, da bi poskusila različne stvari. Tako sva poskusila z parom in nama noro ugaja oziroma poskusila sva z posameznikom in nama je bilo všeč. Njo je dobro zadovoljeval jaz pa sem zelo užival ko vidim svojo partnerico, ko maksimalno uživa. Tako nama je lepo sej daj njej enostavo dovolim, da se lahko sexa z drugim če ima priložnost in če uživa tako oba uživava!
Ali je z nama kaj narobe?????
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #1 - 23.01.2003 at 01:12:33
 
Hvala za vpis XXXX in za prvi post, ki je tudi xxx.
V zaprtem delu foruma je bila pred časom razprava o odprtju nove sobe z naslovom SEX.
Zanimivo da se je predvsem v zadjih dneh del foruma nekako seksualno reorganiziral. S tem nikakor ne smeš mešati topica SEKSIZEM, ker ta nima veze z dol metanjem.


No na koncu si dal stavek, če je z vama kaj narobe, ker sta tako pridna?
Ma daj no.   Kakšen tu ti bo morebiti rekel, da si pervert, pa da sta odštekana in vse to. Samo verjemi, po moje nas je več ki vaju  preprosto podpiramo.  Ampak ne dobesedno, ker sta očitno še mlada.    Cheesy

Andres
Back to top
« Last Edit: 24.01.2003 at 01:23:05 by Andres »  
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Uživanje v sexu
Reply #2 - 23.01.2003 at 09:36:40
 
pomoje ni nč narobe z vama ... tako prakso bi moral vsi prakticirat ... vsaj sprobat, da lohka pol rečeš: to pa men ni všeč. pomoje dokler ne probaš ne morš rečt da je to nevšeč (al pa perverzno al pa kej podobnga - slabšalnega).
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #3 - 23.01.2003 at 10:15:43
 
Vsakemu svoje. Npr men to ne bi pasal, prav tako pa mi ne bi pasal, da bi šla z žensko v posteljo. Ampak s tisto, ki gre z žensko v posteljo, tud ni nič narobe.

Narobe ni, vse dokler vsi v tem uživajo. Če pa samo eden ne, pol pa ni več.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #4 - 23.01.2003 at 12:05:03
 
XXX, če se dva zmenita na kakšen način bosta uživala v seksualnosti, ne vidim, da bi bilo kaj narobe. Če vama paše, zakaj pa ne?

Zatorej, veliko užitkov vama želim!

Pozdravček

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #5 - 23.01.2003 at 12:27:09
 
zraven uzivanja v seksu je pripeta tudi "odgovornost". ta odgovornost se slej k prej pokaze v obliki otroka, ali pa v danasnjih casih kjer na veliko abortirajo, kontracepijo ali karkol druzga, se ta "odgovornost" kaze v kasnejsih mentalnih motnjah in notranjih nezadovoljstvih, ki sledijo nedovolj poznavanju narave in namena seksa.

slej k prej bomo opazl tole spodnje...

"In our present state, sex appears both beautiful and ugly at once; beautiful in terms of its promise; ugly in terms of its failure to deliver the goods of unending amour."

laicn orgazem (uzitek) je kratkotrajen. tantriki se trudijo nardit orgazem dolgotrajen. ali obstaja tudi vecen (unending) orgazem? zelje po tem kot kaze ne mormo ignorirat, obenem je pa tud se ne znamo realizirat. spet pademo v "notranje trenje", ki nas skor impulzivno vodi v poniznost in seveda kasnejsi predanosti vecnemu Absolutu in dozivljanju "vecnega" orgazma. to pa nas v koncni fazi tud kot stranski produkt osvobodi vseh kratkotrajnih in dolgotrajnih orgazmov ki na dolgi rok prinasajo interno nezadovoljstvo.
Back to top
« Last Edit: 31.01.2003 at 00:03:11 by aryan »  
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #6 - 23.01.2003 at 12:44:58
 
mogoce bi blo se tole zanimiv.

The author of Kama sutra was a disciple of Gauttama, a very sober (vzdrzen) sage (modrec).

Q. In religious practice material attachment and bodily enjoyment is discouraged. However, in the Kama-sutra the science of sexual pleasure is explained. How should we understand Kama-sutra and sexual pleasure in relation to other scriptures that teach pure devotion to God?

A. There are many Hindu books authored by sages that, while authentic in terms of their subject matter, are not directly concerned with spiritual life. Ayurveda (zdravilstvo), Natya-sastra (plesna umetnost), Kama-sutra, etc. serve as examples. For the most part Kama-sutra is not concerned with God consciousness. It delineates the art of sexual union. If you want to have sex, read Kama-sutra. If you want self-realization, read Bhagavad-gita.

ker je nas "self" v resnic vecen, pol je razumljivo da v koncni fazi ne mormo bit nikol popolnoma zadovoljni s kratkotrajnim uzitkom (grobo telesnim) ali dolgotrajnim (subtilnim, umskim, visjesfernim).

vse te "nezadovoljive" netrajne izkusnje z razlicnimi "uzitki" ki se nabirajo v nasi podzavesti nas indirektno potiskajo v smeri trajnega uzitka. da bi pa ga dozivel, pa mormo najprej realizirat sebe (dusa, spirit) neodvisnega od telesa ali uma, oz. nasih trenutnih zmotnih poistovecanj (materija). zakaj pa se zmotno poistovecamo z materijo, ceprav smo v resnic spirit pa boste najdl odgovor v Giti, obenem pa tud metodo kako to odstrant in posledicno zivet (ne dozivet) vecni uzitek.  

Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Uživanje v sexu
Reply #7 - 23.01.2003 at 20:02:49
 
Aryan je rekel:
", ceprav smo v resnic spirit pa boste najdl odgovor v Giti, obenem pa tud metodo kako to odstrant in posledicno zivet (ne dozivet) vecni uzitek."    

Ja temu bi se pa že lahko reklo, da Boga primeš in ga držiš za jajca. 8)


8)uživajte! 8)
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Uživanje v sexu
Reply #8 - 24.01.2003 at 11:25:53
 
xxx,
lepo,da sta našla pogum in se odločila naredit korak naprej...kaj bi bilo,če bi bili vsi enaki...po mojem zelo dolgocajtno Grin.
Sicer pa pazljivo pri tem,ker lahko spremeni vajin medsebojni odnos(se dogaja precej pogosto),če nista dovoj močna in  dorasla tem dejanjem.
Je pa res,da ima večina ljudi nek fetish,ki pa ga skriva v sebi,ker po domače nima jajc to odkrito povedat...posledično pa to prinese krhanje zakona oz.veze.

Za tiste ki nimajo jajc;Z besedo na dan!!!Več kot besedo "ne",ne bo doživel nihče(i hope so Grin).

Veliko uspeha Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Uživanje v sexu
Reply #9 - 26.01.2003 at 13:42:42
 
Quote:
Ali je z nama kaj narobe??

Smiley
Sej ne morem verjet.
Smiley

Če je z vama kaj narobe?  ??? Jaz se to ne bi spraševala, bi se pa vprašala, kakšen je vajin partnerski odnos.
Da povem odkrito, ne predstavljam si, da bi se jaz osebno lahko spustila v takšne intimne odnose. Za sebe lahko rečem, če me noben drugi ne bi obsojal, bi se obsajala kar sama.

Enostavno si ne predstavljam, kaj bi mi pomenilo en kup drugih partnerjev okoli sebe. Kaj bi z njimi počela? Kaj bi imela od tega? Kaj čuti (če sploh kaj) občuti soudeleženec takšnih "intimnosti".

Pravzaprav, ali gre tukaj sploh še za kakšno intimnost. Za kakšno čutenje. Ali se res lahko človek v takšnih aktih maksimalno predaja občutkom. Uživa. Čak. UŽIVA. Uživa v občutkih, ki jih poimenujemo ljubezen. In ne orgazem.

Oboje imaš lahko pri partnerskem odnosu.
Hkrati.

Ali lahko oboje hkrati občutiš pri takšnem sexu?  ???


N.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
[font=Verdana][/font]Re: Uživanje v sexu
Reply #10 - 26.01.2003 at 14:40:27
 
Ali lahko oboje hkrati občutiš pri takšnem sexu?  

Kot kažejo iskušnje nekaterih,ki so zadevo sprobali,očitno lahko.
Nikoli ne ocenjuj tistega česar sam ne sprobaš in ne občutiš na lastnih iskušnjah!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #11 - 26.01.2003 at 15:57:34
 
N.!

Želij je toliko kolikor je žensk. Kapiraš? Velja torej isto za moški spol. Če XXXXu paše da gleda svojo partnerko  z drugim je to naravnost fantastično.  Če to kot rečeno paše njemu obstojajo tudi ženske, ki rade gledajo svoje može, partnerje z drugo.
Sicer pa tole o željah je vedno neprevidljiva kontrastna paleta.  Na pogled je ženska taka, saj veš navadna, preprosta, ko se pa sleče se pokaže njena vulkanska narava. Torej. Za oblačili se poskušate skriti, ker mnoge niste sposobne priznati ne sebi, ne drugim, kako hudo pohotne ste.   In jaz v tem ne vidim nič slabega.

In seveda. Poleg žensk "vulkanskega porekla" so tudi tiste ledene.  Navadno se jo spozna po obrazu, po stilu hoje, govorice, in sploh, kakšne odgovore taka ženska vrača moških.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Uživanje v sexu
Reply #12 - 26.01.2003 at 18:16:56
 
Quote:
Ali lahko oboje hkrati občutiš pri takšnem sexu?    

Kot kažejo iskušnje nekaterih,ki so zadevo sprobali,očitno lahko.


Undecided
Smiley
Pri občutenju, se nekako osredotočiš na sebe, na svoje doživljanje... doživljaš, podoživljaš...
Ne znam si predstavljati, da bi vse to doživljal, ko bi od tebe pričakovali takšne in drugačne položaje nekoliko več (kot eden) partnerjev.
Ampak, recimo da se strinjam z:
Quote:
Nikoli ne ocenjuj tistega česar sam ne sprobaš in ne občutiš na lastnih iskušnjah!

Smiley Ne bom.  Smiley

Quote:
obstojajo tudi ženske, ki rade gledajo svoje može, partnerje z drugo.

Misliš? Mogoče. Mi pa ni verjetno.
Andres, ko se boš spravil razlagat dušo ali psiho ali kakorkoli boš že poimenoval, moškega, ti bom morala kar verjeti na besedo. Ker, moški ste drugačni.
Dušo, psiho ali kakorkoli že hočeš da poimenujem, ženske, pa nikar ne primenjaj s svojo. Ker boš v zmoti. To pa lahko ti verjameš meni.
Quote:
Na pogled je ženska taka, saj veš navadna, preprosta, ko se pa sleče se pokaže njena vulkanska narava.

Grin
Šala.  Smiley
Kako velika zmota.

Bom rekla takole, ženske znamo biti po eni strani zelo dobre lažnivke. Prav zares znamo (ali znajo) moškemu dati tisto, kar bi radi dobili. Torej, mu dati ne/vedeti tisto, kar hočejo (oz. nočejo) vedeti. Nekateri pač hočejo verjeti v laži.
Misliš, da si ti s tem prepričanjem, ki ga imaš, kakšna izjema? Da ti je prihranjeno?
Žensko že tako vzgajajo. Da ugodi, da se prilagodi, da se spremeni, kot kameleon... v njej pa vihar, nasprotovanja, nezadovoljstvo in laži, laži...

Quote:
Za oblačili se poskušate skriti, ker mnoge niste sposobne priznati ne sebi, ne drugim, kako hudo pohotne ste.

KAKŠNA ŠALA JE PA ŠELE TO!!!!!
cccc  Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #13 - 26.01.2003 at 18:34:08
 
Quote:

Šala.  
Kako velika zmota.  

Bom rekla takole, ženske znamo biti po eni strani zelo dobre lažnivke. Prav zares znamo (ali znajo) moškemu dati tisto, kar bi radi dobili. Torej, mu dati ne/vedeti tisto, kar hočejo (oz. nočejo) vedeti. Nekateri pač hočejo verjeti v laži.  
Misliš, da si ti s tem prepričanjem, ki ga imaš, kakšna izjema? Da ti je prihranjeno?
Žensko že tako vzgajajo. Da ugodi, da se prilagodi, da se spremeni, kot kameleon... v njej pa vihar, nasprotovanja, nezadovoljstvo in laži, laži...


Po komu ti to sklepaš? Vsaka pohotna ženska ne prihaja iz neurejene družine.  Vsaka tudi ne laže, sicer pa ravno ženske ste tule, ki tako na dolgo in široko opevate ljubezen in partnerstvo. Komu?  Moškim pesek v oči? No, kakšna bržkone tudi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #14 - 26.01.2003 at 18:39:07
 
Quote:
Misliš? Mogoče. Mi pa ni verjetno.  
Andres, ko se boš spravil razlagat dušo ali psiho ali kakorkoli boš že poimenoval, moškega, ti bom morala kar verjeti na besedo. Ker, moški ste drugačni.  
Dušo, psiho ali kakorkoli že hočeš da poimenujem, ženske, pa nikar ne primenjaj s svojo. Ker boš v zmoti. To pa lahko ti verjameš meni.  


Nisem na poti, da bi primerjal moške. Mogoče kdaj Nena. Imaš pa vse možnosti da me prehitiš.  A vendarle, verjela bi mi na besedo o moških in ne o ženskah. Zanimivo.
In tudi žensk ki sem jih opisal ne primerjam z mojo. Jo preprosto nimam.  Jih imam. OK?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 11