Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 
(Read 18508 times)
exorcist
Ex Member




Re: Spolnost
Reply #75 - 19.08.2003 at 17:19:12
 
Quote:
Občutki varajo.

Ti, pa sploh katera zaide na vaše konce, ker, če se bojiš žensk tako kot pišeš, potem sigurno je še od blizu nisi videl ali sprobal, poba, kar navali, sej spodi nima zobov, ne grize, ja, za zgornjo luknjo ti pa ne garantiram, tam pa lahk ostaneš brez   Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin  orodja    Grin Grin Grin Grin Grin   če ga spljoh imaš   Grin Grin Grin Grin Grin

Veš, tisti del spodaj, tista palčka mala, tista ni samo za lulanje   Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin


Koliko viagre pa vzames stric Kreden, na kile, pa zaleze kaj, ha, ha? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Spolnost
Reply #76 - 19.08.2003 at 17:27:54
 
exorcist wrote on 19.08.2003 at 17:19:12:
Koliko viagre pa vzames stric Kreden, na kile, pa zaleze kaj, ha, ha? Grin



Hvala bogi, mi ni treba, mi stoji kot jeklena palica, ravno in pokončno in še vsaka je bila zadovoljna.
Hja, kar se pa viagre tiče, ne hvala, tablet ne jem, ne teh in ne drugih, se samozdravim  Grin Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy

Ali si že slišal kako pička prdi ???      Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolnost
Reply #77 - 19.08.2003 at 17:33:01
 
Quote:
Hvala bogi, mi ni treba, mi stoji kot jeklena palica, ravno in pokončno in še vsaka je bila zadovoljna.
Hja, kar se pa viagre tiče, ne hvala, tablet ne jem, ne teh in ne drugih, se samozdravim  Grin Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy

Ali si že slišal kako pička prdi ???      Grin Grin Grin Grin Grin Grin


Stari ata Kreden, da te nebo prej infakt, zato ti priporočam, da napišeš čimprej oporoko. Evo, tu sem se jaz potrudil in ti jo napisal namesto tebe, glede na to, ker se ti roke preveč trosijo, pa še nič ti ne bom računal:

POSMRTNO ZAPUŠČAM VSE ORGANE KLINIČNEMU CENTRU,RAZEN KURCA KI JE UMRL ŽE VEČ LET PRED MENOJ.

Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Spolnost
Reply #78 - 20.08.2003 at 07:57:26
 
To si pa lepo napisal, razen en mali popravek.

Kliničnemu centru zapuščam junaka kurca za raziskave čuda, kateri kljub prezgodnji smrti telesa še vedno veselo binglja.

Porival je, poriva in porival bo   Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Eni pa veselo, drk, drk, drk.................    Grin Grin Grin Grin Grin

Ali, biče bolje.    Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Spolnost
Reply #79 - 20.08.2003 at 10:18:30
 
exorcist wrote on 19.08.2003 at 13:18:11:
Zakja je toliko govora in kičastih besedil o sexu, zakaj pa je potem skoraj vsak drugi par ločen? Primarna je ljubezen, dajanje, sekundarni je sex. Lips Sealed


No, pa poglejmo: Quote:
Then it will be a kind of sharing.

When two lovers are in deep sexual orgasm, they melt into each other; then the woman is no longer the woman, the man is no longer the man. They become just like the circle of yin and yang, reaching into each other, meeting in each other, melting, their own identities forgotten. That's why love is so beautiful. This state is called mudra; this state of deep, orgasmic intercourse is called mudra. And the final state of orgasm with the whole is called Mahamudra, the great orgasm.

And by and by, if the partners love each other and they surrender to each other, they surrender to this moment of pulsation, of vibration, of being energy, and they are not scared.... Because it is death-like when the body loses boundaries, when the body becomes like a vaporous thing, when the body evaporates substantially and only energy is left, a very subtle rhythm, but you find yourself as if you are not. Only in deep love can one move into it.



pravzaprav je tekst tega poln, ni samo to, kar sem označila. Pa še to bi dodala: vsaka stvar, ki jo počneš z ljubeznijo, je boljša, kot pa če jo delaš brez le-te.
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Spolnost
Reply #80 - 08.09.2003 at 22:15:55
 
Back to top
« Last Edit: 10.09.2003 at 10:13:58 by EvaZh »  
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6