Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 18327 times)
EvaZh
Ex Member




Spolnost
24.01.2003 at 13:10:38
 
Quote:
Jest bi bla ful za oddelek spolnost. je velik za obdelat tuki, se mi zdi. Ne vem zdele kje sem že vidla, da je eden to že omenil. Sploh mi skoz po glavi hod to prodročje druge čakre, kjer so stvari, o katerih ne upamo govort - plemenska prepričanja, npr. odnosi, čim so bolj intimni, dnar(kolk maš pa ti plače?, kolk maš pa našparanga?) in spolnost.. in se mi zdi kul, da se o tem pogovorimo in to mal pucamo, mal podremo zidove.. pa ne samo s finga vidika, ampak tud s strani vzgoje, zlorabe npr. ker je to tud nekaj, s čimer se lahko človk še dolg časa v življenju ubada, če se mu zgodi...
Undecided
pa seveda nočem zoprna pa vsiljiva izpast zdej.. ko bo cajt... bi se to nardil, pa par zadnjih topicov tja prestavl (jest ne vem, kako se to nardi  Embarrassed)
Sploh pa predlog je predlog... ga pa spremlja tut en konc želje.  Smiley


gape wrote on 24.01.2003 at 11:31:02:
viš to željo deliš  zandresom, on sicer to imenuje sex soba ... bom(o) nardil to očitno, zdej je res kr neki tega na to temo, o drugem nivoju res nismo nikol bog ve kolk govoril, bomo vidl kolk časa bomo zdej zdržal ...

drgač pa ... preprosto v tem direktoriju
Sistem, predlogi ... namen foruma

odpreš nov thread in predlagaš v njem nov direktorij.
po možnosti dodaš linke na threade, ki bi naj pasali v ta direktorij in če se odločimo, da se odpre nov direktorij ... se odpre.



mhm. Aha, sej res, to sm pa že nekje brala. Lips Sealed
- http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=prijateljstvo;action=display;num=...
- http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=uporabno;action=display;num=10427...
- http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=prijateljstvo;action=display;num=...
- http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=svetovalnica;action=display;num=1...

Naj bo tole za zažetek, bom pa še pogledala... seveda, če kdo ve za kero temo, ki bi sem pasala, naj kar pove  Grin

p.s.Andres: sex soba  Grin Grin  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Spolnost
Reply #1 - 24.01.2003 at 20:16:26
 
Mislim, da je Amstel enkrat predlagala nekaj o Tantri. Ne vem, nisem prepričan, da je bila Amstel, skratka eden Bedak je bil.  
Zdaj se mi zdi kot da sem spet 15 let star.  Iščemo torej tistega Tantrika na forumu, ki nas bo malo tehnik učil.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Spolnost
Reply #2 - 24.01.2003 at 21:21:31
 
Ja, Amstel zanima tantra. Standardni sex je seveda ok. Sam, tisto nekaj več, je vredno... več..  8) domnevam... sploh, če obstaja celodnevni orgazem. No, v to ne dvomim.. ampak, kot rečejo Italiani... Provare per credere..
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Spolnost
Reply #3 - 24.01.2003 at 22:04:25
 
qull zgleda da je to ena lepa energija ki tud na tem forumu zaslužis svoje okolje

torej okolje za spolnost naredimo.

dejamo predloga za rubriko, sam naj bo pozitivno

recimo,
spolnost: naslov
tantra, dotiki, ljubezenski položaji, zlitje v enost, naša najpomembnejša energija, občutki

taka rubrika spada sem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Spolnost
Reply #4 - 24.01.2003 at 22:38:07
 
Cheesy
dewa dewa

ja, če maš lahko cel dan musklfibr, more bit tut celodnevni orgazem možen  Smiley

sam ne vem, če bo šlo samo pozitivno... kaj pa zlorabe npr? kokr pri drogah  Wink pa ne mislm na zavojenost.. čeprou je tut to issue  Roll Eyes phuh... mislm, da bo zmeri kaka tema, samo da bo folk vidu, da je forum tut za to odprt.
Smiley
Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Spolnost
Reply #5 - 24.01.2003 at 22:44:07
 
Quote:
Naj bo tole za zažetek, bom pa še pogledala... seveda, če kdo ve za kero temo, ki bi sem pasala, naj kar pove  Grin

p.s.Andres: sex soba  Grin Grin  Kiss

Pišuka Eva, se ti hitro učiš?!  Grin

gapetov link:
http://welcome.to/tantrika

Za uvod pozdravljam nov direktorij . Kako združevat duha s telesom, je osnovni pogoj zdravja,  življenja in energije? nima veze tukaj coubertainovo načelo.

Vprašanje spolnosti odpira vprašanja življenja in smrti. Kar nujno pomeni, da če prav razumemo vlogo bolezni, se zdravje pojavi kot spremni pojav. Sprejemanje telesa v celoti je  temelj za sprejetje *zdravega* duha Cheesy. Morda drugačnega, novega duha, ki spremlja pravilno razumevanje smrti, večnosti  8). Velik manjko vedenj in nasploh širjenja znanja s tega področja, ki je bil sprožen s poniglavo in naivno ignoranco družbenega ustroja na ta bistven del nas samih, je dejanski kulturni nivo današnje družbe.

Vem, lahko rečeš da taki pogledi za to mesto niso potrebni ???, toda kar sem tvoje prispevke brala, mislim, da občutljivo tematiko odpiraš  s toleranco, pozitivnim odnosom in zadostnim znanjem. Ljubeznijo do modrosti.  Smiley

Pa še eno bolj "prizemljeno": Odnos do seksa je odnos do denarja, torej je na preizkušnji kapitalizem!  Undecided Lips Sealed


Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Spolnost
Reply #6 - 24.01.2003 at 22:52:21
 
Quote:
Vem, lahko rečeš da taki pogledi za to mesto niso potrebni ???, toda kar sem tvoje prispevke brala, mislim, da občutljivo tematiko odpiraš  s toleranco, pozitivnim odnosom in zadostnim znanjem. Ljubeznijo do modrosti.  Smiley


Hvala Karmen.
sicer pa: Jest mislim, da so potrebni. Sploh glede na osnovno tematiko al namen al karkol že sveta pogovorov.... je ravn v tem fora, da se to uredi pa živi...
ok, razen kar se zadostnega znanja tiče  Undecided ajdi nameravam  Cheesy
Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Spolnost
Reply #7 - 24.01.2003 at 23:13:50
 
Quote:
sicer pa: Jest mislim, da so potrebni. Sploh glede na osnovno tematiko al namen al karkol že sveta pogovorov.... je ravn v tem fora, da se to uredi pa živi...

Kiss


Enako sem ti hvaležna za vse poste pod izmenjavo energije. Upam da se ti bo dalo še kaj napisati.  Slišijo se res dobro in dovolj enostavne za uspešno napredovanje.   Undecided

Eva tantro je pomoje treba delat v dvoje.  Kiss

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Spolnost
Reply #8 - 25.01.2003 at 09:37:20
 
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Spolnost
Reply #9 - 27.01.2003 at 10:01:54
 
Dajmo vsaj tukaj nadaljevat tole
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1021616...
do tole http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1021616...

Kaj sem jest mislila, ne čisto tako, kot je rekel Andres, ne čisto tako, kot je rekla Ana... (Hvala Bogu, kolk je zanimiv, k smo različni  Grin)
Čist pomensko se strinjam, da besedi spolnost pa seks pomenta isto spolni akt (= ljubljenje, ampak ne kot ljubiti na splošno - npr. rožo ali žival ali očeta( Lips Sealed)). Samo, ker bi ta tema zajemala mal širše področje, bi jo vseeno rajši poimenovala spolnost, že zato, ker so druge besedne zveze v slovenskem jeziku iz te besede sestavljene, kot npr. spolne vaje, spolne bolezni(seks bolezni). In na sploh mam spolnost vseen še za širše področje, kot pa seks, nikakor pa ne zato, ker naj bi ??? seks vključeval manj romantike kot spolnost (npr.).
Vsekakor se mi pa zdi zanimivo, da je tema tolk občutljiva, da so taka navzkrižja že pri samem poimenovanju. Ampak kar tko naprj in bomo zmogl in zmagal vse.   Wink
Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Spolnost
Reply #10 - 27.01.2003 at 12:52:10
 
Spolnost, ljubljenje in odnosi. : naslov
dotiki nežnosti, erotike, tantre, občutkov, ljubezenski položaji, zlitje v enost, spolna energija
Back to top
« Last Edit: 28.01.2003 at 08:20:18 by A. »  
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Spolnost
Reply #11 - 28.01.2003 at 11:17:22
 
Pet minut za izobraževanje (iz SSKJ):

spôlnost  -i ž ()
1. značilnosti, ravnanje, izhajajoče iz spolnega nagona : spolnost pri razvitih živalih; razvoj spolnosti / ljubezen in spolnost spolni nagon
2. spolna dejavnost, spolno življenje : spolnost je pogojena z nagonom; zunajzakonska spolnost; problemi spolnosti pri mladini / v filmih, leposlovju je veliko spolnosti

séks  -a m () spolnost: seks je osrednji problem njegove proze / ljubezen in seks ∙ skupinski seks skupinsko spolno izživljanje; neskl. pril.: pog. seks bomba spolno zelo privlačna ženska


Besede SEX v SSKJ ni, najde edino:

sex appeal  -a [sékspíl tudi séksapíl] m (-) zlasti v ameriškem okolju spolna privlačnost: poudarjeni sex appeal filmske igralke
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Spolnost
Reply #12 - 28.01.2003 at 19:34:03
 
Andres, ti znaš  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Spolnost
Reply #13 - 28.01.2003 at 19:39:14
 
Kaj če znam. Tale Marjanin tečaj mi ni najbolj jasen.  Najlažje je po slovarjih brskat.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Spolnost
Reply #14 - 29.01.2003 at 01:48:11
 
Besedica spolnost vsebuje S-POL Ko so bogovi prerezal ljudi androide (obojespolnike ki so bili bogovom nevarni zaradi moči) na pol z nitjo, prav kot se točno po polovici  razdeli jajce.

Hladnost potem tudi ni več "v domeni" žensk. Zdaj bo treba pogledat, kdo največ piše po forumu. Da ne bomo odkrival Amerike,  je tukaj zagotovo kak frustriran pisatelj. Ni pa to fer! Ker spet se na dan vlečejo  problemi dvojnosti, večih registracij. Še kaj morda?

Eva: Andres samo obljube dela  

Karmen



Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6