Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 32155 times)
Sn0wBall
Ex Member




Re: Domančić- reiki: razlika?
Reply #30 - 27.11.2004 at 19:21:19
 
jst sem si roke polagal še preden sem bil iniciran v reiki, ampak se mi zdi da teče po reiki iniciacijah čisto druga energija kot prej

nasploh so iniciacije (2. stopnja) zelo ugodno vplivale name, tko da mi ni škoda denarja zanje
če bo zneslo bom šel po 3. stopnji še na 1.stopnjo karuna reikija, al pa kar mojstrstvo, kakor bo $$$ dopuščal Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Domančić- reiki: razlika?
Reply #31 - 27.11.2004 at 19:40:02
 
jst bi rd samo pripomnu, da dokler nekaj prejmeš od drugega človeka, kot je to npr. iniciacija, je to lahko podvrženo njegovim manipulacijam. slišal sem že mnogo zgodbic na temo (energetskih) zlorab reiki mojstrov. zato se mi zdi prav, da izpostavim, da je treba bit previdn. slepo zaupanje mojstru tu ni na mestu. če te kdaj karkoli zmoti, moraš to razčistiti, ne potlačit in predvsem zaupat občutkom. in tudi Domančič name ni napravil dobrega vtisa.

pred letimi sem plačeval za iniciacije reikija vključno z mojstrstvom (kasneje sem z reikijem zavestno prekinil) in še zdaj mi ni jasno zakaj mora biti to tako drago...(par tisoč mark mojstrstvo takrat) saj je iniciacija kratek postopek...pa sicer z veseljem prispevam $ za dobre "spiritualne delavnice"

Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Domančić- reiki: razlika?
Reply #32 - 27.11.2004 at 19:56:24
 
ixtlan wrote on 27.11.2004 at 19:40:02:
pred letimi sem plačeval za iniciacije reikija vključno z mojstrstvom (kasneje sem z reikijem zavestno prekinil)

Te smem vprašat, zakaj si z reikijem prekinil? sicer je malo izven teme, me pa zares zanima
če ti je... Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Domančić- reiki: razlika?
Reply #33 - 27.11.2004 at 20:05:58
 
konkretno v primeru ene moje mojstrice je šlo za črno magijo, druga pa se je izgubljala v iluzijah...
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Domančić- reiki: razlika?
Reply #34 - 27.11.2004 at 20:22:07
 
velika pomanjkljivost reikija je, da sam po sebi ni celosten; samo zelo dober mojster lahko naredi zdravljenje celostno

bolezni so za to tu, da nam nekaj sporočijo
ko ozavestimo in odpravimo razlog, spremenimo vzorec, takrat lahko tudi energetsko izvlečemo spomin na bolezen in okrepimo energijsko telo. to je npr. praksa šamanizma. ne-celostno zdravljenje mi vedno asociira na zdravljenje s tableti. razlog, travma, korenina ostane. beg. vprašanje časa, kdaj bo spet prišla na dan.

če pa je reiki celosten (kar v večini primerov ni, verjamem pa, da nekateri mojstri delajo tako kot je prav), je pa seveda ok.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Domančić- reiki: razlika?
Reply #35 - 28.11.2004 at 00:02:14
 
Thanx Smiley

Da reiki ni celosten :hm Sej verjetno res ni. Samo kaj pa je, meni se zdi, da to tako nič ni. Na voljo so nam pač različna orodja, ki nam bolj ali manj ležijo. Problem je, da z njimi rajši mahamo okoli, ko da bi jih res uporabljali Grin

http://home.earthlink.net/~starwarswhill/_wsn/page4.html
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Domančić- reiki: razlika?
Reply #36 - 28.11.2004 at 11:47:58
 
Devi wrote on 28.11.2004 at 00:02:14:
Da reiki ni celosten :hm Sej verjetno res ni. Samo kaj pa je, meni se zdi, da to tako nič ni. Na voljo so nam pač različna orodja, ki nam bolj ali manj ležijo. Problem je, da z njimi rajši mahamo okoli, ko da bi jih res uporabljali Grin


Agree. Wink Še najbolj celosten se mi zdi šamanizem z vsemi svoji tehnikami. Poleg zelo lepo paše kabala, ki je bolj mentalna, medtem, ko šamanizem deluje primarno na emocionalni ravni. Oboje pa je zelo konkretno. Če dodaš še energiji Jezusa in Bude, po možnosti še energijo arhangelov, potem pa počasi lahko opraviš že res celostno delo. Seveda z drugimi šele, ko razčistiš s samim sabo. Sicer IMHO narediš več škode kot koristi.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Domančić- reiki: razlika?
Reply #37 - 28.11.2004 at 13:49:37
 
sem imela pa jaz tudi dva zlo podobna mojstra kot sta bli tvoji mojstrici, sam nisem tega reikiju pripisala Roll Eyes
samo tale miš-maš ki ga opisuješ je tudi mešanica vsega živega  Wink

ixtlan wrote on 28.11.2004 at 11:47:58:
Seveda z drugimi šele, ko razčistiš s samim sabo. Sicer IMHO narediš več škode kot koristi.

Maš prav. Zato sem si zadnje čase večino orodij rajši ukinila. Sem ugotovila da še tega, kar lahko z 'lastnimi rokami' za sebe naredim, ne poznam.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Domančić- reiki: razlika?
Reply #38 - 28.11.2004 at 13:57:40
 
Devi wrote on 28.11.2004 at 13:49:37:
sem imela pa jaz tudi dva zlo podobna mojstra kot sta bli tvoji mojstrici, sam nisem tega reikiju pripisala Roll Eyes


saj tudi jaz nisem  Roll Eyes
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
acordce
1
*
Offline

Izberi pravo pot.
Posts: 1

Gender: male
Re: Domančić- reiki: razlika?
Reply #39 - 15.11.2006 at 19:34:20
 
Zelo bom hvaležen tistemu, ki mi bo znal razložit ali vsaj portdit/zanikat kdo ima prav Zdenka Domančiča ali Slavko Gorenc - preberite vsebino na tejle strani:
http://www.ati-e-import.si/ATI/8%20sklop_Izvor%20bolezni.htm
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Domančić- reiki: razlika?
Reply #40 - 16.11.2006 at 22:37:19
 
precej dobro ... Smiley , vendar še vedno pomanjkljivo  Undecided...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3