Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 4893 times)
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: KOMEDIJE
Reply #15 - 25.01.2003 at 09:12:37
 
poznate Slavka Krušnika in njegove zbirke vicev kot npr. Smeh stoletij itd?

potem je pa tuki še Ephraim Kishon, pa mi je bil samo v začetku všeč, kasneje je imel preveč grenko satiro za moj okus
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: KOMEDIJE
Reply #16 - 25.01.2003 at 18:47:37
 
Terrania wrote on 24.01.2003 at 20:45:51:
VSI- A Kemija za gimnazije 2 pa noben noce met? Podarim, se placam ce se kdo names mene nauci  Grin

Meni se kemija ni zdela prav nič komična, prej hudo resna, so se pa, po odzivih sodeč, zato drugim zdele komične moje interpretacije le te. Pa po izrazu nekaterih prfoksov, pa je zadeva zgledala bolj kot tragikomedija. Grin

Tako, da se mi zdi, da je dobra komedija dostikrat odvisna od zornega kota in pa stanja duha. Smiley

A stripe imate, glede na tvoja leta in na to kdaj je izhajal Dylan Dog, v vaši družini kot kulturni zaklad, ki se prenaša iz generacije v generacijo? Wink Cool.

bp

Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: KOMEDIJE
Reply #17 - 25.01.2003 at 21:12:54
 
Jap mam od brata okrog 3letnike Dylan Dogov pa Martin Mysterov, Lazarus Ledov in Nathan Neverjev. Alan Fordov mi bratec ne zaupa, so njegova privat zbirka in se boji za njih bolj kot za karkoli. Pa sej ze to kar mam je kul, pa sama si kupujem Dylan Doge od casa do casa. So mi najboljs. I wonder why?  Grin Drugace pa ko se spomnim tud sama kaj nacrtam sam.. to je zadnje case hudo redko. Ni casa, ni..
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Pages: 1 2