Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4282 times)
limonca
1
*
Offline

Več ljudi poznaš-več veš!!

Posts: 9
Medvode
R.L.Stine
30.11.2002 at 21:48:34
 
A kdo ve kdo je on?
On piše najbolj carske knjige kar jih je lohk - seveda če bereš grozljivke!!

Ali je kdo med vami ki je že bral njegove knjige?
Kakšne se vam zdijo?
Ali ji radi berete, kot jaz?
Odkar sem začela brati njegove knjige, sploh ne morem nobenih drugih več ker se mi duge zdijo nezanimive, pa sploh ne vem zakaj.
Ali ste že prebrali vse nejegove dele kurje polti?
Kaj pa sobe nočne more?
Katera knjiga vam je bila najbolj všeč?Zakaj?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: R.L.Stine
Reply #1 - 01.12.2002 at 12:36:23
 
ej limonca kaj če bi ti prebrala vse njegove knjige zdej... da boš pol lahko mau zamenala za eno pozitivo... ne sam strah in to ampak pol na eno ljubezen...

jest sem recimo brau Kristine od S.Kinga...k je kul pa.... gledau nevem kok filmov grozlivk in bil že ta prau exper...kera grozlivka je tko grozna... Lips Sealed da te je strah...in groza...

zdej pa raje gledam komedije... Grin Grin Grin
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
limonca
1
*
Offline

Več ljudi poznaš-več veš!!

Posts: 9
Medvode
Re: R.L.Stine
Reply #2 - 01.12.2002 at 14:02:40
 
Ti Magla....

Sj ce bi lohk bi prebrala vse njegove knjige, sam kaj morm ce jih jemlem s knjiznce in so skoz izposojene,tko da jih komi dobim,  pa se cajta skor nimam za branje.

Hotla sm sam povedat da so mi njegove knjige najbolj zanimive, ne pa da morjo bit vsem!!! Angry

Tko da ves...jst tud gledam filme, tko da nis ti edini!!! Tuki sm dala sam poudark da mam jst najraj grozljivke, drugac so mi pa tud druge knjige vsec!!!!

Pa ponavad jst raj filme gledam kt pa knjige berem. Po mojem mnenju je to skorej isto, no vsj vsebina je ista!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: R.L.Stine
Reply #3 - 01.12.2002 at 19:16:34
 
Kurja polt?

Niso to tisti bookleti ki jih prebereš v 1uri? Če je to to kar mislim, sem celo zbirko požrla par let nazaj v dveh tednih. Take na easy grozljivke ja. Niso slabe če si bolan al pa kaj pa ti je dolgčas, nimaš koncentracije da bi bral kaj daljšega, pa paše to. Vedno neki otroci nekaj raziskujejo pa to? En pade v ogledalo, drug se zgubi v piramidi?

Boljše grozljivke so od Stephena Kinga. Tisto na letališču je men še posebej všeč, pa Pet cemetary in to. Drugače pa ko omenjaš film, Hitchock (kakorkol se že napiše) je car. Edin film po katerem je blo mene strah- Birds. Jesus, še zdaj me je vsakega vrabca strah.  Grin
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
limonca
1
*
Offline

Več ljudi poznaš-več veš!!

Posts: 9
Medvode
Re: R.L.Stine
Reply #4 - 02.12.2002 at 13:58:20
 
Ja Terraria. Prov maš to so te knije g jih ti mislš!!
To je zbirka kurja polt, zdj je pa še zbirka soba nočne more, ki je pa u bistvu šeenkrat daljša od kurje polti.

No vsj enim je bla všeč ta knjiga!!!! Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
rokec =)
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 3

Re: R.L.Stine
Reply #5 - 14.08.2010 at 09:53:04
 
limonca mi daš tvoj mail prosim..? na privat ti ne morm poslat sporočila..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1