Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1500 times)
Nena
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1

moja izkusnja
23.11.2002 at 00:10:57
 
Veckrat se mi zgodi, da vidim sebe v postelji ko spim. Ampak ne vidim svojega obraza, ampak samo od vratu navzdol. Vidim celo sobo, ven iz nje pa nikoli nisem sla. Prvic se mi je to zgodilo, pred nekaj leti predenj smo se selili drugam. Videla sem tudi macka, ki smo ga enim podarili in nismo vedeli kaj je z njim, pa je menda umrl. Na trenutke se mi je celo zazdelo, kot da cutim, da hodi po mneni. Ko smo se selili drugam, sedaj vidim to sobo, v kateri spim sedaj. Macka ne vidim vec. Ce spim pri prijateljici, vidim pac tisto sobo v kateri spim. Ampak nic se ne dogaja. Razen tega, da slisim glasove, ampak res glasne glasove, ki naj bi po mojem mnenju pripadali zivim ljudem. Vcasih celo razlocim o cem se pogovarjajo. Se tudi smejijo. Ko se zbudim jih ni tam. Ce takoj nato spet zaspim spet "sanjam" isto. Spet slisim glasove in spet vidim sobo. In ponavadi gledam samo iz ene perspektive. Nizko, kot bi bila napol iz telesa. Kaj je to? Ali so samo sanje ali kaj drugega? Morem rect, da se mi zadnje case ne dogaja tako pogosto, ko nisem toliko obremenjena z raznimi stvarmi. Vcasih mi je bilo celo neprijetno zadremat, ker me je ta obcutek motil. Motili so me glasovi, ki so se mi zdeli glasni.
Zadnjic sem prvic odkrila ta forum. In se mi zdi zelo zanimivo, ceprav se nikoli nisem ukvarjala z vedezevanjem, meditacijo, klivanjem duhov ipd. Ampak sem srecala veliko ljudi, ki se s tem ukvarja, nekdo zna bra misli in ker so se tudi meni zgodile ze nenavadne stvari, temu nekako verjamem. Ne morem pa o tem govoriti z ljudmi okoli sebe, ker bi se verjetno smejali. Mami sem povedala, za mojo izkusnjo pa je samo pritrjevala kao da mi verjame, v resnici mi pa ni in je verjetno mislila, da jo zafrkavam.
Back to top
 
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: moja izkusnja
Reply #1 - 25.11.2002 at 11:49:49
 
si nekako med sanjami(astralom) in resnicnostjo.
Tvoje telo lepo zaspi, zavest pa se ostane in zato dozivljas take stvari....verjetno si to dozivljala zaradi preobremenjenosti, tko kot se je to dogajal men...
Pa probi enkrat zapustit sobo, al si pa kej preber o astralni projekciji, ce ti je to kul...
Si dozivela mogoce paralizo al pa brencanje v usesih ?
Pri paralizi v spanju se namrec zgodijo stvari tko kot jih opisujes...sam sem sel zarad teh flashov celo k nevrologinji, pa mi je odgovorila, da to ni nc tazga....v stilu, da je zelo podobno kot hoja v spanju, le obratno
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1