Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 20905 times)
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Petkova srečanja v Pržančku
22.11.2002 at 14:06:27
 
to se nadaljuje od tule:

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=ezofest;action=display;num=102913...

da pa ti ni potrebno brati vsega, je bistvo tole:

Ce kdo ne ve kje je to, naj vam za orientacijo povem, da lahko nekje v Lj. prezite na avtobus No.7, ki ima na tabli napisano Przan in se mu prihuljite za rito ter ga pocasi sledite do koncne postaje v Przanu.  

Ce prihajas iz Mariborske strani po obvoznici proti Postojni, gres na izvozu za Kranj ven in preckas Celovsko cesto. Namesto da se spustis nazaj na obvoznico se drzis desnega pasu in peljes lepo naravnost do semaforja, kjer zavijes DESNO.  
**Peljes se naravnost, preckas naslednji semafor (za orientacijo na levi strani v smeri voznje gradijo eno skropucalo) in gres naprej kake 1,5 km, ko se cesta po dveh ovinkcih rahlo povzpne v klanec. Tam je eno krizisce, kjer se drzis poteka prednostne ceste v levo, torej zavijes v levo. Naravnost bog ne daj it, ker prides k enmu bogemu tipu direkt pred televizor v dnevni, smer desno je pa proti gorenjski. To oviro smo premagali.
**** Zdej je treba zdrzat samo se do prvega vecjega odcepa cez cca 500 m in zavit na desno, se peljat mal cez gozdicek in potem clovek zagleda prekrasen razgled na staro Iskrino tovarno, kjer so vcasih delali televizorje in brivnike... hehe. No, mal pred to tovarno je pa na levi blizu koncne postaje BUS No. 7 taka fletna bajtica, ki se imenuje Przancek. to je to.

Ce prides iz primorske strani in gres po obvoznici proti MB, zavijes na izvoz Lj.-Dravlje in pri semaforju na levo, potem je pa pot identicna kot je napisano zgoraj od dveh zvezdic (**) dalje.

Ce prides iz gorenjske strani, se lepo neki cajta peljes po celovski cesti in zavijes desno za Przan. To je pa tisto krizišče, kjer se na levi strani konca Sentvid. Torej zavijes desno, gres po klancu naravnost gor in ko prides do krizisca, kjer nimas prednosti, gres naravnost, ker ce gres levo, gres nazaj v center, desno pa spet k unmu bogmu tipu pred TV. Torej naravnost in pol se samo se drzis poteka od stirih zvezdic (****) dalje.

Ce gres iz centra, je najlazje, ce zavijes pri Stari cerkvi ali eno krizisce kasneje na levo, gres naravnost do konca in nato po prednostni zavijes desno in si na Vodnikovi cesti, ki te popelje naravnost vse do nadvoza avtoceste, kjer se pol spet drzis poteka dveh zvezdi (**).

Tukaj je še link na karto (slikico):  www.gape.org/sonce/drustvo/slikice/Przancek.jpg


Aha, pa še dosedanjih udeležencev ne smemo pozabit naštet:

Ana, A., gape, Edi, Magla, Kali, Pegaz, cleo, Suzi13, Alenka07, Angel, Hana, Jon Doe, Miška, Blisk, Marjana, Devi, Cleo, Sanjalka, Nataša, Andrej, Tone, Valentina, bp, Karmen, Mateja, Bernarda,  in mogoče še kdo ki sem ga uspel pozabit ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Petkova srečanja v Pržančku
Reply #1 - 22.11.2002 at 14:30:16
 


petek 22.11.2002, ob 20.02 v Pržančku



...., čakamo prijave.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Petkova srečanja v Pržančku
Reply #2 - 22.11.2002 at 16:18:39
 
Edi, mogoče prideva z Amstel.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Petkova srečanja v Pržančku
Reply #3 - 22.11.2002 at 16:44:14
 
Quote:
...., čakamo prijave.


Jaz sem tam ziher, tokrat iz smeri LJ-center (da se ne bi ponavljal), pridem pa jasno z Gorenjske... Grin

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Petkova srečanja v Pržančku
Reply #4 - 22.11.2002 at 19:18:00
 
Quote:
Edi, mogoče prideva z Amstel.

LP Harry



A vidva pa kar skupaj Harry? Zanimivo.  Kot bi se Amstel v Mursko Soboto preselila pa tebe spotoma v Pržančka pripeljala.    Al pa kaj vem. Morda bom moral pa spet poročna priča bit.   Ampak a ti veš kakšen je crno gorski kum?  Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Petkova srečanja v Pržančku
Reply #5 - 22.11.2002 at 20:28:51
 
evo ... mi smo tm ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Petkova srečanja v Pržančku
Reply #6 - 22.11.2002 at 20:46:12
 
vi tm se fejst lepo imejte Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Petkova srečanja v Pržančku
Reply #7 - 22.11.2002 at 21:30:51
 
... pa zmente se že nekaj....  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
;DRe: Petkova srečanja v Pržančku
Reply #8 - 23.11.2002 at 01:02:07
 
Quote:
A vidva pa kar skupaj Harry? Zanimivo.  Kot bi se Amstel v Mursko Soboto preselila pa tebe spotoma v Pržančka pripeljala.    Al pa kaj vem. Morda bom moral pa spet poročna priča bit.   Ampak a ti veš kakšen je crno gorski kum?  


Andres, saj veš, da danes poroke niso več v modi, ker je dovolj koruze. Grin In da te ne bo skrbelo, nisva bila skupaj v Pržančku. Se je zataknilo. Tongue
Kakšen je že crnogorski kum? A ima kaj zveze z JNA? 8)

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Petkova srečanja v Pržančku
Reply #9 - 23.11.2002 at 01:52:12
 
Quote:
Kakšen je že crnogorski kum? A ima kaj zveze z JNA?  


A zataknil se je? Odvisno kje Harry. Crnogorski kum je tisti, ki gre prvi z nevesto  Tongue.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Petkova srečanja v Pržančku
Reply #10 - 23.11.2002 at 02:26:42
 
Glih kar sem varno pripeljala nazaj. Lije zdaj že manj, za letne gume pa kar precej. Danes sem bila tam prva, edina torej. Pa me Edi in gape nista hotela pustit dolgo same čakat. Sta mi prišla posvečat pozornost in kasneje še Valentini. Spet so nas vrgli ven.

Ja zgleda, da je Pržan res blizu Gorenjskemu koncu.  


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re:  ;DRe: Petkova srečanja v Pržančku
Reply #11 - 23.11.2002 at 08:08:10
 
Quote:
In da te ne bo skrbelo, nisva bila skupaj v Pržančku. Se je zataknilo.
LP Harry


Grin  Grin ko se zatakne, je navadno najbolj zanimivo.  Wink
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Petkova srečanja v Pržančku
Reply #12 - 23.11.2002 at 22:38:54
 
Andres wrote on 23.11.2002 at 01:52:12:
Crnogorski kum je tisti, ki gre prvi z nevesto  Tongue.

Andres



You wish....  Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Frogo
1
*
Offline

"If you see double, you
see double WC"
Posts: 3

Gender: male
Re:  ;DRe: Petkova srečanja v Pržančku
Reply #13 - 25.11.2002 at 09:10:51
 
Quote:
>" nisva bila skupaj v Pržančku. Se je zataknilo. Tongue
8)


Zlomka! Torej se to ne dogaja samo meni?  Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Petkova srečanja v Pržančku
Reply #14 - 25.11.2002 at 11:25:37
 
Quote:
Aha, pa še dosedanjih udeležencev ne smemo pozabit naštet:

Ana, A., gape, Edi, Magla, Kali, Pegaz, cleo, Suzi13, Alenka07, Angel, Hana, Jon Doe, Miška, Blisk, Marjana, Devi, Cleo, Sanjalka, Nataša, Andrej, Tone, Valentina, bp, Karmen, Mateja, Bernarda,  in mogoče še kdo ki sem ga uspel pozabit ...

Ker sem se pridno pridružila željam za pridružitvena srečanja v Pržanu, sem se dozdaj srečala z: Edijem, gapejem, Valentino, ano, Matejo, Alešem. Bom morala še kdaj pridet. Grin
Naključno sem se srečala s Patricijo, Borutom, Devi in Petro.

idE wrote.: ...Sanjalka, Nataša, Andrej, Tone, bp, Valentina, Karmen, Mateja, Bernarda...Oprosti Edi ker sprašujem, ampak kakšno vezo ima nekaj zgoraj naštetih udeležencev zdaj s tvojim modificiranim nickom? 8)


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6