Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 22740 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: NIKOLA TESLA
Reply #15 - 12.08.2002 at 08:29:10
 
Oldio wrote on 07.08.2002 at 07:55:00:
Sem mal pogledal tiste plošče.
Da dol padeš kolk so nekateri iznajdljivi, drugi pa trapasti. Tisti krogci za monitorje in mobitele so sploh bedastoča na kvadrat.
Pred par leti sem imel izkušnjo z nekima prodajalcema nekih plošč za nevtralizacijo škodljivih sevanj. Šlo je za material za tiskana vezja na katerem so bili izjedkani posebni krožni liki. Ko sem tipa po mailu ozmerjal s prevarantom se je na vse pretege razburjal kakšen neotesan tip sem. Ko sem mu razložil, da mu te ploščice lahko dobavim za več kot 10 X nižjo ceno kot jih on dobiva iz Italije mi je priznal, da tudi on ne verjame v te ploščice, samo d'nar je pač d'nar.


Daj Oldi napisi ti meni kdo je bil ta tip s krogci. Ali ce ze to noces, vsaj napisi kje je doma.   Jaz sem spoznal enega, ki ni bil prodajalec, navaden kmet z visjo izobrazbo, a kljub vsemu inovator.  Uspelo mu je pokazati cez 30 domacih in mednarodnih priznanaj vkljucno z zlato medaljo Dubaia On je ravno iz tega bakrenega krogcastega podrocja, ki sloni na Teslinih znanjih naredil precej tega in onega.  "Prijatelji" so mu pokradli in sedaj mnozica Slovencev pridno kupuje vse oglasano.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: NIKOLA TESLA
Reply #16 - 12.08.2002 at 17:40:34
 
Ne vem sicer veliko o Tesli, sem pa nekje zasledil, da je imel možakar težave s preveliko slo, pa se je dal kastrirati. Je to res.?
PA brez zamer, mislim da je bil možakar genij.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: NIKOLA TESLA
Reply #17 - 13.08.2002 at 07:20:09
 
Tisti tip je bil iz primorske, bi se pa dalo najti kak mail, saj precej tega hranim. Uni drugi na TV so bili pa (kolikor se spomnim) iz Hrvaške in so pri nas dobro znani ordinirali so pa v Predvoru.
Ali te za mail res tako zanima?? Morda je šlo pa za nekaj drugega. Na vitroplastu je bilo zjedkano kup enih krogcev z nekimi vijugami.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: NIKOLA TESLA
Reply #18 - 25.10.2002 at 19:56:41
 
thot kje si slisou za to da se je dau kastrirat ......zanima me....cist tko........slisou sem tut jest da je biu Cankar GAY ampak a je to res?????? ohka da ja ohka pa da tut ne.......a??????

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: NIKOLA TESLA
Reply #19 - 19.04.2006 at 11:14:21
 

Zanimiv članek o Tesli in njegovih idejah - čeprav mogoče nekoliko preveč napihnjen:

http://www.skrivnosti-sveta.com/vesolje/2001_02_Tesla_podvomil_v_Einsteina.pdf



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: NIKOLA TESLA
Reply #20 - 10.07.2006 at 22:43:58
 
gape wrote on 23.02.2006 at 15:38:39:
m wrote on 23.02.2006 at 14:51:47:
t wrote on 23.02.2006 at 01:38:33:
je pa zero  point energy dejstvo
hawgh

say more Wink

to je še en film ki se mu reče
free energy

provzaprov se mu reče tkole:
TESLA - Free Energy, the Race to Zero Point (Physics, Supressed Technology) 1h49min.avi



dons bi bil 150 let star ... pravjo ...




ps
najbljhuda pogruntavščina od tesle je bla varjanta da je na deleč pošilju elektriko - po luftu
in pol je mogu projekt ukint, ker un k je financiru reči, ni mogu števca gor postavt.

and how will we charge it?

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Samuel
1
*
Offline


Posts: 19
Okolica Ptuja
Gender: male
Re: NIKOLA TESLA
Reply #21 - 06.03.2007 at 01:03:31
 
in clovestvo taksne ljudi omejuje....da bi ga lahko spoznal,bi si stel za izredno cast....
Back to top
 
 
IP Logged
 
alter_ego
2
**
Offline


Posts: 73

Re: NIKOLA TESLA
Reply #22 - 06.03.2007 at 11:08:35
 
Tesla je zakon Smiley A kdo ve če je kej od tračev okol filadelfijskega poskusa resničnih?
Back to top
 

Anything good in life is either illegal, immoral, or fattening.
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: NIKOLA TESLA
Reply #23 - 06.03.2007 at 11:22:08
 
alter_ego wrote on 06.03.2007 at 11:08:35:
Tesla je zakon Smiley A kdo ve če je kej od tračev okol filadelfijskega poskusa resničnih?



Menda ne...


Je pa cela štorja napletena okrog tega...



Roll Eyes
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: NIKOLA TESLA
Reply #24 - 08.03.2007 at 19:13:12
 
Ce koga reeesss zanima, klele velik materjala itd... nekoc sm to brala trenutno pa ne vem kaj se dogaja ampak vseen...
http://tech.groups.yahoo.com/group/Sweet-VTA/
pozdravck iz indije.. Cool
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: NIKOLA TESLA
Reply #25 - 08.03.2007 at 19:33:49
 
no k ste lih vi pa sm se tole nasla ....za une k raj kaksne slikce pogledajo pa filmcke...tale stran je bla ucas fajn...Smiley
http://www.rumormillnews.com/hutch.htm
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: NIKOLA TESLA
Reply #26 - 08.03.2007 at 19:39:32
 
jaooo zgleda da zdej se zacel prodajat, vcas je blo ful materjala na strani, pa filmcki nori pa vse ...zdej pa zgleda bo treba kupt al kaj...
smola pa taka...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: NIKOLA TESLA
Reply #27 - 18.02.2011 at 00:03:44
 
kratki ampak kjut


Nikola Tesla - Gospodar svijeta
http://www.youtube.com/watch?v=RFBQvlcNCqU



Nikola Tesla - Tunguska invazija
http://www.youtube.com/watch?v=rYNC3JMS7JM




cel kanal če si kdo kaj najde:
http://www.youtube.com/user/bebamur2#g/u
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: NIKOLA TESLA
Reply #28 - 18.02.2011 at 16:43:31
 
hud je ta tesla ...
res si dobre 2 dau ...
sm gledu prve 2
modeli so ugruntal da je blo tesli povedano da un komet prihaja - al pa da je vidu sam od sebe (ko je pač šu prek sebe) ... in tud rešitev za spedenat ga ...
prenos neomejenih količin energije (in prej nje generiranje) po njih ni blo kle za to da bi se ljudje zajebaval s tem ... nekoliko že verjetno ... ampak predvsem za obranit zemljo pred tem kometom ogromnim ...

in tesla ga je razbou ...

in ko je vidu kaj da bi prasci nardil s tem kar je pogruntu, je rajši uniču kar je pogruntu ...  


Quote:
Ruski dokumentarac ( 2007)
Režija: Vitalij Pravdivcev

Vjeruje se da su u istoriji čovječanstva bile samo dvije velike ličnosti,dva genija to su: Leonardo da Vinči i Nikola Tesla
Tesla nije služio određenoj zemlji.Njega je interesovala sudbina čovječanstva.Shvatajući sebe kao dio Univerzuma, često je ponavljao: " Akcija čak i malih bića dovodi do promjena u cijelom Svemiru. Moj glavni cilj je bio da ukažem na nove pojave i da širim ideje koje će postati polazne tačke za nova istraživanja. "
Nikola Tesla - nije čudo, i nije glasnik drugih svjetova.On je jedan od nas - čovjek, koji nas ponovo i ponovo dovodi do vječnog pitanja:Ko smo, odakle, zašto, i koje su naše mogućnosti?
Back to top
« Last Edit: 18.02.2011 at 17:57:17 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: NIKOLA TESLA
Reply #29 - 19.02.2011 at 11:56:11
 
Tesla je bil res genij , vendar je pa vecina njegovih izumov zelo slabo delovala ali pa sploh ne , to je malo manj znano  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3