Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 8572 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
posvečeni ... make no mistake ... by gape
03.11.2002 at 18:35:25
 
POSVEČENI

posvetilo ob prvem odprtju zaklenjenega dela foruma, dela do katerega imajo dostop samo uporabniki administratorji.

************************************
kot vidite sem za nakaj nas ki smo krvavo potrebovali ta del, upedenu ta del. očitno dela.   (saj ga nihče (očitno) ne vidi)
 
zaenkrat smo posvečeni:  
gape , MIKE , Andres , A. , Marjana , Miro , titud, vida, comp, Magla, Kali, Amstel  
 
ostali pa na zahtevo po mailu in approval klele notr!!!  
 
to (administratorji) ne pomeni nič drugega kot to da vidimo spodnji del foruma - ostali naj bi ga ne videli.  
 
lahko mal stestirate če reč res deluje  
 
vsi ki smo posvečeni pa tudi sodelujemo pri skupnih projektih ... kdor se šverca se pa šverca.  
************************************
zdej on ni več spodnji del foruma amapak zgornji ... zgleda pa tkole
LINK::::::: http://www.gape.org/sonce/svetpogovorov/indexposveceni.gif


REPLAY #73 ZDESETKAN
torej da si posvečen pri nas pomeni da imaš dostop do določenih textov do katerih drugi pač nimajo dostopa in sicer: društvo, @pis in bolj osebne blodnje v zadnjem delu (ki je zdej na prvem mestu), prva dva dela sta namenjena 'delavcem'. zadnji pač preosebnim blodnjam za javnost.  
 
moramo napedenat to 'posvečenost' da bo bolj priljudna ...  
... sistem je definitivno treba definirat  
pejstam mojga ... matr ga ne najdem ... pa sm zihr da sm napisu  
ponovi vajo  
itak vidimo kdo dela ... med delavci izbiramo ... amstel je definitivno delavka naprimer (sm zadnjič 2 texta dubu od nje za pozitivke) ... po forumu pa itak piše k norc  
itak (skoraj) vsi ljudje vedo da imamo še posvečeni del foruma (tist k ne ve itak ne rabi vedet) ... in zato tiste ki jih ne vidimo osebno lahko notri spravi nekdo ki jih začuti ... v tem primeru je bil andres kriv za amstelko ... plus unedva texta ... plus uno k se je javla da bo šamanka-zliščarka ... take jest ne spustim kr tko stran ...  
me je zanesl  
1. dejavnost-delavnost  
2. osebno povabilo ene/ga od nas  
3. prošnja  
4. vsaj 50% ljudstva za  
POSVETITEV  
 
če kdo misli da to ni gut naj se pritoži ... v nasprotnem primeru vzamem to za odločeno ... kot vedno.  
 
jest se naprimer ne morem strinjat s tem da nekdo, ki ga aleš ne pozna osebno, ne more postat posvečen, to ni noben kriterij, ki niti ne zagotavlja vsem enakih pogojev ... kako naj naprimer andres osebno spozna vsakega kandidata ... mislm ... tu mač  
(to se je zdej spremenilo ... spoznat nujno ... osebno ... saj borut ni dokazal pravilnosti moje predpostavke)    
 
aha sm pozabu skor ... pričakujem od vsakega posvečenega da redno prebira vse texte tuki notr ... da se (mi) ni treba ponavljat  
 
a delujemo sektaško  
 
Q  
Imam pa en predlog. Da bi vsak, ki se na novo vpiše na forum, dobil eno kratko obvestilce o tem, kar se vam zdi bistveno, da oseba ve. Da iz tega razume, za kaj gre tu.    
Q  
točno to (to je v delu ... nekako se ne najde e ... kot bi reku aleš)


pa še edi:
Jest sem za, da se vsakemu, ki se registrira na forum, napiše:  
------------------------  
"Pozdravljeni,  
 
registrirali ste se na forum Svet pogovorov, ki je del delovanja Društva Sonce." (napišemo tisto že stokrat ponovljeno zadevo o društvu) Nato sledi spodaj tudi link do uradne strani društva.  
 
Društvo Sonce je tudi uspešno začelo z izdajami časopisa POZITIVKE, (spet, kaj to je in link).  
 
Poglejte si naše dejavnosti in članke. Če bi tudi vas veselilo delati z nami Vas bomo iskreno veseli. Če vas zanima sodelovanje na katerikoli področju, ali ste celo dobili svojo idejo, se nam javite.  
 
Hvala  
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forum;action=display;num= 1016825496;start=90#93

Tukaj (edi) dejnsko ne piše ničesar o posvečenih ... pišem pa jaz pa višje gor.

moram dodat tudi to da je beseda posvečeni zrasla na mojem zeljniku med testiranjem zaprtega dela foruma, ker je testna faza šla skozi bp, sm kr tko pustu. tudi administratorji so moja pogruntavščina ... vsem prizadetim se najgloblje opravičujem (kot da se zaradi teh mojih pogruntavščin s čini vred nisem že tisočkrat) ... je pa tko da ene stvari je lažje 'popravt' kt pa druge, pa ne govorim duševno ampak popolnoma tehnično ...  

tako ... ta file bom sicer še spremenil ... zaenkrat pa bo zadoščal svojemu namenu ... bo moral ... lahko mi prilimate spodaj kar hočete, bom itak pobrisu vse stran ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: posvečeni ... make no mistake ... by gape
Reply #1 - 23.01.2003 at 14:41:13
 
Poudarjam:

to (administratorji) ne pomeni nič drugega kot to da vidimo spodnji del foruma - ostali naj bi ga ne videli.  
 
vsi ki smo posvečeni pa tudi sodelujemo pri skupnih projektih ... kdor se šverca se pa šverca.  

torej da si posvečen pri nas pomeni da imaš dostop do določenih textov do katerih drugi pač nimajo dostopa in sicer: društvo, @pis in bolj osebne blodnje v zadnjem delu (ki je zdej na prvem mestu), prva dva dela sta namenjena 'delavcem'. zadnji pač preosebnim blodnjam za javnost.  

itak vidimo kdo dela ... med delavci izbiramo ...

moram dodat tudi to da je beseda posvečeni zrasla na mojem zeljniku med testiranjem zaprtega dela foruma, ker je testna faza šla skozi bp, sm kr tko pustu. tudi administratorji so moja pogruntavščina ... vsem prizadetim se najgloblje opravičujem (kot da se zaradi teh mojih pogruntavščin s čini vred nisem že tisočkrat) ... je pa tko da ene stvari je lažje 'popravt' kt pa druge, pa ne govorim duševno ampak popolnoma tehnično ...  


Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: posvečeni ... make no mistake ... by gape
Reply #2 - 23.01.2003 at 15:07:43
 
Živjo,

Sem jest očitno uspel spregledati tale celoten topik, kljub temu, da me je načelno že v času objave zanimal.

Bom še enkrat ponovil moje poglede na vse tole.

Mene prav nič ne moti, da imate za potrebe svojega sodelovanja zaprt del foruma. Razumem, da določenih stvari nočete in ne morete objaviti, ker bi jih lahko kdo zlorabil, ali pa se nikogar razen vas niti ne tičejo.

Moti me, da o dogajanju na forumu in o morebitnih spremembah razpravljate in odločate v zaprtem krogu, hkrati pa trdite da se greste neko posebno odprtost, uporabljate celo izraz open source.

Moj predlog je, da prestavite debate in odločanje o forumu na odprti del foruma, ali pa opustite govoričenje o odprtosti. Eno ali drugo, pa bom s katerokoli odločitvijo tudi jaz čisto OK. Imate seveda po mojem vso pravico, da pač počnete kar želite. Jest pa tudi, da povem kako stvari vidim.

(Če se odločite za prvo možnost naj velja predvsem za naprej, vaše stare razprave in prepiri se me ne tičejo, pa tudi o bolj osebnih rečeh lahko mirno naprej razpravljate na zaprtem delu).

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: posvečeni ... make no mistake ... by gape
Reply #3 - 23.01.2003 at 15:13:54
 
Quote:
Moti me, da o dogajanju na forumu in o morebitnih spremembah razpravljate in odločate v zaprtem krogu, hkrati pa trdite da se greste neko posebno odprtost, uporabljate celo izraz open source.

Moj predlog je, da prestavite debate in odločanje o forumu na odprti del foruma, ali pa opustite govoričenje o odprtosti.

mi je žal če reč tako izgleda ... od vedno se lahko karkoli predlaga o forumu in razpravlja ... o čem bi pa hotu razpravljat?
pa ne na tem threadu prosim.

a sm kdaj kej pobrisu ko je kdo kej predlagu.
včasih edin kej ignoriram, ker se mi res ne da, kr skoz kr z vsakim se kr o vsem razpravljat ... pa ne da se mi ne da ... preprosto vas je preveč ratalo, da bi lahko vsakomur posvetil vso pozornost ki jo zahteva.

vsakomur ki prosi pa rad pomagam, če je le v moji moči.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: posvečeni ... make no mistake ... by gape
Reply #4 - 23.01.2003 at 15:16:59
 
Quote:
Moti me, da o dogajanju na forumu in o morebitnih spremembah razpravljate in odločate v zaprtem krogu,


Jaz sem resnično prepričana, da o forumu ne razpravljamo na zaprtem delu foruma. Se mogoče motim, sem kaj spregledala? (o, ja, sem - seks sobo...)

Pa v bistvu sem ti hvaležna bp za tole (neprestano Wink ) opozarjanje, ker vsaj za sebe lahko rečem da sem zdaj malo bolj pozorna, katere topice odpiram v zaprtem delu.
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: posvečeni ... make no mistake ... by gape
Reply #5 - 23.01.2003 at 15:30:41
 
Ah gape, se mi ne da iskat čez cel forum, pa saj sam veš da si že precejkrat odgovoril (citiram po spominu):

"al prepričaš v to pol registriranih uporabnikov foruma, al pa pol posvečenih -- bedakov"

in je bila zadeva zaključena.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: posvečeni ... make no mistake ... by gape
Reply #6 - 23.01.2003 at 15:30:59
 
V bistvu se Ars zahvaljujem za brco (čeprav mi je v splošnem bolj všeč 'helping hand' Wink ) in zaenkrat kar tukaj objavljam trenutno veljaven tekst, ki ga pripravljamo že kar nekaj časa in bi najbrž nekje ležal še naprej:


Lepo pozdravljeni na forumu Svet pogovorov!  
 
To je prostor, namenjen druženju in ustvarjanju, pa tudi resnemu delu na projektih, ki jih urejamo.  
 
Kot ste do zdaj najbrž že opazili, imamo na forumu ločen del foruma, del, do katerega imajo dostop samo uporabniki-administratorji. Ločeni del foruma je namenjen predvsem delovnim pogovorom o projektih, ki tečejo v okviru skupine, ki se poleg Sveta pogovorov trudi oblikovati in uresničiti še nekatere druge projekte.  
 
Ker je delovni del zaprt samo zaradi bolj nemotenega dela, so povzetki najpomembnejših dogodkov in projektov v obliki zapisnika tudi na javnem delu foruma z namenom splošnega vpogleda v dogajanje in željo, da nas čimboljše spoznate ter v primeru pokrivanja naših namenov tudi pristopite k sodelovanju.  
 
Tudi v ta del foruma ste povabljeni vsi, ki:  
 
1. redno sodelujete na forumu  
2. spoštujete zlata priporočila foruma  
3. ste registrirani na forumu (tehnična zahteva)  
4. ste izrazili željo  
5. ste pripravljeni in vas je volja delati in pomagati  
6. zaželjeno je, da se osebno srečamo in spoznamo  


Trenutno imamo dostop do tega dela foruma:  
gape, Edi, A., Marjana, Miro, titud, vida, Robi in N, Magla, Kali, Amstel, Devi, ana, miska, herby, Borut, harry, vilma.

(nadaljevanje sledi - osebne predstavitve)
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: posvečeni ... make no mistake ... by gape
Reply #7 - 23.01.2003 at 19:33:52
 
Quote:
to (administratorji) ne pomeni nič drugega kot to da vidimo spodnji del foruma - ostali naj bi ga ne videli.  
 
vsi ki smo posvečeni pa tudi sodelujemo pri skupnih projektih ... kdor se šverca se pa šverca.  

torej da si posvečen pri nas pomeni da imaš dostop do določenih textov do katerih drugi pač nimajo dostopa in sicer: društvo, @pis in bolj osebne blodnje v zadnjem delu (ki je zdej na prvem mestu), prva dva dela sta namenjena 'delavcem'. zadnji pač preosebnim blodnjam za javnost.  

itak vidimo kdo dela ... med delavci izbiramo ...


Bedaki: A prošnje za vstop tud še pišete? Smiley

Ali ne več ??? Embarrassed Cry


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: posvečeni ... make no mistake ... by gape
Reply #8 - 24.01.2003 at 08:49:34
 
Quote:
Bedaki: A prošnje za vstop tud še pišete? Smiley

Ali ne več ??? Embarrassed Cry


Karmen


m wrote on 23.01.2003 at 15:30:59:
 
Tudi v ta del foruma ste povabljeni vsi, ki:  
 
1. redno sodelujete na forumu  
2. spoštujete zlata priporočila foruma  
3. ste registrirani na forumu (tehnična zahteva)  
4. ste izrazili željo  
5. ste pripravljeni in vas je volja delati in pomagati  
6. zaželjeno je, da se osebno srečamo in spoznamo  




Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: posvečeni ... make no mistake ... by gape
Reply #9 - 24.02.2003 at 09:10:43
 
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1