Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3878 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Spremembe na forumu
28.10.2002 at 22:58:03
 
Sem iskal pravi topic kamor bi dal mail, ki sem ga poslal Gapeu v zvezi s spremebami naslovov posameznih sob.
Jaz mislim, da je nekatere sobe čas pohodil in za tja kjer  imam tudi jaz  moderatorstvo dajem predlog o spremembi imena.
Spodaj je kopija maila Gapeu.

Andres


http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=102395...

Zgornji link, to je tisti "Odkod ste" lahko premakneš v Sistem predlogi-namen foruma.

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi

Pa še nekaj. Ime tej sobi je Sistem predlogi namen foruma.  Daj spremeni ime, ker se je ta del razvil v nekaj drugega kot nek sistem.  Recimo.  Vaša članska izkaznica, sistem in predlogi foruma.  Jaz mislim, da je tak naslov uporabniku bolj prikupen, v nasprotnem pa po večini neki tehnično uspodobljeni tja lezejo.

Podnaslov je sedaj "Navodila, faq, izboljšave "  Po moje  tudi to ne ustreza več popolnoma sedanji urejenosti te sobe. Bilo je cool na začetku, ampak ima forum sedaj drugačno obliko.  Recimo, da bi bilo to bolje Smiley  "Kladivo  in kombinirke foruma. Vaši in naši podatki. Spoznajmo se bolje."  

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Spremembe na forumu
Reply #1 - 30.10.2002 at 00:37:48
 
Tole zgoraj pa tudi že 24 ur visi. 7 se vas je ozrlo po tem, odgovora pač ni. Tudi prav.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Spremembe na forumu
Reply #2 - 30.10.2002 at 06:45:55
 
Andres wrote on 30.10.2002 at 00:37:48:
Tole zgoraj pa tudi že 24 ur visi. 7 se vas je ozrlo po tem, odgovora pač ni. Tudi prav.  

Andres


Jaz se strinjam. Sem že takoj pogledal, ko je bilo napisano. A sem v tem primeru nemočen. lahko le gledam kot nogometno tekmo in jem kokice zraven. Grin

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Spremembe na forumu
Reply #3 - 30.10.2002 at 11:06:16
 
predalgaj še par imen, razmišljaš v pravo smer...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spremembe na forumu
Reply #4 - 30.10.2002 at 11:24:25
 
Andres wrote on 28.10.2002 at 22:58:03:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi

Ime te sobe je
Sistem predlogi ... namen foruma

Daj spremeni ime, ker se je ta del razvil v nekaj drugega kot nek sistem.  Recimo.  

Vaša članska izkaznica, sistem in predlogi za forum.

Jaz mislim, da je tak naslov uporabniku bolj prikupen, v nasprotnem pa po večini neki tehnično uspodobljeni tja lezejo.

Podnaslov je sedaj

"Navodila, faq, izboljšave "

Po moje  tudi to ne ustreza več popolnoma sedanji urejenosti te sobe. Bilo je cool na začetku, ampak ima forum sedaj drugačno obliko.  Recimo, da bi bilo to bolje Smiley

 "Kladivo  in kombinirke foruma. Vaši in naši podatki. Spoznajmo se bolje."  


blodnja ... totalna ...

Sistem, predlogi ... namen foruma
Navodila, faq, izboljšave ...

prvo je naslov direktorija
drugo je opis direktorija ... lahko spremenim v kombinirke in izkaznico ipd ... taki pesniški naslovi so že bli ... men je u bistvu useen ... mi je pa čudno ... dejmo ta thread vn iz tuki ...


sam zjokat se mi ne ... ker morš štekat da učasih nimam tolk časa da bi poleg recent postsov pogledu še po celih posvečenih ... včasih pač ne gre ... zato če se ti mudi ... mi daš v nujno (ko prejšnji pade i zpostsov vn), pol mi pa še mail z linkom na nujno pošlješ ... in pol se bo zihr zgodilo ... veš ... ker  ... doma mam bolj malo časa, včasih pa se med šihtom najde zadost časa da popedenam kej, in če je ono doma u mailboxu, ne morem popedenat ... fršten?
Andres wrote on 30.10.2002 at 00:37:48:
Tole zgoraj pa tudi že 24 ur visi. 7 se vas je ozrlo po tem, odgovora pač ni. Tudi prav.  



hitre povezave  

  Pozdrav novim članom III.

  KAZALO III.  

  namesto faq

 Od kje ste...

 Novice na vrhu indexa  

 FAQ  

 forum in oblika

  Čestitajmo si II.

  Čestitajmo si!

 predlogi o forumu

  Registracija - kako postati član foruma

 threadi za premik  

  Webmaster GAPE - kreator?  

  Email notification  

  Pozdrav novim članom II.

  KAZALO II.  

  Astrologija, kartomantika...  

  !!!!!!!!! N U J N O !!!!!!!!!!!!!

  Slike forumovcev

  duhovna in osebna rast  

  nam je žal  

  test  


men se zdi to sistemski direktorij ....
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Spremembe na forumu
Reply #5 - 30.10.2002 at 12:22:52
 
men tudi sam mogoče se najde bolje ime, dovolmo da poskusimo, saj lahko ostane...


z nečim je treba zaposlit andresa vidmo, da se je bl akrivno vključu v delovanje vsega skupi

torej keep on!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Spremembe na forumu
Reply #6 - 30.10.2002 at 13:06:37
 
Kladivo in to sem jaz napisal tako kot sem se tisti trenutek lahko spomil.   To ne pomeni, da drugi nimajo pravice predlagati kako bi bi bilo boljse. Pa ne samo Sistem in predlogi sobe. Vse komplet, kar je zastarel.

Andres



Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spremembe na forumu
Reply #7 - 30.10.2002 at 13:33:06
 
ni panika

zahtevam pa da se nova imena dogovarjajo na javnem delu ... da če kdo hoče lahko sodeluje .... pa čist tolk ti povem ... glih zadnjič sm jih mali mijon preimenoval ...

ne najdem ... naj aleš pove kje mi je navodila pisu ... po katerih sem pol preimenoval reči ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Spremembe na forumu
Reply #8 - 30.10.2002 at 23:25:09
 
Ni problema zaradi mene.  Bodo sigurno tisti v odprtem delu več pametnih predlogov imeli za imena kot pa mi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1