Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 
(Read 33280 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Od kje ste...
Reply #105 - 08.12.2003 at 21:52:18
 
Jakob_Ostrjan wrote on 08.12.2003 at 15:53:22:
Jebal vas čuk!

Jest sm to napisov u profil!




Hvala zam razločen profil. Mnogi niti ne vedo kaj to je. Kad jih gledaš iz profila setiš se na krokodila.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Od kje ste...
Reply #106 - 08.12.2003 at 21:59:09
 
Quote:
Seveda čakamo sedaj Andresovo povabilo Jakobu za kranjsko košarkaško ligo oz. klub.  Wink


Tako gre to z ekipo.  Če ga še nisem povabil to pomeni da kot nov član ni imel dobro izpolnjenega profila, torej nihče ni vedel, da je iz Kranja.  Naknadno nobenega Kranjčana ne vabim iz razloga, ker ne pregledujem profilov po tem, ko so že nekaj časa zapisani.

Hmm. Vinorodno območje in tvoj rojstni kraj oziroma vsi Štajerci.  V redu.  Naslednjemu štajercu ki se vpiše in pravilno izpolni profil vaša štajerska ekipa zagotovi 3 litre domačega in možnost soudeležbe na trgatvi.  Zmenjeno?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Od kje ste...
Reply #107 - 08.12.2003 at 22:14:40
 
Andres wrote on 08.12.2003 at 21:59:09:
Hmm. Vinorodno območje in tvoj rojstni kraj oziroma vsi Štajerci.  V redu.  Naslednjemu štajercu ki se vpiše in pravilno izpolni profil vaša štajerska ekipa zagotovi 3 litre domačega in možnost soudeležbe na trgatvi.  Zmenjeno?

Andres


Zmenjeno. Naslednji štajerc/ka s pravilno izpolnjenim profilom bo torej postal srečni lastnik/ca 3 l renskega rizlinga - polsladkega, ohlajenega na pravo temperaturo. Jaz častim in nazdravim.  Grin

Glede trgatve se bomo pogajali - odvisno od navdušenja forumaša nad kulturno-delovnim dogodkom o katerem je naš edini svetnik oz. blaženi spesnil marsikatero poučno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Od kje ste...
Reply #108 - 08.12.2003 at 22:28:42
 
Andres wrote on 08.12.2003 at 21:59:09:
 V redu.  Naslednjemu štajercu ki se vpiše in pravilno izpolni profil vaša štajerska ekipa zagotovi 3 litre domačega in možnost soudeležbe na trgatvi.  Zmenjeno?

Andres

Pomeni Andres, da tudi ti pol prideš trgat grozje naslednjo jesen? Na Štajersko? Wink Lance bo ziher zrihtal kako gorco, kjer bi se dalo natrgat Rizlinga... Bi znal bit še kak žur:D;)

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Od kje ste...
Reply #109 - 08.12.2003 at 22:58:45
 
Quote:
Zmenjeno. Naslednji štajerc/ka s pravilno izpolnjenim profilom bo torej postal srečni lastnik/ca 3 l renskega rizlinga - polsladkega, ohlajenega na pravo temperaturo. Jaz častim in nazdravim.  Grin

Glede trgatve se bomo pogajali - odvisno od navdušenja forumaša nad kulturno-delovnim dogodkom o katerem je naš edini svetnik oz. blaženi spesnil marsikatero poučno.


Lance!

Drži. Si bom zapisal, da ne bom pozabil.  Me zanima kdo bo ta štajerski abstinent:D:D s tremi litri.  


Vilma!

Mene boš bolj težko na trgatvi videla. Je že 17 let od tega, ko sem bil nazadnje.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Od kje ste...
Reply #110 - 08.12.2003 at 23:17:02
 
Andres wrote on 08.12.2003 at 22:58:45:
Vilma!

Mene boš bolj težko na trgatvi videla. Je že 17 let od tega, ko sem bil nazadnje.

Andres


Skoraj bi rekla, da bi bil čas, da se še oglasiš na domačem logu;) Upam, da boš imel kmalu še možnost trgatve v Sloveniji... pa ni važno na katerem koncu:)

Pozdravček,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Od kje ste...
Reply #111 - 08.12.2003 at 23:21:43
 
Čakam na dobroletino  Grin.  Morda pa bi bolj pogosto prišel če bi bil še stari ata živ.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Od kje ste...
Reply #112 - 08.12.2003 at 23:26:57
 
Andres wrote on 08.12.2003 at 23:21:43:
Čakam na dobroletino  Grin.  Morda pa bi bolj pogosto prišel če bi bil še stari ata živ.

Andres


Jo bom našlogala za naslednje leto Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8