Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4377 times)
Borut
Ex Member




V četrtek, 31.10.02, vedeževalski večer na chatu
25.10.2002 at 17:50:39
 
Vabim vas na sedmi vedeževalski halloween večer.
   
četrtek od 22.00 do 00.30

http://www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/  
 
Edina omejitev:  
Vsakemu, ki bo želel, bom odgovoril na največ DVE VPRAŠANJI. To pa zato, da lahko pride več ljudi na vrsto.  
   
Vpišite vaše ime in se registrirajte. Za to potrebujete deset sekund. Zakaj registracija? če želite vedeževanje v drugi sobi, kjer boste lahko vprašali tudi stvari, ki jih v default sobi nočete. V katero sobo bom vsakemu posebej sporočil po internem messengerju na forumu.    
   
Drugače pa se le vpišite ime in pritisnite CHAT....in ste že noter.    
 
---------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------    
**Pozorno preberi spodaj napisano**  

1. Vedeževanje ni jasnovidnost    
Ne more se pričakovati eksaktnega odgovora, saj se v končni fazi izpopolnjujem za vedeževalca in ne jasnovidca.  
   
2. Odgovori    
Ne pričakujte preveč obširnih odgovorov. To ne gre zaradi časovne omejitve in nenavzočnosti v živo    
   
3. Točnost napovedi    
Ponavadi je vedeževanje preko interneta manj kvalitetno kot v živo. Zakaj? Ker so v okolici motilni elementi kot npr.računalnik, pozna ura, neposrednost osebe v živo in še bi lahko našteval. Prinam, tudi moje napake so tudi prisotne...se še učim. In vsi skeptiki, ki prisostvujejo na chatu potem komaj čakajo, da se nekaj ne uresniči (kar je povsem možno) in se potem obesijo na to. S tem ne mislim nič slabega. Potrebno je vedeti le to, da je napoved kart le trenutno gibanje in usmeritev energij. Karte na to opozarjajo in nam v določenem trenutku tudi to nakažejo. In če se po napovedi mi odločimo drugače, je to naša lastna volja, ki je močnejša od vsake divinacijske tehnike. In delat namenoma kontra napovedi, kao ni res, kar si napovedal, je samo praktičen primer tega.    
   
3.Kaj se lahko vpraša?    
Karkoli kar ni z namenom provokacije ali z namenom zafrkancije. Kdorkoli postavi lažno vprašanje dobi tudi tak odgovor nazaj. Vprašanja kot so kaj bom jedel jutri so nevmesna.....ne morem dati odgovora. Važno je, da imate čist namen in vas res kaj zanima. potem se pa lahko pogovarjamo.    
   
4. Vse s pravo mero    
Je pisalo na antičnem preročišču. To velja tudi tu. Vzemite napovedi kot možne prihodnje dogodke, ne pa se s tem obremenjevati.    
 
   
Tako. Upam da sem pojasnil nekatere pojme  in način dela. Predvsem je to le pomoč, da bomo lažje našli lažjo pot in ne kritika nekaterim uporabnikom. To naj bo vsem jasno.    
 
Pripravite vprašanja. Četrtek se bliža.    
   
Borut    



Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: V četrtek, 31.10.02, vedeževalski večer na cha
Reply #1 - 31.10.2002 at 13:11:56
 
Andres bo pohitel da pride do 22 ure domov. Sicer pa imam zanimivo vprasanje za vse navzoce.  


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: V četrtek, 31.10.02, vedeževalski večer na cha
Reply #2 - 31.10.2002 at 17:26:12
 
Ja,tud jaz bom z metlo priletela iz službe,direkt v vašo družbo.Verjetno bom pozna,a če Vas zamudim Vam vsem skupaj želim čim lepše druženje.
Ah,pa kaj mi je...
Prepričana sem,da se boste imeli lepo! Wink


Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: V četrtek, 31.10.02, vedeževalski večer na cha
Reply #3 - 31.10.2002 at 18:13:27
 
Katarina...

A je tvoja metla model Highway 550 turboinjetor superwroarrr? Potem je že zastarel model.

Ti predlagam novega:
Intergalactic atompower 553 ultrasonic.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: V četrtek, 31.10.02, vedeževalski večer na cha
Reply #4 - 01.11.2002 at 06:56:33
 
Včeraj smo imeli prelep vedeževalski večer.

Kdor ga je zamudil, bo drugi teden nadoknadil.

Saj ne samo zaradi vedeževanja ampak tudi druženja.

Borut

ps: sedaj pa odlepimo sticky Edi+Gape

V glavnem se je marsikaj razčistilo, ljudje so zadovoljno prihajali in odhajali s chata. Vceraj je bil res poseben vecer.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1