Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 16182 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: new crop circles - krogi v žitu
Reply #45 - 02.01.2005 at 01:31:43
 
Devi wrote on 27.12.2004 at 14:17:36:
uspevalo z lahkoto - v eni noči?
za tegale (predzadnji na strani) so si vseeno mogli vzet vsaj ene par dni Roll Eyes Grin
http://www.share-international.net/slo/znamenja/liki.htm


Meni je naprimer čisto vseeno kdo dela te kroge v žitu.

Zdej eni pravite da NLP-ji, spet drugi da ljudje. In ko gledam tiste slike iz Anglije, so ti krogi(liki) kar nekako preveč popolni za delo nekih študentov. Po drugi strani pa ko pogledam ta krog, ki je nastal v Sloveniji, pa le ta ni tako popolen. Ni takšne simetrije. Sploh zunanji krog je poln nepravilnosti. In to mi spet da misliti v smeri, da, ali so oni v Angliji že tako zverzirani, da rišejo tako popolne like, naši "študentje" pa se šele učijo? Ali pa pa se je pri nas ustavil NLP z pripravniško posadko, a Anglijo pa prihajajo NLP-ji z bolj zverzirano posadko.

Pa še nekaj. Če prihajo na zemljo in nam s temi liki hočejo nekaj povedati, pa so miroljubni, zakaj za vraga ne pristanejo, se izkrcajo, pa navežejo stike, se prdstavijo" Mi smo pa iz Venere in smo prišli malo na obisk". A ne bi blo to bolj simpl? ???
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: new crop circles - krogi v žitu
Reply #46 - 03.01.2005 at 09:02:52
 
Cool.

..one so z Venere  Wink  (mi smo z Marsa)

Grin
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4