Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 16
(Read 123245 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Astrologija
Reply #15 - 18.04.2002 at 20:33:38
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Astrologija
Reply #16 - 18.04.2002 at 20:52:02
 
Quote:
Opozorilo.
Tisti program namenoma narobe računa LUNO. Poglejte v efemeride, tisti ki se v to razumete in boste videli, da je res. ostalo pa je res tata mata.
LP
Boo Ruth


A to misliš program na www.astro.com? Meni jo prav izriše.
bye
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Astrologija
Reply #17 - 18.04.2002 at 20:53:51
 
Še ena stran, ki pa ni v angleščini...
www.polveredistelle.it

Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Astrologija
Reply #18 - 18.04.2002 at 20:57:15
 
Quote:
Še ena stran, ki pa ni v angleščini...
www.polveredistelle.it


Zanimivo  Smiley
A mi prideš za prevajalko ? Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Astrologija
Reply #19 - 18.04.2002 at 21:49:55
 
Grin Kam pa?
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Astrologija
Reply #20 - 19.04.2002 at 17:57:12
 
Ja..v Nizozemsko Grin

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Astrologija
Reply #21 - 21.04.2002 at 10:59:12
 
Sem šla na tisit free site o astrologiji in sem že dobila odgovor. Zdaj vas pa vprašam. Koliko dejansko erjamete, da je naša osebnost zapisana v zvezdah? To je moj že drugi osebni horoskop,  pa je le 1/3 tistega kar piše res. Ne vem, ali je to stvar svobodne volje, življenja, ali pa v zvezdih ni nič določeno. Zato me tudi toliko bolj zanima džjotiši. Naj bi bil bolj točen in natačen. Sam problem je, ko moraš zelo natančno poznati uro rojstva.

Ne vem, mene osebni horoskop ne zadovolji. Zato sem vesela, da imajot te free site, da vidiš kako je, ne da bi zato plačal. Sem škrta. Tud, pa kaj. Cheesy
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Astrologija
Reply #22 - 21.04.2002 at 12:01:21
 
/ ko prideš na zemljo si ustvariš nove vzorce, ki so podobni tistim ki jih imaš od prej, da si ne delaš preveč dvojnega dela. kolk dobro si izbereš okoliščine, je odvisno od tebe (od duše), izbereš pa si jih s tem ko si izbereš starše in s tem prostor, pa s tem ko si izbereš čas - postavitev planetov in to, s čimer ti že program določi del vzorcev ki bodo veljali zate, že zaradi astrologije in teh reči. zaradi nerazvitosti si lahko tudi slabo izbereš in potem imaš dvojne vzorce. pa tudi nepredvidljivost obstaja - zaradi svobodne volje in to. /
tole sm skopiru od klele:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=100706...

osebnost je do neke mere napisana v zvezdah, to so v bistvu vzorci po katerih deluješ, kot človek na Zemlji.
rečmo da je v planetih 1/3, v okolju 1/3 in 1/3 ni definirana v telesu ampak je zapisano samo v duši.
s planeti si izbereš osnovne značilnosti telesa.
z okoljem in s tem starši, jih malo bolj natančno definiraš, na osnovi tega kaj duša rabi za naučit se.
in ostalo je napisano v duši.
in to si ti. tisti ti ki se kaže navzven. združek fizičnega telesa z možgani, razumom, umom ... in duše, ki pa deluje na telo samo preko uma, telo pa nanjo deluje preko celega telesa, telo so v bistvu kot neki senzorji da lahko duša zaznava zunanji svet, da v njem sploh lahko obstaja - funkcionira, da se lahko uči.

toliko jest verjamem, 1/3 kr verjamem planetom in njih postavitvi ob rojstvu.
ampak to mi nič drugega ne pomaga kot to da ponovno ozavestim kakšne od svojih napak, in jih potem popravim seveda, če jih ne odpravim, đabe da berem horoskope in podobne reči, če jih ne mislim odpravlajt, boljš da ne berem tega, se samo obremenjujem pol s tem.
isto je z numerologijo, al pa če hočeš ... regresijo. če ne misliš pucat svinjaka, ki ga dobiš s tem v zavest ... ne diraj rajši tega.
če diraš ... morš pucat.
isto kot aktivacija dnk, se aktivira, zdej pa puci ... če ne misliš pucat, ne aktiviraj.
isto ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Astrologija
Reply #23 - 22.04.2002 at 05:51:57
 
veronika wrote on 21.04.2002 at 10:59:12:
Sem šla na tisit free site o astrologiji in sem že dobila odgovor. Zdaj vas pa vprašam. Koliko dejansko erjamete, da je naša osebnost zapisana v zvezdah? To je moj že drugi osebni horoskop,  pa je le 1/3 tistega kar piše res. Ne vem, ali je to stvar svobodne volje, življenja, ali pa v zvezdih ni nič določeno. Zato me tudi toliko bolj zanima džjotiši. Naj bi bil bolj točen in natačen. Sam problem je, ko moraš zelo natančno poznati uro rojstva.

Ne vem, mene osebni horoskop ne zadovolji. Zato sem vesela, da imajot te free site, da vidiš kako je, ne da bi zato plačal. Sem škrta. Tud, pa kaj. :D


Veronika, stvar je prav v temu. Vsi ti free sajti so zastonj prav zaradi tega, ker je narejeno vse avtomatično. Nima srca. Zato je tudi mnogo zgrešenih informacij. Kje bi bila fora, da ti prvo ponudijo zastonj informacijo potem pa ponujajo taisto informacijo za plačat?

Pojdi do pravega astrologa iz mesa in krvi (pa ne ga pojest....ha, ha, ha) in to ne do takega amaterca ampak do profija. Potem boš si tam snemala na kaseto in doma v miru poslušala. Pol boš pa videla kako to v real life izgleda.

Mislim, da če luna vpliva na miljon stvari, tudi ostali planeti predstavljajo nek vpliv.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Astrologija
Reply #24 - 22.04.2002 at 11:22:34
 
Naj povem, da sem un horoskop za Cayce past life preštudirala za par svojih prijateljic dolgoletnih, ki jih zelo dobro poznam in je zelo točen, kar so tudi same potrdile. Zadane resnico res zelo, tudi za najbolj intimne stvari, katerih pa zaenkrat marsikdo ni zmožen priznati in spoznati niti pri samemu sebi.
Vsi vemo, da je treba spoznati najprej sebe in nato boš lahko spoznal svet.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Astrologija
Reply #25 - 22.04.2002 at 14:23:17
 
Naj povem še svojo zgodbo:

Pred kakimi šestimi-sedmimi leti me je življenje dobesedno naplavilo k enemu takemu vedeževalcu, kot ga opisuje Borut. Ker nisem hotela jaz  k njemu, je pravzaprav on prišel k meni. In mi popolnoma spremenil življenje oz. spremembe pri meni še potekajo, na boljše, seveda.
Veliko od tistega, kar mi je povedal, nisem verjela. Pa se je uresničilo. Bile so napovedi, za katere sem si želela, da se uresničijo, pa se niso. A najbolj zanimivo: horoskop od Cayceja se poklapa z njegovimi napovedmi v nekaterih točkah. Ker mi angleščina ni najbolj domača, imam z razumevanjem horoskopa rahle (rahle???) težave, a že samo dejstvo, da se ta horoskop ujema z izjavami jasnovidca na določenih mestih, me je presenetilo. Čeprav, po drugi strani, le zakaj?

Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Astrologija
Reply #26 - 22.04.2002 at 22:09:39
 
Jaz sem tudi tisti horoskop dobil. Skoraj verjet ne morem koliko točnosti je notri. Samo malo dolg je in ga še nisem celega prebral.  207 strani v Eudori, kar je enakovredno 76 strani v Wordu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Astrologija
Reply #27 - 24.04.2002 at 20:33:31
 
Andres, a si šel pogledat na link, ki sem ti ga napisal za arhiv RTV SLO za oddajo, kjer je bil tudi Slavko noter?

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Astrologija
Reply #28 - 24.04.2002 at 21:22:38
 
Ne nisem šel pogledat. Kateri link??

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Astrologija
Reply #29 - 28.04.2002 at 22:16:40
 
ASTROLOGY


Often you say to yourself, how can I find what my life lessons are? How can I attain the ladder to a higher vibration? This is very easy if you have the keys to the knowledge, because it is connected to spiritual astrology. Only when you can learn of your life path through astrology can you start to work to attain higher levels of awareness.

In your natal chart are all the answers to your very being. To your life lessons and to those lessons you have brought back with you to learn again. You cannot move forward spiritually until you become aware of this. You can become a great healer or psychic with all the knowledge that you learn, however, if you are not aware of your life lessons, you cannot move to a higher vibration.

Astrology to some has been so complicated so they have shied away from it. But with the advent of computers in the world today it is becoming easy to produce information based on the natal chart. The life plan as we call it that you choose to bring with you. Once you understand the knowledge of astrology then you have the keys to raising your vibration. Every soul has a life plan. Some astrologers do not deal with spiritual astrology, so often valuable information is omitted when you are given a chart. What have you chosen to learn in this incarnation? Find your life lessons and you will find your answers. It is as simple as that.

Maitreya.

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 16