Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 14113 times)
BonSens
3
***
Offline


Posts: 109
prestolnica
Gender: male
Perilo moči
12.10.2002 at 04:42:58
 
Slišu, eno brošurco enkrat prelistu, pa me firbec, če ma kdo tut že lastne izkušnje z uporabo perila moči (upam, da sem si prou zapomnu). Dvomljivec, torej.   Wink  Hvala.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Perilo moči
Reply #1 - 12.10.2002 at 05:35:00
 
Perilo moči - prvič slišim v tej zvezi. Mi pa zveni kot moč perila.
Perilo? čišča, menstruacija, mesečna krvavitev, perioda => povečana moč pri ženskah, al kaj?

Karmen



Back to top
 
 
IP Logged
 
BonSens
3
***
Offline


Posts: 109
prestolnica
Gender: male
Re: Perilo moči
Reply #2 - 12.10.2002 at 05:45:02
 
Quote:
Perilo moči - prvič slišim v tej zvezi. Mi pa zveni kot moč perila.
Perilo? čišča, menstruacija, mesečna krvavitev, perioda => povečana moč pri ženskah, al kaj?

Sori, sem mislu, da sem dost jasn napisu. Zgolj po rešetastem spominu (škoda, da brošure več nimam):

Perilo moči = majice, spodnjice,... na katerih je izvezen poseben znak, ki naj bi moč dajal in sploh dobro na nositelja vplival.

Milost, lahko je blo čist drgač napisan, pa sem sam jest tko razumu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Perilo moči
Reply #3 - 12.10.2002 at 10:38:42
 
Aha- to je tisti znak. Perilo Moči- SIMBOL NOTRANJE LUČI.

Ta naj bi dajal perilu;

-spodnje majice Moči
-spodnje hlačke Moči
-nogavice Moči,

moč, ki "lahko" uravnoveša naše psihično in fizično počutje.

Ta moč naj bi bila kot čista ljubezen-preprostost-resnica vrača ljudem harmonijo, lepoto in veselje v življenje.

SIMBOL je sestavljen iz mnogih likov, ti so kot nekakšni kodni zapisi oz. sporočila, ki jih posamezni lik nosi;

-simbolično zapisan zvok AUM
-sedem pozitivnih lastnosti kozmičnega trikotnika ( ustvarjalnost, mir, moč, ljubezen,modrost,notranjo srečo,nesmrtnost)
-sedem lastnosti zemeljskega trikotnika (zemljo, svetlobo, veselje in lepoto, tolpoto, vodo, zrak, prostor)
združena trikotnika-simbol harmonije
-šest kotov-šest človeških slabosti (želje, jeza,vezanost, oz.odvisnost, ošabnost, zavist, pohlep)
-notranji krog-simbol neskončnosti, koncentracije)
-simbol prošnje za pomoč
pet lističev lotosa (materialna, vitalna,čustvena, mentalna,duhovna poddročja)
-zunanji korg - simbol osmih bolečin srca ( strah, sovraštvo, žalost, sram,obsodbe,rasne predsodke,ponos in nespoštovanje)


Perilo Moči, ki nosi ta znak, vedno oddaja čisto in pozitvno energijo...


tako na  karatko o tem znaku....SIMBOLU MOČI.... Cheesy


Osebno še nisem imela izkušenj z nošenjem tega perila. Vendar mi znak SIMBOL MOČI, ki si ga včasih sama narišem , daje neko notranjo moč... Najbolj energetično name vpliva ZNAK - AUM, ki se nahaja v sredini tega simbola...


Drugače pa poznam prijatelja, ki da veliko na to, sploh mu je najljubša spodnja majica Perila moči, ker pravi, da mu da nek poseben zagon...

Ali pač... mogoče je tu spet na delu, Autosugesija... tako ali drugače...
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Perilo moči
Reply #4 - 13.10.2002 at 23:37:38
 
pred kakimi šestimi leti je Aruna (njeno duhovno ime), ki prodaja Perilo moči (takrat so bile to samo spodnje majice in so se imenovale majice moči), vodila tečaje Sedem žarkov. S prijateljico sva šli na prvi tečaj, pa ne mene ne njo ni potegnilo. Nasprotno, celo odbilo naju je. Ženska se mi je zdela energijsko izredno močna, vendar je preveč (to je samo moje mnenje in mnenje prijateljice) delovala v tej smeri, da se njej plača za to, da ona dela na tebi. Prvi žarek je bil 100 DEM, drugi 200 in tako navzgor, in v pol leta naj bi dal vseh sedem žarkov skozi.

Znak za na perilo je izdelal njen mož, dobil ga je v meditaciji. Imela sem njuno majico, kar se tiče materiala, se mi je zdela zelo kvalitetna, o čem drugem bi pa težko rekla. Je pa res, da se ljudje pohvalijo z nošenjem tega perila. V domovih za ostarele pa uporabljajo s pohvalo nekakšne podloge al nekaj takega, ne vem točno.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
BonSens
3
***
Offline


Posts: 109
prestolnica
Gender: male
Re: Perilo moči
Reply #5 - 13.10.2002 at 23:56:55
 
Ja, ti matr, a tko?  Wink Spet eni, k...  Cry
No, bomo vidl, če bo še kšn kej napisu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Perilo moči
Reply #6 - 14.10.2002 at 00:09:57
 
BonSens, ne me narobe zastopit

naj te moje besede ne odvrnejo od tvojega namena
povedala sem samo svojo izkušnjo, vendar ne z namenom, da bi ljudi odvračala od nakupa perila moči
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
BonSens
3
***
Offline


Posts: 109
prestolnica
Gender: male
Re: Perilo moči
Reply #7 - 14.10.2002 at 00:56:11
 
ana wrote on 14.10.2002 at 00:09:57:
BonSens, ne me narobe zastopit. naj te moje besede ne odvrnejo od tvojega namena povedala sem samo svojo izkušnjo, vendar ne z namenom, da bi ljudi odvračala od nakupa perila moči

Nč bat, je blo tko vzet, kokr si razložila.

No, kje ste, tisti, ki perilo moči noste??
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Perilo moči
Reply #8 - 14.10.2002 at 12:21:38
 
BonSens wrote on 14.10.2002 at 00:56:11:
No, kje ste, tisti, ki perilo moči noste??


Grin Ne nosim takega, ampak drugo perilo moči, kar se navezuje na en drug thread. Grin


http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=103455...


Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Perilo moči
Reply #9 - 14.10.2002 at 14:48:35
 
Ja, jaz ga mam, nosim ga pa takrat ko pride na vrsto. Wink Pa ni za takrat ko hočeš seksi zgledat (vsaj žensko...).

Ko sem ga nabavla, na taprvem Ezofestu, sem mislila da ful dela, ampak to je blo samo par dni, pa sem potem ugotovila, da je bla zadeva najbrž od ene delavnice, na kateri sem bla (zdravilne energije).

Hlačke so fajn (kvaliteta pa to), spodnja majica pa ni bogve kaj. Če se prav spomnim pa majo tud neke podstavke za kozarec, ti vodo naenergizira Grin .
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Perilo moči
Reply #10 - 15.10.2002 at 22:52:25
 
Sem slišala, njihovo reklamno buklo v roke dobila in naprej dala (spomnm se bl nč), le podstavek (za npr. kozarec), ki ga mam ob PC-ju, sem zadržala.

Je velik ca. 25 x 15 cm, plastificiran papir, gor pa njihov znak (bojda zdravilni, gor nej bi mel kozarc) in navedba "podstavek moči" ter par stavkov a la "voda - življenje - zdravje - moč" in logotip podjetja Šarm. A če dela, tale moj podstavk? Pojma nimam oz. prav nobene zaznave, da bi kaj delvou. Škod zihr ne.

A sorodnica, ki ima že dolgo in konkretno multiplo, je par mescev nazaj perilo močno pohvalila, same pozitivne zaznala - ma, zgleda, da njej "dela". Za spodnjice je celo rekla, da so ji dejansko inkontinenco ustavle. Zanimivo.
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
BonSens
3
***
Offline


Posts: 109
prestolnica
Gender: male
Re: Perilo moči
Reply #11 - 02.11.2002 at 19:23:35
 
Kva je zdej, a sam Marjanca ma skušnjo tle?
Zihr, ja.

Marjanca, a se ti kej sanja, kje nej kej več infotov dobim?

Hvala,
BonSens
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Perilo moči
Reply #12 - 04.11.2002 at 10:20:38
 
Buf, zdaj si me pa dobil. Vem da so bli na Ezofestu, obakrat. Smiley

Aja, firma je Šarm, pa na TV3 so meli včasih eno tako (napol?) reklamno oddajo.

Drugače pa Google dela čuda... Wink
http://www.rumenestrani.com/Php3/prikaz.php3?id_dej=1262 (da ne bom ravno reklame delala, je to nekam občutljiva tema zadnje čase)

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
clovecnjak
Guest




Re: Perilo moči
Reply #13 - 09.11.2002 at 13:40:32
 
Jaz sem kupil perilo moči-majico

Za stvar sem izvedel na tv. Predstavljala ga je pa tista žena od moža ko je iznašel ta znak. Na tv se mi je zdela antipatična ampak skoraj vsak človek ima človeka ko ga odbija. Ampak ljudje ki imajo v sebi neko pozitivno energijo te po moje ne bi smeli odbijat.
Ok, kupil sem srajico. Poleti je nisem velik nosil ker sem se kmalu prepotil in sem jo dal prat.
Zdaj mi stoji že od poletja v omari in jo bom še enkrat probal nosit zdaj pozimi.

Ampak zdi se mi da je vsa stvar ena potegavščina. Zakaj tako mislim:
1.) znak je zaščiten in ga lahko prodajajo samo oni (monopol)
2.) ko se pretrga nitka na znaku znak več ne deluje zato moraš kupit novo majico (večni zaslužek)
3.) v tisti reklamni brošuri so pa itak samo pohvale.(samohvala)  Kaj naprimer če bi naredili na vas anketo bi pograjali? Jaz ne bi mogel tako hitro. Itak pa se ti lahko kaka stvar izboljša kljub tej majici.
4.) In če se prav spomnim znaka ne moreš izdelat sam ker mora bit kao posvečen od njenega moža se mi zdi. To pomeni da mora ˝posvetit˝ vsako majico posebej. MIslite da je on tam v firmi in vsaka majica ko pride iz traka gre on nad njo s svojim...aleluja. Nekak tako sem razumel.

Kakorkol pogledam se mi zdi spet ena zadevščina ko se je je nekdo spomnil in zdaj lepo služi z njo. Kapitalizem ne pozna meja. Mogoče se motim ampak to je moje mišljenje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Perilo moči
Reply #14 - 15.11.2002 at 09:30:08
 
Kot sem jest žensko Alenko (Aruna - duhovno ime) osebno začutila, bi rekla  enako kot človečnjak: mene je grozno odbila. Vendar pa ji po drugi strani priznavam, da je energijsko bila takrat izredno močna. Vendar pa sem imela občutek, da to preveč izkorišča v osebne namene.

Pred leti je vodila tečaje Sedem žarkov, ki so ji bili razloženi v meditacijah od njenega duhovnega vodnika.
Bila sem na prvem žarku, pa sem bila grozno razočarana. Povrh me je motilo, ker je znala zelo zavajajoče govoriti. Npr.: ti žarki se odvijajo po vseh mestih Slovenije.

Potem sem pa zvedela, da je pripravljena, če ji zrihtaš plac in ljudi, priti tudi v tvoj kraj predavat. Pa da iz Ljubljane še ni šla.

Po drugi strani mi je bil pa njen mož veliko bolj simpatičen.

Kar se tiče majic in tega: moje mnenje je, da imajo svojo moč, vendar delujejo samo v kombinaciji z našim zaupanjem vanje.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2