Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 14115 times)
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Perilo moči
Reply #15 - 15.11.2002 at 09:52:31
 
Mene pa preveva občutek, da je ženska grozno toga in brez energije (vsaj pozitivne).
Kar se znaka tiče je pa navadna kombinacija AUM-a, šestkotnika, lotosa in kroga (če nisem kej pozabu).
Mislm, nč novga - par preizkušenih znakov skup zmetanih in potlej to prodajajo kot monopol.
Ženska pa tolk naklada, da človk izpuščaje dobi, ko jo posluša Undecided
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Perilo moči
Reply #16 - 15.11.2002 at 13:39:37
 
znaki delajo vsi na tem svetu .....vsak na svoj način itak.......o tem ni dvoma

človečnjak .....ti si moj člouk......člouk pravega odgovora

ana....zlo korektno o Aruni si to povedala....možička vodi lisičje prekanjeno.....sama je ufff.......manipulator brez primerjave

moja tetka nosi ta perila moči......vse ima od arune......ampak še zmeri gleda mehiške nadaljevanke in hodi zvečer v hladilnik......tazadnja raste......na sprehode se ji ne da.........vendar kljub vsemu ona čuti da ji to pomaga......

rekel bi samo tole .........potrebno bi bilo izdelati knjigo simbolov in njihovih vplivov za posamezne kulture, ljudi, bolezni......whatever.........tako to ne bi bila več domena šarlo-akrobatov

lp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
DANA
Guest




Re: Perilo moči
Reply #17 - 16.01.2003 at 11:24:24
 
Ali ima kdo izkušnje s perilom moči v zvezi z nočnim mokrenjem otroka?
Ali morda res pomaga ????????? Obljubljajo na veliko!

LP
Dana
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Perilo moči
Reply #18 - 22.01.2003 at 15:33:45
 
Ne poznam sicer neposredno tega, se mi pa zdi zanimiva zgodba moje babice, ki si je to kupla.

Kot vse upokojence tud njo boli vse kar ma in tud tisto cesar nima. Hodi k enemu bioenergetiku, ki ji samo kes zre, pomaga pa ne, ampak ce ji pase. Torej kupla si je to spodnje perilo in zokne in vse. Nosla en cas pa ji ni blo slabo, samo bolj se je potila. Pa je enkrat to temu tipu omenla, da to nosi. In on se totalno razkuri ces, da je to hudicevo delo in kak lahko to nosi in da so ti simboli ful negativni in vse. Babica cela prestrasena, ga vprasa kaj pa zdaj? Tipo ji razlozi da se mora tega takoj znebit in ne sme doma met niti. Takoj more it tocno na sredino Starega mosta cez Dravo, dat to perilo v belo plasticno vrecko, z lepilnim trakom zaprto, tak da 100% ne more ven past, se obrnit s hrbtom proti ograji in cez ramo vrect to hudicevo delo v Dravo. Moja babica je to seveda vse nardila in mu ponosno porocala, nakar ji je tip pa predlagal "tadobro" perilo moci. In ji je isto stvar samo od druge firme se enkrat prodal..  Roll Eyes

Krasno, ni kaj.  ??? Embarrassed
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Perilo moči
Reply #19 - 22.01.2003 at 23:54:06
 
človk ne ve a bi se joku al bi se smeju ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Perilo moči
Reply #20 - 24.01.2003 at 10:07:06
 
bogi ljudje...

tist bioenergetik je še povrh onesnaževalec okolja: plastično vrečko v Dravo! Da ga ni sram... že samo zaradi tega kiksa bi moral nehat delat na ljudeh - namesto da bi jim pomagal in jih osveščal, deluje ravno v obratni smeri. Zato pa ma hudiča na jeziku....
pa še kje...
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Perilo moči
Reply #21 - 10.05.2003 at 12:31:59
 
...
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Perilo moči
Reply #22 - 12.05.2003 at 11:07:52
 
jest mam eno spodnjo majco - perilo moči... bil sem na predavanju pr ezofestu in una je res neki u tri krasne razlagala... sam znak pa je neki... ima eno polje z višjo frekvenco... in kot tak zihr pospeši dogajanje v okolici... je pozitivno nabit in kot tak po mojih izkušnjah nima negatinih stranskih učinkih...  lahko pa do so skoraj zanemarljivi tudi pozitivni učinki...

Po mojem gre za blag poz. učinek... + placebo efekt...

Le ta blag. poz. učinek pa nima moči nad miselnim procesi... vsaj direktno ne......
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Perilo moči
Reply #23 - 12.05.2003 at 16:38:16
 
ko sem govoru o eni frekvenci... nisem pisal o prepričanju da je tko...

sam to čutim... lahko je mravljinc...hladno-toplo... ali pa kj druzga... uglavnem začutim  nekaj kar na drugih cotah ne...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Perilo moči
Reply #24 - 13.05.2003 at 16:38:47
 
ma ja...  itak tega ne morem dokazat...tak da pa naj bo to vera in vera naj bo vse kar vsi čutimo... pol bl mau ustane resničnosti in pa empiriki - sam kaj čmo - vse je vera

al pa še raj gremo zrihtat krilianovo fotografijo in naredmo par testov... ki bi jih pol lahko mel tut u pozitivkah....

A., Gape  & CO...  kva pravte... a ma kdo idejo kje bi si lahko omislili kaj podobnega...

jest se javim za vodenje projekta...

da mau nakažem kredenu & CO da le ni vse VERA....
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Perilo moči
Reply #25 - 13.05.2003 at 16:53:16
 
Če maš kako idejo in kako bi se tega lotil napiš kaj konkretnega bolj. Odpri topik še v bedakih. Če bo fajn, bomo objavili v pozitivkah brez problema.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Perilo moči
Reply #26 - 13.05.2003 at 17:44:12
 
Imam sito za sitotisk. Jih gremo stiskat enih par, tak na easy?  

LP, DD
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
tepka
Guest




Re: Perilo moči
Reply #27 - 21.06.2003 at 11:33:52
 
zanimivo...v kaj vse vrjame človek ko ne vidi več izhoda, ali pa im apreveč keša!

človek, ki to izdeluje kr fajn zasluži ni kaj..torej korist je..vsaj nahrani kakšna lačna usta (upam,  da ima veliko otrok)..
če pa iz druge strani gledaš, sej pa tudi ne vržeš stran denar, če kupiš neke zokne, majčke..sej bi jih najbrš tudi drugače kupil, seveda če izvzamemo podstavek..ko naj bi dal kozarec s tekočino nanj..

aja zanima me če kdo ve iz ko ta znak izvira.Si ga je ta pametn podjetnik sam izmisllil=?
Zanima me tudi, kako to energijo previrjate? jo zmirite, jo čutite?
No če jo kako mirite, je že kdo pomislil da je pač neka kemikalija v teh stvareh..al pa..no neki že more bit... možno pa tudi da to deluje po sistemu če vrjameš deluje, če ne pač ne..
no upam da se bo našel do ki bi odgovoril na kakšno moje vprašanje, ali me hotel celo prepričat, da se splača kupit
lep pozdrav od Tepke
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor
Guest




Re: Perilo moči
Reply #28 - 29.06.2003 at 18:48:19
 
Ali ima kje na Internetu tisti simbol ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Perilo moči
Reply #29 - 29.06.2003 at 23:12:18
 
Na netu nima strani, vsaj jaz je nisem našla, simbol pa sem tudi bolj bežno vidla samo v eni od njenih oddaj.

Si pa mislim, da bi lahko imel tudi kak drugi simbol, mantra, yantra itd podobne moči. Bi blo za sprobat, na netu jih je pa tudi dovolj.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 2