Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 
(Read 33715 times)
sleeque
1
*
Offline

Nimam kej povedat..
Posts: 31
Ljubljana
Gender: male
Re: Zaščita
Reply #90 - 22.11.2002 at 09:03:52
 
gape wrote on 21.11.2002 at 20:33:22:
j že ql
pravjo da če dobijo znanje (iniciacijo v zanje pravzaprav) zastonj, potem tega ne cenijo in zato potem tudi ne prakticirajo in je tako mojstrov čas (energija) vržen v smeti ... s tem se do neke mere strinjam ... dokler je ta cena za iniciacijo v znanje sprejemljiva ...


Oj ..

Ja .. res je.. samo očitno je nam, ki smo šli na ta seminar bila cena sprejemljiva in je čisto relativna od človeka do človeka. Upam, da se tukaj strinjaš z mano.

Tudi meni se ne zdi ravno poceni ... ampak želja je bila dovolj velika, da sem spraskal skupaj te tolarčke in šel v KG (za 1. stopnjo me je financiral oče, 2. pa sam).

No .. treba pa je tudi poudariti, da je Domančić razvil to metodo in da je edini pravi mojster te metode, je izvir te metode. Kdo pa pravi, da ne bo čez nekaj let s to metodo tako kot  z Reikijem, kjer dobiš kar na daljavo iniciacijo in še zastonj. Ko bo na tisoče mojstrov in bo vsak nekaj po svoje učil.

Jaz gledam na to reč kot privilegij, da sem se učil te metode pri samem izvoru, tj. Domančiću. Še nekaj jih bo potem pa nič več.
Back to top
 

WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zaščita
Reply #91 - 22.11.2002 at 09:14:52
 
maš point ... tud reiki je bil svoje cajte od čuka mark naprej ... prva stopnja ... mojstrstvo ali tretja stopnja je bla takrat tud po 10.000 mark ... jest ne pravm da ni vredno iniciacija pr domančiču 110.000 sit, sploh ne ... je pa drago ... zame je to celo PREDRAGO ... zaenkrat
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
sleeque
1
*
Offline

Nimam kej povedat..
Posts: 31
Ljubljana
Gender: male
Re: Zaščita
Reply #92 - 22.11.2002 at 11:15:58
 
Verjamem.. marsikomu je predrago.

Samo tako to je.. Ne vem, če lahko mi kaj vplivamo na to .. Aja.. še to ..
110k .. v ceni je še 3x polni penzion v Larix-u.  Če se ne motim, tisti, ki se vozijo na seminarje in ne bivajo v hotelu, plačajo manj.

Cena hotela je odvisna od sezone, ki jo delijo na 3 dele.. Grejo pa tako

1. termin 9.900,00 Sit
2. termin 12.600, 00 Sit
3. termin 17.500, 00 Sit

Cene veljajo za bivanje najmanj 3 dni.

če mi kdo ne verjame naj si poleda njihovo spletno stran
http://www.htp-gorenjka.si/gorenjka.html

lp .. sleeque
Back to top
 

WWW WWW  
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #93 - 22.11.2002 at 12:06:52
 
gape wrote on 21.11.2002 at 20:33:22:
j že ql
pravjo da če dobijo znanje (iniciacijo v zanje pravzaprav) zastonj, potem tega ne cenijo in zato potem tudi ne prakticirajo in je tako mojstrov čas (energija) vržen v smeti ... s tem se do neke mere strinjam ... dokler je ta cena za iniciacijo v znanje sprejemljiva ...

Jaz se tuki ne strinjam s teboj. Mislim, da je bolj pomembno ali te stvar potegne ali ne. Ne bom zdej eno stvar forsiral, če mi ni več všeč samo zato, ker sem tolk gnarja dal. Pri men je to primer s reikijem. Samo za mojstrsko sem dal 2000 dm, ampak mi ne potegne več. Kaj čem.
Pr Domančiču je druga stopnja 1100 € kar ni mačji kašelj.
Ampak najbl se mi fržmaga to, da je na prvem tečaju govoru, da bo dal znanje zastonj. Da tega ne more računat, vendar bo itak od vsazga dobu 10% v duhovnem smislu. Očitno si je premislu.
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
sleeque
1
*
Offline

Nimam kej povedat..
Posts: 31
Ljubljana
Gender: male
Re: Zaščita
Reply #94 - 22.11.2002 at 12:56:42
 
sidha wrote on 22.11.2002 at 12:06:52:
Ampak najbl se mi fržmaga to, da je na prvem tečaju govoru, da bo dal znanje zastonj. Da tega ne more računat, vendar bo itak od vsazga dobu 10% v duhovnem smislu. Očitno si je premislu.


A ni 910€ 2. stopnja?

Moram ti priznat, da ga nisem nič slišal govorit, da bo znanje zastonj.. sem ga pa slišal, da je rekel, da je to najdražja stopnja in da naj bi bila 3. kao free of charge.. Vsaj tko sm ga razumel.
Back to top
 

WWW WWW  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #95 - 22.11.2002 at 20:27:31
 
in kaj maste od tega k nardite 3. stopnjo....še vedno ste bebci k so enga pametnega sledili k je use nategnu da so se le ti dobro počutili.......he, he.........bebčki jedni.........zakaj u človeku ne obstaja ena sila k ga bi porivala v smeri samorazvoja ....ki ga sam fura ...in se le tu pa tam nasloni po nasvet.......in ne na tak način da se slepo vržr v objem nekemu DOOM- Mamčiču..........in to še tko .....če sploh ne veš u kaj se spuščasš .....pa kar plačaš ene dnarje in to ne kr ene 920 eurov....uaaauuu........noro.......ja no.........če ati da .....potem je itak izi..........jest se še enkrat vsem opravičujem zarad mojih izbruhov.....tak pač sem ampak .........ne mislim nobenga podcenjevat.....po moje maste usi lepo prou ......vsak na svoj način.........ampak jest se stvari ne bi tko lotu sploh pa ne bi dau njemu ta dnar ......ampak raj kkšnmu k ga bl potrebuje.......eto ......dec it

lp

brus-li

sploh pa ne mislm več o tem pisata k nima smisla.....ker se stvar pojavlja na forumu zgolj zarad reklame........k itak se nč konstruktivnega ne pove .......razen .....o enih stopnjah .......pa pol o enih bajnih cenah k kao da niso pretirane.........pa oči ......pa take fore.........bljak
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
sleeque
1
*
Offline

Nimam kej povedat..
Posts: 31
Ljubljana
Gender: male
Re: Zaščita
Reply #96 - 23.11.2002 at 09:53:37
 
Ej Brus-li ..

Ma ne.. sploh nisi vreden niti tega, da bi se razburu!!
Back to top
 

WWW WWW  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #97 - 24.11.2002 at 18:06:10
 
to se mi dopade.......da nekdo tako okaraketrizira ................................................................................
................................................................................
................................................................................
..........................BRUS-LI nisi vreden niti......................ha, ha...........................uboga mistična BITJA Z VSEMI INICIJACIJAMI...........................LJUBITELJI ČLOVEŠTVA ...........LJUDI .............IN VSEH NAPAK KI SO NA NAS.............................................................................
......................vendar opozarjam .....boysi ...jes sem drvar ....vi pa poduhovljena bitja....ki ste že na enih novih nivojih....in vi ne bi smel dajat take izjave.....vi ste več....oziroma sami tako hočete.-........hočete biti nad, uber nad usem........torej ......kar si človek želi to dobi.......kar ostanite nad oblaki,.........en dan se pripeljemo mimo vas tudi ostali ki vztrajno brkljamo po zemljici. he, he...............

plp

brus-li

itak se pa noben o konkretnih stvareh ni upou napisat nič ....torej........drvar je še naprej hepi
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
sleeque
1
*
Offline

Nimam kej povedat..
Posts: 31
Ljubljana
Gender: male
Re: Zaščita
Reply #98 - 24.11.2002 at 21:00:56
 
Jo Brus-li!

OK.. Še neki, da ti razložim.. Mogoče tvoja izjava paše kakim drugim, zase ti pa povem, da nisem nad nikomer niti se nimam za kaj več od drugih. Imam eno znanje, ki ga ostali nimajo/te in zato nisem nič bolj poseben kot vsak ostali človek.

Iz tega sledi, da ti dajem lahko čisto normalne odgovore in se prav tako, kot ti, razjezim ali pa rečem, da se mi ne zdi vredno, da bi se razburjal zaradi tvojih izjav ali izjav kogarkoli drugega.

Upam, da si iz teh vrstic razbral, da nisem nad oblaki in niti nisem nad vsemi in niti nočem biti nad vsemi.

In kot sem ti že 2x napisal .. spet ljudi obtožuješ nečesa v kar ne moreš biti nikakor prepričan. Ti je kdo rekel, da je kaj več kot ti?

Primer: Ti si mojster ene borilne veščine. Zato imaš tudi šolo.. Pa mi povej .. si ti kaj več od tvojih učencev. NISI!!  Imaš neko znanje, ki ga drugi nimajo in jim ga predajaš. Pa to učenje seveda tudi računaš kajne?! Ali pa ne.. kaj pa vem.

No dej .. povej kaj konkretnega.. pa recmo še kako .. samo upam, da se ne bo spet končalo pri obtoževanju drug drugega, ker je to itak brez veze.

Lep pozdrav in uživaj.
Sleeque
Back to top
 

WWW WWW  
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #99 - 27.11.2002 at 08:26:23
 
Mogoče ena misel za Veroniko o zaščiti.
Zdele zjutri me je prešinilo spoznanje, ki je zame v tem trenutku več vredno kot 100 jurjev pufa.
Samo Stvarniku moramo začet zaupat, da on skrbi za nas in da je vse kar se nam dogaja v tem trenutku najboljše za nas.
V resnici se nam nič slabega ne more zgodit.

Tolk,
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zaščita
Reply #100 - 27.11.2002 at 09:40:50
 
sidha wrote on 27.11.2002 at 08:26:23:
Samo Stvarniku moramo začet zaupat, da on skrbi za nas in da je vse kar se nam dogaja v tem trenutku najboljše za nas.
V resnici se nam nič slabega ne more zgodit.

to ... nujno ... zaupat ... zaupanje je antistrah mašina
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Zaščita
Reply #101 - 27.11.2002 at 09:44:34
 
sidha wrote on 27.11.2002 at 08:26:23:
Samo Stvarniku moramo začet zaupat, da on skrbi za nas in da je vse kar se nam dogaja v tem trenutku najboljše za nas.
V resnici se nam nič slabega ne more zgodit.

Tolk,


Skrbi za nas? 'On' se ne meni kaj dosti za nas, če sami zase ne (po)skrbimo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #102 - 27.11.2002 at 09:54:00
 
Quote:
Skrbi za nas? 'On' se ne meni kaj dosti za nas, če sami zase ne (po)skrbimo.

Je reku ego Grin
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Zaščita
Reply #103 - 16.01.2003 at 22:20:41
 
Najprej vse lepo pozdravljam!
Mene zanima samo to, če bi bil kdo tako prijazen, pa mi povedal kaj je pravzaprav Reiki, ker o tem vem bore malo, kako zdravite in kaj pridobite z Inicijacijo?
Io
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zaščita
Reply #104 - 16.01.2003 at 22:49:07
 
Io wrote on 16.01.2003 at 22:20:41:
Najprej vse lepo pozdravljam!
Mene zanima samo to, če bi bil kdo tako prijazen, pa mi povedal kaj je pravzaprav Reiki, ker o tem vem bore malo, kako zdravite in kaj pridobite z Inicijacijo?
Io


http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=samozdravljenje;action=display;nu...

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=samozdravljenje;action=display;nu...

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=samozdravljenje;action=display;nu...



itd
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8