Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 
(Read 34044 times)
KarmenA.
Guest




Re: Zaščita
Reply #75 - 19.11.2002 at 00:04:28
 
Quote:
druga stvar pa je ......da vsako zdravljenje nate prenese ogromno umazanije....ki jo seveda zelo težko spucaš....ena prjatlca ma s tem hude težave


Zdaj vem, da zaščito zelo resno rabim. Hvala bruce-li.


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #76 - 19.11.2002 at 20:57:06
 
he, he ......110 jurjeu.....sam za materialiste ....ja sam za materialiste je to malo.....mau vam vašo smotano......kolk je ljudi k so u tej pof..... SLO na robu svojga preživetja da o mladih družinah ne govorim.....pa se tle eni bogatuljkasti otroci pačijo s takimi izjavami........pr men pridejo na treninge tamali k se nočjo upisat sam zato k nimajo keša in ko jim rečem da majo zastonj jih to še tolk bl preplaši da jih ni več.......

in pol en člouk k ma rad druge......sestre pa sploh .......nardi seminar za 20 ljudi in *110 jurjeu je to u enem šusu badžet ene družine za 2 leti........hmmmm.......sprašujem se o tej dobroti..........

sploh me pa skrbijo ti pravi samaritani.........kajti včasih kolikor se dobro vidi iz pisanih virov so bli kar dobro skriti............ker so večino energije potošili za svoj samorazvoj..........po zgledu starih jogijev..........zakaj pa ti ljudje svojo prodajajo.......to mi ni jasno........to pomeni da so se že samorealizirali do te stopnje da jim je samo še dnar..........he, he...............

blagor njim.......ja nč .......tehnika gre naprej.........pa tut pr samorazvoju,,,,,,,,,.............ne me več basat s temi reklamami............

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Zaščita
Reply #77 - 19.11.2002 at 21:29:45
 
o ti brusko, mogoče ni čist tko kt ti mislš

lej model zdrav zastonj, kakih 100 folka na teden (v 80tih pa je 15000 ljudi pršlo k njemu (in ostalim zdravilcem pomagačem) na dan na otok Ugljen

Ko si tam vidš, da pride folk, k zares rab zdravljenje, otroc, invalidi, ljudje v terminalnih fazah in jim pomaga, zares pomaga

Zdej pa folk k gre na seminarje vzdžuje njega, še dva zdravilca,  njegovo ženo( k dviguje telefone non stop), vzdržuje se društvo ( še dva zaposlena) in omogoča, da sistem deluje;

sistem pa je 300 zdravilcev v SlO, ki ti lahko pomagajo Zastonj
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Zaščita
Reply #78 - 19.11.2002 at 23:09:11
 
BRUS-LI wrote on 15.11.2002 at 13:30:44:
ej miksi ....pr falun gongu pravijo da ni dobro druge zdravit kr tko ker ne veš kaj s tem nardiš....a je enmu usojeno da trpi al je res potreben zdravitelja..........


Jest mislm, da zdravilc naj kar zdravi, ni se mu treba ukvarjat še s takimi etičnimi vprašanji. Itak, če njegovo zdravljenje človeku ne bi bilo namenjeno, tega zdravilca itak ne bi zaneslo v njegovo bližino.

Ker kam bi pa prišli, če bi se skoz spraševal, al naj pomagamo al ne. Pomagaj, če le moreš, saj se nisi naključno znajdu ravno tam. Tko nekak jest na to gledam.



Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
sleeque
1
*
Offline

Nimam kej povedat..
Posts: 31
Ljubljana
Gender: male
Re: Zaščita
Reply #79 - 20.11.2002 at 08:53:40
 
BRUS-LI wrote on 19.11.2002 at 20:57:06:
he, he ......110 jurjeu.....sam za materialiste ....ja sam za materialiste je to malo.....mau vam vašo smotano......kolk je ljudi k so u tej pof..... SLO na robu svojga preživetja da o mladih družinah ne govorim.....pa se tle eni bogatuljkasti otroci pačijo s takimi izjavami........


Hmm.. najprej se prepričaj o človeku kakšen je preden pljuvaš po njemu. Ker ne spadam v tvojo kategorijo "bogatuljastih otrok" ampak v tisto tvojo drugo skupino.. imam ženo in malo punčko, tako da spadam med tvoje mlade družine, ki imajo težave .. RESNE težave. (Žena je profesorica za Mat. in Fiz in ne more dobiti službe.. PAZI TO!!)  Ne bi pa rekel, da smo ravno na robu preživetja, čeprav smo bili, dokler nisem dobil službe.

Tako da, BRUS-LI, se res najprej prepričaj o človeku, preden pljuvaš po njemu.  

Pa poglejmo.. zakaj daš ti tamalim, ki nimajo za treninge zastonj.. ker se ti smilijo ali ker misliš, da delaš nekaj dobrega.  V obeh primerih hraniš "SVOJO" dušo s tem.

VSE kar naredimo, naredimo najprej zase in šele nato za druge.

primer: Greš po ulici in ti pride en berač za par tolarjev.. ti mu daš 200 flik in greš ves vesel naprej, ker si naredil nekaj dobrega.. ampak s tem si nahranil sebe in svojo dušo.. seveda pa si naredil tudi nekaj dobrega... o tem ni dvoma.

Vsaka čast, da ponujaš treninge zastonj..

Jaz, in še 300 drugih terapevtov,  pa ponujamo  terapije zastonj..

Ne  razumem ta zakaj taka agresija proti ljudem, ki jih sploh ne poznaš.. nas mogoče ocenjuješ po sebi..??
Back to top
 

WWW WWW  
IP Logged
 
sleeque
1
*
Offline

Nimam kej povedat..
Posts: 31
Ljubljana
Gender: male
Re: Zaščita
Reply #80 - 20.11.2002 at 08:55:51
 
herby wrote on 19.11.2002 at 21:29:45:
o ti brusko, mogoče ni čist tko kt ti mislš

lej model zdrav zastonj, kakih 100 folka na teden (v 80tih pa je 15000 ljudi pršlo k njemu (in ostalim zdravilcem pomagačem) na dan na otok Ugljen

Ko si tam vidš, da pride folk, k zares rab zdravljenje, otroc, invalidi, ljudje v terminalnih fazah in jim pomaga, zares pomaga

Zdej pa folk k gre na seminarje vzdžuje njega, še dva zdravilca,  njegovo ženo( k dviguje telefone non stop), vzdržuje se društvo ( še dva zaposlena) in omogoča, da sistem deluje;

sistem pa je 300 zdravilcev v SlO, ki ti lahko pomagajo Zastonj


Bravo..  Mogoče bi bilo treba še povedat, da je dal v svoje 25-30 letni karieri skozi svoje roke že 900.000 ljudi.. in od nikogar ni ničesar zahteval.
Back to top
 

WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zaščita
Reply #81 - 20.11.2002 at 09:16:07
 
sleeque wrote on 18.11.2002 at 23:50:48:
No jaz grem pa v obratni smeri. Prepričan sem, da se mi bo kljub temu, da ne pomagam najprej sebi, s tem, ko pomagam drugim, izboljšalo stanje, ker sem le medij in gre skozi mene energija, ki zdravi druge. Torej, po logiki, zdravi tudi mene.

to nekako vsi upamo
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #82 - 20.11.2002 at 10:44:29
 
herby wrote on 19.11.2002 at 21:29:45:
lej model zdrav zastonj, kakih 100 folka na teden (v 80tih pa je 15000 ljudi pršlo k njemu (in ostalim zdravilcem pomagačem) na dan na otok Ugljen

Ko si tam vidš, da pride folk, k zares rab zdravljenje, otroc, invalidi, ljudje v terminalnih fazah in jim pomaga, zares pomaga

Zdej pa folk k gre na seminarje vzdžuje njega, še dva zdravilca,  njegovo ženo( k dviguje telefone non stop), vzdržuje se društvo ( še dva zaposlena) in omogoča, da sistem deluje;

sistem pa je 300 zdravilcev v SlO, ki ti lahko pomagajo Zastonj

Herby ne seri. Je Brus-li čist prou povedal.
Tole okoli zastonj zdravljenja je pa ZELO DVOREZEN MEČ.
Prideš bolan k nekomu in te pozdrav. Pa vprašaš kolk si dolžan? Pa ti reče, da daš kolikor daš-ni pa obvezno ali pa celo, da ni treba nič plačat.
Pozdravu te je-če nič ne boš dal boš pizda izpadu, pa še slaba vest te bo preganjala. Se prau, da neki moraš dat.
Koliko?
Rajš mal več kot premal, da ne boš spet škrtica izpadu.
Torej plačaš!!!
Pri Domančiču si moral plačat najemnino dvorane za zdravljenje. Torej ni čisto zastonj.
Pa na recepciji talajo bele kuverte v katero lahko daš denar.

To, da folk s seminarji vzdržuje njega, njegovo družino, pa še vse okol je pa čista neresnica.
Verjetno se s seminarji una dva vzdržujeta (lemurija).
Sam domančič je reku, da je čez njegove roke šlo že milijone dolarjev ($) ne, da bi enkrat samkrat računal.
Pa še tax free je tak dohodek.

Ni moj namen, da bi samo kritizira, saj opravlja dobro delo in prav je, da je zato tudi plačan, vendar menim, da s cenami seminarjev pa vseeeno malo pretirava.



Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
sleeque
1
*
Offline

Nimam kej povedat..
Posts: 31
Ljubljana
Gender: male
Re: Zaščita
Reply #83 - 20.11.2002 at 11:36:09
 
AJa.. čist tko.. kolk pa kej Reiki seminarji pridejo??

LP
Sleeque
Back to top
 

WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zaščita
Reply #84 - 20.11.2002 at 11:49:55
 
sidha wrote on 20.11.2002 at 10:44:29:
... vendar menim, da s cenami seminarjev pa vseeeno malo pretirava.

tuki se strinjamo ...

reiki stane približno 10.000 prva stopnja, pol pa po stopnjah gor dodaš tm 5 do 10 čuka ... kolkr jest vem ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
sleeque
1
*
Offline

Nimam kej povedat..
Posts: 31
Ljubljana
Gender: male
Re: Zaščita
Reply #85 - 20.11.2002 at 12:25:14
 
Gape .. TNX..

Sam tok, da sem si na čistem s tistimi, ki  so mnenja, da bi moralo biti  znanje zdravljenja zastonj..

Moj point je samo ta, da se znanje plača..

No ja .. Men osebno ni žal denarja, ki sem ga dal za seminar.

pa lep pozdrav,
Sleeque
Back to top
 

WWW WWW  
IP Logged
 
sleeque
1
*
Offline

Nimam kej povedat..
Posts: 31
Ljubljana
Gender: male
Re: Zaščita
Reply #86 - 20.11.2002 at 12:41:39
 
sidha wrote on 20.11.2002 at 10:44:29:
Herby ne seri. Je Brus-li čist prou povedal.
Tole okoli zastonj zdravljenja je pa ZELO DVOREZEN MEČ.
Prideš bolan k nekomu in te pozdrav. Pa vprašaš kolk si dolžan? Pa ti reče, da daš kolikor daš-ni pa obvezno ali pa celo, da ni treba nič plačat.
Pozdravu te je-če nič ne boš dal boš pizda izpadu, pa še slaba vest te bo preganjala. Se prau, da neki moraš dat.
Koliko?
Rajš mal več kot premal, da ne boš spet škrtica izpadu.
Torej plačaš!!!
Pri Domančiču si moral plačat najemnino dvorane za zdravljenje. Torej ni čisto zastonj.
Pa na recepciji talajo bele kuverte v katero lahko daš denar.

To, da folk s seminarji vzdržuje njega, njegovo družino, pa še vse okol je pa čista neresnica.
Verjetno se s seminarji una dva vzdržujeta (lemurija).
Sam domančič je reku, da je čez njegove roke šlo že milijone dolarjev ($) ne, da bi enkrat samkrat računal.
Pa še tax free je tak dohodek.

Ni moj namen, da bi samo kritizira, saj opravlja dobro delo in prav je, da je zato tudi plačan, vendar menim, da s cenami seminarjev pa vseeeno malo pretirava.


OJ..

Ja .. res se rad pohval kolko denarja je šlo že čez njegove roke.. Pri taki masi ljudi kot jih je že "obdelal" bi rekel, da celo ne naklada.

Da so cene seminarjev visoke, bi se celo strinjal, ampak saj nam nihče ni dal pištolo na glavo in rekel, da moramo iti na seminar. Je res? ..

Glede ne-računanja terapij.. jah .. tako pač je..

Aja.. še to.. ne vem, če je res me pa zanima.. Baje, da je eno društvo reikistov .. in baje, da imajo za terapije postavljene cene, ki visijo na stenah ob diplomah ipd. Kdo kaj ve o tem? (to mi je povedala ena, ki hodi k meni na terapije) Približno 3-4 k Sit na terapijo al kako?

.. Ej .. a nismo mone vsi skupi.. kle se zarad enga K.... dnarja kregamo.. Vprašanje pa je bilo o energetskem ščitu..  O tem ga nisem še slišal govoriti, pa sem kar pogost obiskovalec seminarjev v KG.  Mislim, pa da je čisto možno.. človeški možgani imajo okoli 90-95% neizkoriščenost.  Torej.. kaj vse se še skriva v teh %.
Back to top
 

WWW WWW  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #87 - 20.11.2002 at 19:01:32
 
RISPEKT BRADAZ........bi reku ali g .........ampak resnici vseen poglejmo v oci .....od totalne navdusenosti se ene smemo takoj proti drugemu obrnt na nacin ....zakaj pljuvas????? ker nisem pluval ....izpostavil sem le dvom.........recimo da daje na ugljenu zastonj........OK .......potem pa tle na kopnem ......kolk je dnevnih terapij .......recmo en pavsal nardimo..........jest bi en tak nacin revizije zavzel......pa sej ......zakaj pa ne bi imekl denarja ce res dela dobro......ampak vsaj pridmo si na jasno ..........kolk je tega dnarja..........

poglej kako so Arharja diskreditiral zarad unega usranega miliona place.........pa tip je se najvecja postenjacina kar sem jih kdaj vidu.........in kaj zdej dela........Brezigarjevo pomaga naprej rinit..........oce slovenskega tolarja........zakaj se pa tam nismo pobunili.............za Dumancica hrvata pa????????

kje je zdej pravica.........no dejmo s tega kota......kolktale nas dobri zdravilec pobase na dan za svojo ekipo......in pol bomo raztalal......in ker imam izkusnje na tem podrocju bom povedal se kaj........si kdo upa do konca???????

lp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zaščita
Reply #88 - 21.11.2002 at 17:16:23
 
do kerga konca ???
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zaščita
Reply #89 - 21.11.2002 at 20:33:22
 
sleeque wrote on 20.11.2002 at 12:25:14:
Gape .. TNX..
Sam tok, da sem si na čistem s tistimi, ki  so mnenja, da bi moralo biti  znanje zdravljenja zastonj..
Moj point je samo ta, da se znanje plača..

j že ql
pravjo da če dobijo znanje (iniciacijo v zanje pravzaprav) zastonj, potem tega ne cenijo in zato potem tudi ne prakticirajo in je tako mojstrov čas (energija) vržen v smeti ... s tem se do neke mere strinjam ... dokler je ta cena za iniciacijo v znanje sprejemljiva ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8