Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 14
(Read 114119 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: chat - direktni pogovori
Reply #45 - 21.04.2003 at 20:13:24
 
Ce boste jasno napisali, da je vse javno in obstaja moznost, da pride v javnost... in napisali natancna navodila za uporabo privat sob in to  - ko bo to urejeno mi je vseeno kolk casa shranjuje log.
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: chat - direktni pogovori
Reply #46 - 21.04.2003 at 20:36:19
 
Quote:
čas shranjevanja bom na edijevo goreče prepričevanje tud verjetno poveču ... ko bo uspel prepričat zadost ljudi


Kolk je to zadost ljudi?




Jasna navodila za uporaba chata


A še kaj manjka?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: chat - direktni pogovori
Reply #47 - 21.04.2003 at 22:02:34
 
ponovno sem za manj časa, naj ostane tako kot je, ali zmanjšanje na 4 ure, al pa 1 uro, da se log lahko naredi, če mamo kak sestanek, drgač pa ni nobene potrebe po shranjevanju

zakaj ne pustimo, da gre čimprej v eter?
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: chat - direktni pogovori
Reply #48 - 21.04.2003 at 23:46:51
 
m wrote on 21.04.2003 at 20:13:24:
Ce boste jasno napisali, da je vse javno in obstaja moznost, da pride v javnost... in napisali natancna navodila za uporabo privat sob in to  - ko bo to urejeno mi je vseeno kolk casa shranjuje log.

kako to misliš ... za privat sobo sm naredu navodila, to da pride v javnost lahko je ja jasno, saj vsi lahko posejvajo, posejvajo tudi tisto kar si jim pisal/a privat ... to se ja ve ... piše pa ne to je res ... to bom upedenu ... samo lep text rabm.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: chat - direktni pogovori
Reply #49 - 21.04.2003 at 23:46:53
 
V bistvu je sploh brez veze, da ostane log v bufferju, ko te ni več gor. Za tiste recimo, ki so gor, bi lahko ostalo gor toliko časa, dokler so prisotni, potem pa ne morejo več retrievat. Nekaj takega, kot ma že od nekdaj mirc. Ne vem, zakaj bi moral eno toplo vodo izumljat, če stvari že obstajajo dobro narejene in zakoličene. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: chat - direktni pogovori
Reply #50 - 22.04.2003 at 09:13:21
 
V bistvu je res brez veze, da se tukaj nekaj pregovarjam, ker vidim, da nekateri pojma nimajo kaj sploh govorijo.

Razlika med 8, 4 ali 1 uro praktično nima nobene vrednosti, seveda če dobro premisliš.

Če pa blebečeš tja v tri krasne, tok da meni oporekaš, pa pač tega ne vidiš.

Sem si čisto sam kriv, da nisem dovolj pozoren in tega ne storim takoj.

Poleg tega, ne znam drugače povedat, da sem zaradi tega že parkrat izgubu nekaj zame vrednih debat.

Če tega Kali in Marjana ne razumeta, OK.

Sem rabu to spoznat, da moram sam poskrbet za to, ker očitno od drugih res nimam za pričakovat razumevanja.

Tole je šampanjcu izbilo dno. Cheesy Cheesy Cheesy

Zdej me res še bolj boli mezinec.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: chat - direktni pogovori
Reply #51 - 22.04.2003 at 12:14:24
 
Joj, Edi, saj se lahko zmenimo, da vedno nekdo od nas zate naredi log, takrat, ko te ni.

A si se morda, ti kdaj vprašal, al razumeš mene, zakaj tako rečem. Daj vzem si ga na izi glede tega vsega skupaj. Saj nič ne zamujaš na chatih, če nisi osebno tam. Roll Eyes
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: chat - direktni pogovori
Reply #52 - 22.04.2003 at 12:23:39
 
Vse skupaj glede teh logov.... mi vzbuja tak občutek, ko nekdo bere, kadar sploh ni prisoten na chatu, kot da bi nekdo na skrivaj nekomu bral dnevnik ali kake druge osebne, intimne zapiske... ZATO sem za to, da grejo stvari v eter. In ne, da se "vohuni" za drugimi. Wink Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: chat - direktni pogovori
Reply #53 - 22.04.2003 at 13:17:19
 
Slab občutek sem dobila okoli tega chata, me je začelo na unega Big Brotherja asociirat Roll Eyes Če je debata ustvarjalna, ok, da se jo objavi, ampak o tem, kaj je ustvarjalno ima tudi vsak svoje mnenje, a ne?

Tisto, kar se pogovarjamo na chatu, lahko vsak tudi na forum napiše.

Drugače pa....sej veste, kaj se je s Svetim pismom zgodlo, ko so ga napisali Grin

Če se jaz ob 1ih zjutraj pogovarjam na chatu, to, kar se pogovarjam, nikogar ne briga, razen tistega, ki je v debato vključen, vsaj po moji logiki. Če pravice do minimalne zasebnosti ni, ker je to Defoult soba, pa ok, naj bo jasno povedano... od zdaj dalje se bo vse bralo pa objavljalo... in ker vedno nimam želje čisto vsega, o čemer govorim, delit z vsemi, ki ne vem zakaj želijo take stvari brat, bom šla to pač nekam drugam počet.

Btw... iz teh chatov, ki so posneti... se je res kdo nevemkako dosti naučil, ali kaj?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: chat - direktni pogovori
Reply #54 - 22.04.2003 at 14:32:02
 
Kali, - si ga ti na izi vzam, pa bodi pozorna na svoje besede.  Kot drugo, ti nimaš kaj shranjevat mojih privatnih sob, in mojih pogovorov z ljudmi ki jim svetujem.

Devi, - - ja, marsikdo se je marsikaj, že iz shranjenih čatov naučil in z marsikom sem naredil tudi zelo uporabno analizo. Ker živi pogovor,,,, ah kaj čem govort. Itak ne štekate....

Res nima veze, to mi je le šola, da moram biti tudi sam pri sebi pozoren, da prehitro ne zapustim čata. Sem pa bil resnično res besen, ker sem pozabu zvečer shranit.
In sem že pred časom predlagal, da se čas poveča, pa ste mi preprečili.

In kot zadnje, sploh ni treba več mi odgovarjat tukaj. Si bom že našel kaj bolj uporabnega, ki mi bo vzelo manj energije za takole brezpotrebno pregovarjanje.


Hvala vam za razumevanje in pozornost.

Lepo se imejte
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: chat - direktni pogovori
Reply #55 - 22.04.2003 at 14:43:51
 
Gru Gru wrote on 22.04.2003 at 14:32:02:
- - ja, marsikdo se je marsikaj, že iz shranjenih čatov naučil in z marsikom sem naredil tudi zelo uporabno analizo. Ker živi pogovor,,,, ah kaj čem govort. Itak ne štekate....


Jaz bi to raje vzela kot možnost, da vidiš svojo navezanost na "narediti uporabne analize". Živi pogovor praviš, da ne štekemo Grin - mislim, da ga imaš prav ti zdajle z "njim", ki ti je podaril prav to, da se nisi spomnil shranit. Kaj če ti to napisano. Če je prišlo iz tebe, je itak še tam Wink. Seveda se ti to zdaj ne zdi darilo. Ponavadi je to takrat, ko smo se primorani spomniti kaj iz svojih globin.

Sem za to, da chat ostane chat, da se zadeve ne shranjujejo in uporabljajo, razen v naprej določenih primerih oz. temah - pa še tu nisem za to, da se shranjuje. Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
tejka
2
**
Offline

Danes je najlepši dan.

Posts: 88
Novo mesto
Re: chat - direktni pogovori
Reply #56 - 22.04.2003 at 14:46:11
 
Se mi zdi tole zabavno brat.

Kdo bo zmagal?

Po eni strani se mi zdi logično ko pravijo, da se ob enih zjutraj menijo zasebne stvari in ni prav, da jih zjutraj bere tisti ki ni sodeloval na debati.

Po drugi strani, pa če so stvari zasebne, in če je možnost zasebnosti, zakaj tega ne izkoristite. Meni je prav všeč, ko je takole če hočeš malo počvekat in ko hočeš malo privatkat, ločeno.

In tisto, ko bi Edi pač rad sejval stvari, ali imamo res toliko skrivnosti, in kje pa piše da si še kdo drug ne sejva in recimo ob treh ponoči ne pride in prebere.

Zakaj se bojite? In kaj skrivate? Ali bi lahko kdo kaj uporabil proti komu? Paj samo klepetamo. In včasih je kaj pametnega za prebrat, res.

Posebaj ob tematskih večerih. Saj je veliko bluzenja tako brez veze, ampak se kaj najde.

Jaz osebno sem za Edija, ker nimam nobenih skrivnosti. Če pa jih imam, jih skrijem v privat sobi. Oz. vedno lahko zastavljeno osebno vprašanje ignoriraš.


To bi priporačila vsem, ki imate strahove o osebnih podatkih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: chat - direktni pogovori
Reply #57 - 22.04.2003 at 14:50:03
 
gape wrote on 21.04.2003 at 18:46:21:
zaradi hudo dobrih logov je bila reč izbrana ... in niti pod razno ni varjante da se zmanjša čas logiranja na manj kot 8 ur ... men je to ravno tako premalo ... tko kot zadnjič ... valjda ne bom visel do jutra gor samo zato da si lahko sejvam konec zanimive debate ... al pa zjutri first thing sejvat ...

Gape, zakaj nisi prej povedal, jaz sem imela od sobote še nekaj spravljenega, no skoraj vsega. Bi z veseljem objavila, ker je znala past še kaka dobra misel vmes.

Devi, pomoje se večinoma ni treba bat, da bi nas kdo "preganjal" zaradi nočnih klepetov, so bolj kot ne dolgocajtni.  Če pa z nekom chataš in ti potem razgovor objavi, pa tudi mislim, da mu ni treba prej spraševat za dovoljenje. Lahko pa drži, da je privat soba za te namene mmg:D boljša izbira.

Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: chat - direktni pogovori
Reply #58 - 22.04.2003 at 16:19:34
 
Oprosti Edi, morda je bila res prehuda beseda. Morda prekrepko besedo uporabim, pač nisem navajena besed zavijati v celofan. Wink

Tko al tko je tisto pravo šele v živo.

Lips Sealed

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: chat - direktni pogovori
Reply #59 - 22.04.2003 at 16:34:22
 
Drugače pa mene sploh ne zanima, kaj se Edi, pogovarjaš in svetuješ. Sam še enkrat si preberi ta svoj stavek, Quote:
Kot drugo, ti nimaš kaj shranjevat mojih privatnih sob, in mojih pogovorov z ljudmi ki jim svetujem.  


No, zdaj mi pa ti povej, zakaj imaš ti pravico shranjevat pogovore drugih ljudi?

Al se bomo šli skos zdaj na to foro, da pol se pa naj začnemo pogovarjat privat sam še, če ne bi radi arhiviral chatov?  

S tem bo chat na izgubi, vsi bojo le še privatkali, na javcu bolj dolgčas pol. Al povejte mi pol prosim, zakaj privatkate, če nimate kaj skrivat? ???

That is all, folks!

Naj se zgodi Božja volja!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 14