Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9163 times)
A.
Ex Member




komar
11.07.2002 at 22:44:36
 
včeri sem v sanjah zaznal kaj dela komar...

spim in komar upade, slišim ga ko mi šepeta, zdravo zdravo, kako gre?

nato reče: ej daj greva, se bova malo posladkala, in bz, bz, bz,... in spet se bova posladkal je fino in se približuje, pa bz, bz, bz, tako da ga skoraj prosim da naj pride da greva skupaj. tako prijetno zna delat da sem čist nasedu... sicer sem sanjal ampak vseeno...

pol bz, bz, bz, pa se znajde na meni in se posladkava, pol jez rečem komarju ej to ni kull, to delaš zase...

ok, si mislim k sva z matrixom skupi potovala sva ugotovila, da če ne dovoliš vpada v svoje polje ne more do tega pridt. In komar izkorišča to najbolj osnovno foro, sproducira ti mind in te spravi, da ga povabiš v svoj polje, pol lahko on dela kar hoče. Ker maš pol full težje da ga spraviš ven, ker si ga povabu, ti je težko rečt ej dost je...

pol sem mu vada reku stari dost in komar je odšel, sicer je bz bz bz, delu okrog sam sem imel jasno določen, da se ne bova več šla tega in ni več upadu, zjutri sem imel samo eno piko.  Grin

sicer dream ampak vseen...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: komar
Reply #1 - 12.07.2002 at 11:36:13
 
Kako si ga dobro pogruntal Grin

Me spominja na plemena, ki zivijo v stiku z naravo, in ki ubijajo zivali zaradi prezivetja. Vprasajo, povejo, kako jim je potrebno in potem se zahvalijo. In je dobro.
Taka mala stvarca, ki jo zmerom prezremo, komar, pa dela isto. Vprasa, ga povabis, se naje in prezivi. In potem je to dobra karma za oba Smiley
Kaka zivljensko pravilo noro, pa drzi tudi v najmanjsih stvareh.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: komar
Reply #2 - 12.07.2002 at 12:39:24
 
Na, spet smo desci vsega krivi...
Komarcki, smo cist pridni dudje, ki srkamo medeka iz rozic... hehe... komarke so tiste, ki pijejo kri (zenske, kdo pa drug?  Grin ) in prav cudi me, kako si se lahko pogodil le za enkratno napajanje... z zenskami se ponavad ne da glih ne vem kako hudicevo pogajat - zahtevajo pac svoje... hehe...  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: komar
Reply #3 - 12.07.2002 at 18:14:13
 
Quote:
včeri sem v sanjah zaznal kaj dela komar...

spim in komar upade, slišim ga ko mi šepeta, zdravo zdravo, kako gre?

nato reče: ej daj greva, se bova malo posladkala, in bz, bz, bz,... in spet se bova posladkal je fino in se približuje, pa bz, bz, bz, tako da ga skoraj prosim da naj pride da greva skupaj. tako prijetno zna delat da sem čist nasedu... sicer sem sanjal ampak vseeno...

pol bz, bz, bz, pa se znajde na meni in se posladkava, pol jez rečem komarju ej to ni kull, to delaš zase...

ok, si mislim k sva z matrixom skupi potovala sva ugotovila, da če ne dovoliš vpada v svoje polje ne more do tega pridt. In komar izkorišča to najbolj osnovno foro, sproducira ti mind in te spravi, da ga povabiš v svoj polje, pol lahko on dela kar hoče. Ker maš pol full težje da ga spraviš ven, ker si ga povabu, ti je težko rečt ej dost je...

pol sem mu vada reku stari dost in komar je odšel, sicer je bz bz bz, delu okrog sam sem imel jasno določen, da se ne bova več šla tega in ni več upadu, zjutri sem imel samo eno piko.  Grin

sicer dream ampak vseen...


A., tud tebi se moram zahvalit, super, da si nam to povedal. Pa da tako gledaš na stvar. Skratka, super si.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: komar
Reply #4 - 12.07.2002 at 23:13:37
 

Mogoč ma pa to kej veze, k komarji enih ljudi sploh ne žrejo, ene pa stalno pikajo. Ljudsko se sicer prav, da gredo na sladko kri, ampak, mogoč se pa prebijejo skoz eno avro skoz drugo pa ne morjo, al pa nočjo?

Kul sanje, A.  8)
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: komar
Reply #5 - 14.07.2002 at 10:46:30
 
ja res je fine sanje, pa uporabne

hvala vsem trem in jonudou  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: komar
Reply #6 - 24.07.2002 at 21:52:47
 
kolk me je komar premagu...  Wink

v soboto sem bil od tega ker sem cel teden delal psihično čist sesut, pol pa še žur... pa sem sam padu v postlo u nulo...

pa spet v alfa stanju, uleti komar, bz bz ja ja kako kaj a si zmatran danes, ja valda sem zmatran, pa se odprem u vsaj en vid, da sem nakonc, saj en, sem mislu,  Kiss un model pa kr upade not...

me je tolk sesu, da sploh nisem dojel a veš k že skori spiš, pol te pa potolaž sem ga spet spustu k seb, jao mi.

pol sem seveda reku DOST!

pa je model(ka) odletela in sem mislu ua kolk obvladam te komarje a?  ??? pa sem se zmotu me je pol tolk u nogo napikala, da sploh nisem več dojemal ker sem bil tolk zmatran, da sploh nisem mogu držat kontrole nad bodijem in me je z lahkoto premagala,  Grin

ua rezultat zjutri 5x ubodov v nogo sem se sam smejal in praskal   Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: komar
Reply #7 - 09.05.2003 at 00:18:20
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: komar
Reply #8 - 12.05.2003 at 18:29:18
 
Mosquito's Wisdom Includes:

Using water to transform

Drawing energy inside one self

Controlling energy flow in one direction

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: komar
Reply #9 - 15.05.2003 at 16:55:15
 
A., finta je v tem, da v sanjah misliš, da se nekaj vnaprej zgodi, kar se ne. Pač izgubiš tisti pravi občutek za čas. Tako da si ti tisto o razgovorih s komarjem sanjal šele po teh dogodkih z njim in ne prej. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: komar
Reply #10 - 19.05.2003 at 12:05:23
 
kaj če ti povem da sem to zdej preizkusil pri polni zavesti, ko sem ugasnil lučko je uletu komar in spet sva mal diskotirala in on je pol šel iz sobe do zjutri.  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: komar
Reply #11 - 19.05.2003 at 17:10:28
 
Potem rečem, da si spet sanjal, ali pa si nekaj umišljal. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: komar
Reply #12 - 19.05.2003 at 21:29:11
 
dragi himi, če hočeš uresničiti sanje je potrebno najprej da si buden.

drugo, komar je živa stvar, like every body else... in tko kot se pogovarjam z mačkom in z drevesnom s tud z komarjem  in z vsemi se, da sklenit dogovor in še neki ni razlike veš,...

če jo opaziš, pol se je potrebno zbudit ane...
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: komar
Reply #13 - 20.05.2003 at 16:19:44
 
Quote:
drugo, komar je živa stvar, like every body else... in tko kot se pogovarjam z mačkom in z drevesnom s tud z komarjem  in z vsemi se, da sklenit dogovor in še neki ni razlike veš,...

Da se ne boš še tko, kot John Travolta v tistem filmu, začel pogovarjat z očali. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: komar
Reply #14 - 20.05.2003 at 21:49:13
 
je razlika če se pogovarjaš z mobitelom? ali računalnikom?

 ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2