Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7098 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: izventelesna izkusnja?
Reply #15 - 17.02.2003 at 15:28:07
 
gape wrote on 17.02.2003 at 12:17:05:
viš ... vi ki to obvladate, vem je dano po difoltu, tega ne uporabljate, se tega celo bojite, tuki gor je pa malo morje ljudi, ki leta delajo na tem da to 'tehniko' zaobvladajo ... a ni to smešn


Meni osebno je najbolj smešno to, da so se mi te stvari ful dogajale (AP, lucidnost), ko sploh nisem vedela kaj to je in zakaj se mi to dogaja, valda se takrat prestrašiš. Zdaj, ko pa sem teoretično tudi že podkovana, se trudim, matram, pred spanjem si dajem afirmacije, vizualizacije, pa nič ne pomaga. Samo se ne mislim predati, bom že še na astral skočila, edino sanje se mi posrečijo včasih. Embarrassed Tongue Cheesy
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
milka
Guest




Re: izventelesna izkusnja?
Reply #16 - 24.02.2003 at 18:41:10
 
JA BUH POMAGI  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
cleo
3
***
Offline

življenje je čudovito

Posts: 118
Ljubljana
Gender: female
Re: izventelesna izkusnja?
Reply #17 - 25.02.2003 at 13:34:44
 
Ja, Kali, pri meni je bilo isto. S tem, da so se mi pa sanje močno zboljšale...ko sem hotela priti v astralno projekcijo...ratalo pa mi ni....pa semful se matrala in si dlani čez dan gledala, pa mi še lucidne sanje niso ratale...

Sedaj počasi obupujem.... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: izventelesna izkusnja?
Reply #18 - 25.02.2003 at 13:59:22
 
Cleo, ne se sekirat, ker so v bistvu že same sanje in vse kar se v njih zgodi, del astrala...

Jst mam zadnje čase tudi take močne sanje, in en tak občutek, da se nekaj res posebnega dogaja in se bo še zgodilo...

Bomo vidli.... so rekli slepi Wink...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
kreden
Guest




Re: izventelesna izkusnja?
Reply #19 - 25.03.2003 at 01:14:26
 
:) Pozdravljeni,sem mal prletel na vaš topik in malo berem in to povsem slučajno,no pa sem se odločil,da napišem nekaj besed,
lahko bi se temu kar vi pišete tlele reklo da gre za AP,vendar ne gre za AP,izventelesna izkušnja je,ko si vzunaj svojega telesa,se pravi nad njim ali ga opazuješ od daleč,ali pa z svojim astralnim telesom potuješ,kjer se ti pač zljubi.To kar doživljate se reče TUNEL,to je praktično nedokončana AP,padeš v ta tunel in ne moreš naprej in ne nazaj,skor vedno je potreben negdo,da te prebudi,ti lahko kličeš,oseba lahko sedi zraven tebe,ali pač leži,vendar te ne čuje,šele potem ko vas nekaj ali negdo prebudi,ga vi vprašate zakaj vas ni prebudil,ko ste tako močno klicali,ta oseba vas ni čula,sej vas ne more čuti z materialnim ušesi,slišat vas pa ne more zato ker ste bili v tem takoimenovanem tunelu in ste na pol,pol tukaj,pol pa že tam.
To ni nič hudega,je pa lahko slaba izkušnja za kakšno osebo in se tega močno prestraši,vendar to ni škodljivo ali da bi kako drugače slabo vplivalo na človekov razvoj.
Kar se tiče same AP,kdor jo je že naredil,ta ve kako poteka,kako se odziva telo ITD.
Najlažji način je seveda velika želja,vizualizacija,samo jo je pač potrebno znati in še nekaj drugih for s katerimi lahko prideš iz telesa.
AP je popolnoma nenevarna,je nekaj malih pasti,vendar so praktično neškodljive,meni se osebno v vseh teh letih opravljanja AP ni zgodilo popolnoma nič,pravi srečnež, :) ,no lepo vas pozdravljam,želim vam same dobre izkušnje pri opravljanju AP-ja in mogoč,če bom še kdaj zalutal na ta forum,se spet slišimo.Pozdrav.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2