Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 10138 times)
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: Vampirji-energije
Reply #15 - 01.08.2002 at 22:48:49
 
vampirji v človeški podobi...
so ljudje ki enostavno odžemajo življensko energijo,  pa bom nanizal svoj primer...

sem imel zelo dobro prijateljico, zakompleksano in nejevoljno. pa sem ji deldal družbo da ni bila tako osamljena... sem pa se z leti začel ful oddaljevati od nje... le zakaj ?

nenadoma me je prešinilo da negativno vpliva name... sem se prebudil ves veder in vesel, po par urah pa me je dobesedno izsesala... izsesala mojo dobro voljo in me spremenila v zombija... tečnega, brezvoljnega...

toliko o tem...
pazite se VAMPIRJEV in čim dalje od njih dokler še lahko... dokler ne zapadete pod njihovo temno roko...

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Vampirji-energije
Reply #16 - 01.08.2002 at 23:04:09
 
DolpHiN wrote on 01.08.2002 at 22:48:49:
pazite se VAMPIRJEV in čim dalje od njih dokler še lahko... dokler ne zapadete pod njihovo temno roko...lp


8) ... Boga deklica, ki si jo označil za vampirko. Ljudje s težavami, se navadno vrtijo v krogu iz katerega nekako ne želijo izstopiti. To je krog slabe volje, črnih misli, samo- kritičnosti. S tem, da se vedejo vedno na tak način, delujejo na okolico pač razdiralno, ker ne dopuščajo spremembe, možnosti za izboljšanje.
Ampak, da bi pa jih označili za energetske vampirje?
Mimogrede, ne verjamem, da sploh obstajajo kaki vampirji.
Verjamem pa v ljudi, ki ne znajo sprostiti svoje lastne energije, ker jo blokirajo s svojo krčevitostjo. In za to, da lahko vsaj malo zadihajo, se naslonijo na druge ljudi. In to naslanjanje, nekdo, ki "želi pomagati", ki želi biti družba, da ne bo preveč osamljena... ???, čez čas doživi kot nekaj, kar utruja. Utruja pa zato, ker taka oseba s težavo, se ne naslanja na svoje noge, ampak vabi druge v simbiozo. To je lepo vidno pri ljudeh, ki so pretirano odvisni od drugih.. t.i. zasvojeni z odnosi.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vampirji-energije
Reply #17 - 02.08.2002 at 08:17:29
 
Amstel wrote on 01.08.2002 at 23:04:09:
Mimogrede, ne verjamem, da sploh obstajajo kaki vampirji.

po barbari ann brenannovi obstajajo
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Vampirji-energije
Reply #18 - 02.08.2002 at 14:37:40
 
[color=Blue][/color]Ste me čist zmedl! Gapetu ne upam oporekat, je prepameten zame...ampak, da vampirji obstajajo, me pa ne bo nihče prepričal. Mogoče v filmih in naši bujni domišljiji. Pijavke v obliki osebkov človeške vrste pa so...jih poznam kar nekaj. Posesivni, izkoriščevalski osebki, ki jim ni nikoli dovolj človeške naivnosti...do onemoglosti te izčrpajo in potem je tako kot uni prizor v fimu <Intervju z vampirjem> kjer prelepa Claudet reče:<I wont more...> Takih ljudi se izogibam, če se le da, ali pa jih prepričam, da jim žal pri meni ne bo uspelo...prav  lepo, tako po angelsko...
Lahko me prepričajo v nasprotno...kje pa piše, da angelov NI. So, ker enga poznam v resnici...me čuva baje...
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: Vampirji-energije
Reply #19 - 02.08.2002 at 18:28:30
 
hehe Smiley)  AMSTEL verjemi da obstajajo takšni ljudje in ona je živ dokaz za to Smiley))

ENERGETSKA VAMIRKA... hmmm me pa čudi da še sama nisi naletela ne vampirje... Sicer pa jaz jih prepoznam ko sem v njihovi bližini, ker sploh ni potrebno da govorijo... dovolj je da so tam in naenkrat kar začutim da mi odteka vsa moja življenska energija... naenkrat postanem nejevoljen, utrujen, ipd..

torej pomeni da je tista oseba VAMPIR ...

AMSTEL lahko pa greš kdaj z njo na KVAICO da te izsesa Smiley)) ti dam njeno številko in se prepričaj sama Smiley)
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vampirji-energije
Reply #20 - 02.08.2002 at 19:23:52
 
Angel wrote on 02.08.2002 at 14:37:40:
[...ampak, da vampirji obstajajo, me pa ne bo nihče prepričal. Mogoče v filmih in naši bujni domišljiji. Pijavke v obliki osebkov človeške vrste pa so...

govorimo o energetskih vampirjih btw
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
RED alert
1
*
Offline

I love my GUARD ANGEL

Posts: 29

Gender: male
Re: Vampirji-energije
Reply #21 - 02.08.2002 at 20:09:42
 
gape wrote on 02.08.2002 at 19:23:52:
govorimo o energetskih vampirjih btw

Zlo Zanimivo tole o energetskih vampirjih. In tut jest vem da so, jih poznam ene par in to zares takoj začutiš ko te sesajo. Morda ne takoj vendar ko si nekaj časa z njimi v družbi postane neznosno bedno, ker si enostavno izčrpan, utrujen in brez kančka optimizma. Skratka brez energije.
Back to top
 

Lajf je izi k pasul !!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2