Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10
(Read 133113 times)
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Stevilke
Reply #60 - 17.12.2002 at 16:29:44
 
Hitro sem odnehala pod "prisilo". Oglašam se namreč iz službenega interneta, in me delo lahko kaj hitro prisili, da me ni. Ampak, sedaj sem tukaj, še hujša kot kdaj koli prej,... he he he Grin

Vsem čestitke, da smo uspešno preživeli ta "grozljivi dan" , ampak res škoda, da je treba na naslednjega čakati 1/2 leta.

Drugače, mi je ena enkrat povedala moje srečne št. in med drugimi je bila vmes tudi 13.


pa vsem enga  Kiss
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Stevilke
Reply #61 - 18.12.2002 at 01:41:25
 
Ni bila vmes Veronika, ampak je bila poleg 13 še ena, ki je ta petek tud VPLIVALA. Wink

Štekaš sončece?? HOČEŠ še na en tak petek čakat, saj veš da je potreben drugačen začetek..  Grin

Veronika ZATE Kiss


Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Stevilke
Reply #62 - 18.12.2002 at 18:20:30
 
Kako si ti sladka, ampak ne vem, ali sem blond, al kaj, ker nič ne štekam. Kaj čmo, mogoče so se mi pa planeti v vrsto postavili, ker sem tud strašno pozabljiva.

Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Stevilke
Reply #63 - 19.12.2002 at 12:40:47
 
Veronika, če te spomin heca, pejdi poste brat, ni deleč, barvo las pa lahko v naši slaščičarni preveriva: sam dons je polna luna, če maš slučajno kak post na ta dan .. Grin


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Stevilke
Reply #64 - 04.01.2003 at 08:39:02
 
tole sem našla v knjigi

SLOVENSKE REČENICE
(Dušica Kunaver)

Kristus je imel 12 apostolov, skupaj jih je bilo torej trinajst. Zadnji, trinajsti, Juda Iškarjot, je svojega učitelja izdal in prodal za nekaj zlatnikov. Trinajst je zato še danes v vsem krščanskem svetu nezaželjena številka.

Vendar pa so že v stari Indiji davno pred nastopom krščanstva ugotovili, da se število 13 ne ujema s harmonijo, ki jo predstavlja število 12. Dvanajst pomeni hamonično delitev kroga, ki je simbol popolnosti. Krog lahko razdelimo na 12 x 30 stopinj.Število 13 je tako število, ki prehaja v drug krog, v nadnaravni svet, v svet, ki je zunaj nam poznanega kroga. Zato število 13 že od nekdaj pomeni strah pred vstopom v nov, neznani svet.

12 je harmonično število tudi v kozmosu. Dan je sestavljen iz 2 x 12 ur. V letu je 12 mesecev, v tednu je 6 delovnih dni, kar je polovica od 12., in tudi ljudska mera – ducat – pomeni 12 kosov.

Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
hyperborea
1
*
Offline

Love rulZ
Posts: 26
Ljubljana
Gender: female
Re: Stevilke
Reply #65 - 10.02.2003 at 09:27:45
 
Lep, a delno oblacen pozdrav vsem skupaj,

v tejle chat-arnici sem sicer nova, a drugace ne popolna neznanka drugih tovrstnih oblik izmenjav izkusenj in vedenj..

Zelo zanimivo pisanje o stevilkah..Sama ze vec kot 6 let videvam vec x na dan stevilke 11:11 in ostale, kot tudi stevila povezana z mojim rojstnim dnem...stevilke vidim tudi na panojih, na avtomobilskih tablicah, na merilcu temperature - itd... No ravno vceraj sem doma na merilniku temperature in vlage imela izpisano: 22.2 stopinj in 22 % vlaznost...to se mi je zgodilo prvic... zelo velikrat pa vidim isto temperaturu in uro na videorekorderju..

No da ne bom dolgovezila- 1x sem enega medija vprasala, kaj naj to pomeni in mi je kratko malo odgovoril - PRISOTNOST- takrat se zaves, da si....cisto nic drugega....ker je tako ali tako vse samo ta trenutek, potem nas te stevilke opozarjajo tocno na to...

in kar veliko vas je krepko prisotnih - super..

LP

Hyperborea  8)
Back to top
 

Ne trudi se iskati Boga, raje živi življenje in služi tako, da bo Bog našel tebe
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Stevilke
Reply #66 - 14.02.2003 at 01:47:34
 
Number Sequences From The Angels by Doreen Virtue, Ph.D. The angels do their best to get our attention and to communicate with us. In this way, they help us heal our own lives. However, we often discount the signs they give us, writing them off as mere coincidences or our imagination. The angels say: “We can’t write our messages to you in the sky. You’ve got to pay attention and believe when you see any patterns forming in your life — especially in response to any questions or prayers you’ve posed. When you hear the same song repeatedly or see the same number sequence, who do you think is behind this? Your angels, of course!” Number Sequences Your angels often communicate messages to you by showing you sequences of numbers. They do this in two ways. First, they subtly whisper in your ear so you’ll look up in time to notice the clock’s time or a phone number on a billboard. The angels hope you’ll be aware that you’re seeing this same number sequence repeatedly. For instance, you may frequently see the number sequence 111, and it seems every time you look at a clock the time reads 1:11 or 11:11. The second way in which angels show you meaningful number sequences is by physically arranging for, say, a car to drive in front of you that has a specific license plate number they want you to see. Those who are aware of this phenomenon become adept at reading the meaning of various license plates. In this way, the angels will actually give you detailed messages. Here are the basic meanings of various number sequences. However, your own angels will tell you if your situation holds a different meaning for you. Ask your angels, “What are you trying to tell me?” and they’ll happily give you additional information to help decode their numeric meanings. 111 — Monitor your thoughts carefully, and be sure to only think about what you want, not what you don’t want. This sequence is a sign that there is a gate of opportunity opening up, and your thoughts are manifesting into form at record speeds. The 111 is like the bright light of a flash bulb. It means the universe has just taken a snapshot of your thoughts and is manifesting them into form. Are you pleased with what thoughts the universe has captured? If not, correct your thoughts (ask your angels to help you with this if you have difficulty controlling or monitoring your thoughts). 222 — Our newly planted ideas are beginning to grow into reality. Keep watering and nurturing them, and soon they will push through the soil so you can see evidence of your manifestation. In other words, don’t quit five minutes before the miracle. Your manifestation is soon going to be evident to you, so keep up the good work! Keep holding positive thoughts, keep affirming, and continue visualizing. 333 — The Ascended Masters are near you, desiring you to know that you have their help, love, and companionship. Call upon the Ascended Masters often, especially when you see the number 3 patterns around you. Some of the more famous Ascended Masters include: Jesus, Moses, Mary, Quan Yin, and Yogananda. 444 — The angels are surrounding you now, reassuring you of their love and help. Don’t worry because the angels’ help is nearby. 555 — Buckle your seatbelts. A major life change is upon you. This change should not be viewed as being "positive" or "negative," since all change is but a natural part of life’s flow. Perhaps this change is an answer to your prayers, so continue seeing and feeling yourself being at peace. 666 — Your thoughts are out of balance right now, focused too much on the material world. This number sequence asks you to balance your thoughts between heaven and earth. Like the famous "Sermon on the Mount," the angels ask you to focus on spirit and service, and know your material and emotional needs will automatically be met as a result. 777 — The angels applaud you…congratulations, you’re on a roll! Keep up the good work and know your wish is coming true. This is an extremely positive sign and means you should also expect more miracles to occur. 888 — A phase of your life is about to end, and this is a sign to give you forewarning to prepare. This number sequence may mean you are winding up an emotional career, or relationship phase. It also means there is light at the end of the tunnel. In addition, it means, “The crops are ripe. Don’t wait to pick and enjoy them.” In other words, don’t procrastinate making your move or enjoying fruits of your labor. 999 — Completion. This is the end of a big phase in your personal or global life. Also, it is a message to lightworkers involved in Earth healing and means, "Get to work because Mother Earth needs you right now." 000 — A reminder you are one with God, and to feel the presence of your Creator’s love within you. Also, it is a sign that a situation has gone full circle
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
hyperborea
1
*
Offline

Love rulZ
Posts: 26
Ljubljana
Gender: female
Re: Stevilke
Reply #67 - 17.02.2003 at 09:43:47
 
D best

tole o angelih mi je full vsec. Preveckrat pozabim, da so okrog nas...

Hvala, ker nas opozarjate...

Hyperborea
Back to top
 

Ne trudi se iskati Boga, raje živi življenje in služi tako, da bo Bog našel tebe
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Stevilke
Reply #68 - 13.03.2003 at 04:28:14
 
Numbers as Building Blocks of the Universe: Know the Code

Do You Know the Code?

"Number is the within of all things" (attributed to Pythagoras, Greek Philosopher) - it is one of the powerful keys which helps to unlock the mysteries and secrets of the universe.

Time and again in healing sessions, the topic of the meaning behind numbers surfaces. When I explain what the numbers mean there is always a deep significance for the person .

So if certain numbers "resonate" with you perhaps it is because they have lessons to teach you or because they are showing you something about who you already are.

1> ONE - MONAD - THE INFINITE CIRCLE
......UNITY: THE WHOLE IN ONE

"You cannot conceive of the many without the one" (Plato) because "all are but parts of one stupendous whole" (Alexander Pope). It is the "discovery and appreciation of the circle is our early glimpse into the wholeness, unity, and divine order of the universe". (Schneider)

2> TWO - DYAD - THE ENDLESS LINE
......POLARITY & DUALITY: BIRTH OF ALL

"Our mind divides the world into heaven and earth, day and night, light and darkness, right and left, man and woman, I and you - and the more strongly we sense the separation between these two poles, the more powerfully do we also sense their power" in the birth of all. (Karl Menninger)

3> THREE - TRIAD - THE TRIANGLE ROCK
......THE BEGINNING, MIDDLE, END

"A whole is that which has a beginning, a middle, and an end" (Aristotle) for it is the "three that engenders all things" (Tao Te Ch'ing). It is the three that is "the formula of all creation" (Balzac). For it is the three that is the binding element that resolves the natural tension between opposite poles.

4> FOUR - TETRAD - THE SOLID SQUARE
......IT'S ALL TOTALLY ELEMENTAL

"Behold heaven and nature and all the elements - fire, air, water, and earth - for of these are all things created". (Thomas a Kempis) "The worlds originate so that truth may come and dwell there in" (Confucius) inside the eternal square of reliability (fire), equality (air), fairness (water), and solidity (earth).

5> FIVE - PENTAD - THE SHINING STAR
......SPIRALLING REGENERATION

"Avoid extremes - keep the Golden Mean" (Cleobulus of Lindus) which is five in the scale of one to nine. Five is the point of regeneration. The truth is "everyone wants to be associated with excellence - the five pointed star's appeal emerges in the ceremonious respect accorded to stars on flags". (Schneider)

6> SIX - HEXAD - THE HEX APPEAL
......STRUCTURE TO FUNCTION TO ORDER

"And God saw everything that He had made, and behold, it was very good… it was the sixth day. Thus were finished the heavens and earth and all their host". (Genesis 1). "Hexagons appear endlessly in human inventions, providing the greatest structure-function-order". (Schneider)

7> SEVEN - HEPTAD - THE PERFECT IMBALANCE
......PORTALS TO PARADISE

"Wisdom hath builded her house, she hath hewn out her seven pillars" (Proverbs) which are the seven energy chakras. These energy chakras are the portals by which paradise - the Energy of God - enters your body-mind. Seven sided objects are the only ones where the sides can never be equal... the perfect imbalance.

8> EIGHT - OCTAD - THE PUREST SYMMETRY
......REPEATING RESONANCES

"The noble Eightfold way is: right views, right intention, right speech, right action, right livelihood, right effort, right mindfulness, right concentration". (Buddha) It is the eight sided octagon that brings perfect symmetry and balance to energy of space in the Ba'gua of Feng Shui (the Chinese art of placement).

9> NINE - ENNEAD - THE POINTS OF POWER
......HORIZONS OF WISDOM

"Nine flows around the other numbers in the Ten like an ocean". (Nichomachus) Nine is "the horizon which lies at the edge of the shore before the boundless ocean of numbers that repeat in endless cycles - the principles of the first nine digits". (Schneider) Nine is truly the final frontier.

10> TEN - DECAD - INTO THE GREAT BEYOND
......BEGIN ALL OVER AGAIN

"Leaving the old, both worlds at once 10 views: it stands upon the threshold of the new". (Waller) It is ten that is the gateway to the universe.

http://www.healpastlives.com/future/rule/runumber.htm

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
hyperborea
1
*
Offline

Love rulZ
Posts: 26
Ljubljana
Gender: female
Re: Stevilke
Reply #69 - 14.03.2003 at 10:39:06
 
222,444,555,777,999

od kar sem prebrala tisti prispevek od Kali, dnevno videvam zgoraj navedene stevilke - najbolj pogosto pa vidim 555...

in sem full ferbcna, kaksna sprememba se mi obeta..no pravici povedano me je kar malo strah.

Lp

Hyperborea
Back to top
 

Ne trudi se iskati Boga, raje živi življenje in služi tako, da bo Bog našel tebe
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Stevilke
Reply #70 - 14.03.2003 at 11:06:12
 
hyperborea wrote on 14.03.2003 at 10:39:06:
222,444,555,777,999

od kar sem prebrala tisti prispevek od Kali, dnevno videvam zgoraj navedene stevilke - najbolj pogosto pa vidim 555...

in sem full ferbcna, kaksna sprememba se mi obeta..no pravici povedano me je kar malo strah.

Lp

Hyperborea



Najprej da razložim pomen številke 5;

Številka 5

5 = navdih - predvidevanje nečesa pomebnega

malo teorije;
Sanje o številkah so pogoste in jih je težko razložiti. To velja ne glede na to ali so to označbe za količine, denar, števila ali pa so posebni številčni podatki. Med drugim se vsak človek sreča  v življenju z najrazličnejšimi odnosi, ki se lahko izrazijo tudi v številkah. Tako lahko sanjamo o vsaki številki in vsaka lahko postane posoda nekega najbolj osebnega dogodka in tako vzpostavimo odnos do nečesa, kar se je nekje zgodilo. Saj, kaj vse lahko pomeni številka v sanjah? Koliko potisnjenega v ozadje, koliko pozabljenega, koliko tistega, kar nas obkroža lahko številka v sanjah naredi zavedno, ozaveščeno! Določena pomembna številka lahko stoji na vrhu velikih doživetih prostorov; lahko je hišna številka, letnica, pomemben datum ali številka telefona, na kateri se govorijo besede, ki osrečujejo ali obremenjujejo.


Menim, da se tvoje življenje VRTI okoli številke 5.
Imaš skupaj -  pet ; lahko je to, da  družinisko, prijateljsko... česa...?
hyperborea ?
Lahko gledaš tako 555
TO so neki vezni členi, vsaj tako se meni zdi
In se bolj nanaša na moškega, ker je liho število...  Cheesy
No, lahko to sedaj povežeš...
On ima 5 in ti imaš 5, kaj pa je vmes.
hyperborea ?
si mogoče poročena in imata 3 otroke... ???

In da še malo obdelam številko 5;

Številka PET: se je prvo štelo »na prste«. Je številka naravnega, svežega življenja. Ko se v sanjah pojavi številka pet, se obraz psihe obrača k umirjenemu, močnemu in veselemu življenju. Na Kitajskem je pet izrazita številka sreče. Pri nas ima pet verjetno povezavo s petimi planeti antike.
Jung: V prijetnih sanjah pomeni, da si dosegel določeno ravnotežje v osebnosti (dve na eni strani, dve na drugi, vmes ena, mo.op.)V nasprotujočih se težnjah, zamislih, ki nihajo, kaže na enotnost, torej ugodno rešitev iz negotovosti. Povečana življenjska energija, volja, da bi storil kaj pozitivnega, za kar imaš možnost. Aktiven boš, urejen, tvoje misli bodo bogate, čustva čista. Prevladuje pa inteligentno ravnanje nad drugimi zahtevami. Pomeni lahko tudi skorajšnjo poroko. Če pa so sanje neprijetne, ali imajo slab konec, se zamisli, saj so vse zgoraj navedene pozitivne možnosti ogrožene; v tem primeru se varuj prevelike (navadno slabe) čustvene in nagonske strani, ki bo prevladala nad razumnim ravnanjem in vedenjem; nasploh nesreča in razdvojenost.

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Stevilke
Reply #71 - 14.03.2003 at 12:49:07
 
Samo brez panike... Nič bat!

Te številke nas pač opominjajo, prebujajo... da se malce ustavimo, zamislimo in se vprašamo: A je morda še kaj več, kot lahko jaz v temu trenutku zaznavam?

Najlepše pa je, da nas angeli ves čas čuvajo, vedno jih lahko prosimo za kar koli in oni takoj pridejo v pomoč. Čeprav se nam morda zdi, da nam v določenih trenutkih nič ne pomaga, sem prepričana, da oni pomagajo, samo mi ne znamo si te pomoči razložit in dojet.

Stra 12, daj še ostale številke obdelaj!WinkSmiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Stevilke
Reply #72 - 14.03.2003 at 13:23:54
 
Petra. wrote on 14.03.2003 at 12:49:07:
Stra 12, daj še ostale številke obdelaj!WinkSmiley


Kali -  veš da Z VESELJEM...  Cheesy

1 veščina velik uspeh  

Številka ENA:
sama po sebi ni število, to postane šele v odnosu glede na druge podatke o številu. Eno je staro, nerazdeljivo, edinstveno, nekaj enostavnega, čvrstega kot je redno število začetka, izhodno stanje, nekaj najvišjega na lestvici.
Jung pravi: če sanjaš o enki, sanjaš o nečem osnovnem, kar je na začetku in ima pomen združitve nassprotij. Možnosti za uspeh in ustvarjalnost. To je tudi število božje edinosti, enotnosti. Ustvaril boš nekaj iz nič, iz svojih lastnih sil. Pomeni še: moškost in z njo povezano moč, zlasti če gre za predmete, ki so štrleče oblike in se pojavijo posamezno.


2 skrivnost  skrivnosten in zapleten začetek

Številka DVE:
Glede na to, da človek stoji nasproti vsemu okolnemu svetu, je že zgodaj spoznal številko dve, dvojstvo, partnerstvo, nasprotje. V dvojstvo se deli dan, se delu v poletno in zmsko polovico. Svetlo in temno, dobro in zlo….., to so izkušena nasprotja. Življenje se odvija  v teku in proti teku. Človeštvo se podvaja v dveh spolih – iščeta se, želita biti skupaj, izogibata se »prasovraštvu spolov«.
Jung ; Tvoja nasprotja niso povsem usklajena. Če se ta številka pojavi v sanjah, moraš uskladiti svoje potrebe, svoje nasprotujoče si dele osebnosti. Ena stran hoče to, druga ono. Nemir. Včasih tudi: misel na ljubezensko zvezo.
V sanjah si zelo pogosto stojijo nasproti bratje in sestre, dve hiši, dva vhoda, gor in dol, sladko in grenko, simboli zavednega in nezavednega. Pogosto držita drug drugemu ravnotežje dve pojavni obliki, dve življenjski sili; takrat prevladuje statično. V negativnem smislu to pomeni, da se je življenje stisnilo v svoje nasprotje.

3 plodnost uspešen konec že začetega

Številka TRI:
Rešitev in novo valovanje prinaša število tri. Kot otrok, ki je bodočnost, tri je od dvojice proizvedeno tretje. V število tri je element volje in ideje; tri ima v sebi nekaj borbenega, moškega. V trikotnem liku se pogosto pojavljajo bogovi (opla, redko, vendar to pot nimaš prav, Aepli! Niti slučajno! Tri pomeni trojstvo (princip) pozitivno – negativno > nevtralno, zato v trikotniku bog, ki pomeni dosežen princip na tistem področju pač, ki mu vlada ta »bog« (delo, družina, denar, zdravje…..). V krščanstvu je trojstvo v očetu, sinu in svetem duhu, trojna pojavnost vsemogočnega; on je troje, pa vendar eno.
Tri sojenice. Norme, predejo tisto, kar bo nastalo in kar preide. Tri parke so v antiki. Trije kraljevski modreci iščejo malega Rešitelja; Kristus je vstal od mrtvih tretjega dne. Tri sestre, trije bratje, tri živali, pomenijo v pravljicah nekaj pomembnega. Trikrat je potrebno potrkati na les, da ne pride do nesreče; trikrat se priklinjajo duhovi, trikrat se kliče njihova pomoč. Tok življenja v času se deli na preteklost, sedanjost in bodočnosti. Kjer se pojavlja številka tri, tam se bo nekaj zgodilo, tam se bo začela pretakati energija, življenje bo dobilo smer. Tri je tvorno, sveto in nevarno število. Tri pomeni nekaj, kar nastaja, v smeri dobrega ali zla (transformacija na ono, drugo stran, ki je še nimamo v svoji izkušnji, m.op.). Zaradi tega je v mnogih sanjah, v katerih se sporoča nekaj novega, četrt  ali deset minut do treh.

Jung: Skoraj vedno napoveduje izboljšanje položaja, povečano aktivnost, delovanje, ki ima določen cilj v prihodnosti. Vendar pa še pomeni, da si morda sebe bolje spoznal in da se tvoja osebnost lahko uresničuje, kakršna je.


4 obstojnost nadaljevanje vsega, kar je v teku

Številka ŠTIRI:
V številki štiri je, kot se zdi, zavzela svoj prostor celota, ki je počasi nastajala, a ne tista, ki bi že od nekdaj obstajala. Štiri je glede na naše izkušnje v sanjah vedno pozitivnega pomena. Štirje letni časi sestavljajo leto, to je celoto časa. Štirje elementi voda, zemlja, ogenj in zrak so stvari, iz katerih je nastal svet. Pitagora vidi v številki štiri izvor in korenino večne narave. Štiri psihične funkcije so, kot se zdi, v človeku dane na razpolago z zavednim in nezavednim. Človek se orientira po štirih straneh sveta, njegov dan pa se razvija v jutro, opoldne, večer in noč.
V četrtinah se četrtine spremenijo v zaprt simetričen prostor. V njem se lahko, kot pravi simbolika sanj, uresniči preobrazba človekove osebnosti. Kakšen pomen imajo četrtine za alkemijo – ki je sama, kot vemo, bila v službi individuacije – lahko preberemo v Jungovi »Psihologiji in alkemiji«. Pobožen človek dobiva sliko in razume Jezusov nauk iz štirih Evangelijev. No, vrnimo se na začetek: po biblijski legendi so tekle štiri reke raja na štiri strani sveta.
Še veliko bi lahko povedali o tem. Sanjaču, ki se je v sanjah srečal s četvernostjo,  se sporoča, da se je srečal z nečim pomembnim in pozitivnim.
Jung: Kaže na določeno stabilnost, trdnost, zdravje duše. Stojiš na čvrstih tleh, tvoja stališča so težko spremenljiva. Včasih kaže tudi preveliko nagnjenost k stalnim, običajnim rešitvam, torej določeno zakrnelost in trdovratno vztrajanje pri starem, utečenem. Težko se odločaš za spremembe. Pravzaprav se ti ne more nič hujšega pripetiti, kot to, da ostaneš zmeraj pri starem.

Quote:
Te številke nas pač opominjajo, prebujajo


O tem ni dvoma. Vedno so kot neko opozorilo ali vodilo v sanjah... Še posebej pa - le moramo "kaj plačati"...  Grin
ČE so veliki "BILLiii".... Grin

Saj ne...
Super je če sanjate Številke...
Hej če jih je 7  -  mi jih ZAUPAJ...  Grin

Quote:
Najlepše pa je, da nas angeli ves čas čuvajo, vedno jih lahko prosimo za kar koli in oni takoj pridejo v pomoč.



Joj, KALI......, tudi to je na moč resnično, VSI imamo svojega, spremlja nas dan za DNEM, pa tudi preko številk nam SPOROČA... tudi ON JA... Cheesy

Od 5 Naprej  - Pa drugič....  Wink



Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Stevilke
Reply #73 - 14.03.2003 at 16:10:12
 
Glih sem prej na ta post tuhtala. Ko sem 1. pogledala na uro je bilo 15.15, ko sem pa drugič pogledala na uro je bilo pa 15.51, se mi je tako fajn zdelo.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Stevilke
Reply #74 - 14.03.2003 at 20:52:18
 
15
Število 15 ima ime Mag in ima izjemno globok ezoteričen pomen, alkimijsko vibracijo, skozi katero se izraža vsa magija. Je ekstremno srečno in nosi s sabo bistvo očaranosti. 15 je povezana z "dobrimi govorniki", ljudmi, ki jim jezik teče kot namazan in imajo dar za umetniško izražanje v glasbi ali igri. Tem ljudem podarja dramatičen temperament in močan osebni magnetizem - mnogokrat tudi izjemno fizično lepoto. Vibracija števila 15 je izjemno srečna za dobivanje denarja, daril, uslug in naklonjenosti drugih, in sicer zaradi altruističnega delovanja na druge ljudi.
Ker pa ni rožic brez trnja, svari 15 tudi pred nižjimi nivoji okultizma, in to kadar je povezano s števili 4 in 8 ter njihovimi dvojnimi števili (13, 17,...). Ti ljudje potem lahko uporabljajo vsako vrsto magije - tudi črno - da bi prišli do svojih ciljev. Lahko pa je tudi nasprotno: ti ljudje so lahko žrtve drugih, ki se ukvarjajo s temi metodami. Zelo velik je delež kriminalcev s takimi kombinacijami.
Toda, če je 15 čista in povezana s harmoničnimi števili, je to znamenje velikega daru, najbrž tudi umetniških sposobnosti, v vsakem primeru pa kaže na sposobnost dajanja in sprejemanja ljubezni.

51
Število 51 je zelo močno in je povezano z naravo bojevnika ter obljublja velik uspeh in napredek na vseh področjih. Posebno odlično je za tiste, ki potrebujejo zaščito vojske ali policije. Toda, obstaja nevarnost pred hudimi sovražniki in verjetno tudi poskusi atentatov, zato je čisto jasno, da je bolje spremeniti ime in pozabiti na slavo.


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10