Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4806 times)
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
SPOMINI IZ OTROŠTVA
12.06.2002 at 21:02:03
 
Stara sem bila ene šest let.
Poletje. Sedimo na stopnicah pred blokom. In ga zagledam. Čisto počasi, ko me ni gledal, se mu približujem. Ne sme čutiti tresljajev, drugače, ga ne morem uloviti. Premikam se, kot kuščarji... poooočassiii.
Sem že čisto blizu. Stegnem prst proti njemu... uuuujela sem ga... Martinčka. Kako mu utripa srce. Pa kake krempeljčke ima. Hmmm. Zanimivo bitje.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: SPOMINI IZ OTROŠTVA
Reply #1 - 13.06.2002 at 07:58:48
 
Kaj pa strah pred plazilci (vsaj kačam podobnimi), ki naj bi nam bil vrojen? Ga nisi nikoli imela ali si ga pridobila kasneje.

PS: Sicer sem pa verjetno falil point tvojega sporočila.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: SPOMINI IZ OTROŠTVA
Reply #2 - 13.06.2002 at 15:03:53
 
biu sm str 0 let verjetno kkšn dan al pa več in sem vidu sobo k se jo še zdej spomnm.....in pol to čez neki 10 let povem to svoji tvorki in mi potrdi da je soba bla taka..........men full čudno

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: SPOMINI IZ OTROŠTVA
Reply #3 - 13.06.2002 at 15:08:37
 
Oldi, sej ni nobenega sporočila. Hotela sem, da bi se malo spominjali dogodkov iz otroštva.
Aja, plazilcev me pa ni strah.
Edino nagravžne so mi bogomoljke.  Wink
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: SPOMINI IZ OTROŠTVA
Reply #4 - 13.06.2002 at 23:24:19
 
Hm, bogomoljke so prav prisrčne, jaz ne maram kač.
Spomini iz otroštva? Uf veliko jih je. Vedno sem imel rad glasbo in ko sem pri trinajstih letih dobil prvi gramofon, je bilo nepozabno. Prva LP-Sweet.
Ko sem dobil prvo kolo(poni) smo si v parku naredili skakalnico in smo skakali z kolesom. Prvi dan se je zlomil na pol. Angry Ga je ata nesel zašvasat, ampak potem nisem več skakal z njim, tudi nisem mogel, ker so mi ga kmalu ukradli.  Undecided

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: SPOMINI IZ OTROŠTVA
Reply #5 - 13.06.2002 at 23:25:22
 
Mimogrede, Amstel, vidim, da si postala administrator. Čestitam.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: SPOMINI IZ OTROŠTVA
Reply #6 - 13.06.2002 at 23:56:59
 
Oooo Igor.  Grin

Bili smo na morju, menda na Lošinju. Smrklja mala, ene 4 leta. Dolgčas. Pa spoznam ene Avtrijke (to so mi starši povedal). In se začnemo igrati. Pa mal gor pa dol po plaži... In pol se spomnim, da bi lahko kletvice mal treniral.. In se začnem dret... "Pička, hudička, ....." in one  ta male v pololjeni slovenščini za mano..... Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
regla
1
*
Offline

"nothing exists outside
the moment"
Posts: 37

Gender: female
Re: SPOMINI IZ OTROŠTVA
Reply #7 - 14.06.2002 at 00:34:42
 
Ne vem, kolk sem bla stara, tam nekej okrog 8 let. Plezala po kuhinjskih elementih, mal prevec, pa sesula tv na tla Smiley)

V 1. razredu gazila po snegu, ki mi je bil cez pas, ko sem bla tak drobna...sem sla v solo, pa so se ustrasli, da se zgubim Smiley
Back to top
 

moje mnenje
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: SPOMINI IZ OTROŠTVA
Reply #8 - 14.06.2002 at 20:49:19
 
Regla, si me spomnila še nekaj.

Stara okrog 5 let. Pri drugi mami, gospe, ki me je varvala. Mene in še ne 6 otrok. Seveda, ko ni bila pazljiva, sem šla v kuhinjo, splezala na omarco, povlekla sladkor iz nje. PA s spodnje omarce še olje, vse to lepo potresla in polila po tleh... in ... vijuuuuu, se drsala po celi kuhinji.....
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1