Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4163 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
VRAŽE...ali
01.06.2002 at 01:12:26
 
Včeraj mi je iz rok padlo ogledalo. Ni se čisto razbilo, ampak je odletel le košček. In sem se spomnil, da ljudje rečejo, da če se ti razbije ogledalo, da boš imel sedem let nesreče. Kaj menite o teh vražah? In kaj naj storim, da prekličem zlo?

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: VRAŽE...ali
Reply #1 - 01.06.2002 at 09:53:38
 
ne verjami vraži ... verjami meni ... to pomeni sedem let sreče ... ampak pol bomš moral verjet meni tudi o oshotu ... pa še kej druzga ... it's your choice ... angel pride in ti da možnost ... če je sprejmeš prov, če ne, tud prov. to je namreč planet kjer imamo svobodno voljo, to predvsem pomeni da lahko verjamemo kar hočemo, lahko tudi v nič ne verjamemo ampak pol je težko.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: VRAŽE...ali
Reply #2 - 03.06.2002 at 13:23:35
 
vraže so služile kot enotnost dogajanja učasih ko so se ljudje držali tradicije življenja in potem so poznalio vse odzive na to tradicijo.....in iz tega so potem naučene vraže......če se nekaj zgodi tko ...pol bodo posledice take....in to je včasih delovalo.......seveda.....kkaršen svet si pač ustvarimo

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: VRAŽE...ali
Reply #3 - 03.06.2002 at 21:53:36
 
Torej naj ne verjamem v vraže. Kako pa naj verjamem v Oshota, če mi razum govori, da nima prav oz. delno nima prav, če sem točen.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: VRAŽE...ali
Reply #4 - 03.06.2002 at 23:00:17
 
Razlozi si vrazo po svoje Smiley
Ce prinese razbito ogledalo recimo razpoko na tebi, ki se vanj gledas, je mogoce to tocno tisto, kar si rabil, ker si tako komaj cakal, da se na novo sestavis, samo do zdaj nisi vedel, kje zacet Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1