Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 48237 times)
David
Ex Member




Re: magične kretnje
Reply #30 - 09.02.2010 at 13:35:13
 
sej te kretnje niso samo kretnje, kot tudi ples ni samo ples
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: magične kretnje
Reply #31 - 09.02.2010 at 14:11:20
 
Quote:
sej te kretnje niso samo kretnje, kot tudi ples ni samo ples


David nočem biti pameten in nič nimam proti tebi. Samo fajn bi bilo povedat nek primer,da je to kar pišeš resnica!

Ti bom jaz povedal-islam pozna prav plesalce (ne vem zdi se mi da so neki(področje) kalifatskii)ki v transu plesa pridejo do nekih videnj. To poznajo tudi mnoge druge kulture. Takole malo naloži in bodo ljudje vedeli o čem govoriš. S svojim stavkom ostaneš-nedorečen za mnoge!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: magične kretnje
Reply #32 - 09.02.2010 at 17:30:12
 
ne gre samo za gole kretnje
gre za delo z energijami, obvladovanje sebe, meditacijo disciplino s/poznavanje druge strani
...

Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: magične kretnje
Reply #33 - 09.02.2010 at 19:54:39
 
Alojz in Sandib wrote on 09.02.2010 at 14:11:20:
Quote:
sej te kretnje niso samo kretnje, kot tudi ples ni samo ples


David nočem biti pameten in nič nimam proti tebi. Samo fajn bi bilo povedat nek primer,da je to kar pišeš resnica!

Ti bom jaz povedal-islam pozna prav plesalce (ne vem zdi se mi da so neki(področje) kalifatskii)ki v transu plesa pridejo do nekih videnj. To poznajo tudi mnoge druge kulture. Takole malo naloži in bodo ljudje vedeli o čem govoriš. S svojim stavkom ostaneš-nedorečen za mnoge!!

Pravijo jim Derviši. Plešejo pa tako, da se vrtijo. V glavi se jim začne vrteti in muzika, čudno ozračje, mogoče še malo hašiša, pa imajo videnja-z one strani.
Potem imaš še Sufije, ki pa šibajo na metafiziko. No pa zgodbice imajo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: magične kretnje
Reply #34 - 09.02.2010 at 19:57:37
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 09.02.2010 at 14:11:20:
Quote:
sej te kretnje niso samo kretnje, kot tudi ples ni samo ples


David nočem biti pameten in nič nimam proti tebi. Samo fajn bi bilo povedat nek primer,da je to kar pišeš resnica!

Ti bom jaz povedal-islam pozna prav plesalce (ne vem zdi se mi da so neki(področje) kalifatskii)ki v transu plesa pridejo do nekih videnj. To poznajo tudi mnoge druge kulture. Takole malo naloži in bodo ljudje vedeli o čem govoriš. S svojim stavkom ostaneš-nedorečen za mnoge!!

Pravijo jim Derviši. Plešejo pa tako, da se vrtijo. V glavi se jim začne vrteti in muzika, čudno ozračje, mogoče še malo hašiša, pa imajo videnja-z one strani.
Potem imaš še Sufije, ki pa šibajo na metafiziko. No pa zgodbice imajo.

Lp,Igor


No to sem imel v mislih.Derviši so verjeten.Ker kalifat je področje!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
TeRRan
1
*
Offline

Saj vem, da ne vem!
Posts: 1

Gender: male
Re: magične kretnje
Reply #35 - 18.11.2010 at 13:10:45
 
Magične kretnje nezavedno izvajamo vsak dan in vsako uro, saj nam pomagajo živeti. Teh kretenj se ne zavedamo, če pa jih ozavestimo in dodamo določene kretnje, ki nam pomagajo osredotočiti ali premakniti zbirno točko pa lahko ustvarjamo tudi čudeže.
Back to top
 

Jaz ne Smiley
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: magične kretnje
Reply #36 - 18.11.2010 at 13:33:25
 
Alojz in Sandib wrote on 09.02.2010 at 14:11:20:
Quote:
sej te kretnje niso samo kretnje, kot tudi ples ni samo ples


David nočem biti pameten in nič nimam proti tebi. Samo fajn bi bilo povedat nek primer,da je to kar pišeš resnica!

Ti bom jaz povedal-islam pozna prav plesalce (ne vem zdi se mi da so neki(področje) kalifatskii)ki v transu plesa pridejo do nekih videnj. To poznajo tudi mnoge druge kulture. Takole malo naloži in bodo ljudje vedeli o čem govoriš. S svojim stavkom ostaneš-nedorečen za mnoge!!


Ja, zlo hitr' se da pridt do takih videnj, ker te med plesom lahko hitro obsedejo razni zli duhovi .

In pol maš lahko kmalu videnje svoje štale  Tongue

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: magične kretnje
Reply #37 - 18.11.2010 at 13:53:33
 
...med plesom te lahko hitro obsedejo razni zli duhovi?  Zakaj bi me med plesom obsedel nek duh? Kaj pa med prekopavanjem vrta? Tudi?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: magične kretnje
Reply #38 - 18.11.2010 at 14:04:03
 
povsod

te lahko ...

lahko pa ne

Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: magične kretnje
Reply #39 - 19.11.2010 at 15:51:34
 
Mr.Smith wrote on 18.11.2010 at 13:53:33:
...med plesom te lahko hitro obsedejo razni zli duhovi?  Zakaj bi me med plesom obsedel nek duh? Kaj pa med prekopavanjem vrta? Tudi?


Med plesom si zmatran + manj zbran + neskoncentriran , posledično ti energijski nivo pade, kar pa posledično pomeni zmanjšanje Aure ( zaščitnega energijskega polja telesa ) .

Ko pa imaš enkrat Auro zmanjšano na nulo, pa lahko zelo hitro + z lahkoto vstopajo  razne entitete - duhovi skozi telo .

In, ko med plesnimi gibi nisi pripravljen, ti tako vstopijo v telo .

Te satanove zalege duhov pa se je Daaaaaaaleč Naaaaaaajtežje znebiti .

Tu mora taka uboga obsedena duša že kar nekaj napora vložiti z postom + molitvijo-prošnjo .

Med štihanjem vrta se ti to na srečo Ne more zgoditi , ker nisi v takem hitrem gibanju .

Lahko pa se ti to naredi tudi v gorečem kopanju kakih starih zakladov , v katere izkopavanja te isto lahko zavedejo zli duhovi - demoni .

No, tu pa je potreben potem že pravi exorcizem  Cry.

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: magične kretnje
Reply #40 - 20.11.2010 at 08:48:04
 
Boštyxz wrote on 19.11.2010 at 15:51:34:
Mr.Smith wrote on 18.11.2010 at 13:53:33:
...med plesom te lahko hitro obsedejo razni zli duhovi?  Zakaj bi me med plesom obsedel nek duh? Kaj pa med prekopavanjem vrta? Tudi?


Med plesom si zmatran + manj zbran + neskoncentriran , posledično ti energijski nivo pade, kar pa posledično pomeni zmanjšanje Aure ( zaščitnega energijskega polja telesa ) .

Ko pa imaš enkrat Auro zmanjšano na nulo, pa lahko zelo hitro + z lahkoto vstopajo  razne entitete - duhovi skozi telo .

In, ko med plesnimi gibi nisi pripravljen, ti tako vstopijo v telo .

Te satanove zalege duhov pa se je Daaaaaaaleč Naaaaaaajtežje znebiti .

Tu mora taka uboga obsedena duša že kar nekaj napora vložiti z postom + molitvijo-prošnjo .

Med štihanjem vrta se ti to na srečo Ne more zgoditi , ker Nisi v takem hitrem-neskoncentriranem gibanju .

Toliko o magičnih-plesnih "kretnjah"-gibih , ki so lahko usodni.

Lahko pa se ti to naredi tudi še v norem kopanju kakih starih zakladov , v katere izkopavanja te isto lahko zavedejo zli duhovi - demoni .

No, tu pa je potreben potem že pravi exorcizem  Cry.

Lp + #

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: magične kretnje
Reply #41 - 20.11.2010 at 08:49:50
 
Kwa zdej tole spet neki šteka klele , Gašpo ?   Sad Undecided Embarrassed Huh Roll Eyes

Lp + MzV .  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: magične kretnje
Reply #42 - 20.11.2010 at 13:29:41
 
Boštyxz wrote on 20.11.2010 at 08:48:04:
Boštyxz wrote on 19.11.2010 at 15:51:34:
Mr.Smith wrote on 18.11.2010 at 13:53:33:
...med plesom te lahko hitro obsedejo razni zli duhovi?  Zakaj bi me med plesom obsedel nek duh? Kaj pa med prekopavanjem vrta? Tudi?


Med plesom si zmatran + manj zbran + neskoncentriran , posledično ti energijski nivo pade, kar pa posledično pomeni zmanjšanje Aure ( zaščitnega energijskega polja telesa ) .

Ko pa imaš enkrat Auro zmanjšano na nulo, pa lahko zelo hitro + z lahkoto vstopajo  razne entitete - duhovi skozi telo .

In, ko med plesnimi gibi nisi pripravljen, ti tako vstopijo v telo .

Te satanove zalege duhov pa se je Daaaaaaaleč Naaaaaaajtežje znebiti .

Tu mora taka uboga obsedena duša že kar nekaj napora vložiti z postom + molitvijo-prošnjo .

Med štihanjem vrta se ti to na srečo Ne more zgoditi , ker Nisi v takem hitrem-neskoncentriranem gibanju .

Toliko o magičnih-plesnih "kretnjah"-gibih , ki so lahko usodni.

Lahko pa se ti to naredi tudi še v norem kopanju kakih starih zakladov , v katere izkopavanja te isto lahko zavedejo zli duhovi - demoni .

No, tu pa je potreben potem že pravi exorcizem  Cry.

Lp + #


Entitete duhovi demoni , Boštyxz od kje pridejo to je vprašanje , iz kje izvirajo ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: magične kretnje
Reply #43 - 21.11.2010 at 07:55:11
 
Vse iz vira iz Stvarnika , ki nas je vse Ustvaril.

In, duhovi so vsepovsod ; v materiji, kajti Atom sestavljajo ti duhovi , kot smo tudi mi duhovi, ujeti v teh materijalnih-mesenih telesih .

To so posamične duhovne inteligence .

Prihajajo pa iz osvobojene materije atomov .

In, ta proces poteka lepo pod Nadzorom + Načrtom Stvarnika.

Če pa mi ljudje to pospešujemo (umetno) , pol pa začenjajo nastajati problemi , ...

In pol , ko se včasih kak zlo trdovraten duh - demon, ali celo več takšnih pokvarjenih zblojencev skup obesi na kako dušo, potem je treba pa že po "ta zaresnem" Exorcizmu poseči , in to čimprej, drugače maš kmalu nerešljivo štalo, tko kot klele pri tej zelo ubogi dušici  Cry:

http://www.youtube.com/watch?v=x4n9vK0_mdk&feature=related

MzV.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: magične kretnje
Reply #44 - 21.11.2010 at 13:44:17
 
Boštyxz wrote on 21.11.2010 at 07:55:11:
Vse iz vira iz Stvarnika , ki nas je vse Ustvaril.

In, duhovi so vsepovsod ; v materiji, kajti Atom sestavljajo ti duhovi , kot smo tudi mi duhovi, ujeti v teh materijalnih-mesenih telesih .

To so posamične duhovne inteligence .

Prihajajo pa iz osvobojene materije atomov .

In, ta proces poteka lepo pod Nadzorom + Načrtom Stvarnika.

Če pa mi ljudje to pospešujemo (umetno) , pol pa začenjajo nastajati problemi , ...

In pol , ko se včasih kak zlo trdovraten duh - demon, ali celo več takšnih pokvarjenih zblojencev skup obesi na kako dušo, potem je treba pa že po "ta zaresnem" Exorcizmu poseči , in to čimprej, drugače maš kmalu nerešljivo štalo, tko kot klele pri tej zelo ubogi dušici  Cry:

http://www.youtube.com/watch?v=x4n9vK0_mdk&feature=related

MzV.

To kar si spisal in demoni... izvirajo iz istega mesta.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4