Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6518 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Bermudski trikotnik
Reply #15 - 28.05.2002 at 02:45:57
 
Slavko Gorenc-Biokibernetik
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Bermudski trikotnik
Reply #16 - 29.05.2002 at 18:33:14
 
[color=Blue][/color]  Shocked O Bermudskem trikotniku sem brala knjigo. Zanimivo razpredanje nepojasnjenih izginevanj...zemljevidi in točne lokacije z opisi dogokov...pa mi ni bilo prav nič jasno...včasih se zazrem v nebo, gledam neskončno globino neba, lesketajoče zveze, mistično luno in razmišljam...kako egoistično je človeštvo, ki še vedno vrjame v edine obstoječe dimenzije...kako nevrjetni smo v razmišljanju, da smo ednina bitja v tem osončju...Včasih si prav želim, da mi me ugrabili nezemljani...in resnično mislim, pa naj se bere še bolj čudno ali nerazumno...<Kaj pa če so imeli pri Bermudskem trikotniku in nepojasnjenih dogodkih prav neznani nezemljani prste vmes...ali pa tipalke, ali pa drugačno energijo kot je naša, drugačno dimenzijo...in drugačen razum...?> ...tudi to je ena od teorij skrivnostnih izginotij...ni zrasla v moji glavi...meni se zdi še najbolj logična, ker mi uni zakoni fizike, kinetike, aerodinamike, pa ne vem česa še, niso nič jasni...
V našem kraju je nek dr. znanosti, ki piše čudne knjige... za veliko večino normalnih ljudi...Pogovarja se z nezemljani v nekem nerazumljivem jeziku in je zatrdno  prepričan v svojo teorijo...ima dve fakulteti in narejen doktorat, potem veste, da ni neumen. Izrazito pameten je...daleč pred nami...in daleč od razumevanja drugih...ko berem njegove knjige, vem, da me je prepričal...ja, sliši se noro, pa ni... Roll Eyes
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Bermudski trikotnik
Reply #17 - 30.05.2002 at 16:07:06
 


Seveda ni noro!

Kere knjige so to?
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2