Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6516 times)
winstrol
2
**
Offline

I'll be back!
Posts: 55

Gender: male
Bermudski trikotnik
22.04.2002 at 22:22:42
 
"Letel sem 2400 metrov visoko in mislil sem si, da ja pred menoj normalen rutinski let, toda 30 do 50 milj pred Androsom, ko sem letel natančno nad Biminijem, sem opazil nekaj nenavadnega: krila so se začela čisto rahlo svetlikati. Najprej sem pomislil, da je to optična prevara, ki je nastala zaradi svetlobe v kabini in obarvanih šip iz pleksi stekla. Krila so bila namreč videti presojna, modro zelena, čeprav so bila v resnici obarvana belo.
  V petih minutah se je ta svetloba tako okrepila, da sem le še s težavo bral instrumente. Igla v magnetnem kompasu se je začela počasi, toda enakomerno vrteti; kazalec za gorivo, ki je bil pri vzletu na polovici, je kazal polno; moje avtomatične krmilne naprave so prisilile letalo, da je nenadoma ostrol zavilo na desno.  Moral sem jih izključiti in ročno krmiliti. Nisem se mogel zanesti na noben elektronsko krmiljen instrument, ker sploh niso delovali ali pa so kazali močne motnje. Kmalu je žarelo celo letalo, toda to ni bila odbita svetloba, temveč je izhajala iz letala samega. Spominjam se, da sem pogledal skozi okno na krila in opazil, da se niso samo svetila modro zeleno, temveč so bila videti tudi nekako puhasta.
  V tistem trenutku se nisem mogel zanesti ne na svoj giroskop niti na obzorje ali višinomer. Po obzorju se nisem mogel ravnati ker je bila noč in ker sem letel z umetnim obzorjem. Svetlikanje je bilo tako močno, da nisem videl zvezd. Storil sem edino, kar mi je preostalo - odpovedal sem se krmiljenju in pustil letalo, da je letelo, kamor je hotelo. Svetlikanje se je stopnjevalo do bleščeče močne svetlobe, ki je trajala približno pet minut, nato pa počasi ugasnila.
  Ko je žarenje popustilo, so vsi instrumenti takoj spet začeli delati. Pregledal sem vsa električna stikala in nobeno se ni izključilo.  Tudi varovalke niso pregorele in spoznal sem, da letalo spet normalno deluje, ko se je kazalec za gorivo spet spustil na polovico.  Magnetni kompas se je umiril in videl sem, da sem skrenil iz smeri samo za nekaj stopinj. Spet sem vključil avtomatične krmilne naprave in delovale so kot vedno. Pred pristankom sem preizkusil vse dele letala - naprave za pristajanje, lopute in tako dalje. Vse je bilo v redu. Letalo je tudi imelo napeljavo, ki je odvajala vso statično elektriko."

To je samo en primer nepojasnjenih dogodkov, ki se je končal s srečnim koncem na območju t.i. Bermudskega trikotnika, ki se razteza od Bermudskega otočja na severu do južne Floride, potem proti vzhodu mimo Bahamskih otokov in Portorika nato pa spet nazaj proti Bermudom.
  Kakšna so vaša mnenja in teorije?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Bermudski trikotnik
Reply #1 - 23.04.2002 at 12:11:53
 
[color=Blue][/color]Lepo napisano in na moč mamljivo temo si načel...sama nimam nobene teorije o tem, čeprav sem veliko brala o skrivnostnem izginevanju ladij in letal...Ta astralni svet je v veliko pogledih prav tako trden kot fizična Zemlja, čeprav je njegova energija lahka in eterična...recimo, da po smrti posamezna duša preide na astralno raven obstoja...čeprav naše duhovno telo prispe v popolnem stanju do tja, pa se naša osebnost, ki jo sestavljajo nakopičeni spomini, predsodki, hrepenenja in občutki ne spremenijo. Dejansko ostaneta nespremenjena tako naš celotni razumski kot čustveni pogled na življenje. Vse, kar smo kdaj doživeli v fizičnem svetu, ostane zapisano v naši duši. Na nek način je to prav ironično. Na Zemlji toliko časa zapravimo za to, da polepšamo svoje telo, tako malo časa pa posvetimo zares pomembnim stvarem, kot je na primer izboljšanje odnosov z drugimi ali temu, da bi ostali zvesti sami sebi. Zemeljske utvare. In tista magična sila, ki je nekje med prekrasnimi otoki...morjem in zemljo? Je to neka zemeljska utvara ali pa božja šala, ki si želi iz nas zemljanov ponorčevati? Teorije so znanstveno dokazane, da je energija na določenih koncih sveta nerazumna, presega naše dojemaje in vse možne znastvene razlage....eno od prvih razsvetljenj, ki jih doživi naš duh ob vstopu v astralni svet, pa je odsotnost časa. Reciva, da v duhovnem svetu čas ne obstaja, prav tako ne zakoni fizike in omejitve-na primer gravitacija, zvok, hitrost - teh zakonov tam očitno ni. Skrivnostna praznina, ki je ne omejuje sprejemljiv svet. Kot četrta dimenzija in višje stopnje od nje, kjer je duh lahko na več krajih hkrati in potuje v neskončnost...Ne vem, mogoče pa je to svet, ki smo si ga ustvarili sami. Podoba nebes, polna krilatih angelov, ki igrajo harfe in plovejo po oblakih, je le mit. Dom našega duha v duhovnem kraljestvu je natančen odraz njegovih življenskih dosežkov in prestopkov na Zemlji. Ko smo v neki drugi dimenziji, odrezani od vseh spoznaj znanosti se naša duhovna spoznanja spremenijo v drugo stopnjo zavesti. Čeprav je nemogoče v vseh podrobnostih opisati vse ravni astralega sveta, pa naj dodam, da odstajajo tudi manj vzvišene. Jaz jim rečem kar temna dežela ali pa pekel. Ta nižji astralni svet pa ni lep in sladek. Namesto tega je stanje, ki ga prinesejo misli, besede in dejanja tistih, ki so nam na zemlji povzročali bolečino in trpleje. Ta nižji predel vibrira mnogo počasneje od zgornjih predelov, tukaj je mračno in skoraj temno...vzdušje je tako, kot bi ga vzeli iz kakšnega Dickensovega romana. Obdaja ga neverjetna energija, v tem prostoru ne obstoji niti čas niti nič drugega, nobeni zakoni fizike, kemije in še česa. Vakum, brezračnost...ko izmučena duša poskuša obežati svoji nizkotnosti, ne najde varnega izhoda...astralno telo duha tava, videti je uničeno in nesrečno...ni ne zavedanja ne misli. Taka je samo moja osebna predstava tega nerazjasnega trikotnika, čeprav obstoji še veliko drugih takih temnih prebivališč...morda res niso vsi tako odvratni kot opisani, vseeno pa so v bistvu žalostni. Tako kot pekel, tudi ti kraji burijo naše zavedanje, naš um in čustva...in postavljajo težko zastavljena vprašanje...kje je meja razuma in znanosti in kje nastopi svet drugih dimenzij in občutij...V Bermudskem trikotniku ali peklu, če sploh obstoji? In na koncu Winstrol, mi je Bermudski trikotnik prispodoba nekega drugega kraja...obstoji na ženskem telesu, obliko trikotnika ima...malo bom nesramna, ker se včasih rada pohecam...ni tam je tudi nek vakum, ki na moč mami moški sevt, nerazumljiv in večna zanka in uganka nekaterim...neznano izginivanje nečesa, nekoga, pojasnjeno ali pa ne...le kaj bi pa odpisal na to temo, ki buri domišljijo marsikomu? Ne zameri...malce nagajivosti pa tudi ne škodi...
Lep dan še naprej!
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Bermudski trikotnik
Reply #2 - 23.04.2002 at 13:58:29
 
Moje mnenje, teorij sploh ne morem imet, ker je o tem že napisano toliko knjig raznoraznih avtorjev.

Rečem lahko le to, da nas narava, zemlja, vesolje iz dneva v dan opozarja, da ni vse tako kot si je razložil človek. Merski sistem je izključno človeška domena. Za živalski svet nekaj čisto neznanega, in vemo, da ima celoten sistem (univerzum) svoje dimenzije, do katerih se človeštvo še prebija.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Bermudski trikotnik
Reply #3 - 23.04.2002 at 14:12:04
 
Mene pa ful zanima, zakaj si dal tale bermudski trikotnik v izventelesne izkusnje?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Bermudski trikotnik
Reply #4 - 23.04.2002 at 14:33:57
 
Tkole piše na naslovni strani:

Izventelesne Izkušnje
Astralna projekcija, lucidne sanje, obsmrtne izkušnje, izkušnje drugih dimenzij, regresija ...
Moderator: gape
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Bermudski trikotnik
Reply #5 - 23.04.2002 at 15:07:22
 
Tam bi naj bil vzrok teh čudnih izginotij,razne anomalije oz. nepravilnosti v magnetnem polju zemlje.

Zato kompasi ponorijo in se izgubijo ladje in podobno...
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Bermudski trikotnik
Reply #6 - 23.04.2002 at 16:36:13
 
Mene pa bolj zanima, kako grozna mora biti zavest, da lahko umreš, pa tega ne moreš preprečit. Da nimaš nobene moči, nobene kontrole....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Bermudski trikotnik
Reply #7 - 24.04.2002 at 17:18:20
 
[color=Blue][/color] GrinMene pa zanima, zakaj Winstrol nič ne odgovori...? Pa uni Bermudi so itak predaleč zame, saj ni panike, da me ravno zanima, zakaj zauga ladje in letala? Zato! Kaj pa zadnje omenjeni trikotnik, ki je na ženskem telesu...No Winstrol, malo se hecam, vseeno pa napiši, kakšni zakoni fizike in kemije so pa tam veljavni? A ni hot tema? Se to tukaj sploh sme?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
:DRe: Bermudski trikotnik
Reply #8 - 28.04.2002 at 10:17:39
 
Bermudski trikotnik ni nič v primerjavi s tem trikotnikom, ki ga omenjaš, Angel. Ta drugi trikotnik je sprožil več zla na svetu, kot pa Bermudski. Pod tem trikotnikom so padali na kolena že veliki svetovni voditelji in marsikatera velika kupčija je bila sklenjena pod tem trikotnikom. To je najbolj magičen trikotnik, ki obstaja na zemlji. Vsi moški (no skoraj vsi) so čisto drobni pred tem trikotnikom.  CheesyLahko bi rekli, da ta trikotnik vlada svetu. Živeli trikotniki! Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Bermudski trikotnik
Reply #9 - 28.04.2002 at 21:29:33
 
Harry!!!! Zgrožena sem. Mislim....
Pa ja ne TISTI trikotniki?????
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Bermudski trikotnik
Reply #10 - 28.04.2002 at 22:10:41
 
N. wrote on 28.04.2002 at 21:29:33:
Harry!!!! Zgrožena sem. Mislim....
Pa ja ne TISTI trikotniki?????

Točno TISTI trikotnik mislim. Edino tisti trikotnik lahko upogne še nevemkako močno drevo. Tudi Samson je baje klonil ravno zaradi TISTEGA trikotnika.  Wink
LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Bermudski trikotnik
Reply #11 - 24.05.2002 at 20:31:39
 
Winstrol...ma, sej ti piše...<I¨be back...> kje pa si?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Bermudski trikotnik
Reply #12 - 24.05.2002 at 21:21:06
 
Naj bo karkoli. Dimenzij je še pa še. Če je prišel Slavko do 33, jih je verjetno še mnogo več. In nekje mora biti prehod. Morda je prav na Bermudih. ZAENKRAT nihče ne more vedeti. Kdor gre in zve ga ni več nazaj.

Ali ste vedeli, da je ameriška vojska naredila poizkus in je celo vojaško ladjo velikih dimenzij skupaj s posadko preko določene dimenzije spravila na popolnoma drugo lokacijo? In enako je naredila za povratek. To naj bi bila vojna tajna, saj so skoraj vsi vojaki potem imeli hude zdravstvene težave.

A se spomnite časopisa ARKA, ki je izhajal v Sarajevu v bivši YU? Tam je bilo napisano svega in svašta. Mislim, da sem prav tam to prebral.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Bermudski trikotnik
Reply #13 - 25.05.2002 at 15:08:29
 
film bil o tem

pa z eno ladjo tut...

a ni bil Filadelfijski eksperiment ta štos?

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Bermudski trikotnik
Reply #14 - 27.05.2002 at 22:43:22
 
Borut, kdo je prišel do 33 dimenzij?????
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Pages: 1 2