Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1187 times)
Trisha
1
*
Offline


Posts: 8

Gender: female
Film:Skrita afera.....
12.04.2002 at 11:46:21
 
Ne morem si kaj,da ne napišem nekaj svojih misli in občutenj.Namreč film sem si ogledala včeraj in nekako sem čisto padla ....nekam noter globoko v samo dogajanje.Čisto me je film prevzel,zavrtel.Mogoče..hmm kaj vem zakaj? je kej takega sploh možno?
Toliko lepega,pa vseeno polno gorja,zivlenjskih odločitev...postaviti vse skupaj na kocko,predati se v celoti trenutnim užitkom pri tem pa veliko spoznaj o živlenju samem...hmmmm
Taki in podobni filmi me vedno znova in znova prevzamejo" totalno".Ga je mogoče kdo gledal?Tolažim se s tem,da je vse skup en bull-shit.Pač filmska industrija,tekoči trak...itd na eni strani..na drugi pa en kup ženskih nežnih duš z objokanimi očkami in mokrimi robčki...šmrc,šmrc Cry

Sej mogoče sem pa NORA !!! hahahaha Tongue
Back to top
 

TriSHa&&
118450944  
IP Logged
 
Le-ona
3
***
Offline

Biti ali ne biti, to zdaj
ni več vprašanje...
Posts: 108
Celje (okolica)
Gender: female
Re: Film:Skrita afera.....
Reply #1 - 12.04.2002 at 13:53:52
 
Trisha wrote on 12.04.2002 at 11:46:21:
Toliko lepega,pa vseeno polno gorja,zivlenjskih odločitev...postaviti vse skupaj na kocko,predati se v celoti trenutnim užitkom pri tem pa veliko spoznaj o živlenju samem...hmmmm
Taki in podobni filmi me vedno znova in znova prevzamejo" totalno".Ga je mogoče kdo gledal?Tolažim se s tem,da je vse skup en bull-shit.Pač filmska industrija,tekoči trak...itd na eni strani..na drugi pa en kup ženskih nežnih duš z objokanimi očkami in mokrimi robčki...šmrc,šmrc Cry

Sej mogoče sem pa NORA !!! hahahaha Tongue


Oh ja Trisha. Not si padla po mojem mnenju zato, ker se te je vsebina filma dotaknila. Filmi so res industrija, a so scenariji včasih tako na kožo pisani posameznikom ali pa skupini ljudi, da ne moreš ob gledanju ostati ravnodušen. V vsebini se najdeš...to te vpodbudi k razmišljanju o lastnem življenju, o lastnem hotenju in željah.

In niti slučajno nisi NORA, kje pa! Si pač čustvena in dovzetna za te stvari...welcome to the club! Cheesy

Lep vikend ti želim!
Le-ona

P.s.: Nisem gledala tega filma, a takoj, ko bo mogoče, si ga bom ogledala...si mi vzbudila radovednost, he he. A lahko podaš celo vsebino (če se ti ljubi, no)?
Back to top
 

Biti-ljubiti...imeti za kaj živeti!
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1