Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10
(Read 88862 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Reinkarnacija
Reply #90 - 19.08.2008 at 20:36:05
 
gape wrote on 19.08.2008 at 17:36:51:
nevi wrote on 19.08.2008 at 15:42:15:
mene pa zanima ce kdo verjame v delno reinkarnacijo?
prenos duse osebe po smrti v trenutno ze zivecega cloveka?
nekako geostitelj...

jest sm že slišu tud za take variante, pa se ne morem spomnt kje, pomoje pa smo na forumu govoril o tem ... nekje, nekoč .
..


Nevi

Nemogoče-EM frekvenca ne dopušča vstopu antigravitacijski snovi (naši akumulirani vrednosti-kar naša duša je)v vez z drugačnim gravitacijskim poljem mase,(telesom),ki smo ga sprejeli ob rojstvi v naši življenjski samoreprodukcijski verigi-nemogoče. Mi dušo sprejemamo sedem let preden pridemo,do samospoznanja,to pa zato,ker v naravni reprodukciji vsaka naša elementarna smrt (telo-atomi) pomeni sočasno rojstvo(samoreprodukcija življenja),kar je pa šok za dušo našo večno-sedanjo antigravitacijsko akumulirano EM frekvenco snovi in za novo rojeno telo (maso-gravitacijsko polje na katerega se veže cca. 7 let  duša od našega prvega diha naprej in tako večno sedaj. Nebesna telesa so vezana z EM repi,borba zla in milosti je večno-sedanja vesoljna borba življenja-drek se izloči in pride na Zemljo v naravni ciklus reprodukcije. Duše se selijo-Pitagora številčna rast Zemljanov ni nikakršna ovira.
Moje mnenje je,da mora vsak poznati vsaj osnove fizikalnih zakonitosti ,čeprav je to sedanje zemeljsko vedenje malo problematično-neke izhodiščne osnove pa le so. Poznati mora kaj pomeni elementarna pojavnost (atomi-nebesna telesa) in poznati mora paradoks življenja,ki pravi življenje je iz življenja.
Na vsemu forumu opažam preveč površnih ocen,mnenj in premalo poglobljenega dela- praktičnih osebnih izkušenj v zvezi s tem. Preveč fantaziranja premalo dela. Vsak bi rad samo vedel in poznal a za to ni pripravljen ničesar samo žrtvovati-tipično potrošniško mišljenje. Če želite več,vprašajte!

lP Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
snow
Ex Member




Re: Reinkarnacija
Reply #91 - 20.08.2008 at 19:53:52
 
Alojz, jaz sem sicer že nekaj let član foruma, ampak zadnje čase ga bolj pasivno spremljam...

...moram reči da si se mi zdel na začetku še "eden izmed čudakov" z nekimi svojimi teorijami, ampak zadnje čase imam pa res občutek da si eden redkih z neko zdravo duhovno logiko (čeprav razne-meni neznane teorije interpretiraš oz. razlagaš na svojstven način Smiley)

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Reinkarnacija
Reply #92 - 20.08.2008 at 20:33:17
 
Quote:
Alojz, jaz sem sicer že nekaj let član foruma, ampak zadnje čase ga bolj pasivno spremljam...

...moram reči da si se mi zdel na začetku še "eden izmed čudakov" z nekimi svojimi teorijami, ampak zadnje čase imam pa res občutek da si eden redkih z neko zdravo duhovno logiko (čeprav razne-meni neznane teorije interpretiraš oz. razlagaš na svojstven način Smiley)

lp


snow

Nič slabega ne želim s tem, kar ti bom sedaj povedal.
Vem kdo sem in zakaj hodim po tem planetu. Neznano je vedno čudno-se strinjaš? Ponavljanje je mati modrosti!!! Ti že veš kaj želim povedati! Mora se prijeti. Pojdi na Prometejevo darilo zadnje dve strani, mogoče ti bo zadeva malo bolj domača. Probaj. Drugače pa hvala za tvojo ugotovitev. Ljudi hočem narediti bolj odprte in malo bolj strpne,pa bo vse lažje. Baše nas naša samovšečnost in zlagana vsevednost. Hvala za spodbudo.

Lp Alojz ; Wink Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Reinkarnacija
Reply #93 - 04.09.2008 at 12:53:04
 
REINKARNACIJA

Je običajen pojav življenja v območju naravne življenjske samoreprodukcijske verige npr. Zemlji. Zemlja je gostieljica življenja.Krščanska teološka tradicija pojmujeZemljo kot Devico Marijo,na kateri (iz katere) se bo ponovno rodil človek Bog-samospoznani Elohim -nosilec sejalec,varuh vesoljnega življenja. Zemljani smo v bistvu najprej vesoljna-galaktična življenjska večna (morfogena-matrica),ki v zemeljski naravni življenjski samo reprodukciji menjamo elementarno fizično telo,morfogena matrica življenja pri vseh življenjskih vrstah pa je večno-sedaj istpo ea-tudi v nas samih. Flori in favni vlada ista zakonitost elementarne (telesne-pojavne)samo reprodukcije kot
vlada nam samim ,če se nahajamo v tem samoreprodukcijskem ciklu.
Večne morfogene življenjske vesoljne matrice,pa imajo posebno Em frekvenčno hiarhijo-rastline so prilagojene v lastni matrici  planetarnim pogojem bivanja.Njihova pojavnost deluje na EM frekvencah planeta Zemlje ko ta valovi izmenično S/J v svojih štirih letnih časih.Matrica in elementarna pojavnost rastlin deluje na tej planetarni EM frekvenci. Favna -živali imajo morfogeno življenjsko matrico,ki v njihovi kompletni življenjski pojavnosti deluje na EM frekvenco našega osončja,ki isto tako valovi skozi lastne štiri letne čase,kjer eno leto traja 123 zemeljskih let. OD teh morfogenetičnih Em matric izhaja tudi pojav življenjske zavesti.Iz tega vzroka je flora pogojno zavedna življenjska pojavnost.Iz tega vzroka je favna delno samozavedna pojavnost,ki živi deluje na višji EM frekvenci -osončja.Zato je lev v naši teološki zapuščini (vedi o logosu stvarstvu) sončna žival,ker simbolizira kot KRALJ živali to življenjsko vesoljno samobitno matrico. Pri flori je ta simbol drevo kot najvišja pojavnost te matrice.  
Ljudje pa nosimo morfogenetično matrico,ki deluje na najvišji možni EM frekvenci to je na izmeničnem EM valovanju-rotaciji enega 28000 z.let,kar je enako enemu  galaktičnemu letu. Mi kot ljudje samozavedna življenjska morfogenetična matrica imamo znotraj te galaksije obdobja,ko smo praktično nesamozavedni (zima) neandertalci,ki spomladi na našem polu galaksije Jug vzbrstimo(drevo) v homo sapiensa,poleti se razcvetimo(drevo) homodei Elohim samospoznamo in jeseni rodimo plod(enakonočje S/J),ko že padamo nazaj v homoneandertaca.

Sedaj pridemo šele do vprašanja zakaj sploh smo na Zemlji? To sem že odgovoril na topici Izvenzemeljske civilizacije.

Logično je tudi vprašanje: Ali je zemeljsko življenje samonastalo in,ali držiDarwinova teorija nastanka razvoja vrst?

Paradoks življenja je,da življenje izhaja iz prenosa reprodukcijske verige življenja ,ki jo opravlja sam KRALJ življenja (od tu Jezusovo božje kraljestvo)ČLOVEK-BOG,kot edina življenjska samopojavnost,ki je kot individualna življenjska vesoljna samobitnost sposobna samozavedanja in samospoznanja. Iz tega vzroka se Jezus ponovno samorodi Devici Zemlji kot Kralj življenja. Kje smo sedaj mi kot ljudje,
,ki so naselili Zemljo zato,da sami preživimo in se življensko ponovno regeneriramo,da bomo ponovno sposobni lastne fizične RE-animacije (opis na Izven zemeljske civilizacije),ki nam omogočajo skrbeti za vse ostalo vesoljno življenje.

Toliko za sedaj,drugič več!!!

Lp Alojz Wink Cool

Back to top
« Last Edit: 04.09.2008 at 13:57:00 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Reinkarnacija
Reply #94 - 04.09.2008 at 21:06:23
 
Alojz in Sandib wrote on 04.09.2008 at 12:53:04:
REINKARNACIJA

Je običajen pojav življenja v območju naravne življenjske samoreprodukcijske verige npr. Zemlji. Zemlja je gostieljica življenja.Krščanska teološka tradicija pojmujeZemljo kot Devico Marijo,na kateri (iz katere) se bo ponovno rodil človek Bog-samospoznani Elohim -nosilec sejalec,varuh vesoljnega življenja. Zemljani smo v bistvu najprej vesoljna-galaktična življenjska večna (morfogena-matrica),ki v zemeljski naravni življenjski samo reprodukciji menjamo elementarno fizično telo,morfogena matrica življenja pri vseh življenjskih vrstah pa je večno-sedaj istpo ea-tudi v nas samih. Flori in favni vlada ista zakonitost elementarne (telesne-pojavne)samo reprodukcije kot
vlada nam samim ,če se nahajamo v tem samoreprodukcijskem ciklu.
Večne morfogene življenjske vesoljne matrice,pa imajo posebno Em frekvenčno hiarhijo-rastline so prilagojene v lastni matrici  planetarnim pogojem bivanja.Njihova pojavnost deluje na EM frekvencah planeta Zemlje ko ta valovi izmenično S/J v svojih štirih letnih časih.Matrica in elementarna pojavnost rastlin deluje na tej planetarni EM frekvenci. Favna -živali imajo morfogeno življenjsko matrico,ki v njihovi kompletni življenjski pojavnosti deluje na EM frekvenco našega osončja,ki isto tako valovi skozi lastne štiri letne čase,kjer eno leto traja 123 zemeljskih let. OD teh morfogenetičnih Em matric izhaja tudi pojav življenjske zavesti.Iz tega vzroka je flora pogojno zavedna življenjska pojavnost.Iz tega vzroka je favna delno samozavedna pojavnost,ki živi deluje na višji EM frekvenci -osončja.Zato je lev v naši teološki zapuščini (vedi o logosu stvarstvu) sončna žival,ker simbolizira kot KRALJ živali to življenjsko vesoljno samobitno matrico. Pri flori je ta simbol drevo kot najvišja pojavnost te matrice.  
Ljudje pa nosimo morfogenetično matrico,ki deluje na najvišji možni EM frekvenci to je na izmeničnem EM valovanju-rotaciji enega 28000 z.let,kar je enako enemu  galaktičnemu letu. Mi kot ljudje samozavedna življenjska morfogenetična matrica imamo znotraj te galaksije obdobja,ko smo praktično nesamozavedni (zima) neandertalci,ki spomladi na našem polu galaksije Jug vzbrstimo(drevo) v homo sapiensa,poleti se razcvetimo(drevo) homodei Elohim samospoznamo in jeseni rodimo plod(enakonočje S/J),ko že padamo nazaj v homoneandertaca.

Sedaj pridemo šele do vprašanja zakaj sploh smo na Zemlji? To sem že odgovoril na topici Izvenzemeljske civilizacije.

Logično je tudi vprašanje: Ali je zemeljsko življenje samonastalo in,ali držiDarwinova teorija nastanka razvoja vrst?

Paradoks življenja je,da življenje izhaja iz prenosa reprodukcijske verige življenja ,ki jo opravlja sam KRALJ življenja (od tu Jezusovo božje kraljestvo)ČLOVEK-BOG,kot edina življenjska samopojavnost,ki je kot individualna življenjska vesoljna samobitnost sposobna samozavedanja in samospoznanja. Iz tega vzroka se Jezus ponovno samorodi Devici Zemlji kot Kralj življenja. Kje smo sedaj mi kot ljudje,
,ki so naselili Zemljo zato,da sami preživimo in se življensko ponovno regeneriramo,da bomo ponovno sposobni lastne fizične RE-animacije (opis na Izven zemeljske civilizacije),ki nam omogočajo skrbeti za vse ostalo vesoljno življenje.

Toliko za sedaj,drugič več!!!

Lp Alojz Wink Cool

 




To berite in razmišljajte.Tudi pljuvate lahko, pa ne bo nič strašnega.Bomo že prišli skupaj.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Reinkarnacija
Reply #95 - 05.09.2008 at 08:08:02
 
Reinkarnacija je ponovno utelešenje duše, ki je nekoč že živela materialno življenje na nekem planetu .

Ker pa tam ni uspela opraviti svojih nalog, ji je po nekem obdobju znova dana ta možnost , da se izkaže.

Sicer pa reinkarnacija ne poteka v nedogled - večno , ker potem nebi bilo nobenega duhovnega napredka .

Zato so vse inkarnacije modro vodene od Stvarnika, preko duhov-angelov vodnikov .

Ti vodijo duše v onstranstvu in tudi tu, na naši Zemlji .

Vse je dobro predvideno, tudi vse težave, katere mora neka duša prestati v obdobju inkarniranja .

Pa dober + netežaven dan, vam želimo, ...

Boštyxz + # spirits + # Kiss#

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Reinkarnacija
Reply #96 - 05.09.2008 at 12:22:42
 
Boštyxz wrote on 05.09.2008 at 08:08:02:
Reinkarnacija je ponovno utelešenje duše, ki je nekoč že živela materialno življenje na nekem planetu .

Ker pa tam ni uspela opraviti svojih nalog, ji je po nekem obdobju znova dana ta možnost , da se izkaže.

Sicer pa reinkarnacija ne poteka v nedogled - večno , ker potem nebi bilo nobenega duhovnega napredka .

Zato so vse inkarnacije modro vodene od Stvarnika, preko duhov-angelov vodnikov .

Ti vodijo duše v onstranstvu in tudi tu, na naši Zemlji .

Vse je dobro predvideno, tudi vse težave, katere mora neka duša prestati v obdobju inkarniranja .

Pa dober + netežaven dan, vam želimo, ...

Boštyxz + # spirits + # Kiss#



No Bošty, je tako težko nekaj normalno povedati?

Če bi tvoj spis uključeval našo samobitno večno-sedaj neodtuljivo po komer  koli 'Sobodno voljo' potem bi si že upal( delno) podpisati tvoje besede. Vidiš ta naša Svobodna volja ne izključuje vesoljne žive samobitnosti,ampak jo ravno potrjuje v nas samih,ki smo večno-sedaj
sami individulna vesoljna živa samobitnost.

To dojemi in 'stvarnika' spoznaj v sebi in ne boš ločeval vesoljne  žive samobitnosti od sebe samega, ker to si ti sam večno-sedaj nikoli začeta nikoli končana življenjska samobitnost. Atome pozabi-telo. Telo  samo ciklično menjaš, kjer je vsaka tvoja smrt sočasno tvoje novo rojstvo.Bošty telo te zavaja ne življenjska vesoljna samobitnost (matrica-duša akumulacija) nezavedni atomi te zavajajo, podredi si jih,pa boš samospoznan v enosti lastne večno-sedanje samobitnosti..
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Reinkarnacija
Reply #97 - 05.09.2008 at 15:56:22
 
Ja, postaja že težje, ker mi zate že zmanjkuje besed , žal ...  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Reinkarnacija
Reply #98 - 05.09.2008 at 17:06:14
 
Boštyxz wrote on 05.09.2008 at 15:56:22:
Ja, postaja že težje, ker mi zate že zmanjkuje besed , žal ...  Tongue



Vidiš meni pa ne zmanjka besed ne vedenja.Kako smo si različna, a vendar isto.

Lp Alojz Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Reinkarnacija
Reply #99 - 05.09.2008 at 17:06:36
 
Alojz in Sandib wrote on 04.09.2008 at 12:53:04:
REINKARNACIJA

Je običajen pojav življenja v območju naravne življenjske samoreprodukcijske verige npr. Zemlji. Zemlja je gostieljica življenja.Krščanska teološka tradicija pojmujeZemljo kot Devico Marijo,na kateri (iz katere) se bo ponovno rodil človek Bog-samospoznani Elohim -nosilec sejalec,varuh vesoljnega življenja. Zemljani smo v bistvu najprej vesoljna-galaktična življenjska večna (morfogena-matrica),ki v zemeljski naravni življenjski samo reprodukciji menjamo elementarno fizično telo,morfogena matrica življenja pri vseh življenjskih vrstah pa je večno-sedaj istpo ea-tudi v nas samih. Flori in favni vlada ista zakonitost elementarne (telesne-pojavne)samo reprodukcije kot
vlada nam samim ,če se nahajamo v tem samoreprodukcijskem ciklu.
Večne morfogene življenjske vesoljne matrice,pa imajo posebno Em frekvenčno hiarhijo-rastline so prilagojene v lastni matrici  planetarnim pogojem bivanja.Njihova pojavnost deluje na EM frekvencah planeta Zemlje ko ta valovi izmenično S/J v svojih štirih letnih časih.Matrica in elementarna pojavnost rastlin deluje na tej planetarni EM frekvenci. Favna -živali imajo morfogeno življenjsko matrico,ki v njihovi kompletni življenjski pojavnosti deluje na EM frekvenco našega osončja,ki isto tako valovi skozi lastne štiri letne čase,kjer eno leto traja 123 zemeljskih let. OD teh morfogenetičnih Em matric izhaja tudi pojav življenjske zavesti.Iz tega vzroka je flora pogojno zavedna življenjska pojavnost.Iz tega vzroka je favna delno samozavedna pojavnost,ki živi deluje na višji EM frekvenci -osončja.Zato je lev v naši teološki zapuščini (vedi o logosu stvarstvu) sončna žival,ker simbolizira kot KRALJ živali to življenjsko vesoljno samobitno matrico. Pri flori je ta simbol drevo kot najvišja pojavnost te matrice.  
Ljudje pa nosimo morfogenetično matrico,ki deluje na najvišji možni EM frekvenci to je na izmeničnem EM valovanju-rotaciji enega 28000 z.let,kar je enako enemu  galaktičnemu letu. Mi kot ljudje samozavedna življenjska morfogenetična matrica imamo znotraj te galaksije obdobja,ko smo praktično nesamozavedni (zima) neandertalci,ki spomladi na našem polu galaksije Jug vzbrstimo(drevo) v homo sapiensa,poleti se razcvetimo(drevo) homodei Elohim samospoznamo in jeseni rodimo plod(enakonočje S/J),ko že padamo nazaj v homoneandertaca.

Sedaj pridemo šele do vprašanja zakaj sploh smo na Zemlji? To sem že odgovoril na topici Izvenzemeljske civilizacije.

Logično je tudi vprašanje: Ali je zemeljsko življenje samonastalo in,ali držiDarwinova teorija nastanka razvoja vrst?

Paradoks življenja je,da življenje izhaja iz prenosa reprodukcijske verige življenja ,ki jo opravlja sam KRALJ življenja (od tu Jezusovo božje kraljestvo)ČLOVEK-BOG,kot edina življenjska samopojavnost,ki je kot individualna življenjska vesoljna samobitnost sposobna samozavedanja in samospoznanja. Iz tega vzroka se Jezus ponovno samorodi Devici Zemlji kot Kralj življenja. Kje smo sedaj mi kot ljudje,
,ki so naselili Zemljo zato,da sami preživimo in se življensko ponovno regeneriramo,da bomo ponovno sposobni lastne fizične RE-animacije (opis na Izven zemeljske civilizacije),ki nam omogočajo skrbeti za vse ostalo vesoljno življenje.

Toliko za sedaj,drugič več!!!

Lp Alojz Wink Cool

 

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Reinkarnacija
Reply #100 - 06.09.2008 at 15:49:34
 
Alojz in Sandib wrote on 05.09.2008 at 17:06:14:
Boštyxz wrote on 05.09.2008 at 15:56:22:
Ja, postaja že težje, ker mi zate že zmanjkuje besed , žal ...  Tongue



Vidiš meni pa ne zmanjka besed ne vedenja.Kako smo si različna, a vendar isto.

Lp Alojz Grin


No, glede tvojega "vedenja" bodi pa kar lepo tiho, ker sem ti že včeraj lepo dokazal, da ti ga hitro zmanjkuje  Grin Tongue Cheesy Cool.

Lp  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Reinkarnacija
Reply #101 - 06.09.2008 at 16:57:11
 
Boštyxz wrote on 06.09.2008 at 15:49:34:
Alojz in Sandib wrote on 05.09.2008 at 17:06:14:
Boštyxz wrote on 05.09.2008 at 15:56:22:
Ja, postaja že težje, ker mi zate že zmanjkuje besed , žal ...  Tongue



Vidiš meni pa ne zmanjka besed ne vedenja.Kako smo si različna, a vendar isto.

Lp Alojz Grin


No, glede tvojega "vedenja" bodi pa kar lepo tiho, ker sem ti že včeraj lepo dokazal, da ti ga hitro zmanjkuje  Grin Tongue Cheesy Cool.

Lp  Cool


Bošty

Zmanjkuje ne pomeni,da ga je zmanjkalo!!!!  Shocked Občutna razlika,a ne g.Cefizelj lažnivi.
Vedno ti dokažem,da si premajhen za svoje namišljene čevlje in vedno padeš,ker so ti dokazano po meni,preveliki.!!! Shocked

Lp Alojz Cheesy Shocked Kiss
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Reinkarnacija
Reply #102 - 07.09.2008 at 08:52:40
 
Alojz in Sandib wrote on 06.09.2008 at 16:57:11:
Boštyxz wrote on 06.09.2008 at 15:49:34:
Alojz in Sandib wrote on 05.09.2008 at 17:06:14:
Boštyxz wrote on 05.09.2008 at 15:56:22:
Ja, postaja že težje, ker mi zate že zmanjkuje besed , žal ...  Tongue



Vidiš meni pa ne zmanjka besed ne vedenja.Kako smo si različna, a vendar isto.

Lp Alojz Grin


No, glede tvojega "vedenja" bodi pa kar lepo tiho, ker sem ti že včeraj lepo dokazal, da ti ga hitro zmanjkuje  Grin Tongue Cheesy Cool.

Lp  Cool


Bošty

Zmanjkuje ne pomeni,da ga je zmanjkalo!!!!  Shocked Občutna razlika,a ne g.Cefizelj lažnivi.
Vedno ti dokažem,da si premajhen za svoje namišljene čevlje in vedno padeš,ker so ti dokazano po meni,preveliki.!!! Shocked

Lp Alojz Cheesy Shocked Kiss


Heh, hja, he, seveda, vendar ob vsej svoji "vsevednosti" - ŠE VEDNO SEDAJ -   N E    veš, kolikšni so ti moji čevlji po številki  Grin Cheesy Grin...

Pa dober + vsaj malo večveden dan ti želimo, Alojzij, ...

še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjj, ... Cheesy   Cool  Cheesy...

from Boštyxz + # spiritual team + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Reinkarnacija
Reply #103 - 07.09.2008 at 11:53:16
 
Bošty

Preveliki so ti tisti čevlji,ki jih danes nosiš v svoji glavi.

Daj povej mi kolikšno letno prizvodnjo zdravilnega vodikovega sira v obliki vodikov bombic proizvedeš z onimi letečimi kravami na Saturnu? Ali jim še spuščaš muziko ob movži?

Lp Alojz Grin Grin Grin čiv-čiv
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Reinkarnacija
Reply #104 - 07.09.2008 at 12:00:57
 
Alojz in Sandib wrote on 07.09.2008 at 11:53:16:
Bošty

Preveliki so ti tisti čevlji,ki jih danes nosiš v svoji glavi.

Daj povej mi kolikšno letno prizvodnjo zdravilnega vodikovega sira v obliki vodikov bombic proizvedeš z onimi letečimi kravami na Saturnu? Ali jim še spuščaš muziko ob movži?

Lp Alojz Grin Grin Grin čiv-čiv

Krave so sedaj v strahu pred Boštijevo inkvizicijo in ne dajejo mleka.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10