Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 5274 times)
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Vonj drugih dimenzij
28.02.2002 at 21:33:41
 
Kolk kej veste o vonjih oz. zaznavanje "drugih dimenzij" z nosom?

Umrli naj bi tudi sporočali z raznimi vonjavami...

Se vam je že kdaj zdelo da nekaj vohate pa tega tam  ni bilo, neko osebo npr.

Ali pa ko pravijo tukaj pa nekaj smrdi. Pa čeprav nič ne smrdi samo občutek je tak. Da ni prava situacija.

Ali pa da bi enostavno nekaj čutili v nosu, prisotnost nečesa, kot vonj pa to ni...
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Vonj drugih dimenzij
Reply #1 - 28.02.2002 at 21:46:19
 
Quote:
Ali pa ko pravijo tukaj pa nekaj smrdi. Pa čeprav nič ne smrdi samo občutek je tak. Da ni prava situacija.

Včasih to občutim,venar ne vem,če je to ravno vonj drugih dimenzij.
Večkrat je to kot neka intuicija.Seveda pa lahko tudi rečem,da je intuicija neka druga dimenzija. Smiley
Lahko je tudi neka misel tako močna,da jo že telesno zaznavam.
Ne vem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vonj drugih dimenzij
Reply #2 - 28.02.2002 at 22:23:13
 
Herby!

Ce casa ni, so le doloceni dogodki v posameznem trenutku, potem dimenzije voham tudi jaz. Vsi dogodki se potemtakem dogajajo v posaemznih dimenzijah, mi pa jih razclenimo v casovni in lokacijski obliki.
Vcasih se mi zazdi da sem to ze nekje navohal in ta vonj mi je le v pomoc, da me avtomatsko vrne nazaj v preteklost, ter se tako spomnim kje je to bilo. V bistvu ista stvar kot sem zadnjic opisoval z glasbo, da me tudi vrne v preteklost in se potem spomnim kje sem jo slisal.

Je pa se nekaj. Vcasih zavoham kje kaksen pomfri. Ce je mocnega vonja se skoraj obvezno spomnim, na tisti pajzelj za Globusom v Kranju kjer verjetno se danes pomfri pecejo.


Joj ce bi mi vedeli koliko dogodkov se vedno v glavi nosimo nam sploh nebi bilo treba knjig brat.  Verjetn bi samo od TV dnevnika zivel.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Vonj drugih dimenzij
Reply #3 - 01.03.2002 at 07:48:51
 
Andres wrote on 28.02.2002 at 22:23:13:
Vcasih zavoham kje kaksen pomfri. Ce je mocnega vonja se skoraj obvezno spomnim, na tisti pajzelj za Globusom v Kranju kjer verjetno se danes pomfri pecejo.

Andres, tisti pajzelj se je ukinil, ko se je odprl v Globusu takoj zraven pajzeljna Mc'Donals. Nič več ne diši po pomfriju, čeprav ga menda tudi v Mc'Donaldsu cvrejo.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Vonj drugih dimenzij
Reply #4 - 01.03.2002 at 07:57:28
 
Herby wrote
Q
Se vam je že kdaj zdelo da nekaj vohate pa tega tam  ni bilo, neko osebo npr.
Q
meni se je jasnovohnost, kakor bi lahko to imenovali, odprla takoj po prvi iniciaciji v reiki. Ker nisem vedela, da poleg jasnovidnosti (ki je najbolj poznana), jasnoslišnosti (kar se mi tudi dogaja), jasnočutnosti, jasnotipnosti obstaja tudi jasnovohnost, me je stvar kar motila. Sedaj pa uživam v takih stvareh, čeprav jih ne poskušam sprovocirati oz. izsiliti.
Zadnjo soboto v avgustu smo oddali mlado muco, ki se je ranjena čisto mičkena zatekla k nam, potem pa se je živalca navezala name, pa je nismo mogli obdržati. Vsaka mačka ima specifičen vonj, in zaradi vonja te muce sem se v noči s sobote (ko smo muco oddali) na nedeljo večkrat zbudila.
Kot bi spala muca meni pred nosom. A mislim, da je muca samo žalovala za mano. Ker ima krasne nove lastnike, ji ni hudega, in se mi ne javlja več.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Vonj drugih dimenzij
Reply #5 - 01.03.2002 at 08:25:14
 
Ana tocno to: dva tedna je od moje prve inciacije po reikiju in se mi dozdeva da se mi je odprla "jasnovohnost", hotel sem se samo prepričati če to res obstaja
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Vonj drugih dimenzij
Reply #6 - 01.03.2002 at 18:28:26
 
herby wrote on 01.03.2002 at 08:25:14:
dva tedna je od moje prve inciacije po reikiju in se mi dozdeva da se mi je odprla "jasnovohnost", hotel sem se samo prepričati če to res obstaja


Grin...super vonj torej... valjda obstaja & kot pravi ana še marsikaj drugega  Wink...

Herby prosil bi te za eno uslugo... in sicer da se ne prepričuješ na tak način, ker tvoj potencial je neomejen in kot tak - IZVIREN in kot tak nekaj POSEBNEGA in kot tak ČUDOVIT... sedaj ga samo spoznavaj in svoje spoznavanje uporabljaj in deli s svetom duhovnosti...

DOBRODOŠEL med REIKISTE

vi usi ste cari....
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Vonj drugih dimenzij
Reply #7 - 02.03.2002 at 16:08:06
 
Magla wrote
Q
vi usi ste cari....
Q

mi vsi smo cari, kenede...

krasen in nadvse prijeten in umirjen konec tedna želim vsem
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vonj drugih dimenzij
Reply #8 - 02.03.2002 at 16:15:42
 
Cari in carice!  Jaz sem še malo zaspan in vam ravno tako želim priejten vikend.   Pa dobro vohajte zvečer.  8)

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Vonj drugih dimenzij
Reply #9 - 02.03.2002 at 16:33:00
 
Andres wrote
Q
Pa dobro vohajte zvečer.
Q
pa zakaj zvečer?  



Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vonj drugih dimenzij
Reply #10 - 02.03.2002 at 16:36:36
 
Gledam iz svojega vidika. Sedaj igram biljard na Yahoo, pol grem ven an en drink, po tistem grem k otrokom, potem pridem nazaj na forum, nakar bo pršel večer in v mnozici se navoha več kot pa v kuhinji. Smiley  
p.s. Če se kdo igra biljard na yahoo je moj nick mihael04

Andres
Back to top
« Last Edit: 03.03.2002 at 03:31:09 by Andres »  
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Vonj drugih dimenzij
Reply #11 - 23.03.2002 at 23:26:07
 
Za vse, ki vohate krompirček, hamburgerje in podobne stvari: mislim, da druge dimenzije nimajo vonja.  Edino, če tudi tam ne poznajo kakega Fikreta pa potem diši po bureku ali lepinji. Lahko pa se tudi motim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Vonj drugih dimenzij
Reply #12 - 25.03.2002 at 09:05:18
 
za vse, ki ste bli kdaj tam (pa ne na yahoo  Grin)

druge dimenzije imajo, vse kar majo te dimenzije, najhujš je občutek, u je neopisljivo, pa barve in prehajanje meje in energije u je še bolj neopisljivo

o drugih stvareh raje ne bi govoril...

kakor kol že tisti, ki mora tja bo že šel...
videl, občutil, prišel nazaj in pa našel ljudi, ki vejo, da bo lahko z njimi ustvarjal tu
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1