Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 19212 times)
winstrol
2
**
Offline

I'll be back!
Posts: 55

Gender: male
Re: Mame, vedno najdejo to kar bi lahko naredili b
Reply #15 - 27.03.2002 at 20:37:42
 
Ma se opravičujem, ne vem kaj je zdaj to ??? ??? ??? ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Mame, vedno najdejo to kar bi lahko naredili b
Reply #16 - 27.03.2002 at 20:48:57
 
Angel! Ne se sekirat. Jaz vsako stvar bolj iz psihološkega vidika gledam. Še kos sem delal v trgovini sem ocenjeval stranke, priznam, predvsem ženske, psihološko. Pač kako vstopi v trgovino, kako hodi, kako se obnaša, kakšen pristop ma ipd.  
Podobno je z logotipi. Zakaj je nekdo izbral takšno sliko in zakaj smo nekateri dali naše osebne slike. Vse ti je isto, al delaš v trgovini al pa si portir na forumu, psihologija pač.  Ne se no sekirat, saj nisi foruma zgrešila.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel*
Guest




Re: Mame, vedno najdejo to kar bi lahko naredili b
Reply #17 - 28.03.2002 at 17:17:32
 
[color=Blue][/color] Roll EyesHvala lepa! Ne vem, kam je izginila slika Angela...kr nekam...ja pisala pa bom, se ve, samo da si najdem čas, voljo in energy! Grin
Lep dan ti želim Grin! Pa drugim tudi, se ve! Grin
Angel*
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Mame, vedno najdejo to kar bi lahko naredili b
Reply #18 - 28.03.2002 at 17:42:35
 
Seveda nimaš slike, če pa nisi logirana. Logiraj se in potem pride slika avtomatsko. Že včeraj sem opazil, da si ti ali nek drug uporabnik en post napisal logiran/a, takoj drugega pa kot guest.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Mame, vedno najdejo to kar bi lahko naredili b
Reply #19 - 03.04.2002 at 16:58:49
 
Grinma se globoko opravičujem Andrejas...se bom že navadila hišnega reda! Upam!
lp
Angel*
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Hana
1
*
Offline

Vrzi današnji kamen, pozabi
in spi.....
Posts: 32
Ljubljana
Gender: female
Re: Mame, vedno najdejo to kar bi lahko naredili b
Reply #20 - 08.04.2002 at 14:37:25
 
Mame že vedo, kaj je dobro za otroke....ali kako že gre tista reklama?! Pač, ko se nekega dne znajdeš v vlogi matere ali očeta, poskušaš delati po zdravi pameti, kar ni nujno zmeraj najbolje. Nekega dne, ko bodo moji veliki, upam, da bodo znali razumeti in ceniti moje prizadevanje, da jih naučim, kako vstopiti v življenje in tudi oprostiti kakšne moje napake, ki sem jih pri tem prizadevanju naredila.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ORKA
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 35

Gender: female
Re: Mame, vedno najdejo to kar bi lahko naredili b
Reply #21 - 08.04.2002 at 16:23:24
 
Teta mojih dveh otrok mi šele zdaj »prizna«, da je bila najboljša mama, ko še ni imela svojega otroka. Hecno, ne?
Back to top
 
 
IP Logged
 
winstrol
2
**
Offline

I'll be back!
Posts: 55

Gender: male
Re: Mame, vedno najdejo to kar bi lahko naredili b
Reply #22 - 08.04.2002 at 21:29:42
 
Tisti ki imate otroke - zanima me katere stvari ste si obljubli da jih ne bote delali ko bote meli otroka pa jih zdaj vseeno delate?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Hana
1
*
Offline

Vrzi današnji kamen, pozabi
in spi.....
Posts: 32
Ljubljana
Gender: female
Re: Mame, vedno najdejo to kar bi lahko naredili b
Reply #23 - 09.04.2002 at 10:48:42
 
Jaz sem zmeraj rekla, da ne bom težila, ko bodo hoteli zvečer ven. Vrag si vedi, moji so še premajhni za žurke, ampak mislim, da mi ne bo ravno vseeno, ko bodo želeli  ven sami z prijatelji. Se mi zdi, da so se tudi časi spremenili, v mojih časih ni prežalo toliko "nevarnosti". Je pa tudi res, da moraš otroke pripravit na to, kaj jih čaka zunaj v življenju.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Mame, vedno najdejo to kar bi lahko naredili b
Reply #24 - 09.04.2002 at 11:32:00
 
Bolje bi bilo, ko bi mame sebe pripravile, da spustijo otroke tja, kamor pripadajo - Življenju. Wink.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Hana
1
*
Offline

Vrzi današnji kamen, pozabi
in spi.....
Posts: 32
Ljubljana
Gender: female
Re: Mame, vedno najdejo to kar bi lahko naredili b
Reply #25 - 09.04.2002 at 11:52:10
 
Imaš čisto prav, a vendar, v praksi se stvari po navadi drugače odvijajo.A imaš otroke? Jaz mislim, da je pač skrb, ki je za otroka zoprna, za starše pač skrb za otoka.Spomnim se kako smo zavidali tistim, ki so lahko ostali dokler so hoteli in so šli kamor so hoteli, mi pa smo morali biti ob uri doma.Pa smo imeli komu zavidati? Dečko, ki je bil na vseh žurih,do kadar se mu je zazdelo, je imel doma katastrofo, oče je pil, mama je hodila po svoje,mi pa smo mu zavidali.Kdo ve kaj!?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Mame, vedno najdejo to kar bi lahko naredili b
Reply #26 - 09.04.2002 at 12:01:50
 
Ko še nisem imela svojih, sem vedno govorila, da jaz se bom pa z njimi super razumela, ker jaz jim bom pa vse razložila, oni bodo potem vse razumeli. In me bodo lepo ubogali itd... Ampak...

Otroci imajo pa itak eno čist svojo logiko, niso obremenjeni z vzorci kot mi, njihove dušice so še čiste, mlajši so, bolj so spontani, intuitivni, potem jih pa mi z vzorci nafilamo. In tak otrok naše logike sploh ne razume, on ima čist svoje predstave o svetu v katerem živi, in te njegove predstave so velikokrat realnejše kot naše. Konflikt mad starši in otroki velikokrat nastane, ker starši velikokrat vsiljujemo otrokom svoje vzorce, ki so totalno skregani z njihovimi predstavami. In to vsiljevanje je včasih lahko prav nasilno (Če ne boš ubogal, bo pa...   v tem stilu).

Jaz sem se tega zavedla, in kar na enkrat sem se vprašala, ja kaj pa, če ima otrok prav. In začneš svoje vzorce pucat, otroka pa sprejmeš kot enakovredno osebo, kar seveda tudi je, kaj pa pol če je še majhen, velikokrat je modrejši od nas (al pa sploh?). Otroci so veliki učitelji. Veliko nas naučijo, če jim dovolimo.

Naprimer moj starejši, ki bo kmalu star 6 let, piše z levo roko. In seveda piše od desne proti levi, ker je to njemu spontan način pisanja. In potem mu jaz težim, da piše narobe, da vsi pišejo od leve proti desni, in vsi tako berejo itd... Njegov odgovor je pa čisto preprost: "Ja mami, ampak jaz sem levičar, in z levo roko se piše tako. Jaz pa znam to prebrat!"


Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Hana
1
*
Offline

Vrzi današnji kamen, pozabi
in spi.....
Posts: 32
Ljubljana
Gender: female
Re: Mame, vedno najdejo to kar bi lahko naredili b
Reply #27 - 09.04.2002 at 12:12:38
 
Tudi jaz pišem z levo roko in vse ostalo delam tudi z levo roko. Moram priznati, da sem imela veliko srečo, da me takrat niso na silo preusmerili na desno roko, takrat so tudi tepli po rokah. Poznam levičarje, ki so jih prisilili pisati z desno in pišejo tako grdo, da je usmiljenja vredno!!!No, jaz še nikoli v življenju nisem imela kakšnih težav zaradi tega, da kaj ne bi mogla narediti ali kaj podobnega.Toliko o tem.O otrocih si pa zelo lepo napisala in se čisto strinjam s teboj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Mame, vedno najdejo to kar bi lahko naredili b
Reply #28 - 09.04.2002 at 12:19:43
 

Seveda ga nočem preusmerit v desničarja. Ampak on piše tako: anaH in ne Hana. To je njegova logika, da tako pišejo levičarji.
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Hana
1
*
Offline

Vrzi današnji kamen, pozabi
in spi.....
Posts: 32
Ljubljana
Gender: female
Re: Mame, vedno najdejo to kar bi lahko naredili b
Reply #29 - 09.04.2002 at 13:43:49
 
Saj tudi naš piše vse nekak zrcalno, ja otroci imajo res svojo logiko.Kdo ve kdaj se zgodi tisti usodni trenutek, ko postanemo odrasli in ne znamo več gledati kot otroci!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4