Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 21850 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kundalini meditacija - OSHO
Reply #15 - 25.04.2002 at 15:34:55
 
pač se malce razlikujeva očitno.
men se tazadnja reč na poti zdi razsvetljenje in zlitje z enostjo, z vesoljem.
da kundalini zalaufa in te napaja je pač pred tem.

okrog odgovornosti res nebi klele.
glej kaj piše na www.gape.org
*****************
Pozor!
Pozorno preberi!

Vse misli, informacije in članki ki so na teh straneh, so tu za osebno uporabo, mojo in mojih prijateljev. Ne smeš jih shranjevati, gledati ali uporabljati na kakršenkoli način. Stran vsebuje tudi navodila za povečevanje zavesti, ki lahko privede do (ne)predvidljivih reakcij.

Niti jaz, niti organizacija, ki te strani gosti nisva odgovorna za kakršnekoli posledice, ki bi (lahko) nastale zaradi uporabe informacij shranjenih na tej domeni.
**********************
jasno?
mogoče se mal kmečko sliš, ampak tko je.
če nekdo uporablja informacije, ki so na gape.org-u in se ne pozanima kdo in kaj gape sploh je, mu jest nisem kriv.
al kwa?

s takim odnosom kot ga imaš do informacij, znanja in tehnik ti (pa da ne boš mislu da si edini), le te nebi nikol prišle na svetlo, do navadnih ljudi.
imho.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
JustMe
2
**
Offline

OM SHANTI SHANTI SHANTI

Posts: 66

Re: Kundalini meditacija - OSHO
Reply #16 - 25.04.2002 at 17:07:34
 
aha, verjetno bi si mogu prej prebrat pravila uporabe tegale foruma, ok kul, jasno

kar se pa znanja tiče se pa men zdi da vsak dobi in pride do znanja takrat ko je sam pripravljen to sprejet, normalno da sm za to da se znanje širi, da pa bi bilo vse znanje odprto vsakemu in ob vsakem času se pa ne strinjam, sam tko, moje mnenje pač

pa dobr, pustmo to, vsak pač dela kot mu paše


z mirom v scru vas pozdravljam

Hari Om Tat Sat
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Kundalini meditacija - OSHO
Reply #17 - 15.05.2002 at 08:31:09
 
Just me... čisto kulj je da si napiso...da je nevarna tehnika in da je dobro da maš zraven še enega mojstra...ker so lahko tut drugi , ki niso videli opozorilnega napisa...
jest ga mam...delam pa tut sam doma...po njegovem predlogu - vsi delamo...

vidim da delaš jogo...zanimivo sam za moje pojme se prepočas napreduje...tko kot pr taijiju.
Jest zato kombiniram še s to kundalini meditacijo in pa občasno z ognjem...verjemi mi da je ta napredek dobrodošel...za osebno rast in pa širjenje obzorij je zlo dobrodošlo...tko da ti ostale tehnike močno priporočam... če si v jogi dokaj odgovoren...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Kundalini meditacija - OSHO
Reply #18 - 15.05.2002 at 12:43:09
 
magla jest sem dost intenzivno delal na hatha jogi in pranayami pred dobrimi 7 leti. Ampak res na norca....in študirou u iber literature.....ampak ko sem začeu delat sistematizacijo znanja so se hare začele neujemati s čakrami in ostalimi Vzhodnimi poimenovanji. No in nastopila je Jugo armija in zvem tam u enem 3 mescu da je Silvana ....učiteljica v Polju. No mi smo se šli tut te fore......vzdigovanje kundalinija.......združitev posameznika in vrste......v en sam princip. To sprečiščenostjo o kateri je Just ME govoril pa tkole......kdo ti pa garantira da se ti ne bo spustu plaz nezavednih vsebin navkljub prečiščenosti??

Te stvari so res nevarne...sem zgubu prjatlco na ta način.....vse več in vse več je hotla in tut dobila do določene točke.......potem pa točno to o čemer ste pisali.......da se začnejo pojavljat neki problemi.....skozi katere je pa potem vse težje priti................sam se močno zavzemam za hitrejšo duhovno rast .........ampak to je tko kt s steroidi in hitrejšim fizičnim razvojem telesa.........na začetku je vse super.........potem čez čas pa se pokažejo naknadni učinki.

Seveda pa rad slišim o praksah ostalih.........samo vse skupaj me navdaja z nekim dodatnim strahom ki izhaja iz preteklih dogodkov. Če pa bi mi nekdo rekel ..........poglej brus-li karkoli se že zgodi te bo Francelj rešil iz situacije in če te ne bo ga bodo zašili .......zato ker se s tem ukvarja in nosi odgovornost. Ker pa tega Franclja kar ni in ni na spregled in tudi ko smo ga iskali za pomoč prijateljici ga ni bilo........dvomim da ima kdo sploh željo pomagati takim primerkom .......ki se jim začne keglati zaradi prehitre rasti.

Kar prehitro raste.......prehitro vene.

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Kundalini meditacija - OSHO
Reply #19 - 19.05.2002 at 23:49:24
 
JustMe wrote on 25.04.2002 at 13:32:37:
vse kar sm hotu rečt je to, po mojem mišljenju itak, da je dvig Kundalini ta zadna stvar k jo nardiš na tvoji duhovni al pa spiritualni poti al kokr češ to poimenovati


Ja, menda se to zgodi spontano, ko je osebek ready. Zakaj sicer se imenuje "speča energija"? In le zakaj jo bi zbujali? Kakšen namen? Da zginejo problemi?
No , jaz si to predstavljam, kot da daš dojenčku za vozit kamion. K že fizično ne zmore vozit...itd
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Kundalini meditacija - OSHO
Reply #20 - 27.05.2002 at 22:22:10
 
Predvsem hm, ... če po kmečk tuki rečem. A ni dost sosedu piškot ponudt, a ni dost sosedu vrsto odstopt. Pa če samo malo zatrepeta kundalini. In naslednjič bo še bolš in tako naprej. Ne vem, osebno povem, nisem še nobene posebne tehnike delal, bral tolk da kamion komaj odpelje, zato o čakrah glih nimam nobenga mnenja.

Tko, da bom u glavnem bral tole naprej.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Pages: 1 2