Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3403 times)
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Boleče roke
26.10.2001 at 17:21:37
 
Zdravo kle sem napisal nekaj od čaker... potem pa pritisnil tipko Esc  - fak

Dogaja se mi da me bolijo dlani na mestu kjer sta čakri... bolečina je blaga, neprijetna, konstantna - včasih pa preide v srbenje...

Prosim za vaše mnenje in to... vsem pa že v naprej en Velik

OM MANI PADME HUM

Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Boleče roke
Reply #1 - 27.10.2001 at 11:51:25
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
beno
Guest




Re: Boleče roke
Reply #2 - 02.11.2001 at 08:08:55
 
ja ja, ja ja
to se meni dogaja na prsih in hrbtu, prj je boleleo zdaj pa vedno večkrat srbi, v bistvu me skozi nekaj srbi. mislim, da je to pretok energije ki ga zaznavamo. tak da potreniraj oddajanje in sprejemanje energije skozi dlani, probaj komu pomagat z polagnjem rok, ker se ti je zgleda odpira pretok energije. ščasoma se bodo neprijetnosti zmanjšale al se boš pa navado....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Boleče roke
Reply #3 - 05.11.2001 at 18:00:56
 
Hvala obema....Wink
V bistvu pa sem že navajen in mi je kr kul... ker poleg "bolečine" je tudi občutljivost res velika... čutim klimo (v službi), ki piha nad mano in pa čedalje bolj čutim pretok energije ko se koga dotaknem, objamem, zdravim... aja dobro čutim GSM-je in eni me prov motjo...al pa jest njih  Grin
tko da...ja dogaja, dogaja
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1