Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6957 times)
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srčni udarci srečanja
Reply #15 - 15.02.2002 at 10:20:24
 
Res se moram navaditi, da kako misel obdržim zase... Wink Ah, ne! Saj je meni tudi zanimivo, ko odkrivam notranjost oseb. Ko sestavljam mozaik... Uživam!!!

A., živiš polno Življenje, polno oseb, polno dogodkov,... Si kdaj pomislil, zakaj ti paše živeti tako? Da pravzaprav nimaš nekega pravega časa zase? Da ti je dostikrat pretežko odklopiti se od vsega in samo biti?
Preteklost te lovi, imam občutek... Mogoče je že čas, da se soočiš s samim seboj. Zelo simpatična oseba si, v svojem bistvu zelo občutljiva, ranljiva. Veliko bolečine nosiš v sebi. Niti ne žalosti, jeze. Bolečine, ki je posledica tega.
Ja, si naredil veliko na in iz sebe. Toda... ljudje se preradi ustavimo in si rečemo, da TO je TO. Toda... Pot je neskončna. Nadaljuje se...
Saj ne želim biti črnogleda, toda vem, da ne moreš živeti s plašnicami na očeh prav dolgo... Zato si vzemi kak trenutek zase.

Andres: izredno inteligentna oseba si. Občutek imam, da se ne zavedaš prav dobro, kakšen potencial nosiš v sebi. Ko bi si le dovolil videti tisto, kar ti "Enost" želi pokazati. Namesto Enost bi lahko napisala tudi Bog ali ...
Čez celo Življenje se ti dogajajo "naključja", katera ti želijo nekaj povedati. Kaj si res tako slep, da tega ne vidiš? Mislim, da gre bolj za to, da NE želiš videti...
Ne išči več nekih potrditev sebe v drugih. Lahko mi verjameš na besedo, da se to ne izplača! Edina veljavna potrditev ti je lahko občutek v srcu... Vera...
Dobro srce imaš a mu ne daš dihati. Dovoli si čutiti! Tako lepo je ljubiti... Še par let nazaj mi je bila edina prava ljubezen dvosmerna ulica. No, lanska lekcija (o kateri še ne bi razpravljala... Wink) me je naučila, da bi bilo fino, da preidem iz teorije o brezpogojni ljubezni v prakso. Vedela sem, kako to izgleda, ampak... koliko enih omejitev, vzorcev,...v glavi sem morala spremeniti! In veš, kaj? Splača se!

Comp: taka nežna dušica... Upam, da se zavedaš, kako močen si v resnici...? Koliko zmoreš narediti? Poskusi ne ostajati pri besedah, pri teoriji. Prenesi svoje sanje v realnost. Počasi in sigurno se daleč pride. Izvedljivo je! Ne bom pa rekla, da je lahko. Enostavno. Ker pač ni...
Zanimivo je, kako "preskakuješ" - razum, srce; srce, razum;... Poskusi doseči neko sodelovanje, harmonijo med tema dvema poloma. Vedi, da imaš časa dovolj! Manj se ti bo mudilo, hitreje bo šlo...
Moje sanje so ponavadi močne. Lepe pa itak! Wink

No, če je kdo dvomil: tudi jaz vas imam izredno rada. Želim si, da bi bil vsakdo od vas srečen. Seveda velja to tudi za osebe, ki niso naštete zgoraj. Cilj... pomagati čim-večim ljudem, da bi iskali, našli Sebe, živeli sebe,... bili srečni!

Pa še obvezni objemčki pa cmokci za konec:  Kiss

Suzana  Roll Eyes

***Ko dovoliš harmoniji vstopiti v svoje Življenje, Te premami njena moč... Popolnost ti zaseže dušo... Izhoda ni... Pa tudi, če bi bil... tudi, če bi ga videl... ne bi zapustil Sebe!***
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Srčni udarci srečanja
Reply #16 - 15.02.2002 at 14:45:39
 
Quote:
Andres: izredno inteligentna oseba si. Občutek imam, da se ne zavedaš prav dobro, kakšen potencial nosiš v sebi. Ko bi si le dovolil videti tisto, kar ti "Enost" želi pokazati. Namesto Enost bi lahko napisala tudi Bog ali ...  
Čez celo Življenje se ti dogajajo "naključja", katera ti želijo nekaj povedati. Kaj si res tako slep, da tega ne vidiš? Mislim, da gre bolj za to, da NE želiš videti...  
Ne išči več nekih potrditev sebe v drugih. Lahko mi verjameš na besedo, da se to ne izplača! Edina veljavna potrditev ti je lahko občutek v srcu... Vera...
Dobro srce imaš a mu ne daš dihati. Dovoli si čutiti! Tako lepo je ljubiti... Še par let nazaj mi je bila edina prava ljubezen dvosmerna ulica. No, lanska lekcija (o kateri še ne bi razpravljala... ) me je naučila, da bi bilo fino, da preidem iz teorije o brezpogojni ljubezni v prakso. Vedela sem, kako to izgleda, ampak... koliko enih omejitev, vzorcev,...v glavi sem morala spremeniti! In veš, kaj? Splača se!


Hvala za kompliment Suzana. Glede osebnega potenciala se sicer zavedam, vendar mi ta koristi le občasno. Zakaj??  Predvsem zato, ker svetu vladajo ljudje resda z diplomo a brez kakršnega koli potenciala. No ja, z izjemo redkih.
Ne vem pa kaj si mislila povedati, s tem, da sem slep, ko se mi skozi celo življenje dogajajo naključja. Saj sem res verjetno slep za ene stvari, a kaj morem, bi se moral bržkone še več učiti.
Potem praviš, da imam dobro srce, a mu ne daš dihati.  Jebemo saj celo življenje za druge delam, drugi pa seveda za mene in sem jim zato hvaležen. Kaj naj pol še?
Sicer pa. Kako naj dam srcu dihati.  Naj kakšno žensko kačo spet k meni spustim. Malo morgen. Ne še takoj.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srčni udarci srečanja
Reply #17 - 15.02.2002 at 15:22:37
 
Ura me prehiteva... Odgovor sledi... po vsej verjetnosti naslednji teden...

Imej-te se lepo!

Objemčki pa cmokci pa...

Suzana  Roll Eyes
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Srčni udarci srečanja
Reply #18 - 15.02.2002 at 20:31:11
 
Quote:
Comp: taka nežna dušica... Upam, da se zavedaš, kako močen si v resnici...? Koliko zmoreš narediti? Poskusi ne ostajati pri besedah, pri teoriji. Prenesi svoje sanje v realnost. Počasi in sigurno se daleč pride. Izvedljivo je! Ne bom pa rekla, da je lahko. Enostavno. Ker pač ni...
Zanimivo je, kako "preskakuješ" - razum, srce; srce, razum;... Poskusi doseči neko sodelovanje, harmonijo med tema dvema poloma. Vedi, da imaš časa dovolj! Manj se ti bo mudilo, hitreje bo šlo...
Moje sanje so ponavadi močne. Lepe pa itak!  

Se zavedam tega.Že od nekdaj čutim v sebi moč.Včasih se mi sanja o tem,da sem cel svet spremenil. Smiley
Mogoče bi lahko kdo trdil,da je to samo nek ego,vendar to ni le ego.Prišel sem do spoznanja,da živim le še zaradi drugih.Da drugim pomagam.Moja edina želja je,da bi bili vsi srečni in živeli v miru.
Delam na tem,da bi uresničil te sanje,vendar,kot sama praviš,ni lahko.Predvsem zaradi tega,ker so ljudje zelo razočarani in nihče nikomur več ne zaupa.V resnici pa to pomeni,da ne zaupamo sebi.
Je pa res,da še me včasih malo zanaša,zato pa potrebujem takšne iskrene ljudi,kot si ti,Susi.
Hvala ti.
Ko boš kaj začutila,pa samo na plan s svojimi občutki. Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srčni udarci srečanja
Reply #19 - 16.02.2002 at 10:17:47
 
Hvala, Comp! Kakega nadaljnega komentarja trenutno (je to možno?  Shocked) nimam. Kdaj drugič! Wink

Andres, saj ni poanta v tem, da moraš nekoga spustiti k sebi, se zaljubiti v prvo žensko, ki jo srečaš ali kaj podobnega. V mislih sem imela čutiti, vzdrževati in nadgrajevati ljubezen do sebe in oseb, ki jih imaš rad. Da dovoliš srcu, da čuti, kar itak že čuti...

Odgovor na vprašanje, kaj je tisto nekaj, kar si spregledal, ti ne morem dati. Dobil ga boš... Preblisk... Kaj nisi rekel, da se ti je nekdo obesil na glavo? ... Ne glede na vse, je določene stvari potrebno videti tudi z očmi... Wink

Rada vas imam, človečki dragi...

Objemčka...

Suzana  Roll Eyes
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Srčni udarci srečanja
Reply #20 - 16.02.2002 at 12:14:19
 
Q
Prišel sem do spoznanja,da živim le še zaradi drugih.Da drugim pomagam.Moja edina želja je,da bi bili vsi srečni in živeli v miru.
Q
jest sm tud pred časom prišel do tega spoznanja, da nimam kej dost več zase na kup grebst, znanje imam tako ki ga vsi želijo, dobim plačo kakršno hočem, sicer se glih nočem prodat glih vsakmu tazadnmu, ampak lahko bi se ... in kaj zdej ... to kar delam zdej ... pomagam drugim, hkrati pa še sebi.
najučinkovitejša srednja pot.
s tem da sem jest željo predefiniru v nalogo, delo, pot, boj ... kokrkoli že temu rečeš
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Srčni udarci srečanja
Reply #21 - 18.02.2002 at 17:10:10
 
trenutek zame je stalno, vse delam v tem trenutku in vse je zame in za ostale, v vsem najdem sebe in vse skupaj najdem v sebi

suzi če hočeš lahko delava skupaj?
da bo več odihov?

A.  Smiley
Back to top
« Last Edit: 19.02.2002 at 16:28:07 by A. »  
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Srčni udarci srečanja
Reply #22 - 19.02.2002 at 10:50:18
 
A.!

Hvala za ponudbo. Domnevam, da imaš nekaj določenega v mislih. Mi zaupaš, kaj? Sigurno je tvoja glava porodila kako novo idejo... Je že izrastilizirana...? Konec koncev ni pomembno. Ja, lahko poskusiva. Itak... Wink

Itak pa verjamem, da že sedaj delava skupaj... Bolje rečeno: delamo skupaj.

Glede na to, da kar naprej vabim ljudi na kavo: kavica ob priliki? Wink

Včeraj nisem nič lepega napisala... Danes pa moram. Nekaj, kar sem želela že včeraj... Nobena stvar ni dokončno izgubljena, opažam. Priložnosti, ki jo zamudiš pa sledi zgolj boljša...

A. (in vsi ostali) imej se lepo, uživaj v trenutku!

Rada te/vas imam,

Suzana  Roll Eyes
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Pages: 1 2