Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 8073 times)
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Čarovnica iz Blera
04.02.2002 at 17:38:34
 
Ali je kdo gledal ta film?

Študenti, ki sami snemajo svoj dokumentarc o čarovnici, na koncu pa dobijo veliko, veliko več kot so pričakovali... izkušnjo s čarovnico...PREVEČ

Zanima me, ker ne vem ali so posnetki REAL al je samo film v taki izvedbi... Nikjer niso bila zavedena imena igralcev...pa sami posnetki so bli tko realistični...nevem če se da to vse igrati...
Na začetku filma povejo, da so te posnetke našli v eni hiši....

film je kulj...srhljiv...toplo priporočam  Lips Sealed

p.s. ponoči sem se potil i n slabo spal
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Stan*Chi
Guest




Re: Čarovnica iz Blera
Reply #1 - 04.02.2002 at 20:57:21
 
Zdravo!


Jaz ti toplo priporočam, da se na veliko izogibaš takim filmom, da boš lahko v miru spal, lepo sanjal in sploh deloval pozitivno.

Seveda film ni posnet po resničnih dogotkih, vse je režirano...

Stan*Chi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Čarovnica iz Blera
Reply #2 - 04.02.2002 at 22:01:23
 
Tudi jaz sem ta film gledal. Kaj naj dodam. Sem enakega mnenja. Tega in takih filmov se je potrebno izogibat.  
Sicer pa tudi ni obvezno, da so grozljivke, dovolj je drugih filmov, ki so ravno tako skodljivi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Čarovnica iz Blera
Reply #3 - 05.02.2002 at 10:20:36
 
... ki ti ravno s tem, da so taki kot so potrjujejo, da neki ni v redu. Smiley

Če jih nebi bilo, nebi vedeli,!!!
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Le-ona
3
***
Offline

Biti ali ne biti, to zdaj
ni več vprašanje...
Posts: 108
Celje (okolica)
Gender: female
Re: Čarovnica iz Blera
Reply #4 - 05.02.2002 at 18:40:29
 
Quote:
film je kulj...srhljiv...toplo priporočam  Lips Sealed

p.s. ponoči sem se potil i n slabo spal


Oj, Magla dragi moj prijateljček, kaj pa gledaš takšne čudne filme a?  Roll Eyes Potem pa se ponoči potiš in slabo spiš zaradi filma ! ???  A se ne bi raje potil in dobro spal zaradi nečesa drugega in tisti čas, ko gledaš takšne srhljive filme koristneje uporabil?   Cheesy (he he, joke, no hard feelings, my dear friend!) Glej magla, zunaj je sonce, pa Valentinovo se bliža. En lep romantičen film, pa potem sprehod po topli zvezdnati noči (pa ne sam) potem  boš pa spaaaaaal kot dojenček!  Smiley

Kako si kaj drugače? Priden bodi no, pa manj grozljivk in srhljivk glej ok?

Pozdravčk in, ker se bliža Valentinovo, še  Kiss!
Le-ona
Back to top
 

Biti-ljubiti...imeti za kaj živeti!
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Čarovnica iz Blera
Reply #5 - 06.02.2002 at 09:36:15
 
Glede grozljivk... Gospodarji pekla 1,2 in 3, Petek 13.-vsi, Fredy - vsi, Megla  Grin, Candy man, Chuky - tista lutka, Alien, Raphnofobia(pajki), Vse Drakule in vampirje, vse vesoljske grozljivke, Ko jagenjčki.... in še mnogo ostalih groznih filmov sem  vaqljda pogledal...ene celo večkrat...
Začel sem kot mulo, ki ga pač ni bilo strah (valjda me je blo)...sam sem s filmi v bistvu premagoval strah pred neresničnim ...in to je valjda še zdaj...pa eni filmi so mi še zdaj zlo zlo dobri...vsebinsko, režija in vse poleg njih /(recimo Gospodarji pekla, Candy man...d best grozljivke) - res te je strah in scene so res hude...

Razlika je bla ravno v tem, da sem te filme  gledal kot film...kle pa nisem vedel do konca a je res al ne in zato mi je bil film toliko "boljši" al pa vsaj sveže zasnovan...nekaj kreativnega je v njem s tem se morate strinjati...

Pa še neki...vsi pravte ne gledat...sam v bistvu sem ugotovil, da takrat ko te je najbolj strah, je potem kmalu spet nabolj k ta strah mine...ADRENALIN je že tak in tvoji dotedajni problemi se pomanšajo in tako naprej...torej glava se ti vsaj malo zbistri... in potem so tudi komedije bolj smešne  Cheesy

Le-ona
glede valentinovga...mogoče naslednje leto več sreče
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Čarovnica iz Blera
Reply #6 - 06.02.2002 at 22:07:04
 
Quote:
Študenti, ki sami snemajo svoj dokumentarc o čarovnici, na koncu pa dobijo veliko, veliko več kot so pričakovali... izkušnjo s čarovnico...PREVEČ


Pa še to nam manjka,da jih bomo spet začeli sežigati na grmadi Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Čarovnica iz Blera
Reply #7 - 07.02.2002 at 09:00:55
 
Magla, pa ti mislis da bi v taki situaciji folk dejansko skoz snemal? Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Čarovnica iz Blera
Reply #8 - 07.02.2002 at 13:49:19
 
Ok...sej ne da sem bil prepričan... blo bi mi pa kulj...uživel sem se tko kot v vsak film in pri tem je bil povdarek, kao da je resnično to kar so govorili in delali... valjda sem opazil, da je bla kamera vedno ravno takrat  prižgana, ko je blo potrebno sam vem da življenje  včasih postreže z zlo malo verjetnimi statistikami in takrat al rečemo, da je čudež, al pa tragedija... pa sej zato mam vas, da vas vprašam, kaj vi veste...  gledal sem pa skupaj s frendi, tko da smo se vsi uživeli...blo nam je kr mal bolj mrzlo in tesno pri srcu... uglavnem dobr da smo gledal na način na katerega pač smo

Sam ne ločim filme na zvrsti, temveč na dobre in manj dobre al pa tut na posebno rubriko "kr neki"....dobri so lahko vsi eni pa so še posebej dobri...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Čarovnica iz Blera
Reply #9 - 07.02.2002 at 14:42:23
 
Glih slučajno sm se spomnu
glih poznam modela k mi je pravu da so se šli tele čarovnice v resnici v gozdu (pol k so vidl film) al kako že; in pol mu je zgodil tole:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=izventelesneizkusnje;action=displ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1