Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 21177 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #15 - 23.03.2002 at 23:30:07
 
Borut!

Prenesel  sem tvoje vprašanje iz drugega topica.

Quote:
povej mi kaj slavko sploh ne zna? Obvlada Alfa tehnologijo, najde izvire, meri vse možno po celi Sloveniji, kanalizira z Islandijo, skratka BIOKIBERBOSS. Ali mu je kdo od predstavnikov države v Sloveniji ponudil kako roko?
Sicer pa bi se dalo, po njegovi teoriji, vsak izvir iz Beta obrniti na Alfa. Kaj misliš?
LP
Boo Ruth


Vse to kar si naštel Slavko dela, a vendarle ima svoje principe, ki niso po načelih marketinga in zato tudi ostaja na več ali manj mrtvi točki, po drugi strani pa vedno najde kakšno novo gradivo za obdelavo.  
Kot vem je sestankoval z raznimi ministrstvi v Sloveniji, vendar več kot do sestanka ni prišlo.  Je pa res, da dela z nekaterimi političnimi strankami in to vest sem dobil potrjeno iz Danske.
Tudi je res, da so posamezniki iz politike in drugih panog pod BK nadzorom, vendar pa je normalno še za vedno uganka kdo to je, razen če dotični tega sam javno ne prizna, kot recimo moja poslovna stranka v Ljubljani.

Sicer pa, žal mi je zanj, ker BK je spoštovanja vredna, le on se kot sem na začetku napisal precej neposlovno obnaša.  Dober primer je ravno včerjašnji dan. Iz ene močnejše države sem dobil mail kjer se podjetje, ki dela v finančnem branži zanima za BK.  OK Slavko se ni lotil z nekim normalnejšim poslovnim odnosom.  Rekel je naj jih 33 pride v Slovenijo na študij. Cena 980 000 dolarjev. Torej. Še preden se tujcu razloži kaj BK je mu je predstavljen miljon dolarski cenik.  

Andres



Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #16 - 23.03.2002 at 23:36:11
 
Quote:

Sicer pa bi se dalo, po njegovi teoriji, vsak izvir iz Beta obrniti na Alfa. Kaj misliš?
LP
Boo Ruth


Vidiš. Po njegovem je vse Beta. Vse živo je beta pa amen in iz tega razloga gre svet naravnost dol.  On edini ima najvišjo stopnjo Alfe in to je skrajnost. In katera skrajnost je dobra? Nobena.

Sicer pa je čudno kar je napisal nekoč, da so recimo MS Windows ikone alfa.  Čorava firma pa še Alfo nosi, na že tako Beta planetu.  Tukaj nekaj ne štima. Ni namreč človeka, ki bi njegove navedbe ovrgel. Ni seznama tistih, ki so se ali se še vedno učijo BK. Ti ljudje kolikor jih pač že je so razposajeni tu in tam, ni pa izključeno, da jih še največ za Slavkom lahko naštejem ravno jaz. Če je to res, potem BK učencev v Slo ni veliko.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #17 - 23.03.2002 at 23:38:14
 
Potem ga pa primi v roke, stresi ga. In tako skupaj ponesita področe BK v svet. On kot umetnik, ti pa kot poslovnež. Mislim, da bi se dalo kaj dogovoriti, kaj misliš. Saj če bo tako nadaljeval, bo BK ostala le zabluzena ideja v glavi genija.  On naj naprej raziskuje, ti pa uporabi tvoje poslovne zveze.  Oprosti, če se vmešavam, ampak vseeno ga primi v roke, če se da.
LP
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #18 - 23.03.2002 at 23:48:22
 
Quote:
Potem ga pa primi v roke, stresi ga. In tako skupaj ponesita področe BK v svet. On kot umetnik, ti pa kot poslovnež. Mislim, da bi se dalo kaj dogovoriti, kaj misliš. Saj če bo tako nadaljeval, bo BK ostala le zabluzena ideja v glavi genija.  On naj naprej raziskuje, ti pa uporabi tvoje poslovne zveze.  Oprosti, če se vmešavam, ampak vseeno ga primi v roke, če se da.
LP
Boo Ruth



Poglej kaj je na stvari. Ni problema prijeti za vrat proizvajalca in mu reči če hoče delat z mano prav drugače pa tudi prav.  
Gorenc je čisto druga stvar.  On ve kaj je našel in zato izkorišča svoj položaj. Tujino sam sebi zapira, rad pa bi, da bi mu drugi pisali prošnje za Nobelovo nagrado.
To je tudi edini razlog, da se ga ne da prijeti v roke. Pač umrl bo reven raven takšen kot si sam tega ne želi.  Nekoč namreč mi je rekel, ko sem bil v Ljubljani, da so vsi veliki ljudje umrli revni, on pa ne bo. Bržkone ima to zapičeno v glavi in zato toliko skrivnosti in visoke cene njegovih storitev.

Jaz bom naredil nekaj drugega. Ljudi bom pripeljal na Islandijo se z njimi pogovoril, jim razložil kakšna je situacija in že v naslednji fazi opss, od tu dalje pa na tako odprtem forumu ne pišem več.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #19 - 23.03.2002 at 23:49:30
 
Sicer pa mu gre potem samo za denar, če postavi tako ceno izobraževanja. Vidiš to pa je že tema za "znanje za vse ali ne"
LP
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #20 - 23.03.2002 at 23:58:04
 
Ja seveda. Njemu se gre za denar in to ga pelje navzdol.  Ljudje bodo sčasoma rekli kako da so lahko naše babice živele brez BK oni pa se morajo po tem ravnati.  
A vendarle vsi, ki so se vsaj malo poglobili z laserjem in te stvari, so zaznali vidne uspehe in pot navzgor.
To pač Gorenc ve in zato je tako kot je.

p.s. A vendarle sem proti, da se vse njegovo znanje objavi, ker ljudje bi prehitro posegli po manipulaciji odpiranja in zapiranja smrtnih in življenskih con.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #21 - 31.03.2002 at 12:01:49
 
Zdravo Andres.
Pravkar sem se prebil skozi celotno vsebino www strani našega Slavkota. Ugotovil sem, da nam po njegovo preprosto ni rešitve, če ne spoznamo ALFA tehnologije in ne prepoznamo škodljive BETA tehnologije. Kakor si ugotovil tudi ti, je prepričevanje ljudi o obstoju take tehnologije, podiranje dosedanjih razmišljanj, verovanj, obstoja. In verjamem, da tudi tisti, ki smo vse prebrali, stvar lahko podpiramo, a jo po drugi strani gledamo popolnoma in čisto postrani, saj je ne razumemo.

Primer - odlomek Slavkove trditve:
-------------------------
Povsem enako je z večino azijskih metod za »zdravljenje«, meditacijo in drugo. Čakre so vrhunski rezultat izjemno nevarne G-BETA BIOtehnologije, ki vse bolj preplavlja svet. Nobena od teh metod ne upošteva in tudi ne loči ALFA in BETA žarkov. Ta ločitev in natančna opredelitev, ki iz tega izhaja, sta bistveni za pravilno razumevanje življenja na Zemlji v celoti.

Še hujši primer je meritev BIOsistema s pomočjo Kyrlijanove kamere, ki ga izvaja Fakulteta za računalništvo v Ljubljani. Po podatkih iz njihove spletne strani je bila na podlagi te raziskave narejenih vrsta diplomskih nalog. Zmotna opredelitev ima lahko katastrofalne posledice in uzakonitev BIOterorizma. Dokazujejo namreč, da je dobro slabo in slabo dobro.
--------------------------

Kaj sem potem, ker se ukvarjam z podobnim, potencalni BIOTERORIST?

Mislim, da mu bodo odkritje izmaknili. Kdo ne vem. Ampak ker Slavko nastopa in pristopa k trženju tako tako, se bodo tisti, ki že tako obvadujejo svetovne tokove, organizirali in na tak ali drugačen način speljali Slavkotu vse skupaj. Spomni se primera z brzostrelko KALAŠNIKOV. Avtor in lastnik licence je popolni revež.

In ker tako ostro nastopa proti vsem alternativnim vedam, vzhodnjaškim starodavnim izročilom,...... se bo njegovo odkritje še težje prebilo v našo zavest. Njegova tehnologija je kot računalnik ali telefon za leto 1700 - nepojmljivo.

Zanimiva je tale primerjava: baje, da naj bi preko sestreljenih NLP v svet lansirali računalniški čip, optična vlakna in podobne novejše tehnologije. Kaj misliš da oni, ki prihajajo k nam, ALFA IN BETA ne poznajo??? In kdo drži v rokah odkritja iz NLP plovil in oseb v njemu?
Američani. In če vse povežem mislim, da Američani primerjajo in preverjajo ugotovitve našega Slavkota z odkritji v plovilih - iščejo povezavo - potrditev lahko že vedenega. Po domače bi lahko rekel tako, kot si rekel ti: Sedaj preverjajo kdo je, kaj dela..........

GAMMA - neopredeljeni, da ne bo zamere.
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #22 - 31.03.2002 at 12:52:02
 
kolkr jest šttekam je razlika med alfa in beta predvsem v tem kje stojiš, tj ali stojiš v alfa ali beta žarku. in po njegovi definiciji če si v beta žarku, delaš vse beta, če pa si v alfa pa delaš vse alfa (+/-).
zdej on pravi da on edini zna zmerit alfo in beto, jest pa mislim da to ni nič drugega kot radiestetzija, on je pač tak človk da dela to z aparati mi pa s telesom ki je najočutljivejši aparat na zemlji. in ze beta zanke znamo zapirat tud mi s ploščami kristali in podobnim.
lahko pa da to ni isto.

če torej gledam s tega stališča je meditacija npr v beta žarku meditacija k beti, tj slabo, meditacija v alfi pa meditacija k alfi tj dobro. blem je ker današnji zapacani človek ne čuti kje je alfa in kje beta, kar npr obvlada večina psov in mačk. zato rabimo njegov biolaser, ki te slabe točke odkrije in jih nevtralizira ali celo spremeni v alfa.

pomoje pa pač sploh ni cilj biti v alfi, ampak biti na sredini, v nevtralnem in s svojim nedelovanjem delovat proti alfi. hočem rečt, tud preveč alfe škoduje, glih tko kt preveč bete. česarkoli preveč škoduje, v pravih merah pa ponavadi pomaga.

kar se tiče kirlianke ga tud lahko razumem, saj se reče da če imaš veliko avro si zdrav, ti nič ne manjka, dočim, bolj ko je ona natrgana ali tanka, bolj se ti reče da nisi zdrav ... na tem nivoju pač ... prvem; na zemlji ... zdej nastane pa hec ... da tisti modeli ki se obvladajo premaknit v višje nivoje zavesti, ko se slikajo sploh nimajo avre ... na prvem nivoju, ker so pač na nekem drugem nivoju, duševno.
torej če gledam s svojega gledišča bi moral človek biti čimveč v zgornjih nivojih zavesti, ampak kamera bi mu rekla da je bolan ... tko da ...
to isto (da si brez avre) dosežeš z ibogainom ...

sicer pa sej veš ... vsak ima svojo resnico ... tisto v katero verjame in nekateri dopuščamo možnost da ta resnica ni prava neglede na to da imamo TRDNE dokaze da je tako, kot vemo da je.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #23 - 31.03.2002 at 14:39:05
 
Strinjam se s tabo.
Po drugi strani pa verjetno ni enostavno.  Če bi bilo, bi se kdo prej spomnil na to. Pa tudi nikjer v preteklosti ta tehnologija ni bila napisana, noben antični tekst tega ne obravnava. To ni bilo posredovano niti od ust do ust ali pa kot legenda ali pravljica. NIČ.
Morda pa je, kot si ti rekel, le neke vrste modifikacija obstoječe radiestezije.

Slavko pravi, da je edino on čisti ALFA ČLOVEK.

Andres.
Zakaj ne povabiš Slavkota na forum, da bi lahko povedal svoje. Mi tukaj nekaj teoretiziramo, on bi pa lahko nekako razložil, tako po domače za navadne ljudi in zraven še naredil reklamo za svoj tečaj. Kaj praviš?

Gape, občudujem tvoje široko znanje in zagon.

GAMMA  MAN - da ne bo zamere pri Slavkotu
LP
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #24 - 31.03.2002 at 16:53:37
 
Ja. Gorenc že od vsega začetka trdi, da nam ni rešitve, ker je potemtakem edino njegova veda pravilna in drži. Pač, Gorenc je šel v eno skrajnost, a ni popolen. Jaz menim, da je vsaka skrajnost slaba, a je tudi res, da so samo profesionalci uspešni, ker so pač leta in leta delali isto stvar, da bi bili najboljši.

Praviš, če si potemtakem BIOTERORIST? Ja Borut. BOITEROSTI smo potemtakem vsi.  Po Slavku je dovolj, da že bereš duhovno, new age literaturo in s tem te beta potegne notri. Malo  po malo in potem drsiš navzdol. Glede ukvarjanja z raznimi tehnikami, Reiki, meditacija ipd. To so v bistvu ok zadeve, le če jih izvakaš v življenskem žarku.  
Jasnovidci:  Oni kot pravi Gorenc ne vidijo nič v življenskem žarku. Preprosto so vodeni s strani Beta civilizacije. V beti sedijo, v beti spijo,  po beti se gibljejo.

Zanimivo je bilo poleti ko sem srečal znanca, ki se je od Gorenca veliko naučil.  Potem sem ga vprašal za firmo kjer dela, saj je njihov logo totalna beta pa še kratice podjetja ki to označi so beta narejene iz beta fontov. Vsaj tako je bilo videti.
Priznal je in odgovor je bil sledeč. "Narod je toliko bolan, da jim ustreza le še beta in zato tudi firma v redu posluje."

Bom naprej pisal v drugem replyu, ker je lahko vse skupaj predolgo.

Andres




Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #25 - 31.03.2002 at 17:21:55
 
Quote:
Strinjam se s tabo.  
 Če bi bilo, bi se kdo prej spomnil na to. Pa tudi nikjer v preteklosti ta tehnologija ni bila napisana, noben antični tekst tega ne obravnava. To ni bilo posredovano niti od ust do ust ali pa kot legenda ali pravljica. NIČ.

Andres.
Zakaj ne povabiš Slavkota na forum, da bi lahko povedal svoje. Mi tukaj nekaj teoretiziramo, on bi pa lahko nekako razložil, tako po domače za navadne ljudi in zraven še naredil reklamo za svoj tečaj. Kaj praviš?


Borut!

BK je nastala iz pravljice.  Začelo se je s tem, ko je Slavko hodil po sobi z roko pred seboj in opazil, da na različnih mestih čuti drugačne tokove. Toliko o tem.

Bojda je bil v preteklosti nek človek, ki so ga v Ameriki obsodili , za krivoverje, nategovanje ipd.  Doma je lahko narod zdravil, na sodišču kjer so mu dali to možnost pa ni bilo nič. Preprosto zato, ker je sedel v beti. Na koncu je bil je obsojen.


Quote:
In če vse povežem mislim, da Američani primerjajo in preverjajo ugotovitve našega Slavkota z odkritji v plovilih - iščejo povezavo - potrditev lahko že vedenega. Po domače bi lahko rekel tako, kot si rekel ti: Sedaj preverjajo kdo je, kaj dela..........


To je res, nekdo ga zagotovo opazuje.  Toda kakršen Gorenc že je bo zahteval dobesedno milijonov dolarjev za odkup BK licence.  In kaj bo potem? Začel se bo tisti pravi BK terorizem saj bodo z BK upravljali zgolj z beto. To pomeni, da bodo na daljavo zapirali življenske  cone, posledica tega pa je bolezen in smrt sovražnika.  

Sicer pa. Pri ameriški, ruski, izraelski vladi vključno z intelligence services in NATO sva popisana oba.  Iz tega razloga se je nek krog BK privržencev potegnil nazaj in le sledijo kaj s ebo zgodilo, saj se preprosto bojijo nastopati preveč javno.

Potem Borut sprašuješ zakaj se Slavka ne povabi sem. On za forum ve v to sem prepričan. Ponudil pa nam nebi nič novega kot to kar piše že na njegovi strani. Skratka vse je črna magija.

Andres









Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #26 - 31.03.2002 at 17:33:47
 
Gape!

Praviš, da BK ni nič drugega kot radiestezija. Do neke mere to drži, ampak zavedaj se, da so vsi radiestezisti podvrženi beti.
Glej. Po kratkem času, ko delajo z nihalom jih boli glava. OK Nihalo kot tako ni pravilne oblike (tudi merilni biolaser ni) Radiestezisti stojijo v smrtnem žarku, merijo in skozi nihalo se transformira negativna energija. Tako oni malo po malo zbolijo in na koncu je po njih, enako kot je bilo z Oblakom.  Biolaser kot rečeno nima prave BK oblike, a se v njem zapisane potrebne BK kode in iz tega kot pravi Gorenc nima negativnih posledic. Seveda pa on nikoli ne pozabi povedat, da se je potrebno pred in po meritvah čistiti, kot se je potrebno prečistiti večkrat na dan po sistemu 1234.

Quote:
blem je ker današnji zapacani človek ne čuti kje je alfa in kje beta, kar npr obvlada večina psov in mačk. zato rabimo njegov biolaser, ki te slabe točke odkrije in jih nevtralizira ali celo spremeni v alfa.


Biolaser in zaslonke kot taka sama od sebe nič ne nevtralizirata. Sta le zaščita. Za nevtraliziranje je potrebno doma poiskati vsaj en življenski žarek, in kot sem zgoraj napisal se je potrebno vrteto po sistemu 1234. Z dolgoročno uporabo se počasi izklopijo vsi smrtni žarki okoli njega, poviša pa se potencial življenskega. Enako je potebno po 1234 metodi ostale člane družine, čistiti hrano, kemikalije, skratka vso svinjarijo, ki jo nanosimo v dom.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #27 - 31.03.2002 at 17:51:59
 
Slavko.
Če boš tudi ti to bral ti povem sledeče:
Spoštujem tvoje odkritje, tvojo tehnologijo, pa vendar bodi zmernejše narave. Bodi bolj toleranten do ostalih in drugi bodo bolj tolerantni do tebe.

Vsaka ideja potrebuje čas, vsako jutro potrebuje svoj čas, da se razvije v dan.

Učim se mentalnega gledanja, Aure, avtomatskega pisanja in kartomantike. In izgledam in sem popolnoma enak ostalim na tem svetu in v tem forumu.

Vprašanje pa je sledeče, Slavko:
vsi, ki se bodo vpisali v tvojo šolo bodo tisti, ki so bolj alternativci, se pravi BETA. In ti si ALFA. Kako misliš BETA ljudem razlagati svojo ALFA tehnologijo? Potem daš to tehniko za mali denar BETA ljudem v uporabo in nikoli ne boš vedel, če jo slučajno ne uporabljajo v slabe namene. Končno bo to znanje sprejemala BETA klasa ljudi.

Ajde, oglasi se kot guest in pojasni to v dobro vseh, ki smo v dvomih.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #28 - 01.04.2002 at 22:21:11
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #29 - 01.04.2002 at 22:29:50
 
Meni osebno je tehnologija kar jasna. Le to, da je vse okoli nas BETA mi ne gre v glavo. Zakaj potem nismo že propadli kot ljudje na tem svetu. Če vlada BETA skoraj povsod, potem ................. vsak razmišlja po svoje.
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2