Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 19085 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Dekle je naslo pomoc na forumu
22.01.2002 at 21:35:05
 
Dobil sem email in ker mu nisem ravno kos ga obajvljam v forumu. Verjetno se bo našel kdo, ki bo lahko odgovoril.

Andres


Pozdravljeni!


V preteklem letu sem preľivela straąno stresno situacijo, ki mi je bila
v osebnem horoskopu napovedana. Tako sem začela premiąljevati in verjeti
v reinkarnacijo, nakar mi je prijatelj, ki je bil ľrtev v nesreči poslal
sporočilo (ąe za čas bivanja obeh je bil najin dogovor, da bo tisti, ki
bo prvi ąel, drugemu poslal sporočilo...).
Rada bi zvedela naslov, človeka na katerega se lahko obrnem, v zvezi s
preteklimi ľivljenji, nekoga, ki mi bo znal svetovati...
Cena določenih stvari  je lahko bistvenega pomena (Ali mi bodo podatki,
ki jih lahko izvem, v prihodnosti v pomoč ali breme, kajti osebni
horoskop mi v isti hiąi ąe vedno napoveduje...)
Seveda pa me zanima tudi cena v SIT.
Back to top
« Last Edit: 12.02.2002 at 13:23:23 by Andres »  
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Dekle rabi pomoč
Reply #1 - 23.01.2002 at 12:36:30
 
strašno stresno situacijo???
žrtev v nesreči poslal sporočilo - je bla to stresna situacija

(že za čas bivanja obeh je bil najin dogovor, da bo tisti, ki bo prvi šel, drugemu poslal sporočilo...) - kar verjameš se zgodi

pretekla življenja obvlada regresija - cena pač ni bistvenega pomena

(Ali mi bodo podatki, ki jih lahko izvem, v prihodnosti v pomoč ali breme, kajti osebni horoskop mi v isti hiši še vedno napoveduje...) - kaj
na skoraj vsa ta vprašanja smo odgovoril v threadu regresija
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Valentina
Guest




Re: Dekle rabi pomoč
Reply #2 - 23.01.2002 at 20:32:16
 

Punci priporočam knjigi Potovanje duš in Usoda duš avtorja Michaela Newtona dr.sc. Ko ju bo prebrala, mogoče sploh ne bo potrebovala terapije, ali pa bo nanjo gledala s čisto drugimi očmi.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Dekle rabi pomoč
Reply #3 - 01.02.2002 at 08:44:54
 
Vnaprej 2 stvari:
1. ne vem, koliko je smiselno pisati odgovor danes (8 dni razlike),
2. ne me vzeti, kot da koga napadam.
Hvala!  Smiley

Vsaka stresna situacija pusti posledice na vseh nivojih človeka, osebe. Tako, kot se pozna na telesu (kaka gubica več  Wink), tako prizadane psiho, "brazgotina" pa se naredi tudi na duši. Vsak del človeka torej potrebuje pomoč. Mislim, da je to prva stvar... Mogoče bi bilo bolje za gospodično, da bi prebrodila krizo, skušala sebe urediti,... Toliko, da bi zmeda tako v njeni glavi kot srcu postala red... Potem pa naredila korak naprej. Ko bi uredila svoje misli do danega trenutka, se vsaj približno našla, nekako prišla do trdnosti v sebi... da bi potem šla naprej.

Včasih preveč informacij človeka samo še bolj zmede. Zgolj težje mu je. Najprej imaš kupček, potem kup. Saj dokler se dopolnjujejo in ne izpodbijajo, je vse OK. Kaj pa, če srečaš 2 osebi, kateri isto situacijo, stvar interpretirata na 2 načina? No, tu se mogoče človeku še uspe znajti! Kaj pa, če je teh oseb še več? 3, 4? Katera je prava? Verjetno bomo verjeli tistemu, ki je bolj prepričljiv. Ker itak nimamo moči, da bi poskusili sami priti do dna, torej do naše resnice. Spet dovoljujemo, da nas nekdo omejuje - verjamemo nekomu, ker je to pač najbolj enostavno...

Poznam instant rešitve. In v nekaterih primerih vsekakor so potrebne. Toda(!) čez čas bi moral njihov učinek popustiti. Namesto tega pa vse prevečkrat vzamemo zdravo za gotovo...

Potem pa sledi vprašanje: duhovna RAST...?

Moram poudariti: zgoraj napisano je meni lastna resnica. Mogoče sem preveč ostra. Mogoče sem preveč dikrektna. Mogoče sem... Taka sem se naučila biti. Ne verjamem, če ne čutim, da ne smem verjeti.

Hvala, ker si sprejel-a! Smiley
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Dekle rabi pomoč
Reply #4 - 01.02.2002 at 09:18:48
 
Q
ne me vzeti, kot da koga napadam.  

Moram poudariti: zgoraj napisano je meni lastna resnica. Mogoče sem preveč ostra. Mogoče sem preveč dikrektna. Mogoče sem...
Q
ITAK

ne se tolk obremennjevat s tem kaj si bodo drugi misll, to je njihov problem, morš pa pazt da ne 'sekiraš' preveč udeležencev foruma, kar pa kot berem sploh nebi smel postat problem pri tebi.

sicer pa andres, kaj je s tole ženskico, ki je preživela 'stresno situacijo' al kaj že, ti je kej odgovorila, si ji poslal link semle?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Dekle rabi pomoč
Reply #5 - 01.02.2002 at 09:33:36
 
*** ne se tolk obremennjevat s tem kaj si bodo drugi misll, to je njihov problem, morš pa pazt da ne 'sekiraš' preveč udeležencev foruma, kar pa kot berem sploh nebi smel postat problem pri tebi. ***

...to mi je full žulj...boli!...au...hansaplast? Wink

...mogoče ni primerno mesto, imam pa primerno iztočnico: veliko se ukvarjam s seboj in ljudmi...hobi, zabava, ljubezen, način Življenja,...in še kaj...toda: nočem izpasti kot da se duvam ven...nisem taka...nočem biti...

(Paranoja še iz časov, ko je bil ego višji od Mount Everesta...Wink)
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Dekle rabi pomoč
Reply #6 - 01.02.2002 at 10:03:36
 
ne morš pomagat, če na forumu velik tipkaš, zgleda kot da se 'duvaš ven' Wink
ampak to ni tolk slabo
poglej kolk mam jest postov, se full 'duvam ven', ampak to sam tko zgleda, u bistvu mi pa smo šefi ne sikajo če kdaj pa kdaj mal bl tipkam.
no pa sej ... boš prečitala, sej že velik tega piše ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Dekle rabi pomoč
Reply #7 - 01.02.2002 at 19:24:20
 
Quote:
sicer pa andres, kaj je s tole ženskico, ki je preživela 'stresno situacijo' al kaj že, ti je kej odgovorila, si ji poslal link semle?



Tale deklica, ženskica očitno pride sem, vendar nič ne napiše. Meni se je sicer zahvalila po emailu, toda menim, da se na forumu ne znajde preveč dobro. Saj razumeš, za nekatere je forum tolk kompliciran kot dhtml.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Dekle rabi pomoč
Reply #8 - 01.02.2002 at 20:24:26
 
Naj se obrne na Rudija, ki je tudi tukaj občasno prisoten, nazadnje sem ga zasledil tule:

http://med.over.net/phorum/read.php?f=27&i=26364&t=26364

P.S. Brez e-maila

Andres naj mi piše ali pa ti z zahtevo za njegov mail, sva si pisala ene dvakrat, potem pa mu je PC šel, tako da mail lahko dam, če pa bo dobil pa bomo videli. OK
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Dekle rabi pomoč
Reply #9 - 01.02.2002 at 20:41:31
 
Evo mene. Saj ne rabim dolg da pridem. Bom posredovl podatke naprej, ji  poslal se en mail tej zenski(ci).   Naj pride malo sem med nas, po moje ji bo koristilo.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
mojca
Guest




Re: Dekle rabi pomoč
Reply #10 - 09.02.2002 at 01:59:57
 
Jest sm ta ženskica in če praute, da mi bo kuristl, evo mene.  :D
Kukr sm pa že Andreasu napisala, sm mela mau prublemčkov z mašino in upam, da je zdej OK, torej se bomo še bral
Kr se pa mojga prublema tiče, sem glih dons najdla en naslov bejbe, k se baje ukvarja s temi rečmi. Bom poročala, torej se še beremo...
Back to top
« Last Edit: 17.02.2002 at 11:41:22 by gape »  
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Dekle rabi pomoč
Reply #11 - 09.02.2002 at 10:54:17
 
Kdor išče...ta najde...sam kaj, pa itak n'kol nauš mogu al pa mogla točn vedet...
mojca...glede prejšnjih življenj je samo vprašanje katera tehnika ti najbolj leži...

regresija
rebirthing
šamanske delavnice
hipnoza
...

tista, k se teb zdi najbolša...je zihr taprava

jest bi popravil naslov na...Dekle sprašuje, kako naj si pomaga Wink

lp *S*
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Dekle rabi pomoč
Reply #12 - 09.02.2002 at 11:14:27
 
No fino Mojca, da imaš sedaj PC ok.  Pridi še kaj.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
mojca
Guest




Re: Dekle rabi pomoč
Reply #13 - 11.02.2002 at 20:48:27
 
Nok, nok, je kje kdo, ki se mu bere?
Kot je že Andres ugotovu, mam res en mal prublemčkov: za prmej napište že, kako pridete do luštnih smajlijev, cmeravčkov,cmokavčkov...in nikar ne pučnite tega Roll Eyes(Če komu ni kaj jasno bi tole mogu bit roll eyes ha,ha,ha).
Drug prublemček mam pa z oddajo tegale messageta. A ga je res treba zmaserat al kva? Učer me je kr 2x skenslou in pol mi sploh ni blo več nč do smeha, ampak...
zdej smo pa mal zabluzil knede?
Andres hvala za dobrodošlico. Ali lahko spremeniš naslov, kajti Maglina pripomba se mi zdi cool.
Jes, Magla, tut jest tko mislm. Glej še učer sem pisala v pretekliku, dons uporabljam sedanjik. Kajti koj k sm te brala, mi je pustal jasn to-je-to. TO je namen foruma.
Kar se preteklih življenj tiče, sm se odločila za memento, dobila sem šamansko delavnico. Zdaj bom verjetno šla na hipnozo...Ne me narobe zastopt nisem bluzi, šaman mi je predlagal seanso v kombinaciji z e-metrom, ki je dosegla svoj namen, kar se tiče nevtralizacije, vendar čutim, da se da iz tega izluščiti več.
Naj nekdo predstavi rebirthing, plis!
Pozivam vse, ki vedo več kot jest, da se dajo v tipke...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Dekle rabi pomoč
Reply #14 - 11.02.2002 at 21:34:18
 
Quote:
Nok, nok, je kje kdo, ki se mu bere?

Tle sem Wink.Ful se mi bere. Wink
Zakaj nisi natrosila še več svojih problemčkov ?

Quote:
Drug prublemček mam pa z oddajo tegale messageta. A ga je res treba zmaserat al kva? Učer me je kr 2x skenslou in pol mi sploh ni blo več nč do smeha, ampak...

Misliš,da maš samo ti probleme z netom ?
Če te lahko potolažim,ti povem,da rabim včasih po deset minut,da sploh dobim vezo.Groza.
Pa še tko počasen je,da bom kar penzijo tle fasal. Smiley

Quote:
za prmej napište že, kako pridete do luštnih smajlijev, cmeravčkov,cmokavčkov...

A nič ne bereš mojih postov ? Smiley
Quote:
skenslou in pol mi sploh ni blo več nč do smeha, ampak...
zdej smo pa mal zabluzil knede?

Odvisno.Če se zdaj smejiš,ko to bereš,pomeni,da nismo zabluzil. Wink
Quote:
Pozivam vse, ki vedo več kot jest, da se dajo v tipke...  

Ne vem,če ne boš kje ti prej dobla tle penzije. Smiley.

Bom kar nehal,saj tako ali tako samo bluzim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3