Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 
(Read 22905 times)
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #60 - 22.12.2002 at 12:31:50
 
Moonlight wrote on 22.10.2002 at 16:35:32:
...mi zna kdo od vas razložit... zakaj velikrat sanjam DUHOVNIKA, venomer enega in istega, s katerim se pogovarjam in vedno  se smejeva... vedno pa imam občutek, da ga poznam, da se poznava...

...potem pa tudi cerkve, veliko se mi sanja o njih, predvsem se z duhovnikom  večinoma pogovarjam v cerkvi, pa ne o Sebi, pač pa o mojih Bližnjih osebah...

...kaj take sanje pomenijo, kako naj si jih razlagam...vedno pa me prevzame občutek TOPLINE, ko stopim z njim v STIK-Duhovnikom namreč...

BI KDO TO ZNAL RAZLOŽIT...



Na različnih ravneh, ki sovpadajo telesom zaznave, njihovi snovni prefinjenosti in hitrosti gibanja, se lahko srečaš z dušami, ki so ti blizu... in skupaj kreirate "razumljivo" realnost. Tako, ki je prebavljiva umu, da ostane kot spomin na "sanje", ko se zbudiš. Lahko je zelo poučna...

Če ti nekdo pomaga k zavedanju, je to verjetno največ kar ti lahko da. Praviš, da skupaj premlevata tvoje odnose z bližnjimi... kako lepo ti pomaga! In lahko gresta mnogo dlje, lahko ga vprašaš vse kar te zanima!
Gresta pa lahko samo korak za korakom, da lahko sproti gradiš tudi razumevanje tega kar ti pove... in prvi korak je ta, da se zaveš, da ... to niso "samo sanje" Smiley
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #61 - 25.12.2002 at 16:26:44
 
Hvala, ixtlan...

Hvala, za tole razlagico, malo si me presenetil, no ja...
Že dolgo je odkar sem sanjala to, pa sedaj se je vse skupaj malo obrnilo, sanje so se preusmerile v GRADOVE, in tam sem jaz z ljudmi, ki jim moram pomagati, povedati, da jim nekaj preti, oni pa me ne razumenjo-   nočejo poslušati...

torej, Hvala ti...
Sicer pa...

Imaš prav, meni osebno so duhovniki zelo blizu, kot, da mi je bila nekoč to moja duša - ne vem, ni mi jasno..
Oh, kako sem radovedna, mogoče se dam v "regresijo" in izvem, a ni mi želja... kar čutim in zaznavam mi je jasno in razumljivo...

In kaj se naučim iz taga... ima potrebo po notranjsti, da jo izražam kot me učijo "oni", da sem taka kot sem...
Lepo se mi je pogovarjati ob teh energijah, ki so tam in me obkrožajo...

Malo priznanja ne ŠKODI... Cheesy

In svoje bližnje toliko cenim, da se o njih pogovarjam, čeprav oni mene ne opazijo, si jaz želim o njih pogovarjati in jih razumeti... ali pa sebe preko njih...

No, saj bo...

Sprašujem se... so bile sanje ali je bila resničnost... ???, ja tako žive so bile...
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5