Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 23092 times)
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #45 - 30.09.2002 at 19:03:58
 
gape s sestankom sem ga polomu....ni bilo dosti casa......itak pa te morm prit pogledat na novo lokacijo.......mnogo lepo tam zdej pr teb pravi jaka.

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #46 - 01.10.2002 at 13:40:41
 
Helo Li!
Sem te malo prestrašla. Nisem mislila tko. Pržanček ja.
Tud jst se bolj skrivam, k z bolj mal ljudmi komuniciram.
Sem se pa udeležila *Pržančka,* ker vem, da ne more biti bad, saj že Gape da svetlo sliko, mi smo pa prec za njim. Grin
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #47 - 01.10.2002 at 21:53:52
 
ma jest usak oktober garam k crna zivina ko vpisujemo nove brus-lije in pol vse kar obljubim pojem ..... tko da se snidemo definitivno sam da mi kamen tega lajfa udar dol iz glave na levo nogo .......

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #48 - 02.10.2002 at 11:40:03
 
A je tko hudo?
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #49 - 02.10.2002 at 13:34:24
 
Dons sem meu ful dbestične sanje... ja prave lucidne sanje...v smislu da sem se zavedal... dogodki pa so bli tako močni da jih nisem mogu spreminjat... namreč eni lopovi - morilci so me ujeli skupaj z mamo in njo so kao hotl poslat v ječo zaradi zločina, ki ga ni nardila... jest sem temu nasproteval tko da sem imel možnost se boriti z nekom za mojo mamo... pol se je pa vse skupa zasukalo v eno drugo smer... ta kao moj nasprotnik mi je kazal ene gibe z rokam, ki so kao posebni znaki za zaščito in me poučil, da jih obvladam čeprav tega nisem mogu ozavestit... pol sem za njim ponavljal enedruge gibe...ki so me pripeljali v eno dimenzijo kjer sem okolico dojemal čisto drugače...bil sem v enem med prostoru iz katerega ni bilo izhoda...vsaj v obliki vrat ne... nakar sem počasi razločil predmete, kot so brisača znane obraze, ki jih nisem razume in pa celo videl sem eno punco za trenutek je bila v istem medprostoru al pa dimenziji... uglavnem v sanjah sem začel dojemat ene stvari iz preteklosti...saj me je celotno okolje sililo v to... in na koncu sem bil kao gost skupaj z mamo pri teh listih ljudjeh, ki so najprej hoteli poslati mojo mati v zapor... zbudil sem se kot prerojen poln energije in pripravljen na dan... sanje so se odvijale tako hitro in ble so tako močne da mi ni čisto nič jasno kaj pomenijo...

ima kdo kako idejo?
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #50 - 02.10.2002 at 21:44:10
 
ne išči pretiranega pomena ......ker sam pomen ne pomeni dosti........seveda pa je tut kul ce razumes....ni pa tolk bistveno .........
bistvo je to da se nisi ustavu......sou si cez ....kako nej recem dobo......v kateri se nam zdijo starsi se bogovi...neranljivi....in vsemogocni.......gre za neko tvojo frustracijo iz mladosti da ti je nekdo hotel vzeti mamo ki si jo hotel imeti samo zase (sej poznas stose po Freudu...o materi pa fotkotu in take bedarije).......na koncu si custveno dojel......da to sploh ni bla fora ...in da si sumnjicil narobe....no pol sta bla pa ze v gostih......itak si sprostiu zaostalo frustracijo in ponavad se po takih stosih zjutri zbudis k raketa.......

zivele rakete

p.s. bistvo je da se odigra svojo rolo u filmu - sanjah do konca ....keep on .......

to se uc magleviti
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #51 - 13.10.2002 at 16:49:05
 
Brus-li!
Imam eno vprašanje, če ti ni odveč razložit.
Nekoč sem sanjala enga moškega, k je imel klobuk in je bil cel rdeč s klobukom vred. Mej med črtami senc ni blo, bil je tak k un rdeč možicelj iz risanke cow and čiken.
Hotu me je zvabit v eno kletko, pa sem ga kr gledala in bila sem super razpoložena. Potem mi je pa vrgel kot dva zlata prstana prepletena med sabo v višino popka, jst pa sem se urno obrnila na petah, tko da so me rinkice zgrešile.
Začela sem se naorto smejat, enima spod sem neki rekla, stisnila pesti in se z mesta pognala v zrak, da sem letela k pr norcih. Kr čutla sem, kako s težavo diham, ker ful spidiram čez zrak.
A rabiš še kak detajl? Grin
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #52 - 22.10.2002 at 14:35:26
 
Ajde senjači, sedaj se pa poiskusite v tem, da mi poveste, kaj pomeni, če se ti sanja od slona?
Spet me je v sanjah strašil en duhec. Dvignil me je v zrak in me z nogami postavil na strop. Hitro sem zmolila, da sem se spet znašla na tleh. Pol je bila pa ena punca tam, da bi mi tega duheca pomagala razvozlat in v razlago sem videla simbol slona.
Torej, slon nikoli ne pozabi. A jaz pa sem pozabila nekaj pomembnega, kar se moram spomniti?
Ideje prosim?
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #53 - 22.10.2002 at 16:35:32
 
...mi zna kdo od vas razložit... zakaj velikrat sanjam DUHOVNIKA, venomer enega in istega, s katerim se pogovarjam in vedno  se smejeva... vedno pa imam občutek, da ga poznam, da se poznava...

...potem pa tudi cerkve, veliko se mi sanja o njih, predvsem se z duhovnikom  večinoma pogovarjam v cerkvi, pa ne o Sebi, pač pa o mojih Bližnjih osebah...

...kaj take sanje pomenijo, kako naj si jih razlagam...vedno pa me prevzame občutek TOPLINE, ko stopim z njim v STIK-Duhovnikom namreč...

BI KDO TO ZNAL RAZLOŽIT...

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #54 - 20.11.2002 at 00:06:27
 
Jaz sanjam vsako noč. Večinoma si sanje zapomnim, včasih pa se mi preprosto vtisnejo v spomin in jih nikakor ne morem pozabiti...
Najbolj so mi ostale v spominu tele;
Ko sem se že odločila, da grem na iniciacijo za drugo stopnjo Reikija, sem imela teden dni prej nekakšno čiščenje - drugače ne morem raložiti stanje, v katerem sem se znašla... Imela sem namreč grozno mrzlico. Zeblo me je, potem mi je bilo vroče. V bistvu sem bila kot bi doživljala nekakšen trans. Ob sebi sem čutila ves čas vodnike in angela. Imela sem zelo visoko temperaturo, ki mi je kar naprej padala in se dvigovala. Če tudi sem si odprla Reiki, se mi je zdelo, da nič ne pomaga... To sem jemala kot - ne vem, boj sama seboj? V glavnem, ko sem po nekaj urah, končno zaspala, sem imela zanimive sanje. Sanjala sem, da sem na nekakšnem razpadlem gradu. Vse kar je bilo dobrega, so bile samo vrata, ki so bile iz res trdoživega hrastovega lesa... Vem, da je za mano hodila manjša skupina ljudi, za nami pa so hodili ljudje, ki so nas preganjali. Bežali smo po preperelih stopnicah v visoko v grajski stolp. Ko smo že mislili, da smo na varnem, so se pojavila ta vrata, ki se nikakor niso hotela odpreti. Končno sem ugotovila, da se odpirajo samo na način, če ima človek pozitivne misli. Ko sem pomislila, na dobro, so se vrata, kar sama od sebe odprla... In bili smo na varnem. Spet so je pojavila nova, dokler nismo prišli čisto na vrh.
Takrat, se je nebo razdelilo, na svetlo, zlato svetlobo in na črno temo. Videla sem veliko ljudi, nekaj sem jih v resnici poznala, veliko pa je bilo neznanih... Spomnim se, da sem prijela prijateljico za roko, in nato so se začele roke spreminjati v eno dolgo roko, ki je izgledala ravno takšna, kot je DNK, če se še spomnite na učne ure iz biologoje. Ljudje, ki so stali v temi in katerih, sem se dotaknila, se je tema umaknila, dokler ni bila ena sama zlata svetloba...
 Sanje so bile tako žive, da sem, ko sem se prebudila, čutila takšno spokojnost in mirnost, ki je ni mogoče opisati. Sama pa sem se dokončno zavedla svojega poslanstva. Kako ljudem pomagati in jih ozaveščati.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #55 - 13.12.2002 at 15:18:21
 
Dve noči nazaj sem sanjala, da sem noseča. Sem imela že prav luštkan trebuh, počutila sem se odlično in vsa sem bila v pričakovanju, kdaj se bo otrok prvič premaknil.

Kaj drugega se ne spomnim več, ker me je sredi sanj prebudil zvonec. Cheesy  

Spomnim se le , da sem bila oblečena v tako luštno vijolično oblekco, z rožami.

Kaj to pomeni?
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Zanimive sanje
Reply #56 - 13.12.2002 at 17:10:01
 
Kali

zanimivo, da si sanjala te sanje, lepo. Mogoče te je pa zvonec ravno prav "zbudil". Vijolična je barva imaginacije, na  obleki pa lahko pomeni, da se ti bo udejanila in se boš potem oborožila s kupom takih stvari. Wink

Sama sem že nekajkrat hotela sem zapisat sanje z otrokom v zvezi, ki sem ga jaz nosila v naročju. So pa to ene sanje izpred let in velikokrat mi zbudijo pozornost. Ne vem točno koliko je bil sin takrat star - dojenček v glavnem - ko so se zgodile, torej nekje v letu ´88. Časi takrat  še niso bili tako agresivni pred razpadom stare države, moje sanje pa so bile totalno vojno stanje kot sredi druge svetovne. Bil je tudi prvi otrok obenem in dojenček.., se spomnim teh občutkov nemoči, bežanja, kaos, brezizhodna situacija, strah pred totalno katastrofo, skratka..še sanjala sem kot v kakem starem črnobelem filmu. Ko sva prilezla iz najhujšega in po visokih stopnicah, se je daleč pred nama dvigal značilen oblak. Nevarnosti takrat nisem več občutila, mali v mojem naročju je vmes zrasel - okoli 3,4 let; vse sem opazovala z vrha in zelo od daleč.

Ko se je vojna potem pri nas res začela, je bila pa hčera stara en mesec, strah v zvezi s tem pa nič manjši.


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #57 - 14.12.2002 at 12:03:35
 
no, jest sem pa parkrat v zadnjih nočeh sanjala, da (že) lahko hodim po obeh nogah (ta zlomljeno v resnici ne smem čisto nič obremeniti). V sanjah točno vem, da bi morala biti na berglah in z nogo v luftu, ampak vseeno lahko hodim brez bergel, čeprav sem počasna in noga v gležnju ni kaj prida gibljiva.

se mi pa zdi zanimivo, da sem tisto noč pred poškodbo sanjala bivšega moža. Povedala sem mu, da sem grozno naveličana njegovih igric in da se z njim ne mislim več  pogajati, on mi je pa zabrusil nazaj, da se bo še poigraval z mano, ker mu to pač paše in uživa v tem...
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #58 - 14.12.2002 at 12:12:29
 
Ana - BODI MOČNA V SEBI, tudi to ti sanje pravijo, MAR NE!
Jaz si srčno upam reči, da bergel kmalu več ne boš potrebovala, seveda jih ne boš... Cheesy

In nihče se nima pravice igrati s teboj - niti v sanjah!
Vedi, da sanje NIMAJO MEJA in jih lahko spremeniš, vsi jih lahko!

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
MC
Guest




Re: Zanimive sanje
Reply #59 - 18.12.2002 at 14:14:59
 
A bi kdo mogoce imel kaksno razlago za sanje v katerih najdes marmornato gladko kroglo ? (okoliscine in ostale podrobnosti so pozabljene). Vem samo se to, da sem razmislajl o menjavi krogle, ki sem jo nasel z predmetom, ki ga imam v stanovanju kot okras in vsebuje podobno kroglo vendar manjso...???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5