Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 22902 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #30 - 20.05.2002 at 18:07:43
 
Hvala ti Sedem, ful si zlat! Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #31 - 20.05.2002 at 18:32:16
 
Evo, jest mam današnjo izkušnjo povezano z včeri.

SESTRE:
Včeri je bil pri meni prijatelj in mi povedal par stvari o naših predstavnikih (-cah) za EUROVIZIJO (uf, kak dobr ime so si že davno izbrali, svkaka jim čast...). No point je v tem, da se je med pogovorom na radiu seveda odrolal še njihov komad (glih med pogovorom). Debata je tekla še o filmu Crying Game (Igra solz),  no in še za nameček, sem ob 21, prižgal TV, in opet SESTRE, jih je gostil Mario v svoji nedeljski oddaji.

No in glej ga zlomka, danes jih še celo sanjam. Kako sem jih moral z avtom it nekam iskat in jih prepelat nekam. No sanje se hitro končajo. Spomnim se namreč le njihovega vzklika:"Juhu,..." in potem, da sem jih posedel v avto. Konec.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #32 - 20.05.2002 at 20:49:34
 
ma kaj pa vem MIKE ne bom ti bral ven iz sanjskih bukel k po moje da sester ni noter .......lohka ti pa sam rečem samo .......sestre so tri.....Smiley))))

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
sanjalka
1
*
Offline

Love comes back to you!

Posts: 10

Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #33 - 06.09.2002 at 19:42:45
 
Živ.
Sicer nisem *sanjalka*,  sem pa tudi sanjalka. In namreč, pred kratkim, to je pred dejanskim dogodkom, ki ga bom omenila, sem imela zelo zanimive sanje. Ker Brus-li - praviš, da sexualne sanje ni problema razložit.
*Dogajalo se je v nekem pristanišču, zgledal je sicer zelo majhen, ampak, ok. V njem sta stali dve veliki beli ladji. Jst sem stala na levi, se pravi- če se gleda proti pomolu, na moji desni je bila druga ladja. Ravno smo se pripeljali in jst gledam na pomol na levi in zagledam tipa, ki stoji in drugega tipa, ki kleči pred njim in mu ga - kako naj rečem- vleče. Ko sta opazila, da ju gledam, se je tisti, ki je klečal, ustal in si z desno roko z rokavom obrisal usta. Izgledal je, da mu je zelo nerodno, ampak jst sem se mu le nasmejala, pomislila, vi kr , pa se obrnila naprej, kjer so se dogajali druge reči, kot na primer, vse je bilo črno, oz. morje je bilo črno, od nafte.
Pred ladjami je stal hotel, bil je u iber zrihtan, jst sem se poletno oblečena sprehajala po njem. Prišla sem do tekočih stopnic, ki so vodile nekam dol, niso delale, pa sem se spomnila, da bi mogla bit dva gumba za prižgat- in bila sta tam, ampak ko sem hotela prižgati stopnice, mi je prešinlo, da je dol tema, ker se nekdo skriva. Ne smem it dol - Sem si rekla- pa sem šla naprej, ok, še vedno z dobrim filingom,  ampak, pol se začnejo druge sanje, to je že del zase*.
V kratkem se je zaostrilo na morju s hrvati. Mogoče se VIDI noro, ampak naravne ali take katastrofe, v sanjah vedno vidim.


Pegaz
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #34 - 09.09.2002 at 08:27:27
 
tti odgovorim ko se vrnem domov.

plp

brus-li

p.s. o spolu mors natancno povedat zenski ali moski?
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #35 - 10.09.2002 at 08:35:10
 
Doma nisem meu cajta ......pa zdej na hitro .....poglej......vsakic ko poskusis iti nekam navzdol ali v nek drug medij ....te zagrabi strah ali v njem vidis vse temno .........voda nekaksna paralela za podzavest ....potop vanjo je potop v nezavedne vsebine ........vse kar je nad gladino je v redu......bele ladje .......lep hotel.........vse kar te vodi v nekaksno notranjost je crno od nafte in pa ce gres po stopnicah te je strah........to da si ga dva tipa .....vleceta Smiley je samo produkt neke strasljivo nenavadne situacije ki se dogaja na meji voda , kopno.....kjer poskusajo sanje dati nek podton situaciji odlocitve ........in ker se nisi odlocila potopiti se v strasljivo ali vsaj iti po stopnicah ....dol .......so se sanje zamenjale ......to s hrvati pa je spet problem meje ........ali si jo upas prestopiti........cim jo bos prestopila bo morje postalo svetlejse .......klet bo bolj pregledna ......vendar ........ali si upas kaj takega narediti?

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #36 - 10.09.2002 at 12:18:26
 
Živ Brus-li!

Ja, res hvala na pojasnilu, mogoče sem še pozabila povedati, da ko sem stopila z ladje sem se ozrla čez levo rame in sem videla lepo, mirno modro morje, to je bilo preden sem šla v hotel.
Kar se tiče meje, voda pa to, ponavadi je voda čustvo, al ne? Namreč z vodo imam veliko povezavo, to je z morjem. Ko sanjam morje, vedno u iber veselo plavam v Big blue in seveda, diham pod vodo. Plavam z delfini in ribami in ko pogledam predse, zagledam veliko modrino in v trebuhu mi zaigra.  Grin
Kar se tiče prestop meje v sanjah, jo ponavadi prestopam brez problema, kaj se je tuki dogajalo, ne vem natančno, vem pa, da me ni bilo strah in sem prav radovedno opazovala dogajanja, kar vedno počnem.
To s pristaniščem vem, da so bile napovedne ali preroške sanje, ker sem imela tist večer, preden sem šla spat, bližnje srečanje z veliko veščo.
Še neki o morju.
Enkrat sem spet plavala zelo globoko v morju z eno mojo skupino ( v sanjah imam vedno eno skupino ljudi, s katero hodimo okrog), vem da me niso mogli dohitevat, imeli so maske za dihat, jst pa ne, skratka, hotela sem jim pokazat nekaj, nakar smo prišli do ene velike steklene, okrogle kot žoga, kupole. Gledala sem skozi, bilo je svetlo, v njej so bili sedeži kot v avtobusu in v njej je bilo kr neki ljudi. Zagledala sem svojega nečaka, kako sedi sam (to je še mlad fantek 6 let), ko sem ga zagledala, me je v želodcu zaščemelo, ker sem vedela, da je umrl in sedaj čaka, pomahala sem mu in on mi je odmahal nazaj in se mi nasmejal.
Vem, da mi je bilo hudo, vendar sem istočasno razumela, kaj to pomeni.
Da ne boš misli, da se bojim smrti, se je ne, ona je moja svetovalka že od mladih nog, saj me je obiskala že ob rojstvu.


Še eno vprašanje, kaj pomeni, če vešče prihajajo k meni umirat?
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #37 - 11.09.2002 at 14:23:01
 
en tak kul filing je brat te.......da pa vešče h teb hodjo umirat......ponavad to delajo proti svetllobi .....otroci teme se vate zaletavajo..........kaj pa vem......mogu bi te bols poznat da bi to vedu.....se kksne sanje slisat ....... zacutt osebo.......na daljavo je pa to tezko.......ker se ne naslanjam na pomocnike........raziskujem sam

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Zanimive sanje
Reply #38 - 11.09.2002 at 19:17:37
 
Helo Le!
Očitno mava samo midva temo pogovora. Tud kul.
No, hvala, baje mi je Sai Baba tud reku, da je to z veščami kul, sicer sem vedno imela kul filing glede tega, ampak me je zanimalo.
No čisto mimogrede, danes sem sanjala, da sem hodila okrog naga. Folk me je gledal, pa sem jim rekla, a je kaj narobe, pa so  vsi sramežljivo pogledali v tla. Jst sem se pa fantastično počutila. Po mojem je to, ker mi včasih v budnem stanju preleti, da bi se kr slekla iz kože in poletela. hehe
Ja, zdej si pa kr zatrukiral, sem mislila, da boš kaj pokomentiral te moje morske sanje, dihanje pod vodo in smrt, pa nisi nič. Verjetno ti gre že na živce, da morš skoz razlagat. Praviš, da ne moreš kr tko povedat, da bi me mogel spoznat. A je to povabilo?
Sicer me pa lahko najdeš v sanjah, ker jih očitno obvladaš. Pokliči Pegaza, pa bom priletela, se boš usedu, pa bova šla na največji hrib gledat sončev zahod ali pa greva sedet na stopnice pred templj Zeus-a. Tud tam sem že bla.
Skratka, imam en kup zanimivih sanj, pa ne da ne bi  vedela njihov pomen, ker ga vem- nekje v sebi, ampak mi je kul prisluhnit še komu, ker več glav sestavi celoto.
Kaj pa ti? Svoje sanje nič ne deliš?
See*ya! Wink
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #39 - 25.09.2002 at 16:03:19
 
a povabilo pravis ? nej se izneverim svojim obicajnim potem ........????? hmmm........a te gape pozna??? jest se bl  mal kazem okrog ......ker mi to ni eno poslanstvo......se manj hodm na taka povabila .......ampak tole je pa neki nouga........gapeta za nasvet ,........in pol vidmo.......mam pa tolk dela ......da vprasanje kdaj bo to?
plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zanimive sanje
Reply #40 - 25.09.2002 at 17:19:05
 
pozna ... kulj ... petek vabi  Grin

deu je pa kurba ja ...  Grin Grin Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #41 - 27.09.2002 at 08:33:04
 
kaj pa je dons ? k s reku da petek vabi?

plp

brusi-li?
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zanimive sanje
Reply #42 - 27.09.2002 at 09:27:05
 
pržanjček ... 8:00
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
picola2
Guest




Re: Zanimive sanje
Reply #43 - 28.09.2002 at 01:36:15
 
Čao.Mam tut jst ene zanimive(vsaj zame)sanje iz otroških let,ki so se ponavljale kr par let iz dneva v dan in pol so kr enkrat zginle:V glavnem znajdem se na eni ploskvi,ki naj bi bla plastična in potem se kra naenkrat začne ta plastika topit name,zraven pa ful en zvok,nekej piska,glasneje pa spet bl potih,zraven pa en ful grozen,nedefiniran filing in potem,tik pred tem,da se bo ta plastika stopila name oz.me prekrila,se znajdem za hišo na pesku in se igram s kanglico pa lopatko.Pa jovo na novo,plastika .......skoz eno in isto vso noč,dan za dnem.In tisto piskanje sem včasih doživela,ko sem kej brala(največkrat),ampak razlika je bla sam v tem,da je v budnem stanju piskanje samo naraščalo,zraven pa sem mela filing,da se mi bo zmešalo od tega.Zdej se mi že kr nekej časa ni to zgodilo.A zna kdo razložit?Mi še vedno ni jasno,malo se mi svita,no...Ampak nisem čist prepričana,da je to to.
Drugač pa,lep dan vsem skupaj. Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Zanimive sanje
Reply #44 - 30.09.2002 at 19:01:53
 
DVE MOZNOSTI MAS VARIANTO A IN VARIANTO B .......to pa zavisi od dozivetja tvojih sanj......a predstavlja neki bed u otrostvu vezano na slab dogodek (dalec od topljenja plastike) ki te je zakrepenil in vkalupil do te mere da bi te moglo to piskanje spomnit na dogodek in pa filingi ko se spomnis sanj, seveda ce zberes tolk poguma da to dozivis .........b pa pomeni resnicne opekline od plastike......a ves k se clouk u mladosti opece....in taki stosi.....mors pa povedat ti kaksni so filingi......to je pomembnejse od slik.......verjemi ....Smiley

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5